|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
6.1.2007 9:49:38   
Naty*Taja
Ojla babike! Jaz sem pa misla, da se tule nič ne dogaja, ker je bilo zadnjič tako zatišje! Pa sem bila zdejle prijetno presenečena!user posted image
Se vam resno pridružujem. Moj ITM je med tavečjimi - 27,75! Ja prava bunka sem in to mi gre že res na živce! Sem že zadnjič začela, pa me je za mleko skrbelo?! Namreč še polno dojim - tak kot Jančika (mimogrede zdravo tudi tukaj - me veseli, da si tudi ti tu!), pa ko nisem dost jedla, je bilo kr premalo? Bog pomagej, če imam pa takega okroglega knedlčke in veliko rabi. Skoz je bilo namreč mleka več kot preveč in zgleda, da se je tolk navadla, da zadnjič, ko ga je bilo v mejah normale ni imela dost!! Se je cele dneve kr na joško obešala, pa ponoči smo bili kr naprej pokonci.... Zdej ji bom pa kr kej gostega poturila in bo lažje! Pa tavečji gre v vrtec, tak, da bom imela čas kaj skuhat! Zdejle sem bila tri dni na keksih in čokoladi, ker sem bila v taki gužvi (se v vrtec uvajamo), da sem še kruh pozabla iz skrinje dat in nisem imela kaj jest!
Drugače pa jaz tole jemljem kot drugačen način prehranjevanja in ne kot dieto - zato, da te psiha ne zj....!  In tudi grešim vedno, če druga ne pa s črno čokolado! Kava z mlekom je pa itak zakon pa tudi kak red bull bom spila vmes, ker drugače niti pod razno ne bom preživela tegala našega trenutnega tempa!! Janči a tebe nič utrujenost ne daje zraven obeh malih in gospodinjstva?! Pa tudi kar se tiče vaganja - ve se kr tehtajte, jaz se bom pa prvič potem, ko se mi bo zdelo, da se že kej konkretno pozna! Ker meni tisti gramčki niso čist realna slika - že če se stehtaš zjutraj in popoldan je kr velika razlika b gramh. Morem zdaj it, ker sta že oba tečna, ati je pa nekam mrknu...

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1026
   RE: Montignac
6.1.2007 10:42:32   
Naty*Taja
Aja - danes sem jaz začela z jabolkom, kavico z mlekom, polnozrnat kruh z ono tapravo marmelado. Za kosilo bo pa pečeno meso, bučke in solata, za predjed pa ena trdo kuhana jajačka. Zvečer pa verjetno graham testenine s paradižnikom. Sem zelo vesela, da imam tule malo spodbude, ker sama kr neki grešim in se izgovarjam.... me pa že resno dajejo tile kg, tudi moj križ jih čuti!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1027
   RE: Montignac
6.1.2007 13:13:56   
al1*
Ravnokar sem sita kot boben. Mož je zunaj na žaru spekel postrvi, zraven pa sva solato iz motovilca in veliiiko česna. In kozarček vinauser posted image .

Za zvečer pa bom spet spekla čokoladno torto.


_____________________________

lp


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1028
   RE: Montignac
6.1.2007 19:23:50   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja
Janči a tebe nič utrujenost ne daje zraven obeh malih in gospodinjstva?!

Helouuser posted image . Ne, me nič kaj ekstra ne daje. Po pravici povedano imam veliko več energije takrat, ko razumno jem in veliko športam. Čič ne da nič, se rečeuser posted image . Če sem zmahana, potem grem na eliptik namesto laufat, pa je.

Na moje mleko pa ne vpliva nič - če jem veliko, če jem malo, če jem dobro ali slabo, če samo ležim ali pa če laufam na maratonu. Edino, kar vpliva, je, če mali noče jest, takrat je pa potem mleka manj, ker je povpraševanje manjše. Ta problem imam trenutno, ker je imel Kajetan vneto grlo in je komaj kaj jedel cel teden. Zdaj je pa zdrav in bo trajalo nekaj dni, da se ponudba prilagodi povpraševanju.

Danes sem imela načrtni grešni dan. Bili smo namreč na kosilu pri moji najboljši prijateljici in tam tradicionalno jemo ribe in pečen krompir, ki ga nisem jedla že sto let. Bo pa za večerjo ena ura eliptika, pa malo ananasa. Bi šla laufat, pa sem sama, tak da ne morem nikamor.

< Sporočilo je popravil Jančika -- 6.1.2007 19:24:21 >

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1029
   RE: Montignac
7.1.2007 8:56:38   
Naty*Taja
Ja, sej  jaz energije nimam zato, ker same OH jem!user posted image  Oz. sem jih do včeraj.
Zdej je pa takoj boljš!
Danes se pa jaz kavico, jabolko in zdejle polnozrnate štručke z light mlečnim namazom z zelišči. Za naprej pa še ne vem.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1030
   RE: Montignac
7.1.2007 10:47:24   
dulcinea
Živjo!

Jst se kar držim. Zjutraj ful sadja zdaj med vikendom. Dns sem pojedla ful domačih kivijev. Je tašča nalupila. Pol sem pa že dva kosa sira pa en košček polnozrnatega kruha. Vem, da ga ne bi smela, pa... sam sir ni glih dišal... Pa kavico z mlekom... Kaj bo za kosilo vam sporočim kasneje.

Včeraj je blo pa za kosilo neki zvitki iz mesa pa not je bil sir pa šunka. Krompir sem pustila ves, motovilčka pa ... njami. bi ga pojedla cel škaf...

Za večerjo so ble pa domače klobase pa zelje. Sem pojdela en repek, zelje mi pa ne diši. Zelje jem, če je v segedinu al pa sarme. Drugače mi skisano ne diši.

No lepo izgubljanje kil vam želim. Vas berem. Dulči

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1031
   RE: Montignac
7.1.2007 16:57:08   
Naty*Taja
Moje kosilce danes je bilo pa za predjed solatka, potem pa mesek, pa bučke kuhane in solatka. Zdejle sem pa mal sirčka in eno jabolko. Sem se pa pregrešila z eno sladkano kavico dopoldan, pa ne zato, ker bi sama hotla - smo bili na obisku in je bila že kuhana preden sem opozorila, da bi brez sladkorja. Jo itak že skoz pijem tako in mi sladkana ni več za pit. Pa kaj češ ne moreš tak komplicirat, a ne? Drugače sem lahko kr med štirimi stenami in se držim ko pijanc plota točno vsega?!
Drugače pa Dulči, sej kak košček polnozrnatega kruha tudi ni prepovedan za prigrizek - piše not, da lahko!
Za večerjo si bom pa špagetke skuhala pa paradižnik.
No kaj ste pa ve kej jedle?

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1032
   RE: Montignac
7.1.2007 19:17:05   
Jančika_
Za kosilo je bil prebranec in pečena paprika, zdajle bom pa...ne vem, grem v hladilnik buljituser posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1033
   RE: Montignac
7.1.2007 20:13:09   
rainbow
Vidve sta pa ful pridni, Jančika in Naty-Tajauser posted image user posted image user posted image ; jaz sem ful dolgo po drugem porodu rabila, da sem se (oziroma sva se z možem) spravila hujšat, telovadba pa mi je še zdaj šibka točka; morala bi dejansko kam it, na aerobiko ali kaj (mož grozi z jogo februarja, tak da bomo videli), ker doma ni nič z mano.

jaz sem mojo pridelano kilo že skoraj dol spravila, tak da vsaj nekajuser posted image

Dulci, kar tako naprejuser posted image user posted image

Al1*, vi pa vedno tak fino papcate, mnjam (škoda da nimamo smeška, ki se oblizujeuser posted image )

uspešen tedenuser posted image



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1034
   RE: Montignac
7.1.2007 21:21:36   
dulcinea
Komaj čakam sredo, da se zvagam. Upam, da bo šla vsaj kila dol. Da ne izgubim volje...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1035
   RE: Montignac
7.1.2007 21:23:46   
al1*
Hej!
Jaz tudi upam na vsaj pol kile manj v sredo.
Danes sem se pošteno namigala na snegu - malo hoje, malo tekanje za našim smučarjem in malo smučanja.



_____________________________

lp


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1036
   RE: Montignac
7.1.2007 22:28:39   
Anonimen
Ja, mi smo pa rojstni dan praznovali 2 dni...Sej s tem povem vse user posted image

user posted image user posted image user posted image za pridne!

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1037
   RE: Montignac
8.1.2007 12:41:31   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: caffee


Tanikaa;   Pa ritasta sem tut...user posted image







user posted image user posted image user posted image user posted image  Samo moje mnenje je, da jaz vodim user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1038
   RE: Montignac
8.1.2007 12:51:21   
tanikaa
Halo punce.

Jaz sem čez vikend na dieti od računalnika, vendar sem prečekirala vse poste za nazaj. Pridne ste, ni kaj.user posted image

Še sama ne morem verjeti, ampak cel vikend sem bila pridna in nisem grešila. Včeraj sem za kosilo papcala zrezek v čebulni omaki, pa solato s kislim zeljem. Večerjo je sestavljalo par šnitk suhe salame in košček sira. V soboto pa sem mela za kosilo dušeno kislo zelje in pečenico.  Večerja pa je bila ista kot v nedeljo. Ja, pa eno kilo kislih kumarc sem snedla.user posted image


Danes bodo za kosilo pirini špagetki s paradišnikovo mezgo in česnom. Večerja pa ... verjetno trdo kuhana jajčka, sir in solata.

Sem pa opazila, da moram piti veliko radenske. Ker če je dovolj "doziram", imam občutek, da bom počila in takrat hrane niti videti ne morem. Tak da je zame radenska zakon.

Še vprašanje: A fižol lahko jem?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1039
   RE: Montignac
8.1.2007 18:53:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa



Še vprašanje: A fižol lahko jem?


Seveda! Tako stročjega kot v zrnu. Mislim, da je edino neka omejitev pri tem zrnatem - ne vem točno - da se ga ne je skupaj z OH-ji ali skupaj z beljakovinamiuser posted image , drugače pa je zelo priporočljiv (verjetno kot samostojna jed)...Bom zvečer prechekirala

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1040
   RE: Montignac
8.1.2007 19:00:18   
Anonimen
Se mi je zdelo: fižola (zrnatega) se ne je v kombinaciji z beljakovinami oz. se ga ne je v beljakovinsko/maščobnem obroku (Montignac, str.126). Pomojem tudi z OH-ji ne gre preveč skupajuser posted image ...Mislim..jz ga ne bi jedla skupaj z...npr...špagetiuser posted image

Stročji fižol pa jz jem povsod, neglede na kombinacijo hrane.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1041
   RE: Montignac
8.1.2007 23:46:58   
*sweety*
Punce pozdravljene,
a mi lahko prosim katera da kakšen link o tej dieti, ker bi jo ful rada probala. Lani sem dosti shujšala po ločevalni, ampak sem nekaj dobila nazaj, zdaj pa bi  rada probala Montignaca.
Hvala in uspešno izgubljanje kg.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1042
   RE: Montignac
9.1.2007 0:56:36   
Anonimen
Bekica, dobrodošla!user posted image

Edini najboljši "link" je, da si knjigo M.Montignaca - Jem, torej hujšam loadaš iz eMule.

(odgovor članu *sweety*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1043
   RE: Montignac
9.1.2007 9:31:02   
Naty*Taja
Bekica in vse ostale, ki še niste prebrale Montija - po moje ne moreš ravno prav vedet, za kaj se gre in kako kombinirat hrano, pa kako jest, če ne preberaš prve knjige!! Tak da po moje si najprej to nabavite in preberite, potem pa hajdi na delo!!
BTW - jaz imam tudi ono njegovo knjiho receptov, če katero kaj zanima! Not je jedilnik za tri mesece in pa recepti, tistega, kar je tam not!
Drugače sem pa jaz zdejle kavico in par kosov kruhka ponozrnatega! Zdej grem pa po tamalega, ki ima verjetno že ful vnete očke od jokanja! user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1044
   RE: Montignac
9.1.2007 18:24:57   
dulcinea
Ojla. Komaj čakam jutri, da grem na vago. Upam, da bo manj kot prejšnjo sredo. No hrana mi kar gre, čeprav se mi včasih cedijo sline po čokoladnem bombonu na smrekci in podobno...

Kako pa ve? Kaj grešite že?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1045
   RE: Montignac
9.1.2007 19:09:10   
al1*
Tudi jaz komaj čakam jutrišnje tehtanje, čeprav nimam dobrega občutka.
Po malem grešim, ker je ta teden totalno hektičen, ne vem kje se me glava drži in včasih enostavno nima časa kuhat. Danes sva zato jedla kar industrijske ojine polpete spečene v pečiciuser posted image . Za večerjo pa jajca s šunko in zelenjavo.


_____________________________

lp


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1046
   RE: Montignac
9.1.2007 20:03:06   
Jančika_
Jaz s tehtam vsak dan, danes je bilo -1,1kguser posted image . To pišem zato, ker se jutri ne bom tehtala in nekaj časa se ne bom ravno držala Montija - zgleda, da je kombinacja tega, da mali 10 dni ni jedel, mojega hujšanja in bolezni (o tem spodaj) usodna za moje mleko in se ful matrava s tamalim, da se naje.

No, totalno sem zbolela, ponoči me je skuhalo na 40, zdaj pa se je izkazalo, da imam hud bronhitisuser posted image . Enostavno nimam energije, da bi si kaj skuhala, tako da bom pač pazila, kolkor se da, ne bom se pa zdaj še s kilami obremenjevala. Tako vas bom bolj spremljala, dokler se mi mleko ne poštima in ne ozdravim. Klinc, pa te bolezniuser posted image .

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 1047
   RE: Montignac
9.1.2007 20:48:48   
rainbow
Jančika, ojoj, upam, da se čim prej poštimašuser posted image user posted image ; tvoje zdravje in mleko sta zdaj absolutno na prvem mestu!

Torej jutri se vagamo, hmm.. bomo videli.

ostale pa ste kar zagnane, me veseli!!! Kar tako naprej!!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 1048
   RE: Montignac
10.1.2007 7:37:12   
anabanana
Piiiiiišuka, spet sem se pozabila stehtat! Sem se predvčerajšnjim in je bil slab kg manj, tudi po hlačah čutim, da je malo boljšeuser posted image  Nisem več tako napihnjena kot med prazniki. Včeraj:

Z: feta polnozrnatega kruha+sirček 8% m.m.
M: par arašidov
K: rozbif z bučkami (kar vse skupaj popečeno na malo olivnega olja)
V: špinača z jajčkom

Sm pridna neuser posted image

Danes; nimam pojma, zajtrk verjetno isto kot včeraj, za kosilo pa možno polnovredni špageti z paradajzom...

Javim moj ITM jutriuser posted image


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1049
   RE: Montignac
10.1.2007 8:16:53   
al1*
Jaz pa sem se stehtala in je pol kile manj. No ja - boljše kot nič.
ITM 21.01

Jančika - pozdravi se čimprej!


Danes bo za kosilo zloženka iz jajčevcev in puranjega mletega (kot neka musaka), za večerjo pa jogurt z musliji, ker pridem domov pozno in se mi ne bo dalo nič drugega pacat. Vmes za malico pa kak košček temne čokolade z arancini.

Lepo bodite!


_____________________________

lp


(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 1050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?