|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJ
24.3.2006 9:18:06   
malicki
Še kg. No jaz sem pridelala +7kg. Jaooooooo. Pa sploh ne jem veliko. Ampak se nič ne sekiram - razen čisto malo ko vidim svojo rito v ogledalu user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: JULIJ
24.3.2006 12:28:57   
Nely
No, bom probala danes doma, kako kaže z mojimi trebušnimi mišicami. Pred nosečnostjo so ble kr fejst natrenirane.. sam, ko se maščoba tk hitr nabere nazaj. user posted image  

Danes bi bla kr zuni nekje na sprehodu že z mojim pikcem... Prehitevam ja, sam komaj čakam na julij. user posted image
Bušija si mažem z DM-ovim oljem, ki je čudovito. Res sem zadovoljna. Imam tudi kremo za noge, ki znajo bit vsak dan kr precej utrujene in še kremo za bradavice sem si kupla, ker so jo ravno imeli in je tut zlo poceni. user posted image  

Vesnica24 in kapesanta - kaj vse sta pa že nabavli? Ne mi rečt, da imata res že vse, tut cotke? Pa sej šepetam... user posted image

Uživajte v tem prelepem sončku!

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: JULIJ
24.3.2006 14:14:15   
zmajčka
Pozdravljene julijke. 
Jaz se vam pridružujem šele zdaj, pa je prav lepo videti da ste na kupu same julijke s podobnimi problemčki. Jaz imam PDP 5.7. in sem tudi že kar lepo okrogla. Mislim, da še najbolj od vseh vas. Imam že +9 kg in sem v 26t. Pričakujem pa dva cukerčka user posted image  user posted image  in se tolažim s tem, da vas zato vse šišam, kar se kg tiče. Pričakujemo pa dve punčice user posted image  user posted image  čeprav jaz to zelo z rezevo jemljem, saj tudi G ni bil čisto prepričan, sploh za ta drugo. Imena: Lara in Manja, rezervo za fantka si mormo pa še zmislt.
Počutje je pa kar na nivoju, sploh zdaj ko je tak lep sonček zunej. Edino kar trenutno lahko pojamram so krči v nogah. In sicer ponoči me kar naenkrar prime tak krč, da ne morem drugega kot da malo zatulim in upam da ne zbudim user posted image , potem je pa takoj boljše.

Aja še to bi vprašala. A greste aprila vse na materinsko šolo? Pravijo da je fajn da greš čim kasneje, da ne pozabiš vsega preden ti sploh prav pride, ampak jaz ne upam pre dolgo čakat, da me kaj ne prehiti.


Uživejte, Zmajčka 

(odgovor članu Nely)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: JULIJ
24.3.2006 14:23:16   
Naty*Taja
Pozdravljena Zmajčka -  user posted image  za kr dva bebija!! Le glej,da se boš tudi po porodu javila in naredla kak albumček, ker men je pa najbolj lepo gledat dvojčke, trojčke...če jih že sama nimam user posted image .
Krči pa tudi mene dajejo, bo treba mal več mlekca za kalcij.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu zmajčka)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   [Brisano sporočilo]
24.3.2006 14:46:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 380
   [Brisano sporočilo]
24.3.2006 17:05:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: JULIJ
24.3.2006 18:52:04   
sašaš
user posted image Čestitke zmajčka! user posted image  Joj, sem ti fovš! Pri nas smo tudi 2 delali - pa ni bilo nič iz tega! Bo naslednjič! user posted image

Jaz si teh trebušnih mišic ne bom preverjala - če bi bilo to tako nujno, bi mi G gotovo omenila, naj to naredim. user posted image

Kupljen imava zaenkrat samo voziček - že od februarja, ker je bil 20% znižan takrat. Aja, pa dvoje štumfke, take, čisto majčkene - enkrat nisem mogla mimo njih. Pa nekaj cunjic sem dobila. Ta glavni šoping pa bo konec aprila ali v začetku maja. Bova šla kar v Graz - Ikea in Toys. Po sobico, cunjice... in še kaj. Komaj čakam! user posted image

Z imeni pa je pri nama user posted image ! Za fantka imava podoben okus (Anže, Bor, Nejc), za punčko pa čisto kontra (jaz navijam za Elo, moj pa za Evo ali Mašo - obema je kolikor toliko všeč Tia, Pika, Živa ali Maja). Jaz navijam za Anžeta in Elo!user posted image  Oči pa za Bora in Evo. Ampak do takrat si bova najbrž že oba premislila! Bomo videli! user posted image

Lep vikend vsem!!! user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: JULIJ
24.3.2006 19:34:01   
klaja
Hojla!

Ste pa postale pridne pri pisanju, saj vas niti ne utegnem brat, tako ste hitre.user posted image

Najprej lep pozdravček Zmajčki in Andrejčiki, lepo da sta se pridružili!user posted image user posted image

Glede kg sem jih jaz tud 9 pridobila, pa pričakujem samo eno user posted image . Tudi imeni sva uspela izbrati, torej user posted image bi bil Gal, user posted image pa Julija. Sem mojega komaj prepričala, ker je namreč izbral ime Ana, v njihovi žlahti pa je vsaka druga s takim imenom, pa se je le dal prepričat. Pa tudi če bi bila naša Ana, bi imela sestrično Ano, pa še isto bi se pisali.user posted image
Kupovala še nisma kaj dosti, edino sobico že imama oz. nama jo pripeljejo naslednji teden  (veliko omaro, komodo in posteljo z vzmetnico). Sicer je ta postelja namenjena za nekoliko večjega otroka, pa sem jo vseeno hotela imeti. Tudi zibelko imam, bomo uporabili kar mojo, saj je čist ok, le prebarvala jo bom. Posteljico za user posted image pa mi bo posodila sestrična, prav tako stajico in stolček za hranjenje. Oblačil še nimam kaj dosti nakupljenih, 1 pajacka, 1 majčko, 1 kapico, zoknčke in 6 bodijev. Za takšno nakupovanje si vzamem zmeraj čas po pregledu in vedno kaj prinesem domov. Pa tudi moja mama mi je zadnjič prinesla dva bodija, me kar preseneča. Gede vozička se ne obremenjujem kaj dosti, saj ima to v načrtu moja mama. Za ostalo pa čakama na njegov regresuser posted image user posted image user posted image .
Je pa res, da redno prebiram na forumu kaj druge kupujejo, pa si sproti zapišem, če mi je kaj zanimivo. Že dalj časa nazaj sem nekje našla temo, kaj vse se NE potrebuje za dojenčka in je bilo na seznamu kar nekaj  takih stvari, ki se ne uporabljajo kaj dosti. Cotke bom morala kar sama vse kupit, saj vsi tisti, ki bi mi jih  lahko dali bodo imeli ša kakega user posted image   ali pa je že na poti in se mi zdi nesmiselno, da bi si jih sposodila. Sicer pa bomo mi talo ali tako šparali za drugega, saj nočem da bi imeli samo enega. In mogoče, ampak res samo mogoče še za tretjega. To bom pa še videla, dva sigurno hočem imeti, za tretejga pa še ne vem. Pa ve?

Dovolj je bilo z moje strani, želim vam lep vikend, čim več sončka in čim več brcik!!

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: JULIJ
25.3.2006 21:39:41   
kapesanta
Hm. Kaj vse že mam. Na mojo srečo imam starejšo sestro z dvema otrokoma in sem zadnja nosečka med prijateljicami, tko da sem ogromno stvari dobila, nekaj odkupila in nekaj kupila. Če vprašaš mojega možeka, sem absolutna zmagovalka pri "sindromu gnezdenja".user posted image
Popis: voziček (košara+sedež), lupinica, avtosedež, ležalnik, palček zavijalček, baby sitter, ogromno cotk (pajacke, trenerke, bodije, majčke, hlačke, kapice, zoknčke, copatke, žakla za spat), posteljnina, prevleke, posteljica, bombažna košara za novorojenčka, nahrbtnik za sprehode, stajica, hodalica, stekleničke, grelec za stekleničke, pumpica za mleko, termoska, stolček za hranjenje, klipklap stolček, previjalna miza, samostojna banjica in previjalna blazina. Ojej - zgleda da ma možek res prav. user posted image
Manjka mi še nekaj drobnarij: plenice, povijalne, kremice in ostalo za nego, varovala (vtičnice, stopnice, omare), dude in cuclji, termometer za vodo, slinčki, prve igračke...
Sobice pa tud še nimamo zrihtane - jo je treba še prebarvat. Pohištva pa zaenkrat ne bova kupovala, bova počakala še kako leto.

No pa da vidimo, če me je katera že premagala...   user posted image

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: JULIJ
25.3.2006 22:00:37   
kapesanta
Zmajčica čestitke za dvojčki, pa še punčki user posted image  user posted image  .

Vidim da imava rok na isti dan.
Pa krče imava tudi skupne. Mene nočni krči več ali manj spremljajo že dalj časa, samo so čudežno izginili ob začetku nosečnosti. Do zdaj...user posted image

Midva greva na materinsko v maju. Mislim da bo dva meseca pred rokom kar OK, da ne bova vsega pozabila, če pa se bo bebiki preveč mudilo na svet, bova pa že vse znala user posted image . Sicer v Trbovljah vabijo na materinsko šele en mesec pred rokom.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu zmajčka)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: JULIJ
27.3.2006 8:34:44   
Nely
Sončen ponedeljkov pozdrav vsem julijkam in njihovim luštnim bušijemuser posted image
Pa dobrodošle tudi nove julijke! A da bosta v naši družbi tudi 2 zmajčici? 2x čestitamuser posted image

Tale čudovit vikend sem izkoristila za sprehode, ker je bilo res tako lepo pomladno. Dobila sem kar nekaj rožic za materinski dan, tako da je bilo vse skupaj še bolj pomladno. user posted image  

Uh, da imate ene že tolk vsega za user posted image ? Me je kr mal panika zagrabla, ker js imam sam 2 bodija in 2 zoknčke!!!! Tut js sem nekje prebrala seznam, kaj vse NE potrebuješ za novorojenčka in še v materinski šoli so nam rekli, da naj ne kompliciramo s kozmetiko in ne vem s čim vse, ker pol stvari rabiš šele kasneje, če sploh jih. Fajn pa je, če dobiš kje tolk stvari, pa če maš kakšno prjatlco z majhnim otrokom, ki ti lahko kaj posodi. Midva si bova pa skoraj vse na novo nabavla. Skoraj sem v soboto kupila voziček, pa so mi ga v roku dvajsetih minut izpred oči odnesli. Tolk sem bla jezna, da sem se user posted image  cel večer in me je moj komaj potolažil. Ker sva res že čisto nora od teh vozičkov, sva se odločila, da imava en teden premora na temo vozička in da se o tem sploh ne bova pogovarjala... Ta teden se bova raje osredotočila na posteljico in previjalno mizo, pa sam upam, da se mi ne bo isto naredlo kot z vozičkom.... user posted image

Naj še samo to povem glede obiska materinske šole 1 mesec pred rokom. V naši skupini smo imeli 2 user posted image ,  ki sta rodili, preden smo zaključili s predavanji. Tako sploh nista slišali nič o dojenju in negi novorojenčka. Škoda. Pa še hudo neprijetno je bilo za vse visoko noseče, ko so sedele na tistih neudobnih stolih po 3 ure... Tako da, če lahko, pojdite malo prej na predavanja. Sej ne pozabiš stvari tako hitro, ker zadnje mesece itak ne razmišljamo nič kaj drugega kot o naših user posted image . Fajn pa je, da slišiš, kaj vse rabiš, preden začneš nabavljat.

Zdejle grem na en zoprn sestanek, ki bo verjetno kar trajal in trajal, tako da vas za danes zapuščam. Uživajte v sončku! user posted image

p.s. sem rekla, da bom preverila trebušne mišice, pa sem mal pozabla user posted image  In zato so se one odločle, da me začnejo bolet, zato se jim bom danes še prav posebej posvetila....

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: JULIJ
27.3.2006 22:27:01   
Meceno
Zdravo JULIJKE user posted image

Namreč jaz sem julijka 2005,... sem samo to zadnjo stran preletela .......imate nekaj novega v modi user posted image oz temo ki je me julijke 2005 nismo imele oz se nismo obremenjevale .

Glede trebušnih mišic.... oz razmaka ( kolikor je meni jasno boste ta razmak konkretno zatipale šele po porodu ) zdaj težje, saj je trebuh že napet oz imate že veliko maternico, te mišice pa se lepo raztegujejo z njo .

Kako je to videti pri meni user posted image ....( sem slabi primerek, saj me moje trebušne mišice še zdaj ne ubogajo, so konkretno raztegnjene + nakaj kože, ki pa jo bom lahko odstranila samo operativno zaradi nastalih strij in raztegnjenega popka, kljub temu da sem trebušnjake delala do petega meseca + tek...5km)
Preostalo nosečnost sem telovadila po navodilih materinske knjižice, zadnji mesec ne, ker sem mogla počivati.


Svetujem vam da nosite nosečniški pas, pozanimajte se v lakarnah,...trgovini z medicinskimi pripomočki....da omilite nošnjo, sploh če ste bolj ozke v bokih (namreč jaz nisem kupovala nosečniških hlač, se nisem v boke nič širila, nosila visoko in na špico )
 
Želim vam vse lepo in preostanek user posted image  kar se da  čim manj stresno...vrjemite mi, vaš otrok to čuti, tudi ko se rodi, ve kdaj ste ve žalostne....ZATO KORAJŽNO SE SMEJTE VSAKO JUTRO IN Z SMEHOM NA OBRAZU POJDITE SPAT
 
Lahko noč
 

(odgovor članu Nely)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: JULIJ
28.3.2006 8:17:25   
kapesanta
Oj Meceno, lepo da si se oglasila - nasvet iz izkušenj je po moje zlata vreden.
Jaz sem nosečniški pas ravno včeraj dobila - mi ga je priporočila kolegica, ki brez njega ni mogla niti v trgovino, tako jo je dol tiščalo.

Pa še eno novo pridobitev imam - najdražji me je razveselil z materinsko blazino (pravzaprav bi morala biti MAMINA GLISTA user posted image ) - zgleda da sta ga res živcirala moja povštra, ki sta se sredi noči vedno znašla pod njim....

Danes grem pa v H&M Celje pogledat, če imajo kakšne kavbojke zame - možeka ne morem prepričat da bi me v C&A v Graz peljal. Sem naročila vse možne kavbojke iz Neckerman baby kataloga, pa so mi vse prekratke user posted image .

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: JULIJ
28.3.2006 8:48:56   
Nely
Meceno, hvala za nasvete. Kapesanta, boš ta nosečniški pas že začela nositi al pride to bolj v upoštev zadnji mesec, ko vse pritiska navzdol?

Trebušne mišice sem probala včeri mal izmerit, sam ne vem no.. nekak jih ne otipam. user posted image  Verjetno ne delam kaj prav. Me pa boli desna stran trebušne stene (bi rekla, da me boli kakšna mišica), če hodim prehitro. Potem se moram mal ustavit in je takoj boljše.

Kapesanta, v C&A v Celovcu imajo velik izbire nosečniških kavbojk. No, držim pesti, da boš našla kaj zase v H&M v Celju. Js grem tja v petek, tako da pusti še kaj zame. user posted image

Dans zjutri sem imela ob petih budnico. user posted image  Moj user posted image  je imel aerobiko, tako da sem se mogla kr mal nasmejat, ko je tako delal v mojmu trebuhu. Tako, da sem danes dobre volje. Pa še sonček se je prikazal in mogoče bo pa lep dan. No, to bo sigurno, ker greva danes zmožekom na 3D UZ in komaj čakam, da vidim našga nogometaša oz. akrobatsko plesalko. user posted image

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: JULIJ
28.3.2006 12:36:21   
kapesanta
Pas imam danes drugi dan poskusno na sebi, da ga mal sprobam - filing je super, ker imam že kr bušita in ga fino podpira. Glede na to, da se ob rednem nošenju trebušne mišice verjetno res polenijo, ga bom od jutri dalje nosila le za sprehode oz. po potrebi (ne samo zadnji mesec).
Jst tud ne znam otipat trebušnih mišic user posted image - bom v četrtek G povprašala kako je s tem, pa če mi pokaže.
Sej jst bi tud najraj šla v C&A - je kvaliteta TOOOOOOOOOOOLK boljš ko H&M, cene pa skor enake. Pa sama ne upam tko daleč. Drugi teden greva pa na dopust, pa bi nujno rabla kavbojke - bojo že morale bit dobre....
Povej številko, ti jih bom par pod pult skrila.....user posted image
Pa dej slikice v svoj album da bomo pogledal.user posted image

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Nely)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: JULIJ
28.3.2006 12:45:27   
malicki
Kapesanta lahko prosim poveš kje je tvoj možek kupil blazino?
Ta teden sem nekje na RR zasledila da so jih baje dobili v Arielu, in razmišljam da bi šla pogledat in nabavit. Nujno rabim nekaj za oporo in za med noge, ker me spanje na boku prav matra. Zaenkrat mi še moj dragi služi za blazino user posted image  

LP


(odgovor članu Nely)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   [Brisano sporočilo]
28.3.2006 13:13:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malicki)
  Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: JULIJ
28.3.2006 16:34:47   
Anonimen
Jaz sem pa mislila,da imaš ti idealnega moža!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 393
   [Brisano sporočilo]
28.3.2006 17:08:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: JULIJ
28.3.2006 17:29:38   
Anonimen
Suzi tole pa ni lepo od tebe

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: JULIJ
29.3.2006 9:14:56   
Naty*Taja
Zdravo babike. Jaz pa zdejle uživam, ker je tašča mojega malega odpeljala s seboj po nakupih!
Vesnica,a ti kej telovadiš? More bit pa zlo hudo, če v nezavest padaš?!?!
A boš v Trbovljah v bolnici?
Veš v H&M v Celju imajo kr lepo izbiro - tudi take majčke, sem si jo jaz tudi kupla, se tak fajn trebušček vidi! Pa ene hlače, ki se dajo preštimat v tričetrt, vse skup v bež barvi. Ful je lepo.
Drugače pa pri nas razen utrujenosti ni nič novega. Mali namreč že par noči sploh ne more spat, tak, da sem taka ko zombi. Poleg tega se morem pa pol še učit, da še tega enga odpravim. ... Upam,da bom zdržala.
Imejte se skrajno lepo in čao

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: JULIJ
29.3.2006 9:39:31   
kapesanta
Nov delovni dan...
Komaj čakam jutri, ko imam redni pregled ob 6M - kolk čas šiba...
Danes sem prvo noč spala z materinsko blazino - pravzaprav sem se najprej kako uro z njo borila, da se je prilagodila tko ko sem hotla - pol pa sem spala kot angelček do jutra.
Naty-Taja - boš zdržala, verjem mi - nosečke smo kot iz železa.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: JULIJ
29.3.2006 19:39:44   
klaja
Danes sem na pregledu omenila, da mi trebuh ful otrdeva in mi je svetoval, da pričnem jemat Tifol tabletke, da malo pomirijo maternico. Na začetku nosečnosti jih nisem jemala, pa sem jih zdaj fasala. Pa še magnezijeve tabletke mi je svetoval, te pa naj bi jemala proti krčem. Je pa res, da imam trebuh trd kot kamen, se mi zdi, da mi ga bo razneslo tako se napne. Mogoče sem v tem lepem vremenu malo preveč pretiravala zunaj - z delom. Mama mi je že obljubila, da me bo v hišo zaprla, če me še vidi, da kaj delam zunaj.user posted image

Obenem pa imam predpisano mirovanje. Sem se odločila, da raje čim več počivam, kot pa da me v bolnico spoka.

Tud za vas velja čim več počivajte in se ne naprezjate preveč ter uživaljte v sončku!
Čao



(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: JULIJ
30.3.2006 10:53:45   
malicki
Halo user posted image

Vesnica a ti si že prej imela težave ali te je to zdaj kar naenkrat doletelo?
No ti se lepo poštimaj in bodi še naprej takšen dobrovoljček. Pa upam da te anonimna ni pregnala user posted image

Moj buši je vedno večji in kamlu mi bo v napoto user posted image . Imam občutek, da me vsi gledajo v trebušček in mi je kar malce nerodno. Pa vedno ko se pogledam v ogledalo ne morem verjet, da sem to res jaz. Ne morem se navadit na novo podobo user posted image

Punce ste mi ful lušte z nakupovanjem naredile, ampak bom še vseeno malce počakala. Naslednji teden začnem z materinsko šolo in bom verjetno tudi tam dobila kakšen nasvet glede nakupov. Zdaj bolj nujno potrebujem šoping zase, tudi dragi mi je obljubil da me bo peljal v Avstrijo.

Včeraj sem obiskala tudi eno prijateljico in mi je malo pokazala glede oblačilc. Pa na njenem 1,5 meseca starem sinku smo testirali kengurujčka in moram povedat, da se nobenemu od nas, še posebej pa bejbiju, ni zdelo kaj preveč fino. Tako sem se odločila, da kengurujčka vnaprej ne bom kupovala, bom raje šla skupaj z bejbijem testirat. Bolj priročna je baje ruta user posted image  in mi jo je prijateljica svetovala.

Aja, pa tudi blazino za spanje sem si nabavila. Uporabna pa bo tudi za dojenje in za ležanje bejbija.

Uživajte v sončku in naših user posted image

LP


(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: JULIJ
30.3.2006 12:16:07   
Alisa
No da se se še jaz malo oglasim. danes sem se po dolgem času stehtala in me je kar malo groza, glede na to da sem teh 14 dni zlo malo jedla ker sploh nimam apetita. V 14 dneh sem dobila kar 4 kg al pa tehtanca ni navajena tega( slaba tolažba). Trbuh imam tko velik, da sem v soboto ko je imela ena kolegica roj. dan bila kar malo šokirana, ker je bila tam tudi ena nosečnica, ki ima rok maja pa imam jaz večji trebuh kot ona in so vsi mislili da imam jaz prej rok sva pa 2 mesca razlike. drug teden imam gin. in moram res takrat vprašat ali je ta otrdevanje trebuha normalno, ker ko se spravim ven na sprehod mi kar občutno otrdi in mi kar malo zoprno ker tko prtiska dol. Zvečer pa me tudi kar malo boli.
Ponoči pa imam grozne sanje in se kar bojim nazaj zaspat da ne bi slučajno sanjala naprej. In hodim ponoči v kuhinjo, da ne bi zbudila mojega da pridem malo k sebi pol mam pa probleme nazaj zaspat.
No moj malček pa zlo aktiven in veselo brca se pa malo umiri ko mu začnem malo peti. Sem na internetu poiskala besedila in pesmice da imam odzadaj še malo spremljave.
Vesnica zate pa držim pesti, da bi se ti tej vitaminčki vrnili da bo vse uredu. In upam da boš zmogla preprečiti, da bi te dali v bolnico. Držim pesti.
Glede smrčanja pa tkole jaz si kar cd player zavrtim in poslušam muziko pa zaspim.

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Ime
suzi89

Katero ime Vam je bolj všeč?

Melanie (84%)

Amy Lee (16%)


Število vseh glasov: 164

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!