|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
3.3.2007 20:46:44   
al1*
Pozdravljene!
A je bil dober pir? Meni pivo ni dobro, bolj mi tekne rdeče vino - ampak se mi tudi začne vrtet po enem kozarčku user posted image
Naty-Taja ti imaš tudi Maruško? Moja je sicer že malo večja (8 let).
Malce zatišja je tukaj zadnje čase. Jaz sem bila za en teden na počitnicah na Tenerifih user posted image in sem jedla vse od kraja - zaenkrat se sicer na tehtnici ne pozna, ampak verjetno še pride kakšen kilogramček.

V ponedeljek pa začnemo s tekom? Koliko boste tekle na začetku? Jaz sem si zamislila en krog v gozdu - od začetka bom večino pač prehodila, pol pa upam, da vedno manj.


_____________________________

lp


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1401
   RE: Montignac
3.3.2007 21:35:13   
dulcinea
Meni pir paše sam poleti, k je grozno vroče, pa še takrat sam mogoče en kozarec. Več ne.

Ja v ponedeljek bo pa treba mal začet migat. Magari hitra hoja. Al1* jaz imam eno knjigo Idealna dieta. Ima vse po Montiju napisano (prehranjevanj pa to), je pa na koncu še eno poglavje o teku. Tam je tudi razpredelnica, ki kaže, kako se teka lotit, če nisi ravno rojen tekač. Mislim, da je prvi teden petkrat po 2 minuti in vmesna minuta hoje. Predlagajo pa trikrat na teden. Poskusite si najti na torent straneh (tam sem jo jaz pobrala). Na žalost je ne morem poslat okrog, ker je 15mega vsega skupaj. PDF datotek pa na žalost ne znam delit na dva kosa. Razen če mi katera pove. Če katero zanima, ji bom pretipkala toti del o teku.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 1402
   RE: Montignac
3.3.2007 21:51:03   
rainbow
Čer!

O, Al*1, mi tudi že nazaj z Jadrana, uživali sto na uro, in jaz sem bila še posebej pridna glede hraneuser posted image user posted image user posted image , ker je bila res pestra izbira in sem se skoraj popolnoma držala Montignaca. Jutri se stehtam, da vidim.

A tekle boste?? Meni to no way leži. Pridne ste, ni kaj!!!

se kaj javimuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1403
   RE: Montignac
5.3.2007 17:40:25   
dulcinea
Punce, kje pa ste? A že tečete?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1404
   RE: Montignac
5.3.2007 21:47:38   
rainbow
hihi, Dulcinea, ne vem, če res vse ne tekajo zdajle!! saj je prav, jaz se pa spet ne morem spravit v akcijo.

Sem se pa stehtala in skoraj nisem mogla verjet svojim očem, je kazalo dobro kilo manjuser posted image user posted image user posted image user posted image , res me je skoraj kap. zato pa zdaj jem nutelouser posted image user posted image ; zdaj pa stopim v akcijo za novo pomladno osvežitev moje garderobeuser posted image user posted image , pa pazit, da se ne zredim nazaj. Pa telovadit bi bilo treba. Se mi zdi, da sem od tiste hoje po bazenu z 12- in 18-kilskimi utežmi kar trebušne mišice dobila, tiste stranske.user posted image user posted image

pozdrav vsem montinjačkamuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1405
   RE: Montignac
5.3.2007 22:04:43   
dulcinea
Jaz pa sem lavfala. 8x po dve minutki z enominutnim odmorom vmes. Noge me pa tolk bolijo, da ne vem, če bom jutr lahko šla po stopnicah. Sam me je pa orng spotilo. Upam, da do srede ne zgubim volje (no pa pol naprej tud).

Zdaj grem pa spat. Po moje bom danes spala ku angelca. user posted image   user posted image

Pozdravček. D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1406
   RE: Montignac
6.3.2007 7:59:07   
2mama
Dulcinea, cestitam! Jaz bom s tekom zacela najbrz v petek. Pri meni je pac tako, da po mozevi sluzbi ne sme bit nic drugega v planu, tako da je on z user posted image user posted image . Ta teden bo to sele v petek. Sem pa zdaj vsak dan z malima na dooolgih sprehodih. Tudi po dve uri. V nedeljo smo hodili toliko, da sem imela vceraj ful muskelfiber, vceraj tudi, tako da me danes spet malo noge bolijo. V kombinaciji s svezim zrakom bi potem samo tja padla in spala. Se pa mala dva naspita in bi potem akcijo. Jaz pa user posted image .
Se mi je pa zgodila kila plusa. sladoled bo kriv in sobotno kosilo pri mami. 
Rainbow in druge, ki imate otroke, eno vprasanje. Mene vcasih user posted image user posted image  tako izcrpata, ali pa ko sta sitna, da kar iscem kak piskot. Saj ne cokoladnega, ampak kar baby, ali masleni ali kar pac je. Mi je kot neka tolazba user posted image  Kako pa ve premostite take trenutke, da so po montiju???
Vsem lep dan... 

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1407
   RE: Montignac
6.3.2007 15:28:12   
dulcinea
Joj. Danes komaj hodim. Pa sem včeraj naredila strečing. Bi pa šla kar danes še enkrat mal potečt, ker sem bla včeraj zadovoljna z vsem švicom, ki je šel iz mene.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1408
   RE: Montignac
6.3.2007 20:51:06   
rainbow
zdaj mi je cel odgovor skenslalouser posted image

pa skrajšam

Dulci, pridna si, te občudujemuser posted image

2mama, vajlda, pred začetkom diete so bile sladkarije in ostali slabi OH kar naprej na programu, po prvih kilah navzdol pa sem dobila voljo, in zdaj tudi. Se pa občasno pregrešimuser posted image

pridne bit

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1409
   RE: Montignac
7.3.2007 8:34:42   
al1*
Dulcinea - jaz sem si tek, za začetek, bolj narahlo nastavila (EMŠO me že malo daje)user posted image . Prvič sem šla tečt v ponedeljek in sem tekla eno minuto in eno minuto vmes hoje. Vse skupaj sem ponovila 6x. Danes grem drugič po istem tempu, potem pa bom verjetno počasi podalšala čas.
Pa kolo  si moram počasi pripravit, ker je vreme že primerno za kkašno kolesarjenje.

2mama jaz imam za krizne trenutke tazeleno frutabelo ali pa črno gorenjko, vsake toliko pa se seveda pregrešim tudi s kakšnim piškotom. Ali pa ena suha marelica z kocko črne čokolade in si predstavljam, da je zaher tortauser posted image .


_____________________________

lp


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1410
   RE: Montignac
7.3.2007 9:01:54   
SEMOLU
Pozdravljene,

kaj mi lahko katera pove, kje lahko dam dol Montignac-a v slovenščini.
Hvala za pomoč in lep dan.user posted image

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 1411
   RE: Montignac
7.3.2007 9:20:24   
meta22
Pozdravljene!

mi katera lahko poda osnovna načela vaše diete. Trenutno sem na 90 dnevni ločevalni dieti, pa sem vas začela brati, pa se mi zdi to prehranjevanje boljše, oziroma bolj meni pisano na kožo kot ločevalna. v čem je razlika, .... ?

upam da me boste prepričale da se vam pridružim!!!

lp
meta

(odgovor članu SEMOLU)
Neposredna povezava do sporočila: 1412
   RE: Montignac
7.3.2007 14:08:54   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: SEMOLU

Pozdravljene,

kaj mi lahko katera pove, kje lahko dam dol Montignac-a v slovenščini.
Hvala za pomoč in lep dan.user posted image


Lahko si jo snameš z emule, ali pa sporočiš mail naslov, pa ti jo pošljem (pa ne okol govort).

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu SEMOLU)
Neposredna povezava do sporočila: 1413
   RE: Montignac
7.3.2007 14:10:41   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: meta22

Pozdravljene!

mi katera lahko poda osnovna načela vaše diete. Trenutno sem na 90 dnevni ločevalni dieti, pa sem vas začela brati, pa se mi zdi to prehranjevanje boljše, oziroma bolj meni pisano na kožo kot ločevalna. v čem je razlika, .... ?

upam da me boste prepričale da se vam pridružim!!!

Meta, ne vem, če se ti bo dalo brat vse tele strani na tem postu... Drugače pa svetujem, da prebereš celo knjigo pa boš lažje razumela. Ena (ne vem katera že) pa je enkrat pošiljala povzetek po mailu. Če najdem ti pošljem, samo sporoči mi mail nasov.

LP, D

lp
meta



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu meta22)
Neposredna povezava do sporočila: 1414
   RE: Montignac
8.3.2007 21:38:15   
dulcinea
Ojla!

Včeraj mi ni uspelo iti lavfat. Sem šla pa danes. Čeprav se je vmes ful vscalo. Tekla sem 4x po 3 minute. Mogla bi 6krat, pa sem bila že tolk premočena, da sem kar domov zavila. Drugače pa sem tekla zelo lahkotno. Noge me sploh ne bolijo. Super. Upam, da ne izgubim volje prekmalu.

Kaj pa ve?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1415
   RE: Montignac
9.3.2007 21:26:18   
rainbow
Bravo dulciuser posted image

jaz pa sem bila danes za kosilo pridna, sem si naredila solato s sirom, klobaso in zelenjavo, pol pa sem za večerjo pohamsnila čokolinouser posted image .

Kako pa kaj vse ostale??? Tekanje, papcanje, where are you????????????????????

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1416
   RE: Montignac
13.3.2007 8:09:19   
Naty*Taja
Hojla! Jaz sem tudi tu, sam, ko se odločim pisat in potem en čas čekiram, pa ni nič novega... potem pa za en čas obupamuser posted image .
Pa ne z montijem, sam s pisanjem na forum.user posted image
Drugače pa jaz še kr vztrajam, z občasnimi greškami s kakim unijem al pa kremšitouser posted image . Sem pa zadovoljna, ker gre kljub temu počasi a vztrajno dol! Zdej so mi pa one cote od januarja že res tak prevelike, da jih bom sam še oprala in pospravla - mi je škoda stran vržt, ker so še skor čist nove user posted image .
Mogoče jih bo pa katera kolegica rabla, al pa jaz, ko bom spet noseča...
Moj ITM je pa padu že na 25, tak da sem že skor pri onem normalnem. Sej je 24 menda že ok?
Laufam ne, ker je to edini šport, ki mi nikoli ni bil pri srcu! Še ko smo morali v šoli laufat, mi je bila muka, ne pa da bi šla sama od sebe... aa
Sem si pa zrihtala kolo in sedež za tamalo gor, tak da bova kmalu začeli. Ne vem,  če ga je moj že podmazu - je zdej dve leti v garaži stal!
Jedilnik je še kr podoben.... ka pa čem komplicirat, če mi pa to kr paše.
Ja, draga Meta - jaz še vedno pravim, da tole ni dieta, ampak način prehranjevanja. Če se boš odločla, se moraš za vse življenje, vsaj približno držat teh načel in nikoli ne bodo prišli izgubljeni kg nazaj! Je pa tak, da sem že pri parih primerih, ki so kr takole približno vedeli, zakaj se gre, ugotovila, da jim ne hasne! Po moje je pa to zato, ker moraš knjigo prebrat, da ti je res jasno, na kakem principu tole deluje. Kr hitro namreč na primer zamenjaš stročji in zrnat fižol, pa kuhan in surov korenček....ja sej vem, ni razlike na zuni, glede GI, ki je temelj vsega, pa je zelo velika razlika. A ne punce?
Tak da, ti nas kr spremljaj, vzporedno pa si preberi knjigo "Jem, torej hujšam." in se nam potem pridruži.
A sem preveč nakladala? Sej že grem...pospravljat user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1417
   RE: Montignac
13.3.2007 20:33:50   
rainbow
Naty-taja, bravo za tvoj sestavek! sem že mislila, da nobena več tu ne zaideuser posted image

jaz sem se pa danes fejst pregrešilauser posted image  pa ni panike;

Res je kar praviš, naty, to je način prehranjevanja. Tudi midva se občasno ne drživa čisto natančno vsega, ampak v glavnem pa se. Tudi včasih nimam nekih idej za kako bolj zanimivo jed ali pa časa.

ajd, lepo bodite

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1418
   RE: Montignac
13.3.2007 21:11:40   
dulcinea
Ojla babnce.

No, saj jst tud berem vsak dan pa gledam, če bo še kera kaj napisala. Pa so skoz sam moje ustnce gor vidt. Danes ste se končno malo razpisale.

Ja res je, da je treba spremenit stil življenja. Jaz sem danes spet malo tekla 6x3 minute. Mi je šlo kar vredu. Upam, da bom šla lahko ta teden vsak dan. Vikend je bil pa prenaporen, da bi lahko kam šla. Pa v soboto zvečer sem se malo pregrešila (pica). Je pa res, da sem jo pojedla samo en košček in sem jo imela dovolj. Kar gabila se mi je.

LP, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1419
   RE: Montignac
13.3.2007 21:25:43   
2mama
Se jaz vas pozdravljam. Se mi je spet uspelo spravit v red - in je sla spet kila dol v enem tednu. Hvala, Al1, zelena frutabela je res pravi izhod v sili. Grenka cokolada pa se mi je zagabila in tako sploh nimam nobene zelje po nobeni cokoladi. Pa to je fenomenalno. Suhe marelice so mi tudi zelo OK, pa se zelezo imajo.
Dulcinea in  Al1, cestitam za laufanje! No, jaz sem se danes z user posted image user posted image  dve uri preganjala po enem vecjem parku, hvala bogu je vreme tako, da lahko to pocnem vsak dan. Laufat pa se nisem sla. user posted image  Pa kar pogresam. Posebej tisti nepopisno dober obcutek, ko prides nazaj domov in cela presvicana in zmatrana ponosno cestitas sama sebi. Pa bo tudi to. Dulcinea, se enkrat se pohvali, da ze lahkotno teces, pa bo tudi mene kar odneslo ven. Saj v tem je fora te debate. Spodbuda je a in o.
Drzite se, punce.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1420
   RE: Montignac
13.3.2007 21:38:36   
al1*
še jaz se javim. Tudi jaz vsak dan malo pošpega, če kaj novega piše, pri pisanju sem pa bolj lena.
Jutri grem spet tečt. Jaz tečem 3x tedensko. Zaenkrat sem še vedno pri 2 minutah teka in hoja vmes. Bo že.

Mi pa je začelo primanjkovati idej za večerje. Ponavadi se mi zvečer ne ljubi preveč kuhat, 2x tedensko pa pridem domov komaj okoli pol osme zvečer. Napišite malo, kaj jeste za večerjo! Jaz sem danes omleto iz jajc in sira, zraven pa zeleno papriko. Včeraj pa sem user posted image kokice.



_____________________________

lp


(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1421
   RE: Montignac
13.3.2007 21:48:02   
dulcinea
Saj je še težko. Sploh več minut skušaj mi še dela težave. Ampak si nardim vsakič sproti na telefonu opomnike, ki me opozarjajo, kdaj moram teči in kdaj lahko hodim. Pol pa mi cinglja med tekom. Vsaj malo hrupa, ker se kar bojim. Danes je v gozdu nekaj šumelo. Sem kar malo pospešila, čeprav so bili samo ptički. Malo se bojim medvetdov, ker živim v medvedovi deželi. Foter moj ga je ža dvakrat srečal med tekom. user posted image  Si sploh ne predstavjam. No volja pa je še. Upam, da grem tudi jutri malo polavfat, ker je res užitek sleči prepoteno majico in pol pod tuš.

LP; D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1422
   RE: Montignac
13.3.2007 21:54:37   
al1*
Jaz pa sem si, ko sem šla prvič, približno razdelila pot na dele, upam pa, da bom nekega dne celotno pot pretekla.
Jaz ponavadi tečem dopoldan in takrat je naš gozd poln penzionistov, tako da me res ni strah. Ducinea, če boš pa res srečala kakšnega medveda, boš pa verjetno podrla osebni rekord v hitrostiuser posted image .




_____________________________

lp


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1423
   RE: Montignac
14.3.2007 14:48:40   
dulcinea
al1* ne seri. po moje bi noge pred mano prišle domov, da ga srečam. 

Dns grem spet. Komaj čakam, da se malo zmrači. Tle na vasi me vsi poznajo pa nočem, da me gledajo, kako švicam.

Danes bom probala 5x po 4 minute. Počasi se daleč pride pravijo.

LP, D

PS: Kje ste ostale?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 1424
   RE: Montignac
15.3.2007 14:43:17   
Naty*Taja
Bravo punce za lauf! Jaz se vam ne bom pridružla, ker mi je pa največja muka laufat. Grem pa zdaj na kolo. Mam že sedež za tamalo gor in bova počasi začeli! Jem bolj tako, tako, ker se mi velikrat ne da kuhat, pa si kr hrenavko in paradajz naredim! Pa grešim tudi... tak da zdejle bolj počas gre dol. Jaz za večerjo najraj kr sadje in jogurt, je najmanj dela! user posted image  Grem zdej vennnnnn na sonnčeka.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?