|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
2.4.2009 10:25:22   
sončica70
Špelca21, ne splača se obupat!user posted image

Samo pomisli,kako dobro se počutiš že ob vsaki izgubi kg,pa še poletje bo kmalu tu....

Mogoče potrebuješ samo kako "pregreho!?" Ko sem jaz prejšnji teden pojedla (čisto malo) ,tisto kar najbolj obožujem-čokoladouser posted image , sem spet dobila moč in voljo, da grem naprej.

Zdaj me vleče naprej- do konca,predvsem to,da se bolje počutim, da bom lahko poleti oblekla kako dobro majčko in hlače......user posted image user posted image user posted image .

Špelca21 - GREMO NAPREJ !!!!

LP vsem

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: Montignac
2.4.2009 18:18:18   
Špelca21
Jah sej zdej sem se že kar fejst vrgla pregreham. Ampak zdj sem pa rekla stop. Sam kaj ko tudi če se ful držim montija po 3 tednih ni niti kilce manj, pol mi pa spet motivacija pade. Ker če bodo šle men kile s tako polžjo hitrostjo dol bom mogoče lih do naslednjega poletja spravla kaj konkretnega dol.

(odgovor članu sončica70)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: Montignac
2.4.2009 19:22:04   
al1*
Špelca21 ne obupaj!

Kaj pa miganje? To tudi pomaga topiti kilograme.  Pa če si izgubila že 3 kg, ni user posted image , da ne bi še ostale.

Jaz sem tudi malo bolj pridna postala.
Danes sem za kosilo naredila rižoto, za večerjo pa solato iz zelene solate, popečenih bučk, rdečega fižola in zelene paprike.




_____________________________

lp


(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: Montignac
2.4.2009 19:46:59   
sesil
jaz sem šla dol 1 kg od prejšnjega petka, odtekla sem že svojih 50 minut, polna sem energije....trenutno mi gre super.
vseeno pa sem morala danes kupiti eno majčko, ker nimam nič za obleči. sem se zaklela da ne kupim nič, ker mam še veliko starih , trenutno premajhnih cunj, ma nisem imele izbire. ne morem hoditi po svetu kot en klošar.

ne obupat punce...meni je motivacija, ker grem še na eno poroko junija, pa kot slon tam res ne morem bit.


(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: Montignac
2.4.2009 21:43:35   
sončica70
Hojla,

je že tako, da neka motivacija mora bit,brez tega ne gre.Če jaz čisto popravici povem,zdaj skoraj nikoli nisem sita in ves čas mi nekaj manjka.Problem je v tem,da nikoli nisem jedla veliko,obroki so mi bili piškoti,čokolada....vedno po kosilu sem morala pojesti še kakšen piškot.Tega ni razumel nihčeuser posted image .Sladko je bilo zame nekaj nujnega,da preživim,zdaj pa se vsak dan  trudim,da se ne uprem skušnjavam.Je zelo,zelo hudo, skoz mi nekaj manjka.Jem suhe marelce,pa 72% čokolado(občasno),danes sem pa za večerjo jedla LCA navaden jogurt z ovsenimi kosmiči in malo žličko jagodne marmelade St.Dalfour,ki je edina z naravnimi sestavinami.In je blo zelo dobro,predvsem pa SLADKOuser posted image user posted image user posted image . Upam,da ni bilo narobe?

Vsem sotrpinkam želim,da pridejo do cilja,naj ne izgubijo voljo,skupaj smo močnejše!!!!user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: Montignac
3.4.2009 7:41:36   
al1*
Sončica, jaz tudi dam kdaj marmelado v jogurt, ker ne maram navadnih jogurtov. Kupim pa ponavadi marmelado v Mekcatorju - namaz zdravo življenje, ki je brez sladkorja, cenovno pa precej ok.

_____________________________

lp


(odgovor članu sončica70)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: Montignac
3.4.2009 8:32:19   
dulcinea
Punce, eno glede marmelad. St.Dalfour in Marcatorjeva vsebujeta grozdni sok za sladilo, kar pa ni OK. Še najbolja je v Lidlu, za diabetike, ker vsebuje samo fruktozo.
Jaz sem si pa lih včeraj skuhala doma. Sem kupila dva šparova paketka (gozdni sadeži in jagode), skupaj pol kile, odmrznila, dala v posodo, zalila s čisto malo vode, da se ni sprijelo, dodala še dva olupljena in anrezana kivija, ker vsebuje mende veliko pektina, ma drgač ima kar visok GI user posted image , in sok limone pa 10 dag fruktoze.. Mal sem pokuhala in nalila v kozarčka - ja sam dva sta ratala. Je pa super, ker ni tolk sladka, kot te kupljene, kos se mi usta kar lepijo.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: Montignac
4.4.2009 10:23:08   
sončica70
Hvala Dulcinea za tole informacijo.user posted image

Sem bila prepričana, da je ta marmelada ok,saj piše VSE SESTAVINE SO NARAVNE, pa še zelo draga je.
Ko grem po nakupih, si nabavim to z Lidla.Mogoče veš kako se ji reče?


Lep sončen pozdravuser posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: Montignac
5.4.2009 7:23:27   
snorlax
Punce, po dolgem času (polnem grehov in pridobljenih kilogramov), se vračam nazaj na stara pota. Meni res mora v glavi naredit en klik, potem pa gre brez težav.

Upam, da mi tokrat uspe prit do konca. Držte pesti zame, prosim. user posted image

Pa brez zamere, ker sem vas čisto zapustila.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu sončica70)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: Montignac
5.4.2009 19:37:29   
al1*
Hej, Snorlax! A veš, da sem te res pogrešala in se spraševala, kje se skrivaš! Držim pesti, da ti tokrat uspe.

Dulcinea glede marmelade pa tudi jaz nisem vedala - ampak na srečo kupujem malo marmelade, si jo delam sama - iz sliv.

Mi smo preživeli lepo nedeljo. Prvič v sezoni smo šli na en malo daljši kolesarski izlet - prekolesarili smo 43 km. Sicer smo šli na kosilo kar v eno gostilno ob poti in sem pač jedla to, kar so imeli na jedilniku - puranje nabodalo, zraven pa sem jedla pomfri. Pa še en mali pir sem spilauser posted image . ampak sem se tolažila s tem, da sem toliko, kot sem pojedla tudi skurla, tako da ni prevelike škodeuser posted image .





_____________________________

lp


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: Montignac
5.4.2009 19:40:58   
Špelca21
Oj. No jutri probam začet tečt, če mi bo koleno to dopustilo, če ne pa hoja pa kolo. Zdj bom pa še bolj migala kot prej pa upam, da bo kej.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: Montignac
5.4.2009 19:49:07   
al1*
Špelca21, kaj pa je s tvojim kolenom? Jaz imam tudi s kolenom težave, upam, da se kmalu porihta.

_____________________________

lp


(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: Montignac
6.4.2009 20:17:46   
Špelca21
Jah ne vem še. 28.4. moram it še na MRI. Sum je na poškodbo zunanjega meniskusa zdaj bo pa MRI pokazal kako je stanje. Pa sam da se porihta pa bo.

Sem šla pa danes ven za eno urco- hitra hoja in mi je prav pasalo. Sem kr prijetno utrujena. user posted image

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: Montignac
7.4.2009 8:09:38   
mojamura
jaz pa mam s spomladansko utrujenostjo probleme....kriza no....pa qrc, saj bo tudi to enkrat mimo :)

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: Montignac
7.4.2009 9:04:48   
dulcinea
Mene je tudi zadnji teden koleno bolelo, pa še koleno me je bolelo, tko da nisem šla nič kaj preveč ven hodit. Sem delala občasno samo vaje, ki sem jih našla na youtube. Danes se pa moram spravit ven, na sonce, med ptičke.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: Montignac
7.4.2009 12:37:28   
suzy85
evo, se še jst malo javim! kile grejo zaenkrat lepo navzdol. v 1 mesecu -5 kg! čeprav sem tako nase, da je joj. nekaj časa se lepo držim brez sladkarij, pol me pa prime, bi pa vse pojedla. pa se hočem potolažit s 70% čokolado, ampak to ni to! user posted image  je pa res, da že od začetka diete nisem jedla krompirja user posted image  pa tudi bel kruh sem pojedla samo tu in tam - bi lahko na prste 1 roke preštela! sem pa ugotovila, da že lahko oblečem hlače, ki so mi bile še pred dieto pretesne!

mi pa gibanja primanjkuje! zdej sem začela vsaj 4x tedensko s user posted image  vozičkat na dolgih sprehodih. vsaj nekaj!

< Sporočilo je popravil suzy85 -- 7.4.2009 12:43:47 >


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: Montignac
7.4.2009 17:54:42   
sesil
suzy85, ti pa razturaš user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: Montignac
8.4.2009 8:32:34   
mojamura
čestitke suzy85....no jaz sem si pa skoraj včeraj gleženj zvila....rezultat je, da danes komaj hodim.aaaaaaaaaaahh, biče bolje

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: Montignac
8.4.2009 10:24:43   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

čestitke suzy85....no jaz sem si pa skoraj včeraj gleženj zvila....rezultat je, da danes komaj hodim.aaaaaaaaaaahh, biče bolje

ojej, to pa ni fajn! fejst počivaj, da se pozdravi, drugače maš lahko kar dolgo posledice!

hvala za čestitke! sj se mi kar dopade, ko grejo kile dol, sam opažam, da mi kljub temu včasih zmanjkuje volje! pa kombiniranje me še včasih ful matra in moj delovni čas. user posted image  delam do 3., 4. ure in imam kosilo bolj pozno. zato me dopoldan malo matra, zvečer mi pa večerja viška hodi!

ena je omenjala, da se ne naje do sitega. tud jst mam včasih po obroku občutek, da sem še lačna in da količinsko nisem veliko pojedla, ampak pol pa ta sitost kr drži! user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: Montignac
8.4.2009 10:58:12   
majita
Ojla so borke!

Moje kile tud stojijo. Upam, da zdaj, ko so lepi in daljši dnevi, da bodi sprehodi kaj pripomogli k izgubi kg. Če ne drugega, vsaj ne bom zaprta v hiši in ne bom ves čas študirala kaj lahko vtaknem v usta! Z dojenčkom ta mesec ni blo nič. Tako da čakamo šele maja, ker mam tako dolge cikle, tja do 39 dni. Ne vem, sem mela vse lepo porihtan na 30 dni, pol se je pa vse porušlo, ko sem shujšala?!? Mah, bo že. Če je prvič ratal, ni vrag da ne bi še drugič!

Uživajte sončka!


_____________________________

11/02/07 se nama je pridružila Ana

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: Montignac
9.4.2009 8:25:37   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: majita

Ojla so borke!

Moje kile tud stojijo. Upam, da zdaj, ko so lepi in daljši dnevi, da bodi sprehodi kaj pripomogli k izgubi kg. Če ne drugega, vsaj ne bom zaprta v hiši in ne bom ves čas študirala kaj lahko vtaknem v usta! Z dojenčkom ta mesec ni blo nič. Tako da čakamo šele maja, ker mam tako dolge cikle, tja do 39 dni. Ne vem, sem mela vse lepo porihtan na 30 dni, pol se je pa vse porušlo, ko sem shujšala?!? Mah, bo že. Če je prvič ratal, ni vrag da ne bi še drugič!

Uživajte sončka!



tako se govori!!user posted image user posted image



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu majita)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: Montignac
9.4.2009 9:36:51   
sončica70
Hojla,

vstrajam do konca (že dobrih 5 tednov) !!!
Iz začetnih 80,2 je danes vaga pokazala 74,4 user posted image user posted image user posted image

LP






(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: Montignac
9.4.2009 15:37:25   
Fargesia
lep pozdrav!

vas berem in vam moram čestitat za vse izgubljene kilograme!!!!user posted image user posted image user posted image

jaz sem se odločila, da moram nekaj storiti sama zase in sem si kupila montignacovo knjigo. jo moram predelat in potem se vam pridružim!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu sončica70)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: Montignac
9.4.2009 17:50:11   
Špelca21
IZVIRNO SPOROČILO: sončica70

Hojla,

vstrajam do konca (že dobrih 5 tednov) !!!
Iz začetnih 80,2 je danes vaga pokazala 74,4 user posted image user posted image user posted image

LP







Kapo dol. Bravo!!! user posted image user posted image user posted image  Pa kako vam to rata? A se res vse čist strogo držite montija pa da sam tko rata?

(odgovor članu sončica70)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: Montignac
10.4.2009 6:56:40   
sončica70
Jutro,

ja,jaz se ga v glavnem kar skoz držim.Tu pa tam si privoščim edino kako čokoladno pregreho,pa še te zelo malo.
Sem pa včeraj prvič po dolgem času jedla kuhan krompir user posted image zraven sladkega zelja.
Do včeraj sem mislila,da se mi kg ne bodo nikamor premaknili(10 dni sem bila na istem),zdaj pa gre spet počasi dol in to mi je dalo še več volje,da zdržim do koncauser posted image .

LP  vsem

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?