|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
15.3.2007 19:42:49   
Anonimen
Ojla babnice moje user posted image Pridne ste, ni kej! user posted image user posted image Jz sem pa zdaj malo bluzila - Monti je sicer že v krvi, vendar sladkarije...Če sem se kaj zredila v kg ne vem, ker mi crknila tehtnica, hlače so mi še vse prav tako da...se verjetno nisem. Sem pa napihnjena kot žaba, prebava pa melje tako počasi, kot bi se kamenja najedla. Zaradi tega se zdaj počasi spet vračam na stara dobra pota. Se bolje počutim.

Se tipkamo!

Lp!

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1426
   RE: Montignac
16.3.2007 13:15:23   
tanikaa
Ojal po dolgem času tudi od mene.

Evo babnce, tanika je shujšala za 4 kg, rit se ji je skrčila za 6 cm user posted image user posted image user posted image  Ni bolj srečne babe na svetu od mene. Samo še 4 kg....in carica sem user posted image user posted image


Uspelo pa mi je z zdravo prehrano in držanjem (no, malo) Montija. Edino na kar se ne morem in ne morem navaditi je ZAJTRK user posted image  . Okrog 9 pojem nekaj malega sadja, ob enajstih popapcam polnozrnato štručko ali graham žemljo z jogurtom (tudi sadnim). Ob 13.00 je zopet na vrsti sadje. Ko se privlečem domov iz službe, si na hitro naredim kosilo po M. In se napokam do sitega in čez. Za večerjo pa mam solatni krožnik. Zraven spijem 2 dcl vode z žličko kisa....knjiga Hujšajmo s kisom. Pred spanjem pa še spijem sok dveh limon z vodo. In punce kile grejo dol ko user posted image .

Pa celulit se mi manjša user posted image user posted image user posted image  občutek mam, da sem zadela na lotu user posted image



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1427
   RE: Montignac
16.3.2007 13:36:18   
kalbo
Pa celulit se mi manjša občutek mam, da sem zadela na lotu


Čaki da te Kalbo dobi v roke, pol bo šele veseljeuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1428
   RE: Montignac
16.3.2007 13:37:04   
Anonimen
Pol boš pa zadela sedmico.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 1429
   RE: Montignac
16.3.2007 13:57:53   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

Pol boš pa zadela sedmico.user posted image user posted image user posted image



To sedmico sem že zadela user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1430
   RE: Montignac
16.3.2007 14:38:53   
dulcinea
Samo tanikaa pride nazaj pa je prec polno dogajanja tle gor. Kalbo kdaj ti pa uspe vse prečekirat kar napiše.

Momogrede. Tanikaa user posted image . ČESTITAM

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1431
   RE: Montignac
16.3.2007 15:41:37   
Anonimen
No, tanikaa, ko boš fertik s tvojo ritjo pa le poročaj o ceni user posted image Sej ti ful privoščim,...ampak jz bi tuuuuuuut 

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 1432
   RE: Montignac
16.3.2007 20:07:14   
rainbow
Končno nekaj lajfa na tej debatiuser posted image user posted image

tanikaa, bravo, čestitke še od mene za -4user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz pa sem spet postala sladkosnedna, še sreča, da sem bila danes pri zobozdravniku (user posted image user posted image user posted image grozno neprijetna izkušnja), pa me še zdaj vse boli in sladko itak ne pride v poštev.

kako pa kja ostale napredujete v zmanjševanju itm??

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1433
   RE: Montignac
16.3.2007 21:05:03   
2mama
Tanika, iskrene čestitke. Prava carica si.
Moje kg in itm stojijo zdaj ze lep cas, pa se ne sekiram. Baje da je normalno, da se po prvih nekaj kg (pri meni 5) malo ustavi. Drzite se!

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1434
   RE: Montignac
19.3.2007 12:01:10   
aisha3
Živjo punce.

Jaz se vam po dolgem času zopet oglašam in hujšam z vami. Upam, da se me katera še spomni..hehe....

Zvečer malo več napišem, do takrat pa moram malo prebrati vaše prispevke.

LP vsem

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1435
   RE: Montignac
19.3.2007 13:50:02   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Samo tanikaa pride nazaj pa je prec polno dogajanja tle gor. Kalbo kdaj ti pa uspe vse prečekirat kar napiše.

Momogrede. Tanikaa user posted image . ČESTITAM



Očitno me zasleduje. user posted image  Kot da mam kaj proti? user posted image  

In punce, hvala za čestitke. Trudim se, trudim. In še bom vztrajala. Samo dajte tudi vi. Da bomo lahko na koncu eno žurko naredile. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1436
   RE: Montignac
19.3.2007 17:42:06   
dulcinea
Sneži. Kako pa naj grem zdaj lavfat? Saj bom še spodrsnila in si zlomila nogo. user posted image

Jah nč... bo treba pa prah o mojga orbita pobrisat. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1437
   RE: Montignac
19.3.2007 19:02:55   
Anonimen
tud jaz se oglašam po dolgem, dolgem času.. tok dolgem, da sem že malo pozabila pravila tegale montija..

danes sem pojedla :
-ob 6: sadni jogurt+musli
-ob 10: polnozornato žemlji
-ob 13: banano
-ob 17: hrenovko

je to ok ali ne?? Vem da bi morala zjutraj sok pomaranče al pa kaj takega, sam nimam časa še za to...

kaj pa jutri npr. solato ob 17ih. (solata + tuna + preliv jogurtni + jajčka).. bi to šlo?? vem, da koruze in fižola ne smem..user posted image

prosim, če me popravite al karkoli, da bom vedela da delam prav ali narobe..

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 1438
   RE: Montignac
20.3.2007 15:23:31   
Anonimen
ja kaj je zdaj punce?'

ste zaspale???

dejte prosim, no, svetovat novi, stari montijevki..

evo, današnji jedilnik:

-z: polnozrnata žemlja
-m: banana
-k: polnozrnata žemlja, sadni jogurt
-v: solata s tuno, jajčko, koruzo, fižolom in jogurtnim prelivom.

kako se vam zdi??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1439
   RE: Montignac
20.3.2007 15:26:46   
2mama
nisem ravno ekspert, biba, ampak za kosilo pa menda kruh in beljakovine ne gredo skupaj. bodo ostale povedale.
jaz pa imam zdaj eno paradajz obdobje. ga jem vsak dan v solati, enkrat s kumarami, enkrat v papriko, vcasih cesen, vcasih cebula... se dva tedna nazaj pa sem same juhe otepala. user posted image
kile stojijo, centimetri se topijo, pocutje vse boljse. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1440
   RE: Montignac
20.3.2007 20:46:48   
rainbow
Ojla!

Jaz trenutno grešim, ampak to zdaj ni važnouser posted image

Biba 12!!
-banane se ne sme jesti na prvi stopnji, ker redi; namesto banane lahko za malico poješ ali jabolko ali kakšne oreščke, suhe marelice ali navadni jogurt z malo maščobe

- zajtrk bi morala imet malo obilejši, mislim, ni nujno zdaj čisto malo jest. Mirne duše poješ dve polnozrnati žemlji ali dva kosa kruha z marmelado brez sladkorja ali manj mastno skuto; ti dve kombinaciji sta dovoljeni.

- kruh se je samo za zajtrk; če imaš v službi kosilo, ok, če ne gre drugače, jaz tudi včasih v službi za malico kako štručko snedem.

- solate so v redu, ni pa to zdaj edina zadeva; skuhaš lahko normalno, meso z zelenjavo v x variantah, ali polnozrnate testenine z zelenjavo v x variantah.
Tudi za večerjo lahko kaj takega ješ, sploh če nisi imela pravega kosila; no, saj ob petih je še v bistvu kosilo.

Jaz pa si zadnje čase ne vzamem dovolj časa, da bi si kaj pripravila, pol pa vedno kaj grešim. Se bom popravila. predvsem večerje so mi problem, ko se mi ne da več razmišljat, kaj bi; zelenjave se mi sploh ne da delat, pa bi pravzaprav bilo fajn.

user posted image



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1441
   RE: Montignac
20.3.2007 23:33:57   
Allia
Punce živjo.
A se vam lahko pridružim? Tudi sama se namreč trudim hujšati po Montiju. Zanj sem se odločila prav zaradi tega, ker še vedno dojim ( 11 mes.) in v bistvu tu ne gre za neko striktno dieto kot pri ločevalni, ampak le za zdrav način prehranjevanja.
Kar me trenutno muči je to, da enostavo nimam časa preštudirati knjige in to prelagam, vmes pa kar nekaj kombiniram s to hrano.V enem tednu hujšanja si niti enkrat nisem zaželela sladkega kar je bilo prej dnevno na jedilniku, pokazalo pa je tudi kg manj.
Za zajtrke jem polnozrnat kruh z marmelado brez sladkorja in pusto skuto, za kosilo si nisem prav na jasnem, za malico kakšen jogurt, sadje ali muslije, za večerjo pa si tudi nisem na jasnem.Vem da ne smeš bele moke, ne vem pa točno česa med seboj ne smeš mešat.
Ko bom imela čas si bom prebrala vaše poste in tako kaj več zvedela o Montiju.



(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1442
   RE: Montignac
21.3.2007 14:28:24   
dulcinea
Živjo Allia. Seveda se nam lahko pridružiš. Tle sprejmemo vse, ki bodo mene (pa tudi katero drugo) spodbujale pri Montiju. user posted image

Ti kar mal preberi tukaj gor, pa boš ugotovila, kaj je dobro za kosilo. Mogoče dobiš tudi tukaj kako dobro idejo. http://marika.mojforum.si/marika-forum-16.html

Mene pa ima za lavfat, pa ne vem, kako bo v mraku mraz. Ker podnevi ni šans, da grem švicat, ko me vsak vidi.

LP

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 1443
   RE: Montignac
22.3.2007 9:26:29   
pina-1
pozdravljene punce.
tuki še ena ki bi se vam rada pridružila.
Najprej hvala dulcinei, ki mi je tako hitro poslala Monitjevo knjigo. Včeri sem prepbrala kar nekaj strani. Sem pa še daleč od celote. Ampak počasi bom taka profi kot ste vse ve.

danes sem že spila zjutraj sokec iz pomaranč in pojedla sem črno žemljico z marmeldado BS. bravo zame...user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1444
   RE: Montignac
24.3.2007 23:47:24   
rainbow
Ojla!

No krasno, več nas je boljšeuser posted image user posted image user posted image ; sam ko ste tako redkobesedneuser posted image ; preden nas najdem, moram čez vse neke slape in bikinijeuser posted image

jaz priznam, da durch nekaj grešim, zaradi rojstnih dnevovuser posted image ; ampak dobro, ni panike. Se bom jutri stehtala in če bo preveč kakšna dekica, spet malo poostrim zadeve. Najbolj me seveda jezi to, da mi kar nekaj na sladko vleče.

Novinke (Allia in ta druga, oprosti, ampak danes nekatera imela niso izpisanauser posted image ), če imata kakše kveščn, mislim vprašanje, z veseljem pomagam, kolikor znam.

čas za spanje

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 1445
   RE: Montignac
25.3.2007 19:06:26   
Anonimen
evo, še jaz... en teden se že držim te "diete" z nekaterimi pregrehami.. Šlo mi je pa 1 kg dol..user posted image user posted image  kr ok..

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 1446
   RE: Montignac
25.3.2007 23:21:33   
aisha3
Živjo punce tudi od mene.

Hm, meni pa kar nekako ne uspeva, pa ne vem kje delam napake.
Sladkor sem zamenjala za fruktozo, kavo pijem skoraj grenko z mlekom (brez mleka se temu ne bom odpovedala), na tešč sadja ne jem, ker imam probleme z želodcem, krompir in vse prepovedane stvari se izogibam, skratka delam enako kot prvič, ko sem hujšala po njem, pa ne vem kaj je narobe..hm....

Počasi začenjam sumiti, da mi kruh za malico škoduje...ne vem, ampak brez njega nekako ne zdržim, me začne boleti glava in se fino najem do kosila. Jem seveda polnozrnatega z marmelado z 100% sadjem.....

Glede marmelade zopet eno vprašanje..katero firme marmelade uporabljate? Jaz sem jo našla pod dietičnimi in diabetičnimi policami in piše na njen 100% sadje, ampak me skrbi, da vsebuje vse ostale sladkorje za diabetike ali karkoli pač drugega, zato bi vse tiste prosila, ki si mažete marmelado za zajtrk katero firmo kupujete in kaj si še mažete na kruh?
Npr, kak rio mare namaz ne pride v poštev?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1447
   RE: Montignac
25.3.2007 23:58:09   
Allia
Ma jaz se zaenkrat kar držim, če pa že grešim je to zato, ker si še nisem povsem na jasnem. Zdaj sem za malico nehala jest muslije, ker baje sem ga s tem mal biksala.user posted image Tko da zdaj pojem le kakšno sadje, jogurt.Ne vem ali je prav tako, da če za kosilo jem beljakovine, potem moram za večerjo OH in obratno. Tiste, ki ste že utečene, pojasnite mi malo plis, plis, plis.

Jaz jem marmelado znamke PRIMA FRUTTA - Menz&Gasser, dobi se jo v Mercatorju.
F..! Zdaj sem šele prebrala da vsebuje sladkor.Ne kupovat te! Sem bila prepričana, da je brez.Očitno sem kiksnila. Jutri bo za zajtrk jogurt in polnozrnat kruhuser posted image user posted image user posted image
Pa zgoraj sem napisala kako ne grešim.user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa tudi mene zanima katero marmelado kupujete???user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu aisha3)
Neposredna povezava do sporočila: 1448
   RE: Montignac
26.3.2007 10:59:24   
aisha3
allia, ta marmelada res vsebuje sladkor, ampak je diabetična zadeva, zato točno ne vem kako stoji zadeva. Tudi to imam jaz doma, pa me zanima, če je še kaka druga?

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 1449
   RE: Montignac
26.3.2007 11:24:26   
al1*
aisha3 jaz uporabljam kar Merkatorjev sadni namaz - je pa z okusom jagod ali marelic, brez dodanega sladkorja. Jeseni sem si pa skuhala slivovo marmelado, namesto sladkorja sem dala fruktozo in dokler sem jo imela, sem uporabljala to. Včasih si kupim še namaz Štajerc, ampak nima pojma, če je to ok. 

_____________________________

lp


(odgovor članu aisha3)
Neposredna povezava do sporočila: 1450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?