|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FEBRUARČICE 2006
21.12.2005 14:47:56   
pika-poka
evo mene nazaj!najpej izrekam dobrodošlico suzani!

z najinim user posted image je vse OK...je že kr velik in tehta okoli 2kg!user posted image user posted image ...sem pa malo razočarana, ker me je tako hitro odpravla....sploh nobene kritike na moje kile..(+15!!!!!!!!!!!!), na moj visok pritisk..user posted image user posted image ...včasih me pa nadere da je joj!mogče me je tko hitro odpravle, ker ni nič narobe in tudi jaz se počutim v redu...ne vem...!glavno je da smo odpravli pregled in naslednjega imamo 18.1.

marty5-kako je bilo pri tebi?...vse ok?

kami..ti kar počivaj in držim pesti da bo kmalu minilo..!
 
midva sva jelkico že postavila v začetku decembra..sem si tako želela, ker sem vedno čakala..pa sva jo vedno delala zadnji trenutek....letos pa hočem uživat v celotnem veselem decembru!

glede imena pa..za punčko-CLEA..ampak ker vemo da bo fantek...bo KLEMEN...tako si je želel moj možek..jaz pa se nisem upirala, ker mi je ime všeč...!on ga je imel že celo večnost rezerviranega,...mi je rekla tašča!user posted image user posted image


(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: FEBRUARČICE 2006
21.12.2005 14:51:10   
tinkatonka
uf...zdele sem se spomnila.

Msilim da smo o tem že enkrat govorile pa vseeno naj načnem spet to temo.

A ste se  svojimi partnerji že kaj pogovarjali, kje bodo oni proslavili z vašimi prijatelji rojstvo vajinega otroka????

Moj mož ima sicer par sodelavcev in prijateljev s katerim bo najbrž hotel kaj zapiti, ampak teh ni toliko, da bi najemal kakšen bar.  Pa najbrž bo takrat še mojega brata in seveda svojega brata ter svaka povabil. Starši in novopečeni dedki in babice pa naj pijejo po svoje. user posted image user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: FEBRUARČICE 2006
21.12.2005 17:11:23   
sarazan
Dobrodošla suzanaa! Kar pogumno poklepetaj z nami. Res ne grizemo, kot so napisale že ostale.

Na našega otroka bo mož s prijatelji nazdravil verjetno kar pri nas doma. Sem celo jesen delala razne likerje, da si bodo lahko privoščili. Meni je kar kul, da se dobijo pri nas. Tako me vsaj ne bo skrbelo, da bi moj opiti mož (v kar ne dvomim, da ne bi bil za rojstvo hčerke user posted image ) šel v avto in na cesto. Ko se bo zadnji poslovil, se bo samo prevalil v posteljo in zaspal user posted image .


_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: FEBRUARČICE 2006
21.12.2005 18:51:53   
marty5
No, pa smo nazaj! Tolko sem se bala današnjega pregleda in bila čisto živčna, na koncu pa je bilo super user posted image user posted image user posted image . Smo se še toliko presmejali....

Očitno je bil danes moj G zelo dobre volje in neverjetno zgovoren - ponavadi je bolj tih. In gledamo ta UZ in me vpraša, če pogledamo spol - sem rekla ok, ampak da itak je vsakič kaj druzga....user posted image . Pa me vpraša, kaj mislim, da je - jaz rečem fantek, seveda. Mali user posted image  pa seveda ni in ni hotel pokazat, pa smo ga na koncu le ujeli! Meni se sanjalo ni, kaj naj bi bilo to, kar je G zmrznil in kar naenkrat pogleda mojega user posted image  in reče - no, poglejte no kaka jajca ima fant! user posted image user posted image user posted image user posted image . Vsaj bi jajčka rekel......Pol sta kar po svoje udarila debato o user posted image  jajčkih in je posebej za mojega sprintal 2 slikici - v smislu, naj si pogleda sinovo bogastvo user posted image .

Lulčka pa ni bilo videt - ga je očitno user posted image  skril. Ko sem vprašala G, kje je pa lulček, mi je še kar naprej govoril o jajčkih.....ja, očitno so ga navdušila, kaj naj rečem user posted image .Sem poskusila slikat slikico od UZ, ampak mi noče in noče lepo slikat - naredi packarijo. Je kakšen poseben način (najbrž sama slika odbija, ker je iz čudnega materiala) - če mi ve katera pomagat?

Drugače pa smo težki 1654g in se normalno razvijamo. Smo pa še vedno z glavico gor, kot sem si mislila. G pravi, da se pripravlja na preobrat, ker je tako zasukan user posted image  - če ne bo do 36. tedna prav obrnjen, ga bo potrebno na roke......

Sem prišla prav dobre volje nazaj. Še vedno moremo sicer počivat, ampak drugače je vse ok.


Praznovanje ob rojstvu - moj se ga bo najbrž enostavno napil s kolegi. M je pa že zdaj moral obljubit, da bo šel s taksijem. Ja, sem tak v preventivo usmerjen človek......Tašča tako pravi, da bo najela cel kmečki turizem - 24.2. ima rojstni dan in če se mali odloči prikukat ven prav na njen rojstni dan, bo še toliko bolj veselo user posted image .

Suzanaa - dobrodošla med nami user posted image user posted image user posted image . S katerega konca pa si?

Pregled je za nami in danes bom mirneje spala. Aja, dobila sem tudi papir za na CSD, tako da me to čaka takoj v januarju. Zdej bomo pa uživali praznike user posted image

< Sporočilo je popravil marty5 -- 21.12.2005 18:55:57 >


_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: FEBRUARČICE 2006
21.12.2005 20:32:02   
marty5
Mi je uspelo dat slikco v album. Ta novi način urejanja slik mi je vzel nekaj časa....

Na sredini - med krogcem na levi strani slike in ritko, ki je na desni, naj bi bila na sredini slavna jajčka user posted image . Samo lulček manjka - najbrž ga G ni uspel ujeti.....mi je rekel, da ga pri rojstvu že ne bom spregledala user posted image

< Sporočilo je popravil marty5 -- 21.12.2005 20:33:12 >


_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: FEBRUARČICE 2006
22.12.2005 7:21:24   
GILDA
ja mi smo bili tudi včeraj pri G in tudi pri nas ostaja fantek- smo se tudi smejali okoli teh slavnih jajčk (meni so se zdela ogromna)mojemu pa se je to itak zdelo ful dobro,..njegov komentar,da jih ima po "staremu"in ves vesel odkorakal na šiht,...marty si vesela, da bomo imele razbojnike?....saj je v bistvu vseeno samo da bodo zdravi,...
mi smo tudi ful dobro in naš mali fantek je že obrnjen navzdol,...ima 1525 kg in 40cm,...ko mi je rekel 40cm kar nisem mogla verjet,...user posted image
februarčice uživajte med prazniki, še malo pa bo konec in tudi mi bomo pestvale,...jeeeeeeeeeeeeeeee

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: FEBRUARČICE 2006
22.12.2005 7:39:07   
tinkatonka
Dobro jutro!

Najprej en user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse, ki ste bile na pregledih včeraj in ste videle svoje user posted image . Očitno bodo fantki taglavni februarja, saj jih je kr veliko.

No midva sva šla potem na tisto žurko včeraj in je moj mož spil eno velko pivo in je bil revež tako pijan. Ja ne morete verjet a ne, ampak moj mož nikoli ne pije, ob rojstvu prijateljeve hčerkice je pa valda tud on nazdravil. No in sem jaz vozila domov. Danes mu je pa slabo, glava ga boli, dviguje in spahuje se mu skoz. In mi je zjutraj rekel, da ne ve če bo on nazdravil za svojega sineka s pivom, ker je potem tako bogi. user posted image user posted image user posted image  Mam hudga pijančka doma ne? user posted image

No ko sva prišla domov, je moj odromal v dnevno sobo in potem kliče (opomba: ves pijan in dobre volje) TIna Tina, božiček je bil pri nama. Meni ni blo nič jasno, kaj mojemu dragemu dogaja in sem se samo smejala, no potem pa grem res pogledat in res, zraven smrekice je bila darilna vrečka, ki je bila brez pretiravanja večja od smrekce. Notri pa kovter 200×260 in posteljina. Darilo božička po naročilu mojih staršev. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za tega božička!!!!!!

Oh ja.....no kot vidite sem imela včeraj zvečer pravo komedijo doma.  Danes je šel možek delat na najino hišo in sicer bo naredil predelne stene . Sva ravno danes pri zajtrku bulila v načrt, pa kje bo kaj stalo, pa kje naj vrata naredi.....Upam samo da bodo stene naravnost in ne cik cak. user posted image  Sem mal žeht a ne.

No naš dojenček pridno brca. Čedalje bolj sem neučakana kdaj hudiča že bo ta februar, da ga končno spoznam, sploh ko sem včeraj videla slikce male Gaje v maminem in očkovem naročju. Hvala bogu je novopečeni očka imel zelo dobro izkušnjo s tem, da je prisostvoval porodu, ki je mimogrede trajal 16 ur in pol. In je mojega čist navdušil, da kok  je to enkratna izkušnja, da mora bit nuujno zraven in seveda da naj sendviče s sabo vzameuser posted image user posted image .

No pa dosti mojega nakladanja za navsezgodaj.

Marty 5...poglej si mojo slikco najinega fantka. A ni smešno kako eni skrivajo drugi pa takoj razkazujejo svoje premoženje. Namreč slika ritke in jajčk vašega user posted image  je popolnoma durgačna od našega user posted image .  

Lp Tina

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 22.12.2005 7:41:26 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: FEBRUARČICE 2006
22.12.2005 8:41:24   
marty5
Res bo februarja poplava lulčkov user posted image . Se bodo morale ostale potrudit s punčkami, da bodo naše fantine imele koga osvajat, ne? user posted image

Gilda, čestitke za še enega falota user posted image  user posted image user posted image user posted image . Moj user posted image  je tudi čisto vesel in že kar nekaj časa sanjari, kako bo z malim igral playstation, pa hodil z njim na treninge ipd.....moški pač. Ja, pa seveda - kako me bosta vedno preglasovala, ker bosta v večini user posted image user posted image user posted image . Pozabi pa, da so sinčki ponavadi mamini cartki....vsaj ko so še majhni...

Tinkatonka, tvojo sliko sem si še pred pregledom ogledala, da bom približno vedela, kako zgleda fantek na UZ. No, pri moji sliki se meni sanjalo ne bi, kaj bi naj bilo, če ne bi dobila razlage zraven. Moj G ima malo slabši UZ, poleg tega pa se je mali premikal in je težko pravočasno zmrznil sliko. Malo sem ga hecala, če mu lahko 100% verjamem, da je fant, pa je rekel, da on punčke ne prizna user posted image . Itak pa mama ve že nekaj časa, da je fant user posted image .

Jaz sem tudi že čisto neučakana in raznežena, ko samo pomislim na user posted image . Sej, naj počaka do februarja, upam pa, da bo februar kmalu. Včasih se prav bojim, da bom tega otroka tako scrtala user posted image . Upam, da ve, kako je zaželen in nestrpno čakan....user posted image

Grem malo po nakupih (spet bo bogi račun.....), ker bo jutri že prava norija v trgovinah. Pa v službo jih grem pozdravit....

Lepo se imejte in lepo preživite dan user posted image


_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: FEBRUARČICE 2006
22.12.2005 10:57:50   
Kami
Pozdravljene user posted image  in vsi novi lulčki user posted image !
To bo veselje. Saj veste kaj pravijo črnogorci al kdo že: nije važno šta je, samo da je muško! Moj se seveda tudi važi okrog, da on ne zna druzga kt fante delat. Čeprav to je samo moško gobcanje, jaz vem, da bi bil on vesel, četudi bi bila punca. Se mu pa fino zdi, to pa ni kaj!
Kar se proslavljanja tiče, se še zdaj živo spomnim, da so se ga naslednji dan po porodu šli napit (v glavnem imava tako skupne prijatle) vsi skupaj in nekaj, ki jih je zdržalo do zgodnjih jutranjih ur (vključno z mojim možem, jasno) jih je prišlo do porodnišnice, pod okno (mislim, da sem bila v 2. ali 3. štuku) in so prepevali slovenske narodne (bolj krulili) user posted image . Potem sem jim čez okensko šipo mogla ta malega pokazat, s tem, da sem komaj živela, tako sem bila sesuta, da so se spokal domov. Se še zdaj čudim, da kako, da jih niso pregnali od tam. Sicer pa so razgrajali samo kakih 15 minut.
Mislim, da sedaj ne bo tako pestro, predvsem, ker bo mož zadolžen za malega, pa še zima je. Čeprav upam, da bo vseeno izkoristil priliko in proslavil, se spodobi, ne!user posted image
Jaz sem ravnokar zvedela, da imam vaje na faxu prestavljene na 12.1.. Mislim, saj mi paše, da mi ni treba ven dans, ampak takrat mi bo pa še manj ustrezalo. Ampak ženska se ne da. Morm opravit.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: FEBRUARČICE 2006
22.12.2005 12:42:52   
Eviii
pozdravljene, drage user posted image !!!
danes sm prou dobre volje, čeprou me vse boli ko user posted image . navsezgodi smo bli na kontroli pri g. in sm mu povedala za vse težave, pa je reku, da je včirajšnji izvid ok in da mi ni treba novih antibiotikov. to me je full potolažlo. in pol sm mu povedala, da me boli, ko grem na wc in me je spet vaginalno pregledal. je reku, da sm fino zaprta (sm se že bala, da se počasi odpiram) in da imam dobro ohranjen maternični vrat. je pa reku, da morem ogromno počivat in nič delat, ker očitno se neki dogaja. pa je reku brez panike, ker user posted image  še ne misli prit vn in da bo vrjetno zdržal-a do februarja. no, pa smo prestali eno hudo obdobje. pol smo pa na uz-ju gledali user posted image . in sm mu takoj zabičala, da nam ne sme povedat, kaj imamo v bušiju. pa je non-stop krožu tam okoli, ki ne bi smel. še dobro, da nima najbolšega uz-ja in da sm bla brez očal in nism vidla nič... imam pa vse posneto na videokaseti, tko da si bom nekega dne pobliže vse ogledala. je pa user posted image  obrnjen-a z glavco navzdol in je reku g, da se ne bo več obrnu. hura za nas user posted image user posted image user posted image . pa smo pravi bajsiji. tehtamo namreč kr 1590 g (malo več od marty in gilde, ki imata rok takrat kot mi). tudi vse ostale mere so v mejah normale. naša pozicija je II vzdolžno. mah user posted image . je reku g, da smo super, samo moremo precej počivat in seveda pit. res me je potolažu!!! pritisk pa čutim zato, ker je user posted image  precej nizko in mi full pritiska na mehur. ti falot-ka ti!!! naslednji pregled imamo pa 20.1., ker je vse ok in ne rabimo prit prej.
moj možek v sloveniji nima glih dosti frendov, tko da ne vem, kaj bo počel ob rojstvu user posted image . vrjetno se ga bosta z mojim očetom do konca nacedila in bosta kr v kuhni zaspala. moj oče bo pa pol mogu vzet en teden dopusta, da bosta lahko žurala in se veselila user posted image
tinkatonka, je bil pa res priden ta božiček pr vas... mi nimamo še niti jelke, tko da nam ne more še nič prnest. sm si pa rekla, da jo morem danes al pa jutri nardit...
marty in gilda, kaj veste, da se po novem letu naše sestre in babice pri g zamenjajo?

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Kami)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: FEBRUARČICE 2006
22.12.2005 12:58:33   
marty5
Eviii, super, da je vse ok user posted image user posted image user posted image . Tudi jaz sem včeraj prišla vsa blažena nazaj, ker sem se tako bala preden sem šla....Naslednjič grem komaj 16.1. - upam, da se bo do takrat  user posted image  obrnil.

Si pa dobra, da zdržiš brez vprašat kaj je.......UZ imajo res slab, sploh proti ostalim na katerih sem bila user posted image . No, glavno da se vidi kar se mora, ne?

To pa nisem vedela, da se zamenjajo babice in sestre. Vem, da moj G počasi odhaja in prihaja nova. Kako pa to, da se zamenjajo? Zdaj sem se jih prav navadila in upam, da bodo nove tudi tako ok kot te.

Danes pa je moj user posted image  ful aktiven -prejšnje dni sem jamrala, da je nekam miren. Mogoče pa je bil priden, ker je mamico tako skrbelo, pa je zdaj tudi on boljše volje, ko ve, da je vse ok user posted image . Naj kar brca - nič ne zamerim user posted image

Jaz pa kuham - danes chili con carne, po naročilu user posted image . Ja, zdaj ga kar malo razvajam, ko sem doma. Samo, da se ne bo preveč razvadil....user posted image

Grem še kaj polikat in narest, popoldne pa greva še po zadnja darila. Lepo se imejte februarčice. Ste vidle, da smo vse dobile božička ta teden - z vsemi je bilo na pregledih vse več ali manj ok user posted image user posted image user posted image . Kaj bi si lahko drugega želele....user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: FEBRUARČICE 2006
22.12.2005 13:16:58   
Azzurra
Marty, kaj res gre Miloševič? Ma kdaj pa? Ma mi zdej ni dosti do tega, da bi menjavala sredi nosečnosti? Bo do julija? user posted image

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: FEBRUARČICE 2006
22.12.2005 13:38:03   
malamisha
Kar se tiče zabave ob rojstvu naših user posted image . Moj user posted image  že ima rezervirano gostilnico (dogovorjen tudi za razbijanje kozarcev in vse podobne bedarije). Za datum se je dogovoril - tam nekje okoli februarjauser posted image .
Pripravlja se na veliko...

Danes je spet idealen dan za dolgočasenje. Nič se mi ne ljubi. Še ležat ne...
Tolažim se s tem, da bo D-day kmalu tukaj in si bom potem najbrž zelo želela takšne dneve, kot so sedaj.





_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: FEBRUARČICE 2006
22.12.2005 13:38:36   
marty5
To pa ne vem....sestra v bolnici mi je že poleti rekla, da čaka na eno specializantko, da dokonča specializacijo in potem gre v pokoj. Kdaj bo pa to, ne vemuser posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: FEBRUARČICE 2006
22.12.2005 13:41:58   
taja27
Pozdravljene user posted image  še iz moje strani.

Me ni blo tle gor kr cel teden, v službi imam norijo (no danes je malo boljše, da sem lahko preletela vaše dopisovanje), doma sem pa še vedno na OFF, saj smo prestavljali kabinet v drugo sobo in internet povezava (brezžična) sploh še ne dela. Mamo pa že prepleskano in porisano sobico, pa tudi pohištvo je že notr, samo za postavitev se morva še dogovort.

Nekaj časa nazaj ste govorile kako katera nosi bušija - tudi moj je čisto spodaj. Včeraj sem bila na pregledu pri G (31 tednov) in me je pregledal vaginalno in naredil UZ. Naš dojenček je živahen, težek je okoli 1800 g (bajsi ne??) skrbi me samo, ker ima še vedno medenično vstavo. No pa upam, da se bo pravočasno sam obrnil, da ga ne bo treba na roke obračat. Mi je pa G z nasmehom rekel, da bo treba bolj s ''tamalo'' žlico jest, sploh med prazniki. Do sedaj sem pridelala 9+, vendar je rekel, da preveč v zadnjih 4 tednih in da ne sme iti tako naprej. Čips pa čokolado bo treba dat stran, pa kruh tud...

ursa-p sem vesela, da sta z user posted image  dobro in naj tako ostane do februarja. Žal mi je za tvojo službo, ampak saj veš da bo naslednja boljša.

Tinkatonka - čestitke za user posted image .

suzanaa - dobrodošla med nami!!

Veste koga pogrešam, po prebiranju postov?!

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: FEBRUARČICE 2006
22.12.2005 13:50:10   
taja27
...sem že čisto zmešana, sploh nisem končala posta pa sem ga kar poslala...

Pogrešam čukota.

Pri nas še ni nič opranega in zlikanega, ko bo sobica popolnoma gotova, bomo pa začeli prati. Vendar ne pred novim letom.

Kar se pa imen tiče: tudi midva sva imela izbrano ime Hana za punčko in sem seveda vsem raztrobla, da če bomo imeli punco bo pa Hana ... no potem pa se je zavleklo dobra tri leta, da smo sploh naredili dojenčka ... medtem, pa so dobile dve sodelavke hčerkici in obema je ime Hana! Halllooo?! Torej naša ne bo Hana! V finalu so še Ela, Ana, po vsej verjetnosti pa bo Ava. Upam, da me zdaj ne bo spet kdo prehitel. Za fanta, pa mi je všeč ime Jan, vendar je na našem koncu vsak drugi fantek Jan. Druga imena za fantka mi pa sploh ne potegnejo. Mojmu user posted image  je všeč ime Martin, meni pa ne najbolj. Všeč mi je ime Fran, me pa moti, da sta od moža oče in opa Franca in ne bi rada, da bi potem našega dojenčka klicali Franci namesto Fran. Torej ta varianta odpade!! No pa sej imam bolj občutek, da bo kar punca... Če pa pride ven dojenček z lulčkom, bo pa kriza z imeni ...

Pozdravček,

Taja + user posted image

PDP 22-25.02.2006

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: FEBRUARČICE 2006
22.12.2005 14:37:22   
Eviii
ja, marty. meni so danes sestre omenile, da se menjajo (kolkor vem, samo sestre, ker so rekle, da bodo začele delat pr miloševiču). meni so moje sestre tudi full ok in mi je prou žal, da se menjajo zdej, ob koncu user posted image . sej so tudi sestre od miloševiča fajn (sm bla pr njih poleti), samo sm navajena na naše dve sestre...
ja, čuko se pa res že dolgo ne oglasi. pa tudi sms-ja nism dobila nobenga. samo wallery mi je pisala, da ima probleme z računalnikom (nism je nič zasledila te dni...).
drugače smo se pa mi danes odločli, da bomo imeli majo al pa benjamina user posted image . smo končno uspeli najt soglasje in sm prou zadovoljna za najino odločitev. mislim, da sta to kr dve zelo lepi imeni in nama bo user posted image  hvaležen, da sva tko izbrala.
jst sm si danes po netu naročila v baby centru stolček za prehranjevanje user posted image . je znižan za 40% in stane okoli 9500 sit. zdej pa samo še sobica iz avstrije. pa stanovanje seveda user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: FEBRUARČICE 2006
22.12.2005 14:39:23   
Eviii
aja, taja še to glede imen. moj ata je franci, moj deda (je umrl pred enim mescem) - atijev tata - je franc, moj možek je pa frans martin. in valda so vsi trije navijali, da je treba nadaljevat tradicijo in da rabimo franca al kej podobnega... sva se pa z možekom odločla, da bova tradicijo prekinla in sva si izbrala drugo ime - benjamin user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: FEBRUARČICE 2006
22.12.2005 14:54:10   
taja27
Ja Eviii,
sej mene prav ta tradicija moti. Moj možek je Aleksander in mi je to fulll lepo ime, pa ne bi nikoli dala otroku ime Aleksander, glih zato ker mi ni všeč, da imata sin in oče enkao ime. Tako, da mi je Fran prav čist preveč podobno ime kot Franc, pa še nočem, da bi imeli majhnega Francija...

Vidva sta izbrala zelo lepi imeni. Kaj pa misliš tako po občutku, kaj boste imeli Majo ali Benjamina?

Pa še nekaj me zanima. Že nekaj časa nisem bila na klepetalnici in sem opazila, da je kar nekaj novih slikic. Vedno ko želim odpreti albume se mi le ti odprejo, namesto slikic pa se mi pokaže rdeč x. Kaj sploh lahko naredim??

Taja

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: FEBRUARČICE 2006
22.12.2005 15:15:14   
Eviii
no, zdej sm pa še po pregledu našega družinskega drevesa ugotovila, da je bil moj praded tudi franc in moja prababica francka... joj, sm uničla družinsko tradicijo!!!
hm, kaj mislim, da imamo? na začetku sm bla full prepričana, da imamo majo. sm jo tudi živo sanjala. zdej mi pa neki dopoveduje, da je user posted image  vrjetno benjamin. gremo se presenetit!!!

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: FEBRUARČICE 2006
22.12.2005 15:41:17   
marty5
Taja, do albumov lahko prideš trenutno le tako, da greš pod albume in tam poiščeš album uporabnika (z iskalnikom).....če klikneš kar na sporočilu, tam kjer je album, ne gre - sem tudi jaz poskušala.

Najbrž še nadgrajujejo sistem in ne dela še povsem.....

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: FEBRUARČICE 2006
22.12.2005 17:19:55   
pika-poka
ste bile pa prav pridne...ste napolnile stran z odgovori. danes nisem mogla z vami se veselit na ringaraji, ker sem bla zadnji dan v službi pred prazniki in sem mogla našo študentko še dosti naučit pa še nekaj stvari popravit, pripravit,...ah ma saj veste kako to gre!

zgleda da bodo februarja res prevladali fantki...sami korenjakiuser posted image user posted image user posted image ...danes sem čisto zmatrana..pa še veliko imam za nardit, greva namreč v Lj. k tastom za božička...kot vsako leto.še prej pa grem iskat paket od socialne-sem ga že dobila!!!!!!user posted image user posted image komaj čakam da vidim kake cunjice so noter!pa vam sporočim!
glede praznovanja rojstva se še nisva midva nič pogovarjala...user posted image niti  nisem še na to pomislila...!jaz pa sem pozabila napistat, da se je najinuser posted image že obrnil na glavo, čeprav je rekla g. da ima đe 3tedne časa....pa je že pohiteluser posted image

upam da bom ta teden kaj lepega našla za bebico...gremo namreč tudi v Avstrijo pogledat!

lepo se imejte in uživajte z bušiji!

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: FEBRUARČICE 2006
22.12.2005 22:15:19   
sazi
Sem imela spet malo daljši premor, potem pa je tu spet polno romanov. Sem imela včeraj spet podobno "epizodo" kot v ponedeljek, le da tokrat v Leclecu in je bila z menoj moja sestra. Se mi je na blagajni samo zarolalo in stemnilo pred očmi, ampak sem uspela priti ven na svež zrak predenj me je zmanjkalo. Tako sem bila danes večinoma doma lai pa zunaj na mrazu in se na veliko izogibala trgovin in drugih zaprtih prostorov. Sem pa že precej bolje. Le pritisk je mogoče malo višji, kot bi bilo treba, ampak v porodnišnici pravijo, da ni panike. Jutri imam pregled pri svojem G in mu moram naročit, naj mi da malo bolj pregledat kri.
No, zdajle pa sva se vrnila s sprehoda po LJ in sva naletela še na koncert Alenke Godec - je prav pasalo malo popestritve.

Žur: moj user posted image  ni tip za velike žurke in praznovanja, zato bo mogoče le kaj malega pripravil doma za kakšnega kolega.

Tinkatonka: mi je ful hecno tole s tvojo prijateljico, ki je rodila Gajo. Sem se ravno spraševala, pa hudiča vsi pričakujejo punčke Gaje, no potem pa izvem, da je to ena in ista in da je tista "prijeteljica od prijateljice" predčasno rodila in da ste včeraj žurali v Cockti. Mi je omenila, da je pa tam res bila ena s takim trebuščkom, (cca) kot je moj...user posted image

(odgovor članu pika-poka)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: FEBRUARČICE 2006
23.12.2005 7:48:56   
Eviii
jutro, punce. spet sm prva tle, ostale še spite očitno...
vam prou morem napisat, kaj se mi je zgodilo včiri. kot sm vam ža napisala, me zadnja dva tedna precej muči, ko grem na wc in imam strašne bolečine. še posebno zadnje tri dni. in kot zgleda mi včirajšnja kontrola, ko sm imela tudi vaginalni pregled, ni niti najmanj dobro dela. celo popoldne sm preživela na školki z neznosnimi bolečinami. sm vzela zjutraj en spasmex in še zvičir enga. mi je prtiskalo kot še nikoli do zdej. sm si mogla mašit usta z roko, da se nism drla ko sraka. pa na wc sm hodla vsake 15 minut. in pila sm ko zmešana. in rezultat? sm polulala moj slavni ledvični kamen user posted image user posted image user posted image . tako sm ponosna sama nase, da si ne morete zamislit. zdej se počutim dosti bolje. bolečina je še vedno prisotna, ker imam popolnoma razdražen urotrakt, vendar ni primerjave s tistim včiri. ko sm hodla na wc, sm si rekla, al rodim al pa polulam kamen. to je blo okoli enajstih zvičir. no, kamen sm uspela tudi pobrat (ni padu v školko, ampak je ostal na suhem), tako da sm vzela pol role papirja in ga s tistim primla in not zavila. to pa zato, ker ga morem nest na analizo. in moj urolog bo skakal od sreče... sm pa pol klicala tudi v porodnišnico in govorila z dežurnim. ta se mi je smejal, ko sm mu povedala, kaj se mi je zgodilo. mi je zatrdil, da je vse ok in da mi ni treba hodit gor, razen če bi mela probleme. je reku, da se me spomni od zadnič. sm postala prava legenda gor v bolnici user posted image ... danes bom šla do g in mu nesla to pokazat in se zmenla z njim za naprej (da me da spet v laboratorij in podobno).
v glavnem, ne morem vam opisat mojega olajšanja user posted image user posted image user posted image
se beremo kasneje user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: FEBRUARČICE 2006
23.12.2005 9:03:04   
karin412
Jutro!
Jaz sem še zadnji dan v službi! Tudi mi smo imeli doma prigode včeraj - zjutraj, ko sem že šla v službo, je moj dragi še spal od novoletne žurke v službi, ko je na vrata zvonil najprej en poštar: paket od Racmana. To je bil šok, ker je moj dragi še spal. Takoj zatem je prišel drugi poštar in prinesel še en paket: od Štorklje in ker je hotel plačilo po povzetju, je moral moj dragi na bankomat in je šele potem dobil paket! Bil je čisto uničen!
Jaz sem se pa smejalauser posted image , kako je to možno.

Danes sem spet urejala papirje na davčni, tokrat v Domžalah, tako da sem morala tja. Sploh je ene birokracije za to porodniško.

Pa MŠ smo imeli včeraj, a samo zobarja, ogled porodnišnice je prestavljen za naslednji teden!!! Halo!!! Kaj pa če kam greš?

Jaz sem prav vesela, da se začenja novo obdobje, ko se bom posvetila sebi in punčki user posted image !
Za praznike gremo pa mal v Koper, kjer sem bila prej doma.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




frizer
piule

Kako pogosto obiskujete frizerja?

1 tedensko (3%)

1mesečno (8%)

1 na 2 meseca (26%)

1 na 3-4 mesece (32%)

1na 6 mesecev in več (25%)

ga ne obiskujem (5%)


Število vseh glasov: 416

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!