|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
2.12.2011 13:12:32   
ronja
hehe, mojamura, jaz mam pa štajerske korenine, ampak sem rojena in živim že celo življenje v LJ.,ki jo imam zelo rada. na srečo nisva poročena - saj veš: moškim, poročenim s štajerko, se leta dvojno štejejouser posted image .

pa pošiljam user posted image pa user posted image ...vem da boš zmogla tudi to dieto skoz spravit, saj ti si tak ena wonder woman tak da sploh ne dvomim vate

hvala za objemčke in pikapoke, bom rabila. haha, wonder woman, morala bi me videt včeraj zvečer, kako sem se zjokala!user posted image No, ampak sem se sestavila nazaj, hehe. "You can knock me down but I get up again - you can never ever keep me down..." Se mi zdi, da si tole vsako nosečnost večkrat zapojem - čas bo, da neham s frockiuser posted image .

jaz sem danes prvi dan od zjutraj na tejle dieti in zaenkrat še kar gre: zjutraj kos črnega kruha in jabolko, za malico mleko z ovsenimi kosmiči (ja, uni, čist pusti, ne pustijo mi suhega sadja!), pa eno žličko kikirikijevega masla sem pojedla, ker mi je pri zajtrku pripadala še maščoba, samo sem bila "on the run" (šla po bolniško,...), tako da nisem mela drugega za jest. Res je, da sem pojedla malo več mleka za malico, ker ga za zajtrk nisem, ampak mislim, da to ne bi smelo bit problem, glede na to, da so mi rekli, da lahko te zadeve mal okoli premečem (drugi so zabičali, da niti pod razno ne sme obračat obrokov, sme pa suho sadjeuser posted image )...

Zdaj si bom naredila obloženi kruhek s sirovim namazom (neka light varianta - sicer nisem glih ful pristaš lightuser posted image z izjemo mleka, zdaj ap bom morala ratat), pa puranja prsa v ovoju, solata in paradižnik gor. In en korenček zraven.

Najhujše mi je to, da moraš jest 6x na dan škrob! Jaz nikoli ne jem pri vsakem obroku škroba! Zjutraj in za naše pozno kosilo ja, za ostale obroke pa odvisno - sploh za malice skoraj nikoli. In pri tem, da ti dajo na izbiro črn kruh ali pa ovsene kosmiče, potem se pa že konča. Za kosila ni problem najt, se da znajt, sploh ker je dovoljeno precej zelenjave.

da še tu mal pojamramuser posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
2.12.2011 14:36:48   
mojamura
ronja just for U:



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.12.2011 7:36:55   
StrawberrY
Danes pa moje dete praznuje user posted image .
Tako vesel dogodek, ki pa hkrati še vedno po vseh teh letih s seboj prinese bolečino in 1001 vprašanje. Zakaj, zakaj,zakaj...

Madonca kar se pa kil tiče, pa to kar leti. V glavnem po teh zdravilih jaz enostavno nimam apetita. Sploh ne morem jesti. Šele enkrat tam popoldne se spomnim, da bi bilo dobro dati kaj v usta, pa ne da bi bi bila lačna. Ampak da vsaj kaj pojem. Res sem vesela.
Sem bila že ful pohvaljena ta teden, kako dobro izgledamuser posted image user posted image user posted image .

ronja, samo zate en velik user posted image Že večkrat si dokazala kaj vse zmoreš (predvsem med vsako nosečnostjo) in tudi tale dieta ti bo uspela. Pa čisto malo te še loči do dneva, ko bo Svit v tvojem naročju. Tako da punca glavo pokonci in pogumno novim zmagam naproti.

Vse druge sohujšarice pa bodite pridne! user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.12.2011 16:57:54   
uškinamama
Vse najboljše za malega jagodkauser posted image user posted image , naj bo zabava nora, torta sladka in daril na tone user posted image . Koliko let pa ima?
A si mu ti pekla torto? (tema o hujšanju in najprej sprašujem o receptuuser posted image )

Ostale kako gre?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
4.12.2011 7:23:50   
Najaa
Meni še kar, no sladkarije so vsak dan na meniju sam ne morem... mal me živčki dajejo, ker gre tavečja ta teden na operacijo žrelnice... Ne vem zakaj, sam ful sem živčna. Ne maram bolnic (sej kdo pa jih), komaj čakam da bo to za nami.
Se pa trudim ločevat, najbolj me zmatra zvečer, ko otroci zaspijo in moj privleče kak čips ali se zelo ustrežljivo ponudi, da nama gre po girosa. Pa kdo bi to zavrnil?? user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.12.2011 19:48:48   
ronja

jagoda, vse najboljše malemu!

mojamura, hehe, ne bi mogla bit dalje! zdaj se pa res ne počutim prettyuser posted image . Ampak me je nasmejalo, hvala.

Sicer moram priznat, da mi sama dieta kar gre, sploh se mi ne lušta sladkarij, niti celo bele moke (beri: užitnih testenin), se mi zdi, da ko se jaz nekaj odločim, potem mi niti ni več taka panika. Ampak ma ta dieta ene prav neprijetne posledice zame in nisem ravno najbolj prepričana, da je to dobro za malega... Toliko škroba mi čisto zapaca pljuča in potem ne morem dihat, rabim ogromno več zdravil za astmo, ki jih prej skoraj nisem rabila. Pa ves čas skup padam - ko nisem bila na dieti, sem v takem primeru pojedla nekaj sladkega, zdaj pa ne smem in sem potem cele dneve vsa cunjasta... Sladkor na tešče sem mela namreč 4,3, zelo dvomim, da ga mam po obroku prav velik oveč...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.12.2011 20:46:49   
witch
Veselaaaaaaa sem user posted image user posted image user posted image user posted image bejbe moje!!!!  moj dragi se je vrnil user posted image user posted image user posted image user posted image tako sem vesela da bi kar po zraku hodila user posted image user posted image user posted image user posted image

Končno je konec, končno je prišel ta težko pričakovani december. In jaaaa imam 7 kil manj, kolegica sicer še ni rodila, dragi se je vrnil... kaj hočeš še lepšega user posted image user posted image
Moram vam povedati da kg kar stojijo. Je res, da sem včeraj M dobila in sem cela napihnjena, tak da mogoče ko se poslovi da bo kak manj.
Da še sporočim da se za nekaj časa poslavljam od vas. Po novem letu se vam spet pridružim. Z dragim greva na en mini dopust user posted image user posted image user posted image

- Tak da vam vsem želim lepe lepše najlepše praznike.
- Veliko izgubljenih kilogramov
- malemu Svitu želim da še nekaj časa počaka pri mamici in da ji ne nagaja preveč
- malemu jagodku vse najboljše za rojstni dan, mamici jagodki veliko energije za minus kilogramčke, pa lepe trenutke z malčkom še naprej
- mamici Se* minus minus minus
- Matejka tebi pa plus plus plus
- Naja, uška veliko minus kilogramčkov
- mojamura tudi tebi veliko minusa okrog pasu seveda user posted image da ne bo katera mislila na da računu user posted image
- meni pa minus pa plus user posted image

Imejte se skrajno lepo! Bom mislila na vas user posted image

< Sporočilo je popravil witch -- 5.12.2011 20:47:36 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.12.2011 22:45:10   
Serendipity
witch --- uuuuuuuuuuuuuuužžžžžžžžžiiiiiiiiiiiiiivvvvvvvvvvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ostale želje dobiš po novem letu. user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
6.12.2011 10:31:56   
ronja
Končno je konec, končno je prišel ta težko pričakovani december.

Pa sva ga dočakali!user posted image No, meni je sicer prinesel še eno "presenečenje" - dieto, ampak j* ga, bomo preživeli, če hujšga ni, ni nobeden še umrovuser posted image .

In jaaaa imam 7 kil manj, kolegica sicer še ni rodila, dragi se je vrnil... kaj hočeš še lepšega

Čestitaaaam!!! te je spoznal? Ziher je moral potipat, če si taprava.

Z dragim greva na en mini dopust

Uživajta še za naju! Midva bova še kar nekaj let čakala na kaj takega, se mi zdi...

witch, a sem ti povedala, da nama je ratalo karmo prenest še par štukov višje v blok? Še ena soseda pričakujeta - pride aprilauser posted image . Oči cel ponosen, sem ful vesela, sta taka ful simpatična soseda! Tako da... zdaj ko je dragi tam pri tebi in ni več bojazni za kake čudne pojave (ala brezmadežno ali pa madežno spočetje;), ti pošiljam vso svojo plodno karmo in da vama kaj rata - ali na dopustu ali pa kdaj potem, samo da rata! pa obvezno sporoči, ko zagledaš user posted image , ok? Maš moje pestke, za karmo pa upam, da nese do tja, hehe.

PS: pa hvala za želje, naj se ti uresničijo - in kakor je butasto: si moram želet zdaj celo, da bi moje dete ne bilo predebelo - a niso grozni - še predno se rodiš, te dajo na dieto!user posted image hvalabogu, da ni punčka, bi bila to res ena čudna karmauser posted image . no, lubi se ne sekira: "bo pa računalničar", pravi, hehe.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
6.12.2011 14:16:27   
mojamura
witch jiiiiiippi....tudi jaz ti želim minus okrog trebuha, ali pa plus če bo šlo za nekaj čudovitega kar ti bo raslo pod srcem. skratka imejta se skrajno lepo user posted image

aahh....sicer pa sem slabe volje. moja mama, je pač taka kot je. smo bili v soboto pri njih, ker je slavila rojstni dan. in seveda je debata nanesla tudi na mojo kolonoskopijo. in razlagam na dolgo pa široko kak je bilo na pregledu in pred njim. rekla pa sem tudi da sem se 2 tedna pred pregledom začela bolj striktno prehranjevat...ona pa kot iz topa: "Nič se ne vidi da bi ti kaka kila falila!"

mislim hvala mama za tako vzpodbudo in dvig morale! res! če bi to bila samo enkratna izjava me ne bi motilo, bi jo najverjetneje preslišala, ampak to se vleče že moj celi lajf. evo nekaj izjav


- pa poglej kakšna si, tvoje sošolke so vse bolj suhe (v oš)
- kako je lahko moja snaha zgubila vse kile od nosečnosti v roku 4-ih mesecev ti pa ne....še celo zredila si se dodatno (po prvem porodu)
- ah te kile boš tako ali tako nazaj dobila, hrani si velika oblačila za pozneje (ko sem shujšala 30 kg)
- sem ti rekla, da se boš zredila....poglej se kakšna si. malo pazi na sebe ne jej toliko (ko so mi kg pricapljale nazaj)




_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   [Brisano sporočilo]
7.12.2011 7:45:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
7.12.2011 8:15:31   
josephine27
mojamura ta negativizem z mamine strani je tud meni zelo dobro znan. čeprav malo v obratni smeri ampak bistveno je da človeku ruši samozavest. moja mama je bolj okrogle sorte in kadarkoli je moja teža malo padla ( tako da se je pač na oko videlo da sem kaj zgubila) so se vedno začeli njeni negativni komentarji. tako da te popolnoma razumem kar se mame tiče.user posted image





_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
7.12.2011 9:33:55   
StrawberrY
Včeraj napisala romanuser posted image , pa spet ni neki delal RR, grrrrr.

Najprej hvala za vse dobre želje za mojega otroka.
Uškina mama, praznoval je svojih 9 let.

witch, uživaj,uživaj in še enkrat uživaj. Želim ti, da hitro zagledaš tisti magični plusek. Držim pesti in pošiljam virtualne user posted image user posted image user posted image za srečo.

Jaz resnično ne morem verjeti, kaj ta zdravila delajo. Enostavno res nisem nič lačna (vem ponavljam seuser posted image ). Če bo šlo tako naprej bom čez par mesecev kot v tistih najstniških letihuser posted image user posted image user posted image .

Drugače pa zaključujem s šivanjem nakupovalnih vrečk, še tri torbice imam za narediti in ogromno testeninuser posted image .
Pa to nedeljo sem prebrala dve knjigi, sem si vzela čas. Joj kako je prijalo. Sedaj pa berem Izbiro. Fajn začetek.

Bodite pridne, uživajte v sončku in klestenju oblinuser posted image user posted image user posted image

Aja, pa rezervirala sem Pokljuko, od 23.12-28.12. Kooooomaj čakam. Sam sneg mora še bit (joj mateyka tebe še malo loči pa se ga boš naužila)

< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 7.12.2011 9:36:18 >

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
7.12.2011 21:05:35   
ronja
o, mojamura, ti pa maš mami! Moja na srečo nima takih izjav (ma druge cvetke, ampak takole mi je pa prihranjeno, hvalabogu - verjetno zato, ker je njej skoz njen oče težil, da je presuha).

kar se mojih kil tiče, je šlo dol od te diete dalje (prejšnji četrtek, torej 1 teden) nekje pol kilce, kar res ni veliko, ampak glede na to, da sem 34. teden... je ok. Ni pa ok, da sem mela ketone, ker je valjda to meni premalo hrane. Tako da so mi danes povečali jedilnik in dali merilčkauser posted image . Ga veselo sprobavam. Vas zanima rezultat? Cuker po njihovem priporočenem kosilu in večerji sem mela sicer čisto ok (5,8 in 5,9 meja je pa 6,6), ampak po svoji čisto mimo malci (sem hotla sprobat, če je suho sadje res tak demon demonski in sem pojedla 3 suhe marelce in eno suho slivo V ČOKOLADI!) - no, potem sem mela pa 5,1. Tako da očitno mi moja prehrana bolj ustreza, hehehe. po njihovem zajtrku sem mela 4,2, kar naj bi bilo že prenizko in moram pod 4,5 pojest sadje, pod 3,5 pa nujno nekaj sladkega (ko da tega sama ne vem in ne čutim, če skup padam... so pametni še pa još - enostavno ti ne verjamejo - no, saj je fajn, da bom zdaj mela dokaz v roki, hehe).

mateyka, kje si ti? javi se kaj, lahko prideš na kako dietno malico, hehe.user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
8.12.2011 10:41:47   
ronja
Vsako zlo za nešto dobro: po tejle dieti sem v točno enem tednu shujšala slabo kilco - sem imela 67,4 danes zjutraj. Kar se cukra tiče: do zdaj še ni presegel njihovih vrednosti, pa tudi ko sem pojelda 3x toliko sadja, kot ga smem (to je bilo danes za zajtrk). Tako da... bom sprobavala dalje, kaj je problem in kaj ne. Počutim se pa mnogo boljše zdaj, odkar lahko jem malo več, ne padam več skupuser posted image .
Danes grem v službo in h g., tako da se bom malo rekreirala na bicikluuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
12.12.2011 13:29:23   
StrawberrY
Tukaj je pa vse tako zamrlouser posted image , da ne vem a ste obupale a ste že vse prišle do željene teže.

Jaz se moram pohvalit, user posted image user posted image user posted image sem res pridna. Kilce mi gredo kar lepo dol (na teden 1 kg, včasih še mal več).
Drugače pa sovražim tale dežuser posted image . Se mi zdi, da virusi kar plešejo svoj ples.user posted image
Naj bo že sneg.

Smo pa ta vikend postavili smrekco, smo bolj med hitirmi, ker jaz uživam v tem. Je takoj malo bolj prijazno.

Jutri "praznujemo" še en roj. dan mojega otroka. So ga pred devetimi leti odklopili iz aparatov, ki so mu pomagali živeti na 13.12 in v bistvu je to moj najsrečnejši dan. Res se ga veselim. In bil je petek, 13.12. ob 13 uri.

Danes zvečer grem s prijateljico ven, na eno dobro večerjo. Komaj čakam. Pa še po dolgem času se bova videli. To bo čveka, nič čudnega da se bodo padavine okrepile.

Nič uživajte, pa pište kajuser posted image

< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 12.12.2011 13:30:56 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
12.12.2011 20:53:22   
ronja
In bil je petek, 13.12. ob 13 uri.

Naju so pa z Ronjo poslali domov iz p. v pet. 24.7.07. pa mojadva sta se poročila v pet. 13. in ostala poročena 33 let, kar niti ni tako slabo, ne?user posted image

Se pa strinjam, jagoda, da je tole kar nekam zamrlo. No, jaz sem pa zdaj mela previsok cuker, sem pojedla preveč naenkrat, pa še eno sladkarijo... Če pojem samo sladkarijo, je ok, skup ap očitno ne sme bit. Sem pa rabila nekaj, da em dvigne... Ker sem mela en res user posted image dan!


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.12.2011 7:46:15   
josephine27
meni kg že od miklavža stojijo.sem vesela da vsaj gor ne gre. zdaj smo zalogo pojedli tako da pričakujem da bo šlo počasi spet kaj doluser posted image .



_____________________________



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.12.2011 9:50:36   
ronja
hehe, josephine, zaloge se bojo po moje čez praznike kvečjemu napolnileuser posted image (razen če praznujete samo miklavža).

Mi smo meli v soboto dedka Mraza pri njegovih in sem bila letos zelo lepo presenečena, da nismo dobili nobenih bedarij, skoraj nič plastike (dve barbiki, ampak sta vsaj mali, še dobro, da so tako suheuser posted image ) in pa ne morete verjet: nič sladkarij! MOgoče so bili solidarni, ker so vedeli za mojo sladkornouser posted image . Malidve sta dobili zimska pajaca za ven (je tašča vprašala, kaj rabita in sem povedala, da to in je iskala in našla:), pa eno igrico, 2 barbiki, pa ene stenske nalepke. Nič glomaznega, kar ne bi imeli kam datuser posted image .
Ampak sem pa dobila ful lepega blaga od svakinje! Vsa vesela!!! Pa od tašče in tasta smučarske rokavice, kar sem si zaželela (so fajn, pa vprašajo, če mamo kake želje). Ker pozimi zna bit na biciklu (in tudi sicer) hudičevo mraz, jaz imam slabo prekrvavitev okončin (nizek tlak) in zato mrzle roke in ne bi rada Svitka mrazila s svojimi ledenimi rokami... Tako da bo tole super:).

Kar se kil tiče, mi tale dieta s popadki zelo dobro deluje - danes zjutraj sem imela 67,0 kg - kar nisem mislila, da bom še kdaj videla (pred porodom sem mislila, da ni šans, po porodu sem pa upala, da bo šlo več dol in spet ne bom videlauser posted image ). Tak da - vsako zlo za nešto dobrouser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   [Brisano sporočilo]
13.12.2011 10:06:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.12.2011 13:53:27   
Serendipity
Heeeej pupe hujšarice!

res smo nekam zaspale na tej temi. Jaz sem pridna in se držim manj-žri-več-giblji-misli-pink načela. Zaenkrat sem prilezla do 72,5 kg in ne gre nekaj dosti dol (včasih sem mi zjutraj prikaže 71 slikica, pa ne vztraja dolgo) in komajda kaj gor (kakšna deka). Do konca februarja bom pa ziher prilezla na 69 kg, ane? Ane? user posted image

Jagoda - vse naj naj sončku za najlepši rd kar ga je! In uživajte na dopustu! Snega pa booo! MOra biti! Čeprav je sumljivo PREtoplo user posted image

ronja
- lepo obdarovanje ste imeli! Za kg pa jupi! No, še malo pa je januar tu in pridrvi tretji član! BTW - dieta s popadki? Sem kje kaj izpustila?

registirana - superca za vztrajanje!

mojamura - ojej, sem brez besed. Res ni lepo, ko ne dobiš podpore od mame ampak zgolj zlobne komentarje ... Kako se držiš z dieto?

Mateyka - a gre?

josephine - mislim, da bo še kak Božiček oz Dedek Mraz prinesel kaj nedietnega, po novem letu bo boljše user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.12.2011 14:05:19   
josephine27
hehe, josephine, zaloge se bojo po moje čez praznike kvečjemu napolnileuser posted image (razen če praznujete samo miklavža).


ne praznujemo samo miklavža samo on je tisti k največ hrane oz. sladkarij nosi ostali se izkažejo na drugih področjihuser posted image . sicer pa sem se letos odločila da tud sama sebi decembra kupim darilo in vsaj tisto zihr ne bo redilnouser posted image


_____________________________



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   [Brisano sporočilo]
18.12.2011 10:57:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu josephine27)
  Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.12.2011 20:12:39   
ronja
Do konca februarja bom pa ziher prilezla na 69 kg, ane? Ane?

Itak! Jaz pa na 59, oz. željeno je, da še kako kilo manj, velja? Če pa ne bom vedela, kako shujšat, bom šla pa na tole sladkorno dieto, pa bo šlo takoj kaj doluser posted image . Ne, se že prav veselim, da bo konec tele muke! Špikat se mi ni noben problem, ampak ves čas neki preračunavat, koliko česa smem, je pa čista tuga. Nisem jaz človek za diete, vam rečem! Za vsakega otroka eno - dil, potem pa konec!

BTW - dieta s popadki? Sem kje kaj izpustila?
Ja, prejšnji pon. sem bila v p. - sem imela celo noč popadke in kadar imam popadke, imam drisko - vsaj do zdaj je bilo tako - in seveda mi tudi ne paše ne vem kaj jest, sploh, kadar se sekiram, da so prezgodaj, potem mi pa itak niso pustili, ker so se celo noč odločali, ali bo to šlo naprej v porod ali ne... No, na srečo se je potem dopoldne umirilo in sem ušla ven (gospa gre na lastno odgovornostuser posted image ). Klinc, kaj naj tam delam, če mi nič ne mislijo dat? Šla sem samo zato, ker so rekli, da dajo v takem primeru injekcijo za razvoj pljuč, pa sem bila zanjo 3 dni prepozna (ker sem bila že 34 tednov in 3 dni, 3 dni prej bi mi jo pa dali...) in baje imajo zdravila za ustavljanje popadkov in poroda - pa tudi od tega ni bilo nič. Tako da - opazujem se pa lahko tudi sama doma. Saj po 2 porodih pa že vem, kako popadki zgledajo, s ctgjem sva se čisto strinjala, kdaj je popadek in kdaj ga niuser posted image . In sem šla domu, k svojima punčkamauser posted image . Zdaj po novem ne samo, da ne smem tečt, ampak tudi hitro hodit ne smem, sicer takoj, ampak res takoj, po 2-3 korakih!!! dobim popadke!user posted image . se probavam držat nazaj, kolikor le lahko, mi je pa to peklensko težko, ker sicer nisem ravno na počasi narejena (morate razumet: mami pa oče se nista videla 3 mesece, potem sta šla pa na morje skup... jaz sem produkt)...

Ker so me popadki odprli, 1,5 cm, seveda ne smem več v bazenuser posted image (v pon. itak nisem mogla it, ker sem bila v p., jutri pa spet ne smem it - in sem že zdaj žalostna, ker se nisem uspela niti poslovit - pa letos bi bilo plavanje zadnjič in zame še za nekaj časa zadnjič... zdaj pa šele čez kar nekaj mesecev... Sploh če bo Svit po sestrah, ki nista zdržali 2 uri brez joške...).user posted image Tak da: migajte še zame! I tata bi sine... Pa še kaj user posted image za naju, to tudi pomaga pri boju s kilami, heheuser posted image ; midva bova letos zgleda spet abstinirala do konca... no, bova pa mela lepo silvestrovouser posted image . Madona, vse veselje so mi vzeli: dieta pa še abstinenca - skrajni čas, da neham s temi user posted image user posted image !


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.12.2011 10:33:41   
ronja
Punce, jaz sem laaaaačnaaaaa!!!! Tale dieta ni narejena za moje telo! madona sem sestradana!

Svaka vam čast, da se takole matrate "samo za lepoto" in svoje zdravje... Ker jaz ne vem, če bi bila tega sposobna - za lepoto ziher ne... Samo za tamalega, pa še to glih komiuser posted image .


< Sporočilo je popravil ronja -- 19.12.2011 10:34:29 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?