|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
23.1.2009 8:38:23   
mojamura
tečna sem ko driska....čakam na user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4426
   RE: Montignac
23.1.2009 10:37:12   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Hej!

Sesil - držim pesti, da ti rata. Koliko bi pa rada shujšala?



mogla bi 15kg, ma z -10 sem zadovoljna. sej sem že bolj motivirana, ker sem danes stopla na vago in ugotovila da imam 1 kg več kot pred 2 tednomauser posted image . torej -16kguser posted image

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4427
   RE: Montignac
23.1.2009 11:16:30   
Anonimen
Pozdravljene!
Tudi jaz se počasi navajam na montijevo prehrano. Lepo počasi po korakih :) zadnjič sem kupila marmelado od montija (ki je precej draga) pa je bila domačim tako všeč da so mi jo pojedli user posted image  in zdi se mi brezveze kupovati tak drago marmelado. Zanima me katero ve kupujete in kje? Ker med tistimi 100 marmeladami v trgovini jaz ne najdem ene pametne, ki bi bila dobra.

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 4428
   RE: Montignac
23.1.2009 11:56:34   
kjava
Oj, punce!
Jaz se vam tud pridružujem pri Montiju. Sem že lani poskusila in nabavila vse sestavine, ki so dovoljene (polnozrnato moko- pazite:30kg žakelj user posted image -jo mam še vedno), PZ testenine, rjavi riž, fruktozo, zelenjavo....
No, upam, da mi tokrat uspe, z vašo pomočjo. Dulcinei sem poslala ZS za recepte.

Je pa tud pri meni problem ta, da mi je kriza biti brez sladkarij, za krompir ni težav, ker ga imamo letos itak malo user posted image (ga doma pridelamo).

Namen imam en mesec izvajati prvo stopnjo, ker bi rada zgubila samo ene 5 kil, v drugi se bom pa lahko že kdaj tud malo pregrešila, ne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4429
   RE: Montignac
23.1.2009 14:59:33   
mojamura
marmelado jaz kupim v sparu od snekoppek....ta ni tak draga

seveda pa obema tebi hippika in kjava:

WELCOME 2 THE CLUB OF MONTY FANS user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4430
   RE: Montignac
24.1.2009 7:49:20   
snorlax
Jutro! user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4431
   RE: Montignac
24.1.2009 8:57:03   
kjava
Jutro!
Jest sem že spila svež pomarančni sok, zdej bom pa sataraš in mleko.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4432
   RE: Montignac
24.1.2009 14:04:29   
sesil
evo, približuje se moj dan d. jutri....vse imam napravljeno.
kjava, dobrodošla med montignačkami. meni si ostala v spominu, ker si bila izbrana med najbolj smešnimi , nenavadnimi imeniuser posted image .
zdej pa šibam še na zadnje pregreheuser posted image - rojstni dan.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4433
   RE: Montignac
24.1.2009 14:13:53   
rainbow
Ojla!

Kjava in Hippika, welcome tudi od meneuser posted image

Jaz kupujem zase od Mercator Sadni namaz jagode 100% sadni delež in brez sladkorja. Vse ostale, tudi slajene s čim pač že, so mi presladke.

Sesil, uspešen štart jutriuser posted image

ps sem se danes tehtala in sem pod magično mejouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4434
   RE: Montignac
24.1.2009 14:50:27   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

evo, približuje se moj dan d. jutri....vse imam napravljeno.
kjava, dobrodošla med montignačkami. meni si ostala v spominu, ker si bila izbrana med najbolj smešnimi , nenavadnimi imeniuser posted image .
zdej pa šibam še na zadnje pregreheuser posted image - rojstni dan.



A res user posted image To se pa ne spomnim. Mogoče pa nisem vidla.
No, v glavnem, za kosilo sem mela PZ špagete s paradižnikovo omako, nekaj jih je ostalo še za večerjo.
Sem pa spet nekaj cincala, ker mi mož vedno pravi naj samo več migam pa bo. Pa sem pogruntala da nič ne pomaga, če migam, pol se pa fejst nažrem ane?

Sem pa mojim naredila za kosilo joto pa palačinke s čokolado. Kakšen mazohist sem, ej! user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4435
   RE: Montignac
24.1.2009 14:52:21   
kjava
Ajoj, sem smotana! Hvala vam za dobrodošlico user posted image , sesil ti se pa drži od jutri naprej. Kok pa želiš shujšat?
Sej vas moram enkrat mal za nazaj prebrat, da bom bolj na tekočem.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4436
   RE: Montignac
24.1.2009 18:56:08   
al1*
Hej!

Marmelado tudi jaz kupujem isto kot Rainbow, ali pa imam domačo iz sliv in fruzktoze.

Danes smo za kosilo jedli špagete z gobami, za večerjo pa pečenna jajca.

Rainbow - super za težo! user posted image user posted image user posted image

Moja teža pa kar stoji. Pa še kašljat sem zopet začela in ne vem, če ne bo spet treba poseči po kakšnih arcnijah.user posted image


_____________________________

lp


(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4437
   RE: Montignac
24.1.2009 19:38:05   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: hippika

Pozdravljene!
Tudi jaz se počasi navajam na montijevo prehrano. Lepo počasi po korakih :) zadnjič sem kupila marmelado od montija (ki je precej draga) pa je bila domačim tako všeč da so mi jo pojedli user posted image  in zdi se mi brezveze kupovati tak drago marmelado. Zanima me katero ve kupujete in kje? Ker med tistimi 100 marmeladami v trgovini jaz ne najdem ene pametne, ki bi bila dobra.


Marmelado si lahko narediš sama. Kupiš eno zmrznjeno sadje (gozdni sadeži, jagode...), dodaš fruktozo, mogoče naribaš not eno jabolko, da zgosti in prekuhaš. Daš v majhne kozarčke in je.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4438
   RE: Montignac
25.1.2009 19:54:54   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: hippika

Pozdravljene!
Tudi jaz se počasi navajam na montijevo prehrano. Lepo počasi po korakih :) zadnjič sem kupila marmelado od montija (ki je precej draga) pa je bila domačim tako všeč da so mi jo pojedli user posted image  in zdi se mi brezveze kupovati tak drago marmelado. Zanima me katero ve kupujete in kje? Ker med tistimi 100 marmeladami v trgovini jaz ne najdem ene pametne, ki bi bila dobra.


Marmelado si lahko narediš sama. Kupiš eno zmrznjeno sadje (gozdni sadeži, jagode...), dodaš fruktozo, mogoče naribaš not eno jabolko, da zgosti in prekuhaš. Daš v majhne kozarčke in je.



U kul. Kok pa daš fruktoze na kilo sadja recimo?

Ej, a mislite, da je ful narobe, ker jest pojem veliko mesa, tudi svinjskega in klobase, sicer zraven le zelenjavo, pa vseeno? Pa mleko tud pijem polnomastno, ker mamo domačega, pa se mi ne da čakat, da se bi smetana dvignila in bi jo posnela.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4439
   RE: Montignac
25.1.2009 22:31:44   
kaya2007
meni je dobra marmelada, pa seveda brez sladkorja, st. dalfour. sicer ne vem koliko stane montijeva, ampak verjetno je ta kaj cenejša.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4440
   RE: Montignac
26.1.2009 8:14:00   
mojamura
jaz sicer mleka ne pijem, sem pa strasten ljubiutelj mesa. jem kakršnokoli meso (razen pohanega), ponavadi je pečeno ali kuhano poleg pa zelenjavo in solato. mislim da ne bo nič narobe....ker to je vse po montijuuser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4441
   RE: Montignac
26.1.2009 9:21:10   
dulcinea
Kjava, jaz dam fruktozo po občutku. Probaj. Pravijo da je bolj sladka kot sladkor. Saj ni nič hudega, če mal kisne marmelada. Pa pazi ko kupuješ sadje. zadnjič sem ga hotela kupit v Hoferju, pa sem slučajno prebrala deklaracijo in je pisalo, da je že sladkano. user posted image

St.Dalforu je ful draga marmelada, pa tudi ful dobra. Verjetno je res cenejša od Montijeve, ampak te v Šparu od Schneekoppe so še cenejše, še bolj poceni pa so v Mercatorju, se mi zdi da je zdravo življenje al kaj že. 100% sadja piše gor. Mal preberi.

Pa še nekaj glede knjige. Me prosite(jo) po ZS, če lahko dam. Bom še tukaj napisala. Ker pošiljanje po mailu traja in traja, vam svetujem, da si knjigo snamete TUKAJ.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4442
   RE: Montignac
26.1.2009 22:08:09   
snorlax
O, Dulči, zdravo! user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4443
   RE: Montignac
26.1.2009 22:14:17   
Anonimen
zdaj sem pa še vaša user posted image sodelujem pa na dulčinejinem forumu. začela sem dva dni nazaj. in ker sem cel ta teden doma, se bom skušala spravit v monti-tirnice. predvsem zajtrk je pri meni kriza.user posted image

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 4444
   RE: Montignac
27.1.2009 8:48:27   
mojamura
OOOOOOOOOOOOooooooooooooooOOOOOOOOOOOOOOo

natasa77 kak sem te pa jaz vesela!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

me veseli, da si spet naša (itaq si skozi bla, samo tega sama nisi vedla)

skratka - uspešen štart!!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4445
   RE: Montignac
27.1.2009 9:26:05   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

O, Dulči, zdravo! user posted image


Živjo vsem skupaj.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4446
   RE: Montignac
27.1.2009 9:28:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

OOOOOOOOOOOOooooooooooooooOOOOOOOOOOOOOOo

natasa77 kak sem te pa jaz vesela!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

me veseli, da si spet naša (itaq si skozi bla, samo tega sama nisi vedla)

skratka - uspešen štart!!


user posted image user posted image user posted image user posted image  in jovo na novo, pa bomo zmogle user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 4447
   RE: Montignac
27.1.2009 11:39:33   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

predvsem zajtrk je pri meni kriza.user posted image


A zarad pomanjkanja časa al ne maraš tega, kar je dovoljeno? Pri men gre za to drugo. Sem ful izbirčna, ne maram skute, PZ kruh s tako težavo spravim dol, kljub temu, da je na debelo namazan z marmelado in da ga pridno zalivam z mlekom... Bolj so mi pri srcu beljakovinski zajtrki, samo je baje boljši OH zajtrk, pa še ne morem vsak dan jajc jest.

Aha, pa solate nobene ne maram, nič kar je okisano. Tud če je limonin sok, mi ne nuca, ker je še vedno un filing, da je to pač solata user posted image  Pa kao po obroku sir namesto sladice- ni šans, da spravim samo sir po grlu, brez salame.

Včeraj zvečer sem se pa pregrešila. Dec me je zvlekel nekam voščit za RD, pa sem MORALA piškote jest user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4448
   RE: Montignac
27.1.2009 14:07:33   
al1*
Kjava, jaz pa ravno beljakovinskega zajtrka ne maram.

In verjetno je temu, da mi kg stojijo krivo to, da pojem preveč oh in premalo beljakovin. Bom morala prav načrtno začet kuhat več mesa.


_____________________________

lp


(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4449
   RE: Montignac
27.1.2009 14:38:06   
kjava
Jest si zdele pečem piščančji file z zelenjavo in sirom v pečici. Sem vidla na Dulčinem forumu user posted image Njam, komaj čakam!

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?