|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
12.12.2006 18:46:52   
al1*
Ravnokar sem spekla torto. In to po receptu iz montijeve knjge (tiste, ki jo omenja caffee).
Recept:
10 jajc
310g črne čokolade.

Čokolado stopiš nad soparo. Zmešaš beljake v trd sneg, rumenjake zmiksaš posebej. V rumenjake vmešaš stopljeno čokolado, nato počasi dodaš še sneg. Vliješ v pekač, ki ga obložiš s peki papirjem in pečeš 8 minut na 250 stopinj. Ko je pečeno počakaš, da se ohladi, nato streseš na folijo. Premažeš s čokolado (stopljeno) in daš za 12 ur ali čez noč v hladilnikuser posted image .

Jaz sem naredila iz polovične mase. Naslednjič bom dodala še malo fruktoze, ker je pregrenko , zato sem jo namazala še z marmelado brez sladkorja namesto čokoldane glazure.  Kako pa izgleda po dvanajstih urah pa bom mogoče izvedela kdaja drugič.


_____________________________

lp


(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: Montignac
13.12.2006 7:55:56   
Anonimen
Pozdravčić!

Anabanana, jz si moram zdej en večer usesti dol in poslikat tiste recepte. Si moram pa res počasi že čas vzet... Nato pa ti jih pošljem! Upam, da se ti ne mudi, itak pa berem, da se boš zdaj v decembru nažirala user posted image user posted image user posted image (osmice, poslovna kosila,....)user posted image user posted image Tako da...do novega leta pa sigurno dobiš, da se začneš po VD-ju malo "razstrupljat".

Aha, al1* a se nisi mogla upret in čakat 12 ur? user posted image Ma...jz sploh ne bi mogla niti sekunde počakat pri taki dobroti.

Jz sem pa včeri izvedela, da bom po NL ostala brez službe, zdej pa ne vem al naj se zjokamuser posted image al naj se kar smejat začnemuser posted image user posted image ...Grem malo po drugih temah jamrat - rabim malo tolažbe pa se ne želim (spet) med sladkarije vržt...



(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 977
   RE: Montignac
13.12.2006 8:35:42   
al1*
Caffee, to je res eno veliko sr... A po porodniški ostaneš brez? Kaj si pa po poklicu?

Jaz sem pa danes na bolniški, ker hčero bolijo ušesa. Itak bo pa tudi meni kak dan bolniške koristil, ker kašljam že ves teden. Zato se ves teden tudi nisem nič gibala. Ampak trebušne mišice me od kašljanja bolijo bolj kot od katerikolih trebušnjakov.user posted image


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: Montignac
14.12.2006 12:32:46   
Anonimen
Al1* No, vsaj za nekaj je kašelj dober user posted image . Čimprej se pozdravite!

Ja, glede službe pa sranje ja...Pa kaj čem? Sem si sicer želela, da bi v roku 1 leta ali 2-eh poiskala novo, primernejšo, službo..No, vsekakor so me presenetili...Po izobrazbi sem diplomirani upravni organizator. Delam (trenutno še do izteka porodniške čez 7 dniuser posted image ) v odvetniški pisarni.

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: Montignac
14.12.2006 12:41:22   
anabanana
Ej caffee, ni panike, se mi ne mudi nikamor. Ma ti povem, da se ne bom ravno nazirala, sej tudi zunaj se da malo pazit, ampak seveda ne tako kot doma.

user posted image Žal mi je zaradi tvoje službe, moram ti pa povedat, da tako prijazna, pozitivna in konec koncev tudi izobražena ženska kot si ti ne bi smela imeti problemov pri iskanju nove zaposlitve. Jaz ti vsekakor držim pesti.user posted image


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: Montignac
14.12.2006 15:21:36   
cinci
caffee a bi men tud poslala (pa se tud ne mudi)recepte, prosim...

dobiš naslov na zsuser posted image

_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: Montignac
14.12.2006 21:59:41   
Naty*Taja
Jao punce, tako dolgo se že tule pogovarjate, jaz sem vas pa šele zdejle našla!! user posted image  
Jaz sem tudi pristašica Montija! Je meni pred kakimi štirimi leti en kolega to predstavil in sem probala pa sem takrat ful shujšala, sam potem sem pa zanosla in sama seb lagala, da zdej pa ne semem preslišat mojih potreb po sladkem, pa samo čokolino mi je pasal... user posted image . Po porodu sem dojila in ni prišlo v poštev, da bi polnozrnato jedla pa  ne pira pila, ker je kr mleka zmanjkalo user posted image
No pa sem začela po 6 mesecih z Montijem in aerobiko 1krat na teden in je šlo ve enem mesecu 8 kg! Potem pa nikamor več.... ker sem ponovno zanosila user posted image
( a ste misle, da bom rekla, da ne deluje? user posted image )
No in zdaj sem pet mesecev po porodu in se spet trudim .. pa mi ponavadi zmanjka časa za kuhanje, pa do večerje pridem šele ob kakih 9 zvečer, tak da spe ne pride ravno v poštev! Pa dojim tudi in od polnozrnatega in brez pira je tudi dost mlekca user posted image . No ja, celo življenje se učimo, a ne?
Se vam bom konkretno pridružila ko se nehamo polno dojit. Imam pa ono knjigo z recepti in po moje se da manj komplicirat, kot tam not! Sej če meso kr skuhaš ali pa spečeš je ravno tako dobro kot ne vem kak kompliciran recept tam not!
Se kej pišemo, bom pa prebrala za nazaj (sem do pete strani user posted image ) , da vidim, kaj ste kej kuhale in kake izkušnje imate s tole zadevo!
Aja še to - moja sestra je ful lepo shujšala z Montijem in tudi obliko postave ima drugačno, boljšo?! Res deluje sam delat je treba!
Vztrajajte tako ali drugače in se pišemo!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: Montignac
14.12.2006 22:26:17   
Rožica I
KOFETEK- žal mi je za tvojo službo user posted image ! Toda zdaj imaš priložnost poiskati službo svojih sanj user posted image !

DULCINEA- kako je s tvojo shujševalno moralo? Poglej, če je še moja slučajno zraven user posted image ?! Ta veseli december, se mi zdi da je res vesel, ..ampak za podkožno zalogo!

NATY- TAJA- po moje tudi Monty včasih preveč komplicira, tako da je treba malo poenostavit zadevo, ne?

AL1- mene pa začuda moji trebušnjaki nikoli ne bolijo.. Saj so na mehkem, kot v vato zaviti user posted image !



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: Montignac
15.12.2006 15:28:35   
dulcinea
DULCINEA- kako je s tvojo shujševalno moralo? Poglej, če je še moja slučajno zraven ?! Ta veseli december, se mi zdi da je res vesel, ..ampak za podkožno zalogo!


Moja morala je trenutno veselodecembrska. Začnem po novem letu. Tokrat zares...

LP, D

PS: Vas spremljam vsak dan, tko da ve kar pišite.
PS2: Naty-Taja lepo pozdravljena in dobrodošla.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: Montignac
22.12.2006 16:31:27   
al1*
HALO!
Kje ste? Že en teden ni nihče nič napisal!
Saj vem, da je tak čas, bomo pa zato z novim letom toliko bolj pridne, kajne?

p.s.
Danes se začnejo POČITNICE!



< Sporočilo je popravil al1* -- 22.12.2006 16:32:25 >


_____________________________

lp


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: Montignac
23.12.2006 22:16:22   
rainbow
Al*1, evo, jaz se ti oglasimuser posted image

se pa nisem zato, ker nisem ravno dosledna slednica naši zadevi trenutno, tak da nimam kaj povedat, jamrat pa nočem.

Al*1 in vse ostale, imejte se lepo in jejte, kar vam paše; se strinjam, da bomo januarja bolj dosledne!!!

ps, jaz vsaj zajtrke jem po Montiju, tudi to ne3kaj velja,  a ne?

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: Montignac
27.12.2006 7:54:21   
anabanana
O prokleti prazniki in žretje !!!!!!!!!

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: Montignac
27.12.2006 11:11:55   
dulcinea
aL1* Kam si pa dala avatarček s kuharico. Jst pa gledam, kdo je še spekel torto, pol pa vidim šele, da si to ti.

No v glavnem. Jst se že pripravljam na ponovni zagon po novem letu. Moj me pa skoz neki špika. Pravi da to ni hujšanje, če se do novega leta nažiram, pol pa z določenem datumom začnem hujšat kot nora in ne jest ničesar. Kar sploh ni res. Saj zdaj tudi ne pojem toliko.  Je pa res, da sem pojedla nekaj piškotov, ker vem, da jih po novem letu ne bom mogla probat. Ah... ne vem več, kako bi se znebila teh kil. Malo prej sem prebrala zgodbo, ki jo je napisala Vita MAurič in sem pomislila, da je mogoče bolje, da sem debela, kot pa da umrem depresivna in anoreksična, kot njena debela prijateljica iz otroštva.

No pa oglasite se kaj po novem letu. Lep pozdravček, Dulcinea

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: Montignac
28.12.2006 23:20:43   
rainbow
haloo!

Dulci, se spomnim te zgodbe, res tragična, ampak take bolezni izvirajo iz česa drugega (psiha, odnosi, nasilje...........), ne pa samo iz dejstva, da imaš na primer rada sladko. Čeprav sem ravno zadnjič brala, da so tudi sladkarije odvisnost, kar seveda že vemuser posted image , tak da jaz sem spet odvisna.
Pa dobro, dokler se človek nekako kontrolira, še gre, ko pa ti uide zadeva, potem pa je tudi treba iti globlje in se vprašat po vzrokih za najedanje.

joj, dost nakladanja; upam, da vsaj mao tako grešite kot jazuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: Montignac
1.1.2007 22:11:25   
rainbow
srečno in zdravo vsem montinjačkamuser posted image user posted image user posted image user posted image

ki ste pa kje?????????????????????????????????????????????????????????

danes je ravno pravi danuser posted image  za kakšne nove, bolj odločne odločitve, vsaj pri meni je sodu izbilo dno in to čokolada, mlečna seveda, kakopak in jutri definitivno stopim na tehtnico, pa bo kar bo; samo upam, da ne več kot kila več.

upam, da se kaj javite in se ne bom pogovarjala sama s seboj.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: Montignac
1.1.2007 22:30:19   
Jančika_
Pozdravljene. Srečnga pa zdravga vsem. No, jaz sem vam takole nekako na pol pridružujem.

Že pred časom (pred prvo nosečnostjo, po njej in deloma med drugo nosečnostjo) sem težko kontrolirala z Montijem, zdaj sem 6 mesecev po porodu in bo treba kakih 5 kil snet. Izkušnje od prvega poroda me učijo, da ne gre dol kaj ekstra, dokler dojim, tako da bo verjetno šlo zelooo počasi. Trenutno še polno dojim, počasi bom začela dodajati.

Nikakor se ne bom strogo držala, ker potem bom kmalu obupala. Za začetek moj plan izgleda takole: najprej sveže stisnjen sok pomaranč in grenivk, nato normalen, obilen, a zdrav zajtrk (brez tega sem cel dan ko cota), kosilo in večerja B+zelenjava ali (redko) OH+zelenjava. Črtam sladkarije. Če zvečer tečem, ni večerje, ampak napitek za regeneracijo. Tu in tam načrtni grešni dan.

Začela sem danes. Zajtrk kot opisano, pred kosilom tek, potem ni bilo časa za kuhat in sem pojedla polovico svežega ananasa (še včeraj bi to bilo pol škatle Bajader, tako da sem kar ponosna nase, čeprav to ni ravno popoln obrok), zvečer pa popečen tofu in bučke v paradižnikovi omaki. Aja, ne jem mesa, zato je izbor beljakovin malo zožan, ampak se znajdem.

S športom sem začela 6 tednov po porodu in mi gre dobro. Ne tečem, da bi shujšala, ampak tečem, ker - kaj pa vem, pač tečemuser posted image . Ker mi je fajn. Pa kondicija tudi nič ne škodi pri dveh otrocihuser posted image .

Si pa ne postavljam kakih konkretnih ciljev, do kdaj shujšati, ker vem, da bo šlo počasi in bi se samo sekirala. Takole okvirno bi bilo pa lepo, da me poleti na plaži ne bi bilo preveč sramuser posted image .

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: Montignac
2.1.2007 10:40:50   
al1*
Srečno in veselo tudi od mene!

Moji cilji v tem letu: izgubiti, kar sem decembra pridobila in še en kg zraven. Rada bi izgubila še maščobne blaznice na bedrih, zato 3x tedensko miganje: orbitrek + trebušnjaki, spomladi bi rada začela tečt.
Glede hrane pa se bom držala podobno kot Jančika.


_____________________________

lp


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: Montignac
2.1.2007 11:45:50   
Anonimen
Srečn'ga, zdrav'ga, erotičn'ga, potrebn'ga pa tut potešen'ga. V vseh smislih potešenega.user posted image



Eto, jz nisem 14 dni čist nč migala, jedla vse po spisku. In se lahko "pohvalim" z 1,5 kg plusa. Sem pa v PMS-ju, tko da, mogoče...upam....si lažem...da je to vzrok user posted image

Jančika, welcome user posted image user posted image user posted image Če boš takole jedla,kot si napisala bo čisto ok. Idealno.

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: Montignac
2.1.2007 16:06:01   
dulcinea
Ojla!

Evo mene. Zdaj pa res morm znova začet. Ta dva dni se že malo držim, čeprav sem se še pregrešila z enim šparovim džusom. Pač ni blo nič druzga, vroč čaj mi pa ni pasal.

No, zdele mam pa čas, grem še enkrat mal prelistat knjigo, da vidm, kaj morm jutr nabavit od hrane, ker doma nimamo vsega. Predvsem moram kupit kake dobre arašide in kaj podobnega.

No, zdaj pa držte pesti zame, da bom zdržala. Če ne me pa kar kliknite na zasebnega pa vam dam naslov, da me zbrcate, kadar bom spet grešila.

LP, Dulči

PS: Moj ITM je zrastel na skoraj 28, tako da sem spet bajsika. Dol morm dat vsaj 10 kg.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: Montignac
2.1.2007 16:12:01   
dulcinea
Aja, pa še to bi predlagala, da bi enkrat tedensko, recimo v sredo, poročale o svojih uspehih. Mislim na izgubljene kilogramčke, lahko tudi v ITMju.

Pa prej sem pozabila, da bom vsake tolko tud Pilates doma izvajala. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: Montignac
2.1.2007 16:56:42   
muki1
Hej bejbike.
Mene pa zanima, če ima katera kakšen link, kaj sploh je ta dieta.

Prosim, prosim user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: Montignac
2.1.2007 17:27:31   
Allia
Punce pozdravljene. Sem vas šele zdaj odkrila. Jaz bi se vam tudi pridružila, ker bi rada spravila dol najmanj 8 kg, da bi jih bilo vsaj 6o.Idealno bi bilo pa 57 kg.Sicer še dojim tako da bi malo priprejala po svoje in mogoče ne tako strogo ločevala.

A še katera doji in hkrati izvaja Montignaca?user posted image

Hči ima 9 mesecev, tako da že 3 mesece vključujeva ostalo hrano, vendar jo po obroku še podojim, ker mi GH bolj malo poje.Pa tudi sicer ni jedec (beri:nima časa)user posted image
Drugače pa sem se vpisala na fitnes,ki ga obiskujem 3x na teden, ker doma vedno dobim kakšen izgovor da ne telovadim,tam mi pa drugega ne preostane kot da migam.
Po 

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: Montignac
2.1.2007 17:52:50   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Hej bejbike.
Mene pa zanima, če ima katera kakšen link, kaj sploh je ta dieta.

Prosim, prosim user posted image .


LINK: http://www.montignac.com/en/questions_reponses.php

Lahko pa ti pošljem tudi skenirano knjigo. Vse, kar potrebuješ je 10MB placa v tvojem inboxu. user posted image

LP, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   RE: Montignac
2.1.2007 19:07:26   
al1*
Danes pa je po dooolgem času spet živahno tukaj. user posted image user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz se strinjam, da se vsako sredo stehtamo in napišemo ITM. Jutri zjutraj bom stopila na tehtnico in upam, da me ne bo kap.

Pa recepte, da ne bomo ostale brez idej, tudi napišite!


_____________________________

lp


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: Montignac
2.1.2007 19:53:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Aja, pa še to bi predlagala, da bi enkrat tedensko, recimo v sredo, poročale o svojih uspehih. Mislim na izgubljene kilogramčke, lahko tudi v ITMju.




Se strinjam. Pa tut, da bi pisale kaj smo/bomo jedle (vključno z receptom, če gre za kako neobičajno jed). Ker nam vendarle včasih zmanjka idej in je dobrodošlo, da kdaj in kdaj kakšen jedilnik "ukrademo"user posted image

Muki1, dobrodošla user posted image en link na Marikin forum, kjer je možno kar dosti izvedeti o Montignacu: http://marika.mojforum.si/marika.html?sid=e443689f38e543ad333886d62d8ce29a
Na eMule vtipkaj "Jem torej hujšam" - knjiga M.Montignaca v slovenskem jeziku.

Allia, dobrodošla user posted image - Jančika tudi doji in če boš imela tak jedilnik kot ona bo super. Sicer pa dieta po Montignacu vendarle ni tako "stroga"user posted image


(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?