|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: DECEMBERKE 2011
18.5.2011 20:43:09   
Medea10
jassika- user posted image

(odgovor članu LIJJA)
Neposredna povezava do sporočila: 1026
   RE: DECEMBERKE 2011
18.5.2011 20:50:28   
Medea10
Glede načrta in poroda- v prvo so mi sprožili 14 dni po roku, s čemer se nisem strinjala a ker so mi trkali na vest, sem se vdala v usodo s krokodiljimi solzami. Porod ni bil nič kaj poseben, skozi sem prišla brez raztrganin in šivov. Trajal je 6 ur in pol, cel čas v ležečem položaju in priklopljena na ctg, vsako uro in pol so me prišli pogledat. Nisem smela vstat, hodit... Sploh me niso vprašali ali želim kaj proti bolečinam, kar stisnila mi je zdravilo. Kot tak se bi porod zdel ok večini mamic. Jaz pa si želim malo lepšo izkušnjo. (Če bo seveda vse tako kot mora bit z mano in dojenčkom).
Zato bom v drugo imela spisane svoje želje na list papirja in s porodničarko se bom sama (ali partner) posvetovala kaj bo mogoče izpolnit in kaj ne. Nekaterim se bo zdelo smešno, sam tako pač želim, upam, da boste razumele in me ne obsojale. user posted image


(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 1027
   RE: DECEMBERKE 2011
18.5.2011 20:51:10   
malabudra
Jassika - še en velik user posted image od mene, drži se... Držim pesti zate čez tri mesece! user posted image

(odgovor članu LIJJA)
Neposredna povezava do sporočila: 1028
   RE: DECEMBERKE 2011
18.5.2011 20:57:42   
nalia
medea zakaj bi te obsojale? To so tvoje želje in je prav da se držiš svojih načel. Sicer pa smo tu za podporo,da se potolažimo,pojamramo,pošalimo,skratka si krajšamo čas,za tiste ki mislijo obsojat ni prostora tu! Vsaka ženska ima svoja načela,svoja verovanja,svoja prepričanja in prav je tako!..jojmene sem zabluzilauser posted image ,naj me že kdo prežene spatuser posted image

(odgovor članu malabudra)
Neposredna povezava do sporočila: 1029
   RE: DECEMBERKE 2011
18.5.2011 21:05:05   
Laima
medea10 vsaka naredi tisto, kar čuti. Tisto kar je zate prav ni nujno, da je za katero drugo. Ti hodiš za svojimi sanjami, vizijami, hrepenenji. Zato kar pogumno. Obsojanj pa tu ni.


(odgovor članu nalia)
Neposredna povezava do sporočila: 1030
   RE: DECEMBERKE 2011
18.5.2011 21:35:29   
Kasija

jassika user posted image

laima
ja jaz sem ti odgovorila za nočno delo. za delo v turnusu pa ni možnosti, vsaj pri meni ne. bi rekla, da gre bolj za pripravljenost pomagati s strani delodajalca. ker če se ne motim zakon pravi, da ti mora zagotoviti ustrezno delovno mesto. kaj to je in če ga sploh ima je pa drugo vprašanje. mah, se že kar vidim kot pingpong žogica med gineonjo in ravnateljem user posted image  kdo je kaj komu dolžen in na koncu nihče nikomur. ti se raje znajdi po svoje laima in poskrbi, da bo v redu za user posted image

medea10 meni ne zdi nič čudno, da boš imela načrt. vsak po svoje. jaz sem prvič rodila v ljubljani, drugič v postojni. tako da moj porodni načrt obsega predvsem to, da spet pridem v postojno rodit. user posted image



(odgovor članu Laima)
Neposredna povezava do sporočila: 1031
   RE: DECEMBERKE 2011
18.5.2011 21:45:16   
Laima
kasija hvala, ma sem prav žalostna danes, sem dobila mnenje sodelavke in sodelavcev, nočne, da bodo pokrili oni glede na moje stanje,da se jim pa zdi, da če bi bila jaz dopoldan, da bodo oni mogli pokrivat vikende in da urnik zanje ne bo več ugoden.
Sama sem bila neumna, ker nisem že od začetka postavila takega urnika-sem bila preveč kolegialna, da ne omenjam, da sem edina mama in v pričakovanju v tem kolektivu-možnost premestitve bi bila, a je ne bo direktor izvedel.
Danes sem pravuser posted image user posted image user posted image . Čeprav za zdravniško potrdilo še ne vedo. Ma ne predstavljam si bit od doma od 13.00 do 23.00 8 ur plus pot. Malega sploh vidla več ne bom. Ma nej gre vse k vragu.

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 1032
   RE: DECEMBERKE 2011
18.5.2011 22:27:56   
Laima
    Ali je delodajalec dolžan noseči delavki omogočiti delo samo dopoldan? Delodajalec mora izvajati ukrepe v zvezi z nosečo delavko v sodelovanju s pooblaščenim zdravnikom na podlagi zdravniškega potrdila izbranega ginekologa. Ukrepi morajo biti opredeljeni v oceni tveganja.  V primeru, da pooblaščeni zdravnik delodajalca, v oceni tveganja popoldansko "ne delo" za noseče delavke opredelil, kot ukrep, delodajalec nosečo delavko ne sme razporediti v popoldansko izmeno. V tem primeru je pooblaščeni zdravnik delodajalca očitno strokovno ocenil, da v popoldanskem delu obstajajo dodatna tveganja, katera lahko ogrožajo zdravje noseče delavke.
V nasprotnem primeru (delo v popoldanski izmeni pooblaščeni zdravnik ni opredelil kot dodatno tveganje za noseče delavke) Inšpektorat svetuje, da delodajalci zahtevajo, da se pooblaščeni zdravnik posvetuje z izbranim ginekologom delavke. Nadaljnje ukrepanje delodajalca (v smislu ali bo nosečo delavko razporedil v popoldansko izmeno) bo odvisno od dogovora pooblaščeni zdravnik-izbrani ginekolog.  Inšpektorat svetuje delodajalcem, da po dogovoru pooblaščeni zdravnik-izbrani ginekolog v vsakem primeru upoštevajo mnenje pooblaščenega zdravnika.  To sem dobila na strani inšpektorata za delo.Punce, kaj to pomeni, da moram še k osebni zdravnici po potrdilo, čeprav bo priporočilo za dopoldansko delo izdala že ginekologinja?Iščem vire, da se zaščitim, kot mi je namignila Kasijače še katera kaj najde, ali koga pozna, ki se je postavil zase naj sporoči.HvalaMoram obrisat solze in poskusit it v boj zase in za user posted image

(odgovor članu Laima)
Neposredna povezava do sporočila: 1033
   RE: DECEMBERKE 2011
18.5.2011 23:37:22   
ursha666
No naj se opravičim...ta teden sem v nočni in sem user posted image ...
Žal imam tako službo,da sem do konca junija vsak drug teden v nočni :(((
Dobro,da imam po 20-juniju dopust :))))


Jem same kisle stvari...meso ,ki sem ga prej oboževala mi sedaj smrdi..
Danes sem pojedla 1,5kg naktarin (hm...so ble fine kisle)
Počutim se kot prašiček...non stop nekaj meljem -hvala bogu da sadje...
Napihjena sem kot v 1 nos. v 5 mesecu :(
In resno razmišljam o nosečniških oblačilih...

Jessika -user posted image  Držim pesti čes 3 mesece...



(odgovor članu Laima)
Neposredna povezava do sporočila: 1034
   RE: DECEMBERKE 2011
19.5.2011 9:36:38   
sashy
jassika user posted image user posted image , želim ti, da čim prej spet zanosiš in donosiš.

Jaz sem imel včeraj pregled in moj G mi je naredil tudi NS. Vse je Ok pa še slikico sem dobila tako, da sem presrečnauser posted image .
Naslednji pregled imam 17.6. in že komaj čakam, da spet vidim pikico.


_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu ursha666)
Neposredna povezava do sporočila: 1035
   RE: DECEMBERKE 2011
19.5.2011 10:12:54   
Kasija
laima držim pesti, da se bo uredilo. user posted image jaz sem se veliko obremenjevala z delovnim časom in temi vprašanji, ki tudi tebi hodijo po glavi, pa se je na koncu vse uredilo. sicer delam turnuse, ampak ne veliko. pa zelo hitro sem imela drugega otroka - 18 mesecev razlike - pa je tisti vmesni čas kar zletel mimo. v glavnem, ne se preveč obremenjevat, če le lahko odmisliš težave. res upam, da se uredi!

sploh opažam, da vas/nas veliko dela v turnusih in ene tudi še nočne?


(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 1036
   RE: DECEMBERKE 2011
19.5.2011 10:25:52   
Medea10
Hej, kako ste? Niste nič kaj načvekale...

Hvala za razmevanje punce user posted image

Laima- Saj bo vse ok glede službe. Vjramem pa da ti je hudo zaradi tamalega, ker ga boš videla manj. user posted image

Ursha666- naslednji teden bo boljše, ko ne bo več nočna. Moram še jaz mojega poslat po nektarine al pa breskeve, sam meni pašejo bolj sladke. user posted image Meso pa tud meni ne diši. user posted image


(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 1037
   RE: DECEMBERKE 2011
19.5.2011 10:32:15   
nalia
laima tudi jaz držim pesti da se vse urediuser posted image ,jaz delam popoldan,dopoldan in cel dan tudi,tudi v prejšnji nosečnosti je bilo tako,ko nebom zmogla več,se bom zmenila s šefom da mi ukine celodnevne in bom delala samo zjutraj in popoldan. Je pa res da imam dobrega šefa ki mi nikoli nebi rekel nosečnost ni bolezen in da lahko delam,kot se je to zgodilo eni znanki. Zdej odkar sem doma,vidim,da mi je vbistvu fajn hodit v službo,čas ti hitreje mine,sem malo med ljudmi..doma pa samo pospravljam,ven itak ne smem ko sem v bolniški. Hvala bogu,nimam večjih težav in sem ta srečnica,da lahko delam še.

Kako ste? Kako počutje? meni danes tudi ni slabouser posted image (zaenkrat),pojdela sem celo bovlo češenj,njaaamiuser posted image ,za kosilo bom pa fižol naredila,no bolj pasulj bo.

zjutraj šla na tehtnico mi je pokazalo kr 4,5kil več,torej v tem tednu ko sem doma sem pridelala 2 kile. Bom raje  sadje jedla,pa malo pazila kaj jemuser posted image

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 1038
   RE: DECEMBERKE 2011
19.5.2011 10:39:17   
Medea10
Zjutraj sem objemala školjko, ampak čist na kratko, je tamala padla na obraz in nisem mela "časa" bruhat naprej. Si je malo preklala ustnico ampak ni nič hujpega. Upam, da ostane tako brez slabosti Nalia user posted image
Mi bomo danes tud še pasulj jedli, ga je nekaj ostalo.
Češnje so dobre, sladke?

(odgovor članu nalia)
Neposredna povezava do sporočila: 1039
   RE: DECEMBERKE 2011
19.5.2011 11:02:56   
nalia
medea ti še vedno vztrajaš s školjko?..božica..saj bo kmalu mimo.
Ja češnje so tko fine,sladke,njami,pa še marelice sem kupila in jagode. Bom navalila danes nato raje kot na sladkarije,pa kokice. Mi pa paše slano jest opažam zadnje čase.
Mi pa pasulj danes za kosilo prav diši,še za jutri ga bom imela za kosilo. Gledam tv in se dolgočasim,mi že manjka služba,doma imam vse še za pospravit pa se mi ne ljubi,vsak dan eno in isto,pospravljanje,pospravljanje,pospravljanje..grrrr.

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 1040
   RE: DECEMBERKE 2011
19.5.2011 11:57:27   
flora1983
Punce vi ste se pa razpisale, sem rabila kar konkretno veliko časa, da sem vas prebrala. Pozdravljene vse nove nosečke, in user posted image user posted image za tiste, ki ste se morale posloviti od nas.  Mene pa slabosti še vedno dajejo, sam je to pri meni očitno psihičnega izvora. Trenutno imava namreč z možekom malo zakonskih težav in občutek imam kot da sva si postala popolna tujca.user posted image Nevem mogoče mi tudi hormončki tako delujejo in sem zaradi tega bolj občutljiva, ampak si ne morem pomagat in me to zelo prizadane. Tako sem tudi celo noč prejokala, saj me je skušal potolažiti, ampak spremenilo se ni pa popolnoma nič.user posted image user posted image V meni namreč po njegovih besedah vidi nekoga, ki ga želi samo izkoriščati, češ da sem mu jaz dala tak občutek. Nevem sicer kako lahko prideš iz ljubezni v to mišljenje da te neka oseba ima samo zato da te izkorišča. Men se še vedno srce para, ko se spomnim na najin nočni pogovor in kar ne morem nehat jokat. Poleg tega ta otrok pri nama ni bil načrtovan, je pa vsaj z moje strani zaželen, za njega pa nisem več prepričana. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu nalia)
Neposredna povezava do sporočila: 1041
   RE: DECEMBERKE 2011
19.5.2011 12:25:08   
Mufka
Flora ne tolk jokat. Saj se bosta pogovorila. Pa tudi pogovor ni vse, gre za vsakodnevno dokazovanj in odnos ljubezni. Tako da besede iz pogovora bo pač treba dokazat v vsakodnevnem življenju. Kar koli bi pametovala, bi bilo brez veze, ker je vsak primer in vsak človek drugačen. Upam samo, da bo vse super, sploh ko se bo rodil otroček in da boste lepa in srečna družinica. Zdaj pa pojdi ven na sonček in se poskusi malo razvedriti. Tako malo bitjece, ki raste v tebi, kot tvoj mož te rabita čim bolj veselo in sproščeno.

(odgovor članu flora1983)
Neposredna povezava do sporočila: 1042
   RE: DECEMBERKE 2011
19.5.2011 12:38:19   
nalia
Flora poskušaj se potolažiti,sigurna sem,da bosta prebrodila težave,vsak par jih ima in zdaj sploh ko smo noseče smo toliko bolj občutljive in razdražene. Svetujem ti,da se pogovoriš s partnerjem in boš videla da v njegovih očeh to sploh ni nek problem,ampak zdaj smo bolj dovzetne za vse stvari tudi če nam kdo prst pokaže je vse narobeuser posted image ,joj ne smem se spomniti kaka sem bila jaz v prvi nosečnosti,kolk so mene dajala hormoni...uh..zato pa flora pogovori se s partnerjem,lahko da potrebuješ samo en topel objemček pa bo bolje,če bi bila jaz ob tebi bi te objelauser posted image ,vse bo vredu,prepiri bodo izginili,je pa tudi to dejstvo da se naši možje malo počutijo zdaj odrinjeni,ker so malo ljubosumni,ker niso več toliko v ospredju,tudi otročki znajo bit. samo saj veš,moški so eni veliki otroci in mogoče mu moraš dat samo vedet da je tudi on pomemben zdaj.user posted image nebom filozofirala,na pamet govorim,vse bo vredu,kr potolaži se,pojdi na sončka,na sprehod,skratka stran od hladilnika!user posted image user posted image

(odgovor članu Mufka)
Neposredna povezava do sporočila: 1043
   RE: DECEMBERKE 2011
19.5.2011 12:53:10   
Medea10
Flora- skušaj se potolažit, vem, težko je. Tud midva z mojim sva že nekajkrat imela težave, ampak njemu se ne da debatirat. Potem pa tud sama jočem, ker se mi zdi da je ljubezen izpuhtela neznano kam in mu je zame vseeno. Hočem povedat, da vsak par ima neko tako težko težko obdobje... To so tisti trenutki, ko v bistvu odkriješ če še želiš nadaljevat ali ne... Pač tiste prelomnice. Prebrodita to. Vzamita si malo časa zase, pojdita na večerjo ali pa si preprosto naredita malo posebnega vzdušja doma, da se spet zbližata. Doma imaš majhnega otroka, zato je toliko težje najt nekaj časa samo za vaju. Bodi močna, vse se bo uredilo, če sta si le še naklonjena. Lahko pa tudi ti njega malo razvajaš in mu pokažeš, da nimaš samo ti "koristi" od njega (če sem prav razumela da te ima za izkoriščevalko user posted image ).
In še zanimivost, ki sem jo zadnjič prebrala (kopirano);
Kaj delajo nosečniški homoni....
“Spominjam se nekega jutra, bila sem nekje v četrtem mesecu nosečnosti, ko je moj mož odhitel v službo, ne da bi me prej poljubil. Zelo se mu je mudilo, saj je preslišal budilko. Toda jaz sem se zaradi tega kujala ure in ure ter jokala kot nora v prepričanju, da me ne ljubi več.” -Sara 34 let

Flora s tabo smo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nalia)
Neposredna povezava do sporočila: 1044
   RE: DECEMBERKE 2011
19.5.2011 13:15:22   
Anonimen
Laima: mislim, da zaradi nosečnosti nisi opravičen popoldanskega dela. nočnega pa sigurno. je pa res, da bi bili lahko delodajalci bolj uvidevni do počutja nosečnic, ki imajo neugoden delovni čas oziroma so jim določeni urniki preveč naporni. predlagam, da kar na inšpektorat pokličeš in vprašaš. če si to na njihovi strani našla. kolikor jaz poznam zakon (pa ga kar dobro) ni zakonske podlage, da ne bi delala popoldne, ampak je to lahko pač priporočilo zdravnika oz. ginekologa, da te naj raje razporedijo na dop delo. ampak mislim, da je to samo priporočilo. vprašaj res na inšpektoratu. imajo več prakseuser posted image
jassika: user posted image
medea: meni se zdi super, da imaš plan. jaz ga zase pač ne bom imela...
flora: sigurno imajo tudi hormoni nekaj s tem.

meni se je pa počutje dokončno popravilo. sem polna energije in grem danes na morje za 3 dni. k sorodnikom. mali je čist navdušen. šibava direkt po vrtcu.

(odgovor članu Medea10)
  Neposredna povezava do sporočila: 1045
   RE: DECEMBERKE 2011
19.5.2011 13:18:29   
korinca
jassika user posted image user posted image user posted image , želim ti, da vama spet čimprej uspe in takrat brez zapletov do konca.

flora , upam, da je to pri vama samo prehodnega značaja. Pri nama je bil ta otroček močno zaželjen, pa se moj občasno obnaša kot bi bil on noseč.user posted image  Tečen, razdražljiv... ampak jaz se ne pustim. Verjamem, da tudi njim hormončki ponagajajo.

Kar se mozoljev tiče sem kot pubertetnica. Na obrazu jih imam na srečo še najmanj. So pa po hrbru, prsih, celo po trebuhu grrr...


Porodni načrt- jaz ga ne bo0m imela, ker sem tudi mnenja, da je najbolje slediti trenutni situaciji, osebju sem v prvo zaupala in jim bom tudi zdaj, edino željo ki jo imam je, da me našopajo s protibolečinskimi zadevami, torej karkoli bo tisti moment na razpolago. Če pa se bo dalo v naprej zmeniti pa podpišem za epiduralno.

Futer : kar mi pride pod roke, najraje džank-food... Hrani se res ne morem upreti in res bašem. Tolažim se kot je rekla že ena prej, da je to verjetno posledica odtujitve čikov user posted image .

Aja, kako pa ste kaj kadilke? Jaz se zaenkrat uspešno odrekam. Tudi v prvi n. sem nehala kadit, po porodu pa mi je bilo enostavno vseeno, al ga pokadim, al pojem, al pa si ga v žilo stisnem... Zdaj sem še pametna, pa modrujem, da bo tokrat za foreveruser posted image

(odgovor članu nalia)
Neposredna povezava do sporočila: 1046
   RE: DECEMBERKE 2011
19.5.2011 13:34:38   
Monstera
:D

Jaz za baby shower sprašujem samo zato, ker čisto nič ne vem o tem, niti kako je v Ameriki niti kako je pri nas :D To soboto sem bila tudi prvič na poroki sploh :D Mi smo bili celo življenje sami tu v Sloveniji, jaz mami ati in brat, prijatelji se tudi še niso poročali pa otrok imeli, tako da nimam pojma. So pa vsi full veseli za naju in vsi bi me radi vidli, rada imam prijatelje in fajn mi je kadar se ob veselih priložnostih dobimo, tako da za piknik sem 100 posto, kako se pa nej bi temu na splošno streglo kjerkoli pa ne vem, pa sem rajši vprašala, da ne bo kdo čudno gledu :D

LIJJA kdaj si pa bila tam? Jaz sem tudi bila z mojim tudi učeraj pa se spomnim, da je ena punca sama tam bila, mogoče si bila ti?
Sarar jaz v šoping ne bi šla, ker smo nekaj že kupili pa ne bom nič več, sem pa za to, da se kaj dobimo in poklepetamo ob kakšnem sladoledu, samo sem še vedno malo slaba kar se tiče slabosti.
Jassika user posted image

(odgovor članu LIJJA)
Neposredna povezava do sporočila: 1047
   RE: DECEMBERKE 2011
19.5.2011 13:39:40   
naja81
Živjo decemberke,

res ste pridne v pisanju in jaz se vam uspel samo vsake toliko javiti.
Medea10 tudi jaz imam porodni načrt: preskočiti ta del, če se le da user posted image  Pa saj vem, vse so to dale čez in bom tudi jaz. Ampak glede na prvo izkušnjo priznam, da me je full stran. Je bila pred mano ena mamica, kateri se je full zakompliciralo pri porodu in so ji pomagali z vakumom, poškodovali punčko ona pa je zaključila porod s carskim. Se mi zdi, da pri nas v Brežicah  na vsak način vztrajajo, da rodiš po naravni poti brez kakšni protibolečinskih. Jaz sem bila prvič dogovorjena za epiduralno, pa mi je niso hoteli dat. A ko podpišeš ob sprejemu, lahko izbiraš kaj želiš in kaj ne, recimo, da si prosti vakumu?
Sem se odločila, da ko bo čas, da se bom o tem pogovorila z ginekologinjo.


(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1048
   RE: DECEMBERKE 2011
19.5.2011 13:40:28   
korinca
..nosečniške cunjice- tudi jaz zaenkrat še ne kupujem nič, čeprav v moje kavbojke niti slučajno ne zlezem, ampak poskušam malo z alternativo ( kake pajkice, hlače na elastiko, ki so na srečo moderne in se jih povsod dobi), tako, da šopingirala še ne bom, bi se pa z veseljem dobila na kaki kavici ali sladoledu...Če ste že v btcju gremo lahko v zvezdo...

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 1049
   RE: DECEMBERKE 2011
19.5.2011 14:00:21   
malabudra
Čau punce,

mene je slabost zjutraj pokonci vrgla, sem direkt Nutello napadla... Medea10 in ostale, ki bruhate, močno sočustvujem, jaz sicer nisem še niti enkrat (sem nekajkrat razmišljala, da bi šla vsaj probat, ko mi je bilo grozno slabo), ampak zelo nerada bruham... Držim pesti, da se to čimprej umiri!

Laima - sicer zakona ne poznam prav dobro, ampak tudi jaz mislim, da se tiče nočnega dela, popoldanskega pa ne. Ti pa tudi jaz predlagam, da pokličeš na inšpektorat in vprašaš. ursha666, dobra si, da zdržiš nočne, si ne predstavljam. Tudi jaz delam turnuse in mi je popoldan težje delat kot dopoldan, ampak tako pač je, sploh ni možnosti, da bi delala samo dopoldanske.

nalia - jaz se bojim stopit na tehtnico, nazadnje sem se tehtala tri tedne nazaj in je bilo nekje +1,5 kg, pa se mi nič ne mudi nazaj gor... no, sej oblačila pokažejo svoje... Pač, brez sladkarij ne zdržim, pa konec.

flora1983 - najprej en user posted image , ne bom veliko pametovala, ker smo si ljudje pač različni, ampak moški v afektu pogosto rečejo nekaj, kar ne mislijo - vsaj moj. Pa ti si verjetno tudi bolj občutljiva kot prej. Malo se ohladita pa se pogovorita, saj bo še vse v redu. Me smo s tabo!

naja81 - sem se tako nasmejala tvojemu porodnemu načrtu - preskočiti ta del, če se le da - se podpišem! user posted image Se tudi strinjam s korinco, naj me našopajo z vsem možnim... Priznam, da me je kar strah, to bo moj prvi porod.

O nosečniških cunjah tudi še bolj razmišljam, pajkice bi sicer nosila, pa mi je ful bedno, ker imam ogromno in široko nogo, da nikoli ne dobim nobenih sandalov, balerink, ničesar... nosim samo superge... Pa mi to ne gre skupaj. Verjetno bom za začetek kupila kakšne nizke lanene hlače, so itak za zavezat, ko bodo pa tudi japanke aktualne, pa kiklce... Nekako se bo treba znajt.

Bi se pa tudi jaz dobila na sladoledu, ampak sem brez avta, btc mi je pa daleč...

(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Kajenje med nosečnostjo.
пеперутка16

Zanimajo me izkušnje KADILCEV glede te teme, ali še kadite/ste kadile, ker vem, da nekadilci reagirajo zelo ostro in ne razumejo želje po cigareti.