|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
10.1.2007 9:01:39   
Naty*Taja
Dobro jutro! Jaz sem danes ravno pri brezkofeinski kavici in polnozrnatem kruhku z marmelado. Pravo kavico in jabolko sem pa že preden sem tamalega peljala - je ful bogi revček! Tak joka, pa tudi vzgojiteljica je rekla, da je med onimi z več težavami - ja naturlih, če je bil pa prej skoz doma, večinoma zraven mamice, ki je ponavadi vse z rok spustila in se z njim ukvarjala, da mu ni bilo dolgcajt !user posted image  Pa sej po moje bo čez par dni vredu ?user posted image
Sem se ravno spravla še enkrat knjigo čekirat, ker sem v tolkem času od zadnjega branja kr malo pozabla! No zato se pa to knjigo splača kupit, a ne?
Sploh če imaš namen celo življenje živet zdravo. user posted image
Mala se pa ful lepo sama igra v stajici! tak da imam blažen mir po ..... ful ... dolgem.... času!


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: Montignac
10.1.2007 14:20:05   
dulcinea
Dober dan! Ja zame je kar dober. Sem stopila na tehtnico in kaže natančno en kilogram manj. Se pravi daje ITM padel iz 28 na 27,6. Superca user posted image user posted image user posted image .

Čestitke tudi ostalim.

Grem papcat.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: Montignac
10.1.2007 15:17:00   
london
Pozdravljene,

sicer vas redno prebiram ampak imam ob malem otroku bolj malo časa za pisanje. Tudi jaz se skušam prehranjevat po Montiju in mi gredo kile dol blazno počaaaasi, kar mi počasi že malo jemlje voljo. Recimo v 3 mesecih sem shujšala 3 kg. No med prazniki se nisem striktno držala M., sem pa spet z vami od 3.1.. Seveda sem danes stopila na vago in imam komaj 0.5 (ja pol ) kile manj. Pa to je katastrofa user posted image . Pa se res ful držim. Če že naredim prekršek še ta ni čisto pravi, saj pojem le kak košček 70% čokolade. Ma jst sploh ne vem več kaj naj nardim.
Moj trenutni ITM pa je 25.07. Rada bi pa vsaj 23, kar v kg pomeni cca -5kg. Sam s tem tempom bo to glih enkrat drugo leto user posted image .

Mah ja no, hvala, da ste vsaj poslušale.Sm se morala kar malo zjamrat.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: Montignac
10.1.2007 19:52:44   
dulcinea
London, brez skrbi. Saj če hujšaš počasi naj ne bi šlo pol več gor. No vsaj tko hitro ne. Sploh če se vsaj malo paziš. Ti kar tako naprej. Pa še kaj se oglasi.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu london)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: Montignac
10.1.2007 20:37:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london

Pozdravljene,

.... po Montiju in mi gredo kile dol blazno počaaaasi, kar mi počasi že malo jemlje voljo. Recimo v 3 mesecih sem shujšala 3 kg. ... komaj 0.5 (ja pol ) kile manj. Pa to je katastrofa user posted image . Pa se res ful držim....


Ej, pa ne boš verjela če ti rečem, da je 3 kg v treh mesecih super! To pomeni, da zdravo hujšaš in da teh kilogramov ne boš videla nikoli več! Če imaš še 5 kg za sklatit boš ravno do pomladi SUPER SHUJŠALA! Prosim, samo obupat ne! Boš videla čez par mesecev kako boš ponosna sama nase! Zadovoljna in z lepo postavo! Človek je za tisto kar z velikim trudom doseže veliko bolj ponosen in spoštuje samega sebe in svoj dosežek, kot pa za nekaj, kar se ni treba potrudit.


Dulcinea; ČESTITAM kar tako naprej!


Moje poročilo:
Začetni ITM: okoli 25
ITM - 3.1.2007: 20.76
Sanjski ITM:19.38

Današnji ITM: 20.07 kar je 1,5 kg manj kot 3.1.2007 - očitno  je bila povišana teža posledica  Muser posted image in ne  praznikov user posted image user posted image . Torej lahko rečem, da sem kljub praznikom ohranila svojo težo! Še -0,69 ITM-ja pa mi bodo končno prav čisto vse obleke izpred nosečnostiuser posted image

Kje ste ostale?






(odgovor članu london)
  Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: Montignac
11.1.2007 14:48:01   
tanikaa
Punce, jaz bolj malo pišem, ker vem kaka sem. Neresna. Pa me je sram, če bom za en teden zopet obupala. No, za zdaj kar gre. Samo eno prosim, da mi izračuna ta ITM.

Na začetku hujšanja sem mela 73 kg pri višini 177 cm. Danes sem pa mela 70,3 kg. Meni se zdi, da je upad kg kar vredu, tak da mam voljo nadaljevati. Cilj: 63 kg.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: Montignac
11.1.2007 14:51:49   
al1*
Tanika, začetni ITM je 23.3, zdaj pa 22.4.

Tu pa si lahko tudi sama računaš:
http://med.over.net/za_bolnike/telesna_masa.htm


_____________________________

lp


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: Montignac
11.1.2007 14:52:17   
Anonimen
Tanikaa,ne morem biti tiho.Sorry.Na tvojo višino si pa ja idealna.Kaj sploh počneš na dieti?

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: Montignac
11.1.2007 17:10:09   
cinci
IZVIRNO SPOROČILO: mekeke

Tanikaa,ne morem biti tiho.Sorry.Na tvojo višino si pa ja idealna.Kaj sploh počneš na dieti?


ja res je tanika....ne pa jaz k mam itm 29.....

_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: Montignac
11.1.2007 17:30:22   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: mekeke

Tanikaa,ne morem biti tiho.Sorry.Na tvojo višino si pa ja idealna.Kaj sploh počneš na dieti?



Ampak res. Kaj se sploh štuliš med nas. user posted image  HEC. Ti kar. Če misliš, da moraš dat dol kak kilogramček, ti kar. Pa še povej kolk si šla dol, da ti bom fovš. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: Montignac
11.1.2007 20:55:51   
Anonimen
Vse, da bo le rit manjša, kajne Tanikaauser posted image ?

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: Montignac
11.1.2007 22:18:44   
Naty*Taja
London - če si prebrala ono knjigo, not piše, da ni point tega prehranjevanja samo v zgubljanju kg, ampak tudi v preoblikovanju  - to pomeni, da se namesto špeha ustvarja mišična masa. Nekak tako. In zato tudi ne izgubljaš kg, so ti pa hlače vseen manj na tesno...Nikakor ni za obupat. Pa tudi to drži, da v začetku lahko gre celo gor kak kg, kljub strogemu držanju, potem pa po kakih 14 dni kr naenkrat pade dol recimo 5 kg. To se je meni dogajalo ko sem pred enim letom v enem mesecu shujšala 8 kg!!
No jaz pa sem še kr v boju. Zdejle pravkar z aerobike! Ja pa to je tudi res, da moraš obvezno nekaj migat zraven, da je uspeh? MOgoče pa to tebi London manjka? Poskusi z eno uro na teden recimo aerobike, al pa kar ti pač odgovarja, pa boš vidla!
No jaz sem pa danes grešila z večerjo, ker nisem imela časa kuhat in se mi je mudilo na aerobiko! Pa ni bllo nič hujšga sam en kos kruhka in šunke!
Ja pa deci vinčka.
Grem zdej spat, ker mi rolete dol vleče! user posted image  Čauči in veliko vztrajnosti - carice smo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
p.s. se mormo malo spodbujat, a ne?

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: Montignac
12.1.2007 11:32:43   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

Vse, da bo le rit manjša, kajne Tanikaauser posted image ?



Evo lubice moje. Tu je odgovor. Rit. Rit je problem. Vem da mam drugače ok kile, samo kaj, ko mam vse nabrano na riti user posted image  Zato hujšam. Ker shujšala bom itak samo v rit, ker redim se tudi samo v rit. Roke, noge, trebušček...vse to je ok in se nikoli ne zredi. Ampak ta presneta ta zadnja. user posted image

Shujšala pa bom na 63 kg.user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: Montignac
12.1.2007 11:35:54   
Anonimen
user posted image  Moj je pa mahnjen na velike riti,pravi vsepovsod lahko shujšaš,samo v rit ne.user posted image
Vprašanje,kako to izvesti?

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: Montignac
12.1.2007 11:47:41   
Julija08
Moj tud pravi da imam ful dobro rit (pa je fullll velika).
Mi je zagrozil, da ne smem preveč shujšatuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: Montignac
12.1.2007 12:56:37   
tanikaa
Pa kaj so vsi naši moški čisto mimo??? Moj je tudi cel prifu**njen na mojo rit. user posted image  Pravi, da če bi hotel imeti kosti, da bi šel za mesarja. user posted image  Ampak vseeno, jaz se ne dam. Dol z ritjouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: Montignac
12.1.2007 14:10:16   
Naty*Taja
Ti , Tanika, da ne bojo začel vsi tile moški tebe iskat zarad riti! user posted image user posted image
Jaz pa zdejle papcam paradajz in hrenovke pa malo majoneze - sej jo lahko, a ne? Mmmmmmmmm , kak je dobro!!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: Montignac
12.1.2007 14:11:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

Vse, da bo le rit manjša, kajne Tanikaauser posted image ?



Evo lubice moje. Tu je odgovor. Rit. Rit je problem. Vem da mam drugače ok kile, samo kaj, ko mam vse nabrano na riti user posted image  Zato hujšam. Ker shujšala bom itak samo v rit, ker redim se tudi samo v rit.


Srečka! Jz pa nikakor ne morem pogruntat kje tiči večji problem: Ko so joške lih fajne za pogledat, je rit prevelika, ko je rit taprava so joški premajhni, ko je rit prevelika so joški tapravi in ko je rit idealna ni več joškov.

Danes na jedilniku:
jabolko
Z: umešano jajce s tuno in sirom, kava z mlekom
K: porova juha, pečen piščanec, zelenjava
V: porova juha (ostanek), jogurt, čaj



< Sporočilo je popravil caffee -- 12.1.2007 14:14:13 >

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: Montignac
12.1.2007 14:18:06   
london
Naty-Taya hvala za spodbudne besede. Knjigo sem resda prebrala in mislim, da mi je teorija še nekako jasna a kaj, ko pa je praksa drugačna. Saj jaz sem vse to, kar ti omenjaš vzela v zakup in na začetku nisem paničarila ampak, da v treh mesecih shujšam samo 3 kg je pa tut malo too much (oz, too little user posted image  v tem primeru). Očitno nekaj ne delam prav, sam še nisem pogruntala kaj. Edino, kar je res je to, da ne telovadim. Izgovor pa je ta, da imam malo punčko, ki mi že itak vzame veliko energije. Pa tut sprehajam se vsak dan, tak, da neki pa tud gibljem hudiča.
Ma ja no sej menda bo. Mi je pa všeč, ko vas prebiram, kako spodbujate druga drugo.

Moj današnji jedilnik pa je bil:
Z. 2 kosa rženega kruha+marmelada brez sladkorja + kozarec mleka o,5%
M: pest arašidov
K: sladko zelje + 1 piščančji ražnjič
M: verjetno mandarine ali spet arašidi
V: skuta z marmelado bs

Ali je to po vašem mnenju dober jedilnik al imate kako pripombo?

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: Montignac
12.1.2007 17:50:05   
Anonimen
Ojla london; če mi ne zameriš, bi ti samo rada svetovala, da se vsaj v začetku izogni mešanja OH-jev in Beljakovin v enem obroku: tvoj današnji zajtrk je v osnovi vseboval OH-je (kruh in marmelada), čez si pa spila kozarec mleka - beljakovine. Sej ni grozen greh (sej jz tut v kavo dam mlekouser posted image ), ampak mogoče bo upoštevanje tega načela prineslo še kakšen dodaten kg/mesec manj user posted image

< Sporočilo je popravil caffee -- 12.1.2007 17:52:35 >

(odgovor članu london)
  Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: Montignac
12.1.2007 20:42:06   
rainbow
Čer, ženske, aplaudiram, ste pridneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz pa tudi kar nekaj grešim, pa spet pridno kuham, pa tak; stresi v službi prinesejo svojeuser posted image

trenutno sem tudi brez idej za kuhanje, če kaj zanimivega jeste, napišite, plis.

Moj trenutni ITM je 23,5, bi pa še do poletja rada spravila dol kaki dve kg, tak da se bom morala vkup vzet. Torej, rada bi prišla na kilograme pred prvo nosečnostjo, ki so sicer bili tudi malo prekoračeni, ampak ok. Nisem več stara 23, ko sem imela res fajn kile, pa tudi telo se spreminja, tako da ne mislim pretiravat.

Edino, kar pa je meni bilo fajn, ko sem bila noseča in bolj debela, je bilo moje oprsje, ki ga zdaj, ko sem shujšala, skorajda ni večuser posted image user posted image user posted image  tak da Caffee, se popolnoma strinjam s tabouser posted image user posted image user posted image user posted image

Vidiš, mogoče grem zdaj malo za recepti vohljat, pa na steper bi tudi lahko šla (je beda na TV), še ne vem, se mi nič ne da.....

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: Montignac
12.1.2007 22:10:07   
london
Halo Caffee,
seveda ti ne zamerim. Nasprotno, še zelo bom vesela, če mi bo kdo dal še kak nasvet oz. me opomnil, če ne delam kaj prav.
Sem pa šla še enkrat pogledat v knjigo in pri OH zajtrku je priporočljivo mleko v prahu, posneto mleko pa je še dopustno. Tak da jaz se na to foro ven vlečem. Poleg tega pa ne pijem kave oz. zelo redko (če gremo na kavouser posted image ),, čaja ne maram.Kaj mi torej še ostane za zajtrk? Voda?
Mah kaj pa vem, bom probala brez mleka, mogoče iztisnem kako pomarančo?

Hvala za vašo prijaznost in spodbudo.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: Montignac
12.1.2007 22:48:50   
Anonimen
London, kaj pa sojino ali riževo mleko (imajo tudi take z okusom)?  - vsebujeta sicer beljakovine in OH-je, ne vsebujeta pa maščobuser posted image

(odgovor članu london)
  Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: Montignac
13.1.2007 9:02:48   
london
Fora je glih v tem, da imam jst ful rada mleko. Včasih sem ga lahko spila tudi po pol litra za zajtrk. Sojino mi nekako ne sede, ni to to. Sicer pa jaz pijem alpsko z 0.5 maščobe in če smo iskreni je v tem mleku sigurno več vode kot pa maščob.user posted image

Sicer pa moj današnji jedilnik
Z: omleta iz 2 jajčk+malo sirčka+2 koščka salme+kozarec mleka user posted image
K: polnozrnati špageti z zelenjavno omakco
V: najbrž isto kot kosilo


Lep sončen dan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: Montignac
13.1.2007 9:57:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london

.....alpsko z 0.5 maščobe in če smo iskreni je v tem mleku sigurno več vode kot pa maščob.user posted image




Za vodo je kar drago user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu london)
  Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?