|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
4.1.2009 20:16:56   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Jutro!

Trije dnevi strogega Montija so za mano in se mi že pozna. Na razpoloženju, pa tudi na tehtnici 1 kilco. A uradno se bom tehtala 1x na 14 dni ali pa na 1 mesec.



Bravo! user posted image user posted image kak je fajn, ko se začnejo poznat učinki novega načina prehranjevanja. Ane? Kar tako naprej. Komaj čakam, da se meni tudi, pa čeprav samo na razpoloženju. Ker ko jem tist, kar ne bi smela, se mi zdi, da imam vsakič, ko grem mim ogledala večjo rit. user posted image


Bethany, če ne bi poskusila, ne bi verjela. Na mene cuker nenormalno vpliva. Če se mu čisto odpovem, sem drug človek. Imam ogromno pozitivne energije, volje...ne znam povedat. Kakor začnem jest sladko, postanem depresivna, vidim vse črno, brez cilja...



< Sporočilo je popravil snorlax -- 4.1.2009 20:17:08 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4326
   RE: Montignac
4.1.2009 21:02:02   
rainbow
Ojla!

bravo Snorlaxuser posted image

jaz tudi zares začnem jutri, to pomeni brez odvečnih čokoladnih posladkov.  Sem pa vseeno zadovoljna, saj sem npr od poletja z dveh kosov pice (domače) prišla na enega, pa še tega komaj.
Moj cilj za letos je, da začnem redno telovadit. Al*1, kaj praviš na kako amatersko aerobiko?user posted image

mojamura, občudovanja vredna ciljauser posted image

lep delovni štart vam želimuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4327
   [Brisano sporočilo]
4.1.2009 21:09:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 4328
   RE: Montignac
4.1.2009 21:43:56   
al1*
Al*1, kaj praviš na kako amatersko aerobiko?


Jaz sem bolj za kakšen hiter pohod na Piramido al kaj takega! Recimo kdaj pred ali takoj po službi? Telovadnice mi najbolj ne dišijo, pa še kolena me nekaj hecajo, tako da nisem za neki dril.

Sicer pa super, da smo vse tako zagrete - kot kaže smo imele vse po vrsti veseli december....


_____________________________

lp


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4329
   RE: Montignac
4.1.2009 21:49:29   
al1*
Še eno vprašanje o kruhu: a uporablja katera droži namesto kvasa? 

_____________________________

lp


(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4330
   RE: Montignac
5.1.2009 5:09:30   
snorlax
Jaz kar navadni kvas Fala. Kaj so to droži?user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4331
   RE: Montignac
5.1.2009 8:57:43   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Jaz kar navadni kvas Fala. Kaj so to droži?user posted image



meni se zdi, da je to tisto, ko zamesiš kruh, pa daš košček tistega testa na krožnik kao za drugič namesto kvasa

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4332
   [Brisano sporočilo]
5.1.2009 9:01:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 4333
   RE: Montignac
5.1.2009 9:11:57   
mojamura
spet je šla ena kila rakom žvižgat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4334
   [Brisano sporočilo]
5.1.2009 13:51:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 4335
   RE: Montignac
6.1.2009 5:25:30   
snorlax
Pridna Murči! user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4336
   RE: Montignac
6.1.2009 8:51:07   
mojamura
danke danke...hehehe

včeraj sem btw jedla solatni krožnik z mor. sadeži - njamsiiiiiuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4337
   RE: Montignac
6.1.2009 20:58:25   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

danke danke...hehehe

včeraj sem btw jedla solatni krožnik z mor. sadeži - njamsiiiiiuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4338
   RE: Montignac
6.1.2009 20:59:39   
snorlax
A je že katera razmišljala, če lahko ješ sadno pico? Zelenjavno lahko, kaj pa sadje in kruh. Seveda sveže, ne iz kompota. Saj je verjetno isto, kot bi jedel marmelado b.s. na kruhu. Ali se motim?

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4339
   RE: Montignac
7.1.2009 12:01:14   
Bethany
se še js javim na raport, teče tretji dan Montija s tem da sem čist majčken grešila... user posted image je blo treba pospravit ostanke. zdaj pa gremo zares: konc sladkarij in bele moke ter napačnih kombinacij. enkrat na teden se tehtam, da dobim vedno znova zalet za naprej.

Pa še eno vprašanje: palačinke (ali šmorn) lahko jemo? seveda iz pz moke in z marmelado brez cukra? mislim, ko je kombinacija jajc in moke... js sem včeri naredla šmorn iz pz moke in malo ovsenih kosmičev, se mi ga je tak zluštal...

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4340
   RE: Montignac
7.1.2009 12:07:40   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

A je že katera razmišljala, če lahko ješ sadno pico? Zelenjavno lahko, kaj pa sadje in kruh. Seveda sveže, ne iz kompota. Saj je verjetno isto, kot bi jedel marmelado b.s. na kruhu. Ali se motim?


pomoje lahk: kruh je OH, sadje pa "nevtralno"... kot si rekla: marmelada s kruhom. men pa sadna pica ni dobra...

mmmm, se mi je pa navadne zluštal user posted image sam v kiri piceriji mi bojo naredli testo iz pz moke? user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4341
   RE: Montignac
7.1.2009 12:30:43   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

danke danke...hehehe

včeraj sem btw jedla solatni krožnik z mor. sadeži - njamsiiiiiuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





meni je pa to tak dooooooooooooooooobrooooooooooooooooooooooo

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4342
   RE: Montignac
7.1.2009 22:14:08   
snorlax
Kak ti je dober to, če si tolk stran od morja?!user posted image Ti bi morala bit bolj na vinčeka, pa gujdeka, pa na tako mahnjena? user posted image

Ne, saj se hecam, ampak meni res morska hrana ne diši, čeprav vem, da je zdrava.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4343
   RE: Montignac
8.1.2009 7:52:24   
al1*
Pozdravljene!

Tudi jaz obožujem morsko hrano - še posebej ribe. Nami! Pri nas so ribe kar pogosto na jedilniku - največkrat losos ali pa panga.

Sicer pa moram povedat, da redna prehrana že deluje, ni več tiste napihnjenosti, ki sem jo čutila ves december. Upam, da bom v soboto lahko poročala o kakšnem kg minusa. Edino gibanja še nisem vključila, ker sem grozno prehlajena.

Snorlax - a sadno pico bi doma naredila? Kako pa? Jaz vedno delam zelenjavno, kako bi pa naredila sadno? Kot eno pito?


_____________________________

lp


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4344
   RE: Montignac
9.1.2009 5:06:55   
snorlax
Na p.z. testo bi naložila sadje (jabolka, hruške, pomaranče, grozdje..) in to je to.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4345
   RE: Montignac
9.1.2009 8:51:18   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Kak ti je dober to, če si tolk stran od morja?!user posted image Ti bi morala bit bolj na vinčeka, pa gujdeka, pa na tako mahnjena? user posted image

Ne, saj se hecam, ampak meni res morska hrana ne diši, čeprav vem, da je zdrava.




saj mam gujdeka tudi rada, pa dobrega vinčeka tudi user posted image user posted image user posted image

ampak res pa je da bi lahko preživela in živela tudi samo z morsko hrano: ribe, lignji etc...

pahnjena sem na to res.

hebat ga.....snorlax pa še mor. hrana je po montiju - zato me monti ma še rajši heheheheuser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4346
   RE: Montignac
9.1.2009 9:42:14   
al1*
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Na p.z. testo bi naložila sadje (jabolka, hruške, pomaranče, grozdje..) in to je to.user posted image


Torej kot neka pita - zakaj pa ne?

Zadnjič sem si pozabila vzet s seboj v službo malico in sem hotela kupit eno pz štručko - a mislite, da sem jo dobila? V centru Maribora so na vsekem vogalu pekarne, pa niti v eni niso imeli čisto navadne pz štručke. Žalostno.




_____________________________

lp


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4347
   RE: Montignac
9.1.2009 11:03:53   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: al1*

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Na p.z. testo bi naložila sadje (jabolka, hruške, pomaranče, grozdje..) in to je to.user posted image


Torej kot neka pita - zakaj pa ne?

Zadnjič sem si pozabila vzet s seboj v službo malico in sem hotela kupit eno pz štručko - a mislite, da sem jo dobila? V centru Maribora so na vsekem vogalu pekarne, pa niti v eni niso imeli čisto navadne pz štručke. Žalostno.



kaj če bi se kdaj dobile na kavi....jaz sem iz okolica mb....pa še katera montignačka bi lahko zraven prišla ....a bi??user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4348
   RE: Montignac
9.1.2009 15:13:38   
rainbow
Ojla!

Al1*, Kolikor jaz vem, imajo v pekarni na istem trgu, kot je tvoje del.mestouser posted image  polnozrnate štruce, vsaj večkrat sem jih že videla. Mene tam vedno premami kaj druga, bolje da se izogibam.
Evo, kosilo dandanašnje bodo juha, ribe, kuhana zelenjava (brokoli, cvetača, korenje) in zeljna solata. Treba bo spet nabavit hrano, že čist grešim zadnje čase. No, kakšna dva dni.

Lepo petkovo popoldne želimuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4349
   RE: Montignac
9.1.2009 15:23:45   
al1*
Hej!

Seveda sem za kavo! A v službo hodiš v MB? Mogoče se tudi Rainbow pridruži?

Rainbow - katero pekarno misliš? A ono pri hotelu al ono na Partizanski? Tista pri hotelu ima bolj one kvazi pz, na partizanski pa sicer imajo zelo dobre pirine, ampak je zraven bela pšenična moka. V glavnem - ni ga čez domači kruh!

Mi pa smo danes jedli pečeno kislo zelje z mesom, za večerjo bo pa nekaj iz jajc, ker imam v hladilniku 40 jajc, ki jih moram kmalu porabit.


_____________________________

lp


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?