|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
13.1.2007 10:06:25   
Anonimen
user posted image  Caffe,tisto zadnjič si pa tako dobro napisala,da se smejim zmeraj kadar se tega spomnim.
Saj veš tisto o riti in joških.Res dobro in duhovito.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1076
   RE: Montignac
13.1.2007 12:21:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mekeke

user posted image  Caffe,tisto zadnjič si pa tako dobro napisala,da se smejim zmeraj kadar se tega spomnim.
Saj veš tisto o riti in joških.Res dobro in duhovito.user posted image user posted image user posted image user posted image



Zame je to problem za zjokatuser posted image , ampak če pa koga zabava, pa tut fajnuser posted image . Smeh je pol zdravja pa še lepo oblikovan trebuh dobiš.user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1077
   RE: Montignac
13.1.2007 20:19:15   
Naty*Taja
Hojla, jaz sem še tudi pridna. Danes je bilo vse bolj leteče, ker me ni bilo doma in sem za zajtrk jabolko, kavico in dva kosa kruha, polnozrnata seveda, za kosilo en par hrenavk in paradižnik, za večerjo pa fruhcverge - jim je včeraj rok potekel, pa ne upam tamalima dat user posted image , pa jogurt 0,9, pa dve jabolki.
Vagala se še nisem, sem pa pas prestavila za eno luknjico!! user posted image  Še kr nočem na vago ... user posted image
A vam nekaj zaupam? .... Če mene slučajno prime, da bi grešila sam tale forum odprem pa me mine!!!! user posted image  Fajn, ne??

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1078
   RE: Montignac
15.1.2007 11:56:15   
anabanana
user posted image user posted image user posted image Bravo ženske, ful ste pridne!!!

Jaz sem žal med vikendom spet grešila piuser posted image in tej vikendi. Med tednom sem ful pridna in ****nem vedno kako kilco dol in potem med vikendom ko kuham tudi za druge... joooj. Zdaj imam 61,5 kg (sej počasi vseeno leze dol), do poletja bom prigurala na 58-59kg, upam zelo!!! Razen če uspemo zanositi (čakamo ivf, predvidoma marca), potem se bom z veseljem zredilauser posted image .


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1079
   RE: Montignac
15.1.2007 12:00:08   
anabanana
Aja, pa še to - jutri začnem s fitnessom; kaj je že najboljše jest po treningu? Beljakovine, ne?

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 1080
   RE: Montignac
15.1.2007 12:44:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

Aja, pa še to - jutri začnem s fitnessom; kaj je že najboljše jest po treningu? Beljakovine, ne?


Jap user posted image

A na otročku delate? LEPO, SUPERuser posted image user posted image user posted image Držim pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in ti želim vso srečo, da bo le čimprej in da ti ne bo treba hujšatuser posted image user posted image

Sej jz tut za vikende "grešim" (pa ne v tem smislu, da skušam nadoknaditi s hrano za naprej in za nazaj - sem zmerna in ne pretiravam), ker tako lažje preguram med tednom. Vikendi so moja nagrada. Pa kljub temu uspešno hujšam...Ampak ok. O tem ne govorim več, ker se lahko kateri vtakneuser posted image ...

Danes na sporedu:
Z: hruška, klementine, kava z mlekom
K: pz. testenine z omako iz bučk, okisana cvetača in zelenjavna juha
V: ne vem

Jz sem pa naletela na en problem glede športanja; od praznikov dalje, ko sem malo prekinila z vsakodnevno vadbo, se mi sploh ne ljubi več športat. Čist sem brez motivacije...Se moram ta teden temeljito vzet v roke in športat.
A je katera za kako "skupinsko vadbo", da malo Pilatesamo - si povemo katere vaje smo delale, koliko časa, katere vaje nam povzročajo težave, katere vaje delat,...? Ali pa sobno kolo - da skupaj spremljamo SU? .....da se bomo malo vzpodbujale, tako kot pri hrani? A je katera za? ....ali je tale moj predlog čist too much?user posted image


(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 1081
   RE: Montignac
15.1.2007 15:29:34   
anabanana
caffee hvalauser posted image , ti si itak moj motivatoruser posted image . Če mi slučajno uspe zanosit se bom tudi med nosečnostjo držala vsaj osnovnih načel montija. Drugače pa tudi jaz za vikend ne grešim lih tolikouser posted image npr. oba dni sem jedla zajtrk po montiju, za kosilo grešila, zvečer pa itak skoraj nič.

Jaz bom začela športat, ampak na fitnessu, ker doma nisem karakter, pa imam sobno kolo in vse...

Z: kos polnovr. kruha + sirček 8% m.m.
malica/kosila (čudna ura): tuna + zelenjava z žara
kosilo večerja (kočerjauser posted image ): polnovredni špageti z omako iz bučk in paradižnika.

Sem se včeraj tolko najedla mesa, da ga danes ne smem videt.


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1082
   RE: Montignac
15.1.2007 15:32:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana


kosilo večerja (kočerjauser posted image ):




tale izraz bom pa prevzela. Kočerja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 1083
   RE: Montignac
15.1.2007 18:35:03   
dulcinea

malica/kosilo je pa MASILO al kaj?



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 1084
   RE: Montignac
15.1.2007 19:27:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea


malica/kosilo je pa MASILO al kaj?




user posted image user posted image user posted image user posted image


Pismo, mam jz premalo domišljije. Vedno sem se spraševala kako v slovenščini najti podoben izraz/pomen kot v angleščini BRUNCH (breakfast/lunch). Eto. Zdej pa mam!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 1085
   RE: Montignac
16.1.2007 20:13:56   
Anonimen
Kje ste? A štrajkate?
Ponosno javljam, da sem danes zjutraj kolesarila celo uro. Prejšnji večer pa Pilatesala.
Trenutno me pa nekaj kuha, tako da grem kar kmalu v posteljo. Mi še na misel ne pride kakšen napor.

Danes:
Jabolko
Z: dušena jabolka s cimetom in ovsenimi kosmiči, kava z mlekom
K: ajdova kaša z zelenjavo
V: ostanek kosilauser posted image





(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1086
   RE: Montignac
17.1.2007 7:00:54   
Naty*Taja
Ja, tudi jaz kr naprej kukam, pa kr nič?! A res nimate časa,al ste obupale??
No jaz sem zdejle pri jabolki, kavica se pa že kuha. Za kosilo nimam pojma, za večerjo pa še manj! user posted image
Sem pa včeraj jedla za kosilo in ostanek za večerjo rizi-bizi in solato. Pa v pon sem bila spet na aerobiki - super sem se razmigala in spotila bacile in strupe iz sebe!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1087
   RE: Montignac
17.1.2007 9:31:33   
anabanana
Ciao punce, evo mene, ne štrajkam ne!!!!user posted image

Naty-Taja; a to si jedla nerafiniran riž? Kaj je dober, da si ga še jaz kupim? Ga je katera? Na polnovredno pašto sem se zdaj že kar navadila, una od Barille je kar fajn.

Drugače sem pa ful neki napihnjena, tako, da nisem neki prepričana o svoji teži. Tehtnica kaže tam od 61-61.7 kg, odvisno od dneva... Ufff, danes grem pa RES na fitness!!! Caffee ti si ful pridna (itak).

Z: košček polnoznatega kruha+sirček 8%m.m. (vedni istouser posted image ); kava z natrenom+malo mleka
K: danes mi kuha babica, tako, da kar bo bo...prepovedane stvari bom pač spustila.
V: dragi bo pekel na žaru morske stvari, malo zelene solate zraven pa bo super!
Danes se mi godi, ne? Vse mi drugi pripravljajouser posted image To je pa redkost.


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1088
   RE: Montignac
17.1.2007 11:33:02   
al1*
Oj, ste pa pridne!user posted image user posted image

Jaz sem kar se tiče prehrane še kar disciplinirana (z grešnimi vikendi, seveda user posted image ), ampak gibanje je pa na nuli. Čez teden mi enostavno ne znese, čez vikend pa se gibamo vsi skupaj in se seveda prilagajamo otrokom. Ampak tudi to je boljše kot nič.

Teža na žalost stoji, ampak bolše to, kot pa da bi naraščala. Mojuser posted image pa pravi, da gre dol.

Še moj jedilnik:
Z: mandarina, kasneje pirin kruh z sirom in kava z mlekom
K: pica z zelenjavo
V: jajčna omleta z zelenjavo


_____________________________

lp


(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 1089
   RE: Montignac
17.1.2007 11:57:17   
tanikaa
Ojla. Še jaz stavek ali dva.

Pridna sem kolikor tolikor. Včeraj sem mela za zajtrk tri rezine petzrnatega kruga (od grosupeljskih pekarn in je enostavno božanski). Za kosilo so bile graham testenine s paradižnikovo omako, za večerjo pa NIČ. Nisem bila lačna, ker sem pojedla nenormalno količino tistih testenin. user posted image  Danes je zajtrk isti kot včeraj (no, saj je vsak dan isti user posted image ), za kosilo bo mleto meso v paradižnikovi omaki s cvetačo in šampinjoni. Za večerjo pa ... kaj jaz vem. Verjetno kako jajce in solata iz naribanega zelja.

Na žalost pa gre zraven vikend in v soboto gremo na rojstni dan. user posted image  Vse lepo in prav...samo špricerju pa se ne bom odpovedala...pa me ustrelte. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 1090
   RE: Montignac
17.1.2007 12:00:14   
kalbo
Taka lepa ritkauser posted image , pa ti gre hujšatuser posted image

Lubi, prsti so srbel, ni šlo, da nebiuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1091
   RE: Montignac
17.1.2007 12:00:28   
Anonimen
user posted image  A v rito?user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1092
   RE: Montignac
17.1.2007 12:00:30   
tanikaa
Pa v trgovini ne iščite kruga...ker ne obstaja. user posted image  Raje iščite kruh.

Še to sem hotela vprašat. A ajdovo kašo lahko jemo??? Tako fajn z graškom?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1093
   RE: Montignac
17.1.2007 12:01:36   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Taka lepa ritkauser posted image , pa ti gre hujšatuser posted image

Lubi, prsti so srbel, ni šlo, da nebiuser posted image




user posted image user posted image user posted image  Boš videl kak bo še lepa, ko bo na njej 5 kg manj sala in maščobuser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 1094
   RE: Montignac
17.1.2007 12:04:18   
kalbo
Kar sem rekel sem rekel, pa amen.

Lohk pa ponovim...taka lepa ritka, pa ti gre hujšatuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1095
   RE: Montignac
17.1.2007 12:08:47   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

user posted image  A v rito?user posted image user posted image




A misliš s tem, da me lahko ustrelite v rito??? Ja seveda. Mogoče bo celo kaj špeha dol padlo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1096
   RE: Montignac
17.1.2007 12:09:42   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


taka lepa ritka, pa ti gre hujšatuser posted image



Verjemi, se bo lepše bralo, če boš besedilo za vejico izpustil user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 1097
   RE: Montignac
17.1.2007 12:12:22   
kalbo
Verjemi, se bo lepše bralo, če boš besedilo za vejico izpustil


Sej ni mišljeno, da bi se lepo bralouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1098
   RE: Montignac
17.1.2007 12:18:32   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Verjemi, se bo lepše bralo, če boš besedilo za vejico izpustil


Sej ni mišljeno, da bi se lepo bralouser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ajd, zdaj pa dol s te teme. Ti ne sodiš sem. Amen.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 1099
   RE: Montignac
17.1.2007 12:27:21   
kalbo
Ajd, zdaj pa dol s te teme. Ti ne sodiš sem. Amen.


Ne pa ne grem...in kaj mi moreš...nič user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil kalbo -- 17.1.2007 12:29:29 >

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?