|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
13.1.2009 6:18:09   
al1*
Dobro jutro!
A ni grozno vstat tako zgodaj?

Mandarine sem že pojedla, zajtrkovat pa ne morem ob tej uri, zato bo zajtrk v službi, ampak komaj ob 9.30.


_____________________________

lp


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Montignac
13.1.2009 11:39:47   
rainbow
ojla!

Al1*, meni so torki grozni, ko moram bi v službi ob sedmih. Ampak danes sem na bolniški.

Snorlax, kak je zdaj, si že na pravih tirih? Držim pesti, da ti uspeuser posted image

lep dan in veliko zdravja po Montignacuuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Montignac
13.1.2009 14:28:53   
mojamura
jaz mam že 2 dni drisko, tak, da se mi zdi, da sem na šihtu več na wc školjki kot za računalnikom user posted image user posted image user posted image


upam da bo kmalu bolje

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Montignac
13.1.2009 14:40:20   
al1*
Pa kaj smo vsi bolani al kaj? jaz že dva tedna konstantno kašljam. Zato tudi konstantno po malem grešim - vsak dan spijem en štamperli smrekovih vršičkov na šnopsu. 

_____________________________

lp


(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Montignac
13.1.2009 15:49:49   
snorlax
Danes mi je uspelo skenslat suho sadje, ker tega res pojem preveč. Do zdajle nisem grešila. Moram si najti eno delo zdajle, da se zamotim. Verjetno grem likat. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Montignac
13.1.2009 20:55:21   
rainbow
Čer!

Al1*, pa daj, meni je tudi mama dala ta šnopsek, pa še domač sirup z vršički, tak da tudi občasno srknem.

Snorči, pridna siuser posted image

Mojamura, ojoj. Ampak lažja pa bošuser posted image user posted image  ni pa fajnuser posted image

Mi smo danes jedli pasulj, jutri pa svinjska rebrca s solato. Ful dolgo že nisem svinjskega jedla. In ga tudi potem dolgo ne bom.

Lepo noč vsemuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Montignac
14.1.2009 9:03:21   
mojamura
moji randiji z WC-je so postali malo bolj redki....lucky me user posted image user posted image


ampa res od vsega tega sranja, me že pošteno rita peče user posted image user posted image user posted image

ma šnops je po moje v teh dneh včasih fajn spiti....pobije viruse

jaz sem tudi spila - sicer brinjevec, ogaben je ko sto mater,user posted image ampak pomagal je pa!user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   [Brisano sporočilo]
14.1.2009 10:26:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 4383
   [Brisano sporočilo]
14.1.2009 10:35:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Montignac
14.1.2009 11:13:43   
mojamura
jaz za grlo uporabljam sprej angal S - meni pomaga.



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Montignac
15.1.2009 20:55:21   
snorlax
Serbus ženske. Pravzaprav nimam kaj napisat. Novega nič. Držim se bolj ali manj. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Montignac
15.1.2009 21:11:24   
rainbow
Ojla!

Danes kar grešim, ampak nimam pametne ideje za večerjo. Zjutraj stehtana - 69,8user posted image  za lasuser posted image
Do poletja bi rada prišla do 68.

pridne bodimouser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Montignac
15.1.2009 21:12:58   
al1*
Vau, kako pestro je danes tu gor! user posted image

Jaz imam občutek, da ne gre nikamor. Tehtam se uradno sicer v soboto zjutraj, ampak včeraj sem stopila na tehtnico in kaže isto, kot je prejšno sobotouser posted image . Pa ne delam nekih prekrškov (velikih), vsake toliko mi rata tudi malo potelovadit. upam, da se kazalec kmalu premakne.




_____________________________

lp


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Montignac
15.1.2009 21:13:36   
al1*
o, to pa je bilo usklajeno. 

_____________________________

lp


(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: Montignac
15.1.2009 22:15:49   
sesil
SNORLAX, ZDEJ VIDIM  (ups, nisem hotela kričat) kako je blo tebi pred novim letom. zdej se pa jaz ne morem spravt nazaj na montya. danes sem sklenila, da imam še do 25.1. malo pavze, da si malo v glavi razčistim (do takrat so na vrsti še 4 rojstni dnevi - za pop...it). ma se prov slabo počutim. jeb....ga

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Montignac
16.1.2009 4:55:15   
snorlax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Montignac
16.1.2009 4:59:49   
TRIŠ
Ku,ku.Jaz od božiča naprej malo golfam montija ampak kile niso drastično poskočileuser posted image ,imam 66,5 kg,treba pa se bo spravit v red in to čimprej.Teh nekaj kg je tako težko izgubituser posted image

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: Montignac
16.1.2009 9:27:05   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Ku,ku.Jaz od božiča naprej malo golfam montija ampak kile niso drastično poskočileuser posted image ,imam 66,5 kg,treba pa se bo spravit v red in to čimprej.Teh nekaj kg je tako težko izgubituser posted image



matr sem ti fauš za tvoje kile user posted image

mene še čaka kar nekaj poti do tja user posted image user posted image user posted image

ampak s skupnimi močmi nam bo uspelo. pr mejdunaj (koja glupa besedauser posted image ) de nam bo!!!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Montignac
16.1.2009 9:46:19   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Ku,ku.Jaz od božiča naprej malo golfam montija ampak kile niso drastično poskočileuser posted image ,imam 66,5 kg,treba pa se bo spravit v red in to čimprej.Teh nekaj kg je tako težko izgubituser posted image



matr sem ti fauš za tvoje kile user posted image

mene še čaka kar nekaj poti do tja user posted image user posted image user posted image

ampak s skupnimi močmi nam bo uspelo. pr mejdunaj (koja glupa besedauser posted image ) de nam bo!!!


Mojamura ti pa samo tiho,ker si karakter in poluser posted image .Poglej koliko si izgubila,sem ti že velikokrat napisala da sta ti in snorlax MOJ IDOL IN MOTIVACIJA.Zato HVALA VAMAuser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   [Brisano sporočilo]
16.1.2009 13:38:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TRIŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Montignac
16.1.2009 14:32:23   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Mojamura ti pa samo tiho,ker si karakter in poluser posted image .Poglej koliko si izgubila,sem ti že velikokrat napisala da sta ti in snorlax MOJ IDOL IN MOTIVACIJA.Zato HVALA VAMAuser posted image




ooooooooooooo hvala...user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: Montignac
16.1.2009 14:33:05   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

res, meni tud! snorlax in mojamura - vsaka čast user posted image

men je šla prejšnji teden kila dol. še 5 pa sem na željenem itm.

začetni ITM: 26,3
želja: 24,2

Z: pomaranča, pz kruh, lca jogurt
M: par hrenovk, svež paradižnik
K: najbrž pz testenine z zel. omako
V: mogoče pz palačinke z marmelado b.s. - jih že dolgo nisem


thank u!!!user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Montignac
16.1.2009 21:24:12   
snorlax
Ne imet uno smotano snorlačko za motivacijo. Iz zaupnih virov sem izvedela, da se je pravkar spravila na kekse. Sicer so polnozrnati, a niso glih primerni za Montija. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: Montignac
16.1.2009 23:06:23   
rainbow
Čer, babeuser posted image

jaz sem danes napadla črno čokolado, tak da nisem ravno zglednauser posted image user posted image

Auroraa, super za minususer posted image  s tvojo cifro bi jaz zgledala že manekensko suhauser posted image user posted image

Al1*, tvoje telo že ve, kdaj je dovolj kiluser posted image

Se pa moram pohvalit, da sem si kupila kavbojke (to je bilo pri meni do nedavnega nemogoče sploh pomislit) in ko sem jih poskušala, sem celo rabila eno številko manjšeuser posted image kak se mi je fajn zdelouser posted image user posted image user posted image  mi fino pašejo, mi tudi rit zmanjšajo (optično seveda, ne dobesedno)

Kak je zdaj s temi kavami???? Jaz bi tudiuser posted image
Lep vikend vsem!!!!!!!!!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: Montignac
17.1.2009 11:06:58   
dubai76
Živjo Motinjačke!

Tale forum že nekaj časa berem in oba z možem sva na montiju od 05.01.2009. Rezultat - 1,5 kg. Sem iz Logatca zato se oglašam.

LP

(odgovor članu majita)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?