|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
10.4.2009 7:44:07   
Špelca21
user posted image Ker jaz v vrtcu ravvno ne morem striktno se držat Montija, ker je včasih tako kosilo da ne gre, npr. rižota. Da bi bla pa cel dan lačna se mi pa tudi ne zdi ok. Joj k ne vem kaj nej sama s sabo. user posted image

(odgovor članu sončica70)
Neposredna povezava do sporočila: 4651
   RE: Montignac
10.4.2009 8:08:53   
Pmaxi
IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

user posted image Ker jaz v vrtcu ravvno ne morem striktno se držat Montija, ker je včasih tako kosilo da ne gre, npr. rižota. Da bi bla pa cel dan lačna se mi pa tudi ne zdi ok. Joj k ne vem kaj nej sama s sabo. user posted image


Ravno zaradi tega, ker je Montiju zelo težko dosledno slediti, sem si jaz omislila Herbalifov shake. Načeloma pa za celo družino pripravljam obroke (katere imamo skupaj in tiste, katere pripravim zase) po Montiju, če pa mi zmanjka cajta pa nadomestim s šejkom - bolje nekaj, kot nič ali pa en junk.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 4652
   RE: Montignac
10.4.2009 8:21:12   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Pmaxi

IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

user posted image Ker jaz v vrtcu ravvno ne morem striktno se držat Montija, ker je včasih tako kosilo da ne gre, npr. rižota. Da bi bla pa cel dan lačna se mi pa tudi ne zdi ok. Joj k ne vem kaj nej sama s sabo. user posted image


Ravno zaradi tega, ker je Montiju zelo težko dosledno slediti, sem si jaz omislila Herbalifov shake. Načeloma pa za celo družino pripravljam obroke (katere imamo skupaj in tiste, katere pripravim zase) po Montiju, če pa mi zmanjka cajta pa nadomestim s šejkom - bolje nekaj, kot nič ali pa en junk.


s česa pa je sestavljena ta shake?...

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Pmaxi)
Neposredna povezava do sporočila: 4653
   RE: Montignac
10.4.2009 8:40:37   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Pmaxi

IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

user posted image Ker jaz v vrtcu ravvno ne morem striktno se držat Montija, ker je včasih tako kosilo da ne gre, npr. rižota. Da bi bla pa cel dan lačna se mi pa tudi ne zdi ok. Joj k ne vem kaj nej sama s sabo. user posted image


Ravno zaradi tega, ker je Montiju zelo težko dosledno slediti, sem si jaz omislila Herbalifov shake. Načeloma pa za celo družino pripravljam obroke (katere imamo skupaj in tiste, katere pripravim zase) po Montiju, če pa mi zmanjka cajta pa nadomestim s šejkom - bolje nekaj, kot nič ali pa en junk.


user posted image     user posted image user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Pmaxi)
Neposredna povezava do sporočila: 4654
   RE: Montignac
10.4.2009 19:16:36   
Špelca21
No saj mi v vrtcu drugače nimamo slabe hrane, že zaradi zdravja otrok. Hrana je kvalitetna in polnovredna, ampak ni pa vedno po montiju ampak po tem kar je dobro za otroke in njihov razvoj. Tako, da mislim da je vseeno bolj zdravo če jem to kar nam skuhajo tam, kot pa shake.
Jst samo ne vem, ali bodo kile kar stale al bodo šle tudi kaj dol. user posted image Zaželjeno bi bilo to zadnje.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4655
   RE: Montignac
12.4.2009 10:36:30   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: sončica70

Hojla,

vstrajam do konca (že dobrih 5 tednov) !!!
Iz začetnih 80,2 je danes vaga pokazala 74,4 user posted image user posted image user posted image

LP

to pa je konkreten - kg! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu sončica70)
Neposredna povezava do sporočila: 4656
   RE: Montignac
14.4.2009 10:10:39   
suzy85
no, HB so prazniki za nami! user posted image  sem tako "grešila", da se v soboto sploh nisem hotla tehtat! user posted image  se bom naslednji teden! upam, da ste se ostale bolje držale diete!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4657
   RE: Montignac
14.4.2009 11:27:02   
Pmaxi
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

s česa pa je sestavljena ta shake?...


http://www.herbalife.com/US/en/pdf/catalog/L3107-45-06_VP2-dutch.pdf

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4658
   RE: Montignac
14.4.2009 15:36:21   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: Pmaxi

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

s česa pa je sestavljena ta shake?...


http://www.herbalife.com/US/en/pdf/catalog/L3107-45-06_VP2-dutch.pdf


jaz sem ga provala in mi je blajk, še posebej jagoda.
pri sestavi me moti količina cukra, čeprav bodo herbalajevci težili o fruktozi...

če že prah, potem raje jem beljakovine po športni aktivnosti

(odgovor članu Pmaxi)
Neposredna povezava do sporočila: 4659
   RE: Montignac
14.4.2009 15:37:02   
sesil
mimogrede, tudi name so prazniki slabo vplivali...user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4660
   RE: Montignac
14.4.2009 15:58:50   
sončica70

...če kaj pomaga, tudi mene je rahlo zaneslouser posted image .....

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4661
   RE: Montignac
15.4.2009 9:18:17   
mojamura
mah punce, ne se sekirat....če smo ga rahlo posračkale user posted image za praznike...ampak zdaj se je pa potrebno nazaj spravituser posted image ....pa konc komedije s sračkanjem....no vsaj tja do božičauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu sončica70)
Neposredna povezava do sporočila: 4662
   RE: Montignac
15.4.2009 11:46:57   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

mah punce, ne se sekirat....če smo ga rahlo posračkale user posted image za praznike...ampak zdaj se je pa potrebno nazaj spravituser posted image ....pa konc komedije s sračkanjem....no vsaj tja do božičauser posted image user posted image user posted image

kaj pa rojstni dnevi, pa birma, pa pikniki... mene je že zdej groza, kakšne pripombe bojo letele! "kak si važna, nič nočeš jest, nočeš probat, mmmm kak je dobro..." user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4663
   RE: Montignac
15.4.2009 13:38:50   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

mah punce, ne se sekirat....če smo ga rahlo posračkale user posted image za praznike...ampak zdaj se je pa potrebno nazaj spravituser posted image ....pa konc komedije s sračkanjem....no vsaj tja do božičauser posted image user posted image user posted image

kaj pa rojstni dnevi, pa birma, pa pikniki... mene je že zdej groza, kakšne pripombe bojo letele! "kak si važna, nič nočeš jest, nočeš probat, mmmm kak je dobro..." user posted image user posted image user posted image


eh jaz sem jih enkrat utišala.....jer bilo na enem abrahamu....hrane itaq za pol aftrike - pa so vsi začeli, pa kaj se zdaj nekaj držiš, saj boš jutri hujšala....pa saj abraham ni vsak danuser posted image user posted image


in veš kaj sem naredila, vstala sem dala nogo na stol in rekla: "Ko boste vi meli tolko celulita, kot ga mam jaz na eni bedri te se lahko menimouser posted image .....sicer pa ste na dobri poti ob vseh teh dobrotah! zdaj pa naj vam kar tekneuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4664
   RE: Montignac
15.4.2009 14:21:29   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

mah punce, ne se sekirat....če smo ga rahlo posračkale user posted image za praznike...ampak zdaj se je pa potrebno nazaj spravituser posted image ....pa konc komedije s sračkanjem....no vsaj tja do božičauser posted image user posted image user posted image

kaj pa rojstni dnevi, pa birma, pa pikniki... mene je že zdej groza, kakšne pripombe bojo letele! "kak si važna, nič nočeš jest, nočeš probat, mmmm kak je dobro..." user posted image user posted image user posted image


eh jaz sem jih enkrat utišala.....jer bilo na enem abrahamu....hrane itaq za pol aftrike - pa so vsi začeli, pa kaj se zdaj nekaj držiš, saj boš jutri hujšala....pa saj abraham ni vsak danuser posted image user posted image


in veš kaj sem naredila, vstala sem dala nogo na stol in rekla: "Ko boste vi meli tolko celulita, kot ga mam jaz na eni bedri te se lahko menimouser posted image .....sicer pa ste na dobri poti ob vseh teh dobrotah! zdaj pa naj vam kar tekneuser posted image

uuu, hudo! user posted image user posted image user posted image  si jim pobrala apetit! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4665
   RE: Montignac
16.4.2009 7:47:27   
Anonimen
Jutro. user posted image

Vidim, da ste ene še vedno pridne in lepo na montiju. user posted image   user posted image

Tudi sama se ga spet držim in sem včeraj pekla pz palačinke. In mi niso uspele. user posted image  Dala sem pz rženo moko, radensko in sol. Palačinke so se kar trgale, zdelo se mi je, da sploh niso pečene, ker so bile "pacaste".

Sedaj pa ne vem ali sem dala napačno moko ali kaj?

(odgovor članu suzy85)
  Neposredna povezava do sporočila: 4666
   RE: Montignac
16.4.2009 8:22:19   
mojamura
jaz palačink po montiju še nisem delala...tak da ti ne vem svetovati

vem, da jih je nekaj že delalo....počakajmo na odgovor

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4667
   RE: Montignac
16.4.2009 8:28:28   
Anonimen
palačinke sem jaz naredila iz polnozrnate moke, malo ržene moke, ščep soli in ščep fruktoze ter vode. na ponev daš mini kaplico olivnega olja in ko je olje vroče, vzameš prtiček in ponev pomažeš. šele potem vliješ maso. pa nekoliko dlje moraš počakat za obračanje palačinke.

meni so vedno uspele. pa tud so njami. ni tko, kot z belo moko, ko ješ lepilo. user posted image

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 16.4.2009 8:29:22 >

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 4668
   RE: Montignac
16.4.2009 13:11:27   
Anonimen
Potem sem očitno dala narobe moko. Bom poskusila samo z pz pšenično.

Sedaj pa še par vprašanj:
marmelada: rigoni di asiago - bio sadni namaz iz jagod: Jagode (60%), koncentrat jabolčnega soka, sredstvo za uravnavanje kislosti, citronska kislina, želirno sredstvo, pektin. Je ok?

Kaj pa če zjutraj namesto pz kruha jem pz prepečenec od žita? Najbrž ok? Sestavine: pščenična pz moka (80%), pšenična moka, hidrogenirana rastlinska maščoba, kvas, jedilna sol.

Kaj pa te ploščice crispy od nature? Pz seveda, sestavine so pa: zdrob celega pščeničnega zrna in rženi drobljenec, rženi in rižev zdrob, posneto mleko v prahu, sol.

Drugače pa včerajšnji jedilnik je bil tak:
Z: 2 pomaranči, čez 1 uro pa kava BK, salama, sir in jajčka.
M: 2 jabolki
K: puran na žaru, bučke, paprika, čebula, česen
V: pz palačinke (kao user posted image ) + marmelada BS

Današnji jedilnik:
Z: 2 pomaranči, čez eno uro pa kava BK in 4 ploščice Crispy.
M: sadni jogurt  Vitalinea (0% sladkorja, 0,1 % maščobe) in pz musli.
K: omleta iz jajc, salame, gobic in GRAHA??
V: tuna (odlito olje)

Glede jogurta vem, da bi mogla samo navadnega, vendar ga ne maram.

Kaj pa mleko in pz cornfleks? Najbrž ne...user posted image

Hvala za nasvete.. Se še malo lovim. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4669
   RE: Montignac
16.4.2009 20:31:35   
Anonimen
Še nekaj sem se spomnila: suhe marelice? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4670
   RE: Montignac
16.4.2009 20:54:33   
sončica70
Hojla,

mislim, da je tvoj zajtrk preveč "pisan." Najboljši je z veliko OH(polnozr.kruh,marmelada bs,pusta skuta,jogurt z manj maščob...), ali pa zajtrk samo iz beljakovin(jajca,sir,hrenovke...), lahko pa je zajtrk sestavljen samo iz sadja.Vsekakor pa v 1.stopnji ne mešat OH in beljakovine.
Jaz se tega ves čas držimuser posted image .

Suhe marelice pa so ok,saj imajo GI 35. Pa na tvojem mestu bi se izogibala muslijev in bi raje probala kakšne ovsene kosmiče, seveda odvisno kakšne želje imaš glede hujšanja.
Veliko uspeha.

Pa naj se še malo pohvalim : iz začetnih 80,2 ,mi je danes vaga pokazala 73,1.user posted image user posted image user posted image

Lp vsem Montikamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4671
   RE: Montignac
17.4.2009 7:26:51   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: sončica70
Pa naj se še malo pohvalim : iz začetnih 80,2 ,mi je danes vaga pokazala 73,1.user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu sončica70)
Neposredna povezava do sporočila: 4672
   RE: Montignac
17.4.2009 7:37:04   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

Potem sem očitno dala narobe moko. Bom poskusila samo z pz pšenično.

Sedaj pa še par vprašanj:
marmelada: rigoni di asiago - bio sadni namaz iz jagod: Jagode (60%), koncentrat jabolčnega soka, sredstvo za uravnavanje kislosti, citronska kislina, želirno sredstvo, pektin. Je ok?

Kaj pa če zjutraj namesto pz kruha jem pz prepečenec od žita? Najbrž ok? Sestavine: pščenična pz moka (80%), pšenična moka, hidrogenirana rastlinska maščoba, kvas, jedilna sol.

Kaj pa te ploščice crispy od nature? Pz seveda, sestavine so pa: zdrob celega pščeničnega zrna in rženi drobljenec, rženi in rižev zdrob, posneto mleko v prahu, sol.

Drugače pa včerajšnji jedilnik je bil tak:
Z: 2 pomaranči, čez 1 uro pa kava BK, salama, sir in jajčka.
M: 2 jabolki
K: puran na žaru, bučke, paprika, čebula, česen
V: pz palačinke (kao user posted image ) + marmelada BS

Današnji jedilnik:
Z: 2 pomaranči, čez eno uro pa kava BK in 4 ploščice Crispy.
M: sadni jogurt  Vitalinea (0% sladkorja, 0,1 % maščobe) in pz musli.
K: omleta iz jajc, salame, gobic in GRAHA??
V: tuna (odlito olje)
tuna mislim, da je dovoljena le v naravnem soku user posted image

Glede jogurta vem, da bi mogla samo navadnega, vendar ga ne maram.
jst sm se ga že kr navadla, drugače si dam pa malo svežega sadja noter (npr. jagode)

Kaj pa mleko in pz cornfleks? Najbrž ne...user posted image
mislim, da gre skupaj, sam najti pz cornfleks je pa prava umetnost. jst sm vzela od crispyja - z vlakninami, sam mislim, da niso čisto pravi!
user posted image
povprečna hranilna vrednost na 100 g izdelka:
ener. vrednost: 1163kJ/274 kcal
beljakovine: 11,8 g
OH: 50,5 g
maščobe: 2,8 g

Hvala za nasvete.. Se še malo lovim. user posted image
jst tudi! user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4673
   RE: Montignac
17.4.2009 13:41:22   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

Potem sem očitno dala narobe moko. Bom poskusila samo z pz pšenično.

Sedaj pa še par vprašanj:
marmelada: rigoni di asiago - bio sadni namaz iz jagod: Jagode (60%), koncentrat jabolčnega soka, sredstvo za uravnavanje kislosti, citronska kislina, želirno sredstvo, pektin. Je ok?
tole mi je sumljivo...ali nji nobenega cukra v tem koncentratu soka notri?

Kaj pa če zjutraj namesto pz kruha jem pz prepečenec od žita? Najbrž ok? Sestavine: pščenična pz moka (80%), pšenična moka, hidrogenirana rastlinska maščoba, kvas, jedilna sol.
prepečene s temi sestavinami ni OK....pšenična moka je noter verjetno kar 20%


Kaj pa te ploščice crispy od nature? Pz seveda, sestavine so pa: zdrob celega pščeničnega zrna in rženi drobljenec, rženi in rižev zdrob, posneto mleko v prahu, sol.

rižev zdrob ni OK...in zdrob celega pšeničnega zrna tudi ni ok!

Drugače pa včerajšnji jedilnik je bil tak:
Z: 2 pomaranči, čez 1 uro pa kava BK, salama, sir in jajčka.
M: 2 jabolki
K: puran na žaru, bučke, paprika, čebula, česen
V: pz palačinke (kao user posted image ) + marmelada BS

khm khm....jaz takle zajtrk ne bi jedla....črtaj salame-ostalo je ok.

Današnji jedilnik:
Z: 2 pomaranči, čez eno uro pa kava BK in 4 ploščice Crispy.
M: sadni jogurt  Vitalinea (0% sladkorja, 0,1 % maščobe) in pz musli.
K: omleta iz jajc, salame, gobic in GRAHA??
V: tuna (odlito olje)

pri malici črtaj musli, pri kosilu pa spet ...salameuser posted image

Glede jogurta vem, da bi mogla samo navadnega, vendar ga ne maram.

če en maraš navadnega jogurta si lahko daš notri maline ali kivi (to sta 2 vrsti sadja, kateri ne povzročata vrenja, tako, da ju lahko ješ skupaj z jogurtom...jogurt seveda z mm

Kaj pa mleko in pz cornfleks? Najbrž ne...user posted image

aaaaa....pa cornflakes je iz koruze....NI OK!!

Hvala za nasvete.. Se še malo lovim. user posted image

ni zakaj


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4674
   RE: Montignac
17.4.2009 13:50:58   
Anonimen
mojamura, hvala!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image   user posted image   user posted image   user posted image    user posted image  Jaz sem pa danes jedla in prepečenec in te crispy ploščice. user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 4675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?