|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
4.3.2009 18:16:30   
Špelca21
user posted image  Se bom zdaj potrudila, da se kaj bolj pogosto javim.

Kjava ne se sekirat, saj jaz sem tudi prejle zmazala mal rižote pa pol pe par koščkov čokolade, sicer 70% ampak vseeno mi ne bi nič falilo tud če bi jo spustila. user posted image  Se pa tolažim s tem, da grem zvečer itak na telovadbo.

mojamura hvala za nasvet. Saj malo se že poskušam držati, da ne mešam kar se le da (npr krompir itd).


Kako ste pa kaj drugače?

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Montignac
5.3.2009 8:14:05   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Špelca, čestitke za službo user posted image

Meni je pa motivacija nekam izpuhtela user posted image . Sem začela po starem, sploh kar se sladkarij tiče in ne morem nehat user posted image . Evo, zdej si grem belo žemljo z evrokremom namazat. Sej bom samo še danes...



kjava!!!user posted image user posted image user posted image user posted image v roke se vzemi punca!!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: Montignac
5.3.2009 11:15:56   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Špelca, čestitke za službo user posted image

Meni je pa motivacija nekam izpuhtela user posted image . Sem začela po starem, sploh kar se sladkarij tiče in ne morem nehat user posted image . Evo, zdej si grem belo žemljo z evrokremom namazat. Sej bom samo še danes...



kjava!!!user posted image user posted image user posted image user posted image v roke se vzemi punca!!


Sej si komaj upam priznat, da sem na koncu požrla tri!!. Pa še par žlic samega evrokrema. Za zajtrk sem mela škatlo jafa piškotov. Zvečer sem jedla špehovko user posted image user posted image user posted image
dons pa v podobnem stilu nadaljujem user posted image

Mal sem živčna zarad izpita, mogoče bo po njem bolš...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Montignac
5.3.2009 13:13:31   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Špelca, čestitke za službo user posted image

Meni je pa motivacija nekam izpuhtela user posted image . Sem začela po starem, sploh kar se sladkarij tiče in ne morem nehat user posted image . Evo, zdej si grem belo žemljo z evrokremom namazat. Sej bom samo še danes...



kjava!!!user posted image user posted image user posted image user posted image v roke se vzemi punca!!


Sej si komaj upam priznat, da sem na koncu požrla tri!!. Pa še par žlic samega evrokrema. Za zajtrk sem mela škatlo jafa piškotov. Zvečer sem jedla špehovko user posted image user posted image user posted image
dons pa v podobnem stilu nadaljujem user posted image

Mal sem živčna zarad izpita, mogoče bo po njem bolš...


jaz sem mela včeraj izpit, pa sem, šla srat ene 10 krat. hb, da ko sem živčna raje serjem kot jem hahaha

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: Montignac
5.3.2009 13:15:02   
kjava
Čak, tok bliz še nisem, da bi srala user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: Montignac
5.3.2009 17:19:27   
Špelca21
Ah jst tud nisem nič bol. Do kosila sem se še "vzdržala" pol je bla pa bujta repa (mnjami) ampak brez kruha ni šlo pa seveda je blo treba probat tud carski praženec pol pa zdele še 4 koruzne bombice. JAO!! K ena user posted image .

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: Montignac
5.3.2009 20:16:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Špelca, čestitke za službo user posted image

Meni je pa motivacija nekam izpuhtela user posted image . Sem začela po starem, sploh kar se sladkarij tiče in ne morem nehat user posted image . Evo, zdej si grem belo žemljo z evrokremom namazat. Sej bom samo še danes...



kjava!!!user posted image user posted image user posted image user posted image v roke se vzemi punca!!


Sej si komaj upam priznat, da sem na koncu požrla tri!!. Pa še par žlic samega evrokrema. Za zajtrk sem mela škatlo jafa piškotov. Zvečer sem jedla špehovko user posted image user posted image user posted image
dons pa v podobnem stilu nadaljujem user posted image

Mal sem živčna zarad izpita, mogoče bo po njem bolš...


kjava nooooooo.....user posted image boljše da poješ vso 100g čokolado 70% (meni so najboljše iz Lidla), kot pa tole user posted image

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: Montignac
6.3.2009 9:19:51   
kjava
No, današnji dan se je bolje začel- s kivijem, PZ žemljo in mlekom. Za kosilo bojo ribe in zelenjava. Je fajn, če te kdo v rit brcne, magari tule user posted image . Špelca, ti tud bod pridna, ok?

Nataša, a ti se pridno držiš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: Montignac
6.3.2009 11:25:37   
dulcinea
PUnce, men je pa preklopilo in že 14 dni skoraj vsaka dan migam. Vse teče od mene in upam, da se je začel špeh topit.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: Montignac
6.3.2009 13:09:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

No, današnji dan se je bolje začel- s kivijem, PZ žemljo in mlekom. Za kosilo bojo ribe in zelenjava. Je fajn, če te kdo v rit brcne, magari tule user posted image . Špelca, ti tud bod pridna, ok?

Nataša, a ti se pridno držiš?


recimo temu, da ja. čeprav jem zelo neredno, ampak vse po Montiju. za zdaj je -5,5 kg user posted image

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: Montignac
9.3.2009 8:21:07   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

No, današnji dan se je bolje začel- s kivijem, PZ žemljo in mlekom. Za kosilo bojo ribe in zelenjava. Je fajn, če te kdo v rit brcne, magari tule user posted image . Špelca, ti tud bod pridna, ok?

Nataša, a ti se pridno držiš?


recimo temu, da ja. čeprav jem zelo neredno, ampak vse po Montiju. za zdaj je -5,5 kg user posted image


natasa77 pa ti si carica WB!!!!user posted image user posted image user posted image


tudi pri meni je rahla sprememba -1 kg....ampak hebat ga, nekaj pa je le!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: Montignac
9.3.2009 8:22:54   
Anonimen
ne hvali dneva pred nočjo user posted image  včeraj sem cel dan zabluzila. na srečo se ni nič spremenilo. user posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: Montignac
9.3.2009 11:29:33   
dulcinea
Mojamura, ti pa še kar vztrajaš. Pridna. Lepo počasi, pa bodo vse odvečne kilce šle.


Nataša, tebe bom pa za ušesa.


Jaz pa sem začela že 3 teden rekreacije. Vsak dan, če le znese, grem pol ure peš v een hrib, za dol pa tečem. V deževnih dneh pa telovadim po vadbi iz youtube-ja. TUKAJ.  

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: Montignac
9.3.2009 12:41:32   
al1*
Hej!

Tudi pridno migam, pri hrani pa se trudim.
Natasa77 in mojamura, user posted image user posted image user posted image . Če zabluziš samo en dan, pol pa spet veselo naprej, pol je itak ok. Problem rata, če takemu dnevu sledi še en, pa pol še en....






_____________________________

lp


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Montignac
9.3.2009 13:07:19   
majita
IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Hej!

Tudi pridno migam, pri hrani pa se trudim.




Mi je od brata punca dala DVD Pilates za telebane, pa se trudim vsaj 4x na teden. Rezultati so že po dobrem tednu. Drugače sem pa še vedno na -15. Vam moram povedat, zadnjič mož gleda moje joške, pa pravi, da jih nič več ni. Pa pravi, kok so pa zdaj veliki? Jaz pa: "Viseči c." Sam se še sama seb tok nasmejalauser posted image . Mi je čist ql. Glavn da so mi še prednosečniške hlače prevelike.

Drugač pa po tistem, kar se mi je decembra zgodil, zdaj spet pridno user posted image in upam, da vam konec meseca sporočim veselo novico. Boste prve zvedle!

V glavnem pridne ste, ker se trudite!

Pozdravček


_____________________________

11/02/07 se nama je pridružila Ana

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: Montignac
9.3.2009 16:46:21   
Špelca21
Hej hoj.

Kako smo? Jst se probam držat montija kokr se le da, sam kdaj pa kdaj mi še spodleti, kot naprimer danes, ker sem za kosilo jedla rezance (bele) z omako z mesom in zelenjavo. Ampak saj bo. Kaj mislite a mi bo ratal do junija vsaj kakih 5-6 kilc spravit dol, glede na to da se ne držim strogo Montija?

(odgovor članu majita)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: Montignac
10.3.2009 8:25:40   
mojamura
pozdravljene vse montinjačke

dulci, hvala...saj veš, da se počasi daleč pride....dokler ne pridem do tiste magične cifre, kii sem si jo zadala bom na 1. stopnji

danes pa pri nas sonček sije!!!

aja, pa z mojim sva dobila eno bajto v prekmurju (od moje mame), je sicer za podret, ampak taaaaaaaaaaakooooooooo sem vesela. smo čez vikend že nekasj pucali okolico, pa vrt sem preštihala, posledično me bolijo roke ko pes (ampak - tudi to je miganje.
no kmalo se bo začelo tudi delo v vinogradu tako da bo miganja kar dovolj....no vsaj čez vikende, ker čez teden mam službo pa fax pa gospodinjska opravila.

ampak je lepo da mam tak pestro in naspidirano življenje....ker mene to da bi bil dan enak dnevu ubija...

tako da punce...NOVIM ZMAGAM IN ZMAGICAM NAPROTI!!!!!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Montignac
10.3.2009 16:30:58   
Špelca21
mojamura super za hišo. Če bi se še nama kaj takega ponudil bi blo tudi prov super. user posted image  

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Montignac
11.3.2009 13:37:25   
dalin
Pozdravljeneuser posted image

Bi se še jaz malo "uštulila" k vamuser posted image .Evo,10 dan se že prehranjujem po montiju.Se kar dobro držim,imam pa občasne krize.Odpovedala sem se belemu kruhu,sladkorju,testeninam,rižu,pri sladkarijah se tudi nazaj držim.

Vsak dan sem 45-60 min na orbitreku.Je to dovolj ali bi morala šeuser posted image .Se mi zdi da se vse skupaj nikamor ne premakneuser posted image .Iz začetnih 63 kg sem prišla na 61,5 kg.In od tle naprej se ne premakne nikamor.Rada bi prišla pod 60 kg.Edino na nogah se mi pozna,na vsaki en cm manjuser posted image .Sem se zmerila,preden sem se podala v montijauser posted image .

Povejte kaj bi morala še narediti,da bi še malo dol spravila.Vsak dan spijem tri litre vode,pa ene 2-3 skodelice zelenega čaja.

Ne bi rada prehitro obupala,vendar kolikor se poznam,če ne bo kmalu pod 60,se bom spet veselo pognala v žrtjeuser posted image .



_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Montignac
12.3.2009 23:50:23   
dalin
Kje pa ste vseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Montignac
13.3.2009 8:24:16   
al1*
IZVIRNO SPOROČILO: dalin

Kje pa ste vseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mah kaj naj napišem, če mi ne gre. Ta teden je tak tempo, nonstop neki sestanki in obveznosti in včasih nima časa kuhat, pol pa jem bedarije. Kile stojijo, vsaj to. na srečo je vreme ok in lahko vsaj migam zunaj, še malo pa bom začela v službo hodit s kolesom.

Lep vikend


_____________________________

lp


(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Montignac
13.3.2009 8:29:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dalin

Kje pa ste vseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


na dulčinejinem forumu user posted image

(odgovor članu dalin)
  Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Montignac
13.3.2009 8:54:18   
mojamura
ku ku tu smo, dalin tudi krompirju, koruzi, lubenici in bananam se odpovej. sladkarije pa kar črtaj!!

verjetno boš našla dosti koristnih nasvetov tudi če malo tole temo prebrskaš. če kaj ne bo jasno pa kar na dan z besedo.


aja...btw, zavidam ti kile! user posted image




_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: Montignac
13.3.2009 10:12:33   
dalin
mojamura tudi krompirju sem se odpovedala,samo pozabila sem napisatuser posted image .Vse te bele smrti sem črtala.Banan itak ne maram hudo velik,blekuser posted image .Saj še kar vztrajam in upam da bom prišla do željenega rezultata.

Al1 tolaži se s tem da ti vsaj kg stojijo,če imaš že vse drugo zmešano.

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Montignac
14.3.2009 22:36:31   
miracleme
Pozdravljene, punce!

Najprej vsem iskrene čestitke za vztrajnost in pridnost... tukaj sem nova, skratka nameravam začeti prehranjevati se po Montignacu, zato sem si naročila knjigo Prehranjevanje po Montignacu (ki pa jo bom še nekaj dni čakala). Ker sem na tem področju še čisto "zelena", bi vas prosila, če mi lahko date par ključnih začetniških napotkov (če sem prav prebrala - brez belega kruha, sladkorja, ...)
Zanima pa me kako se zdi ta dieta tistim, ki ste že kdaj poskusile ločevalno (torej prednosti Montignaca).

Že v naprej hvala za vsk nasvet, vzpodbudo...

Aja, imam 64 kg, nameravam prit na 58 kg (sem tri mesece po 2. porodu)user posted image

Lep večer

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?