|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
17.1.2009 22:09:30   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Ne imet uno smotano snorlačko za motivacijo. Iz zaupnih virov sem izvedela, da se je pravkar spravila na kekse. Sicer so polnozrnati, a niso glih primerni za Montija. user posted image


user posted image user posted image

Sem zadnjič našla ene kekse od Medexa, pz, z ovsenimi kosmiči, brez sladkorja, z nizkim GI. Ti pa bi bili za Montija, ane? user posted image Samo so pa temu primerno precej dolgočasni po okusu, hehe.

Kaj pa uni od Grancereale, al nekaj takega? Ko je več okusov? men so ful dobri... no, še vedno bolje kot kake čokoladne napolitanke. user posted image user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4401
   RE: Montignac
17.1.2009 22:11:17   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Čer, babeuser posted image

...
Se pa moram pohvalit, da sem si kupila kavbojke (to je bilo pri meni do nedavnega nemogoče sploh pomislit) in ko sem jih poskušala, sem celo rabila eno številko manjšeuser posted image kak se mi je fajn zdelouser posted image user posted image user posted image  mi fino pašejo, mi tudi rit zmanjšajo (optično seveda, ne dobesedno)

Kak je zdaj s temi kavami???? Jaz bi tudiuser posted image
Lep vikend vsem!!!!!!!!!


Ja, js bi tud mela take kavbojke, eno številko manjše od sedanje, pa da mi zmanjšajo rit, hehe!! kje pa jih imajo... user posted image user posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4402
   RE: Montignac
18.1.2009 7:19:24   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Ne imet uno smotano snorlačko za motivacijo. Iz zaupnih virov sem izvedela, da se je pravkar spravila na kekse. Sicer so polnozrnati, a niso glih primerni za Montija. user posted image


user posted image user posted image

Sem zadnjič našla ene kekse od Medexa, pz, z ovsenimi kosmiči, brez sladkorja, z nizkim GI. Ti pa bi bili za Montija, ane? user posted image Samo so pa temu primerno precej dolgočasni po okusu, hehe.

Kaj pa uni od Grancereale, al nekaj takega? Ko je več okusov? men so ful dobri... no, še vedno bolje kot kake čokoladne napolitanke. user posted image user posted image



Si trofla u nulo. Jedla sem Grancereale. user posted image Ja, sam meni so tudi uni od Medexa dobri. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4403
   RE: Montignac
18.1.2009 9:46:14   
Sibil_
JAz tudi priznam zaenkrat poraz na celi črti.Uff, tole bo težje kot sem mislila...no, nekaj se trudim, samo premagat kombinacijo krompir in meso bo težko....pa kruh in salama je tudi trd oreh, kot vse slabe navade....user posted image

No, od jutri naprej pa res bolj resno....user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4404
   RE: Montignac
18.1.2009 13:07:44   
snorlax
Mene kruh in krompir ne gane. Ampak sladkarije. Bemti**** tistemu, ki se je spomnil sladkarij. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4405
   RE: Montignac
18.1.2009 13:26:20   
Sibil_
Snorlax vidiš, jaz pa brez sladkarij komot, ampak sendvič in recimo pizza, al pa pohan zrezek in pire...mater!!!user posted image

Ampak bomo zmagale, ne?user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4406
   RE: Montignac
18.1.2009 19:35:59   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Mene kruh in krompir ne gane. Ampak sladkarije. Bemti**** tistemu, ki se je spomnil sladkarij. user posted image user posted image user posted image


Isto pr meni... user posted image Krompir komot pogrešim, kruha se najem za zajtrk pa sem dobra, ampak sladkarije in slane stvari... Jao jao! Danes spet grešila!! Je pa zjutraj vaga kazala pol kile manj! user posted image user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4407
   RE: Montignac
19.1.2009 10:39:18   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Čer, babeuser posted image

jaz sem danes napadla črno čokolado, tak da nisem ravno zglednauser posted image user posted image

Auroraa, super za minususer posted image  s tvojo cifro bi jaz zgledala že manekensko suhauser posted image user posted image

Al1*, tvoje telo že ve, kdaj je dovolj kiluser posted image

Se pa moram pohvalit, da sem si kupila kavbojke (to je bilo pri meni do nedavnega nemogoče sploh pomislit) in ko sem jih poskušala, sem celo rabila eno številko manjšeuser posted image kak se mi je fajn zdelouser posted image user posted image user posted image  mi fino pašejo, mi tudi rit zmanjšajo (optično seveda, ne dobesedno)

Kak je zdaj s temi kavami???? Jaz bi tudiuser posted image
Lep vikend vsem!!!!!!!!!


bravo rainbow!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

ti verjamem da je to super feeling....jaz sem že kar nekaj konfekcijskih št skenslala, počutje je odlično, po rdeči teti se stehtam...mislim da bo vsaj kaka kila manj

no mene sladkarije niti krompir in kruh ne ganejo - se mi zdi da sem imunauser posted image user posted image

naj tako tudi ostane

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4408
   RE: Montignac
20.1.2009 4:59:57   
snorlax
Pridne ste! user posted image Jaz sem malo manj.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4409
   RE: Montignac
20.1.2009 10:18:06   
Rožica I
Kaj bi naredile, Montinjačke, zraven kisle repe ali kislega zelja? Da ne bom samo fižol natepavala user posted image ..

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 20.1.2009 10:25:02 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4410
   RE: Montignac
20.1.2009 13:56:25   
al1*
Helo!

Jaz sem tako tako - v večini se držim, vsake toliko pa user posted image .

Zato tudi teža kar stoji. Bo že.

Ržica I jaz kislo zelje naredim tako: malo ga pokuham, dodam žlico paradižnikove mezge, malo rdeče paprike in 3 stroke česna. Kuham kakšnih 5 minut. Zrezke (puranje) nasolim, poporam. Zelje dam v pekač, gor naložim meso in pečem v pečici kakih 40 minut. Njami.


_____________________________

lp


(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 4411
   RE: Montignac
20.1.2009 21:25:17   
Rožica I
O, hvala Al1, se spomnim, da so tvoji recepti 1A user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4412
   RE: Montignac
21.1.2009 5:19:56   
snorlax
Ja, jaz jem isto kot Al1*. Ali pa p.z. kuskus.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 4413
   RE: Montignac
21.1.2009 5:52:41   
kepa*
Al1*, si ti sama izmišljuješ recepte? Sem že večkrat prebrala kak tvoj recept, ker spremljam tudi temo o montiju, in so taki fajni. No, tega bom kmalu zagotovo poizkusila, ker imam rada zelje.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4414
   RE: Montignac
21.1.2009 6:27:13   
al1*
Me veseli, da so moji recepti še komu v pomoč.
Si jih pa ne zmišljujem sama, apmak ponavadi malo priredim recepte, ki jim poznam ali najdem kje na netu, po montijevih pravilih.

Lep dan vsem!


_____________________________

lp


(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4415
   [Brisano sporočilo]
21.1.2009 9:12:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4416
   RE: Montignac
21.1.2009 19:43:43   
al1*
Auroraa, čisto ok ni, če so skupaj jajca in moka, pa čeprav pz. Kako bi pa naredila rezance brez jajc, pa ne vemuser posted image .

Moje kili še kar stojijouser posted image . Pa še migat sem začela - včeraj pol ure kolesa + trebušnjaki, v nedeljo ena ura drsanja na drsališču, pa hodimo precej peš. Počasi izgubljam motivacijouser posted image .


_____________________________

lp


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4417
   RE: Montignac
21.1.2009 20:51:00   
rainbow
Čer!

Se še pri vas malo oglasim, čeprav nisem najbolj zgledna. Mažwm Ferrero Rondoir, namreč. Če pa je taaaak dobro. Saj potem bom še malo sadja.

Al1*, ni najbolj motivacijski čas, a ne? Jaz še telovadim neuser posted image

Upam, da ste ostale boljeuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4418
   RE: Montignac
22.1.2009 8:11:13   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Auroraa, čisto ok ni, če so skupaj jajca in moka, pa čeprav pz. Kako bi pa naredila rezance brez jajc, pa ne vemuser posted image .

Moje kili še kar stojijouser posted image . Pa še migat sem začela - včeraj pol ure kolesa + trebušnjaki, v nedeljo ena ura drsanja na drsališču, pa hodimo precej peš. Počasi izgubljam motivacijouser posted image .



jaz si za motivacijo zjutraj v službi na youtube zavrtim pesem:

Phil Oakley - Together In Electric Dreams

ne vem, mi da malo energije, me povzdigne. klikni:

http://www.youtube.com/watch?v=r9foZ7KVSng


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4419
   RE: Montignac
22.1.2009 12:27:56   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Čer!

Se še pri vas malo oglasim, čeprav nisem najbolj zgledna. Mažwm Ferrero Rondoir, namreč. Če pa je taaaak dobro. Saj potem bom še malo sadja.

Al1*, ni najbolj motivacijski čas, a ne? Jaz še telovadim neuser posted image

Upam, da ste ostale boljeuser posted image


ma jaz nisem prav nič bolje. kg so tam kjer so, sploh se ne štopam pri hrani...zdej mam počasi vsega zadosti in v nedeljo začnem na novo. no, ta sklep sem dala še pred 2 tedni, požrtijo obvladam- nisem grešila in stradalauser posted image , zdej me čaka monty, upam da mi bo šel tudi tako dobro. zdej je res že zadnji cajt da se spravim in do 10 marca ni hvala bogu nobenega rojstnega dne. do takrat nimam da mutim. nibenih izgovorov...
držte pesti zame, jaz bom pa za vas.
lep dan

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4420
   RE: Montignac
22.1.2009 13:23:34   
mojamura
še ena pesem za motivacijo

http://www.youtube.com/watch?v=yjnvSQuv-H4 Bobby Mcferrin - Don't Worry, Be Happy

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4421
   RE: Montignac
22.1.2009 15:16:14   
snorlax
Ojla!

Samo pozdravim vas. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4422
   RE: Montignac
22.1.2009 20:38:06   
rainbow
Čer!

Sesil, smo vsi podobni fkupuser posted image  jaz tudi upam, da ti bo šlo!

Snorlax, kako ti pa kaj gre?

Mojamura, ona prva je meni tudi všečuser posted image

Jaz sem trenutno pri arašidih, danes sem zmerno jedla, sem se ukvarjala z zbijanjem vročine 40+moje starejše pupe. Prav nič fajn zadeva.
Jutri pa ne vem, kaj bi naredila za kosilo. Kar žgance, pa kako juho. Ali pa kaj druga.

Upajmo na mirno noč, uživajteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4423
   RE: Montignac
22.1.2009 21:24:54   
al1*
Hej!

Rainbow - uboga tvoja pupa! user posted image Upam, da bo kmalu ok.

Snorlax, tudi mene zanima, kako ti gre?
Mojamura - hvala za lepo muziko. Upam, da se nama bo v naslednjem tednu ratalo zmenit za en kofe.user posted image

Sesil - držim pesti, da ti rata. Koliko bi pa rada shujšala?

Jaz sem bila danes pridna, ampak spet prihaja vikend, ki bo seveda spet naporen. V nedeljo popoldan že vem, da bom grešilauser posted image , ampak ni druge.


_____________________________

lp


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4424
   RE: Montignac
23.1.2009 5:18:20   
snorlax
Saj sem rekla, samo pozdravim vas! user posted image user posted image user posted image Zdaj pa sklepajte, kako mi gre. Namig: nimam se s čim hvalit.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?