|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 11:31:15   
aleksandra123
Lija, dobra si s 60 minutami orbitreka. Pri meni ni bil  problem kondicija, ampak dolgčas(pred leti, ko sem bila ful na orbitreku sem si najprej glasbo prižigala, potem je sledil TV, nakar še DVD, ko me je volja dokončno minila, ni pomagalo prav nič). Bom držala pesti zate, da te bo "orbitrek vzrajnost "dolgo držala, zase pa, da bo kolikor toliko normalno vreme(zunaj mi je nekako lažje vztrajati)

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 1951
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 11:40:15   
Majchi
Tud men je ta teden ratal! Zdajšnja teža 70,1 kg (mah, mi noče in noče šestke pokazatuser posted image ), tedenska izguba -1,2 kg, skupna izguba teže 4,7 kg.

IZVIRNO SPOROČILO: Pia67

Še dolg iz preteklosti, link do Monti sladic: http://montignac.mojforum.si/montignac-forum-18.html

Hvaaallllaaauser posted image !

Sami, hvala za virtualno tortico. Če bi bla prava, je ne bi nič za vas ostaluser posted image .

Bravo vsem za izgubljene g in kguser posted image ! Tiste, s katerimi vaga ni bila prijazna, boste pa drug teden ugledale lepši rezultat. Vsaj pri meni je tko. Sem samo vsak drug teden res vesela, vmes ga pa mal serjem.

Lep dan vsem!

(odgovor članu Mjau)
Neposredna povezava do sporočila: 1952
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 12:02:27   
pety78
No, jaz štartam s točno 67 kg. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1953
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 12:08:52   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

No, jaz štartam s točno 67 kg.


user posted image kaj? Kam jih pa spravljaš user posted image ? Ker izgledaš itak fenomenalno. Če mene vprašaš user posted image .

dolgčas(pred leti, ko sem bila ful na orbitreku sem si najprej glasbo prižigala, potem je sledil TV, nakar še DVD, ko me je volja dokončno minila, ni pomagalo prav nič). Bom držala pesti zate, da te bo "orbitrek vzrajnost "dolgo držala, zase pa, da bo kolikor toliko normalno vreme(zunaj mi je nekako lažje vztrajati)


ja, najbrž res sredi gmajne ne moreš nehat, ker se ti ne da več in preprosto poklicat taxi ... ali pač? user posted image

Tko, jaz sem dopolne že dala skozi svojo kolebnico in vaje za roke + trebušnjake in vajo za rit. Zdaj greva s pikico na sprehod, bo spet veselo v klanec. Pojedla sem banano, upam, da bom imela turbo pogon in morda podrla časovni rekord.

mejte se

< Sporočilo je popravil 2ursae -- 14.2.2011 12:09:28 >


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 1954
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 12:25:13   
pety78
user posted image kaj? Kam jih pa spravljaš user posted image ? Ker izgledaš itak fenomenalno. Če mene vprašaš user posted image .
Sem pridelala cca 5 kg v nekaj mesecih. Peka pa to...user posted image Pa se opazi, ja. Nekateri modro molčijo, drugi pa kar direkt povedo. user posted image Sicer ni katastrofa, ampak se mi res vsak kilogram pozna na riti in stegnih. Kot da bi si 5 kg zrezkov okol navila. To pa ni malo...user posted image

_____________________________



(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1955
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 12:38:29   
lija34
aleksandra123 sem pozaba pripisat 4x tedensko sem po 60 min. na orbitreku. Mal gledam zraven televizijo (brat se ne da, sem probala), pa otroc skačejo okrog mene, jih kar z orbitreka komandiram, kolk mi rata. Lej ti si pa ful pridna za hodit, bom tud jaz zamenjala orbitrek za tek ali pa kolesarjenje, sam sama itak ne morem, bom imela prisklednika (vsaj enega 100%).

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 1956
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 12:55:08   
soncnica33
Joj, aleksandra in 2ursae, hvala za čestitke za kile, mi je kr malo nerodnouser posted image za take lepe besede. Pa saj smo vsaka nese lahko ponosne.
sami, hvala za tortico, je fuuuul pasalauser posted image
Umpalumpa, te mori ta 8-ka spredaj, a ne user posted image , no mene je pa 7-ka... bom vse dala za to, da je ne bo nikoli več!!!
naomy, ne bodi prestroga do same sebe! Šlo bo dol, a počasi in vztrajno. Meni je pri prvem hujšanju, ko sem v pol leta shujšala 22 kg, šlo v prvem mesecu dol 8 kg, potem se pa ves drugi mesec ni prestavilo NIČ, tretji mesec je pa šele šlo spet navzdol. Ne odnahat!!! Ne smeš, ker ti ne dovolimo!!! Jaz se svojo težo potem dobro držala vse do nosečnosti, ko sem si jih 18 pridelala, pa so šle ob porodu samo 4 dol. Me je kar šokiralo, če jim mogoče tehtnica ne dela ok.
paty, dobrodošla.
No, se mi je pa dobro začel dan, žametne hlače izpred 2 let so MI PRAV!!!!!!!!!


< Sporočilo je popravil soncnica33 -- 14.2.2011 12:57:03 >

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 1957
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 13:13:43   
majakla
Nik (sin) dobil taaakooo dobro kosilo,
da sem klicala mojega naj bo hitro
doma, ga bo on hranil, da me ne
premami. Proklete kile! 
 

(odgovor članu soncnica33)
Neposredna povezava do sporočila: 1958
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 13:55:21   
aleksandra123
Jaz ravno ugotavljam, da orbitreka, tudi če bi hotela, ne morem uporabljati, je že polno zaseden(na njem visijo cunje za hojo, golf in tek, zdajle se mi jih je pol usulo po tleh).

Grem hodit, pojedla sem dva vassa kruha s pršutom in sirom, potem bodo pa sarme(precej neromantično za Valentinovo, ampak sem si jih ful zaželela).

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1959
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 14:19:28   
naomy
IZVIRNO SPOROČILO: soncnica33

naomy, ne bodi prestroga do same sebe! Šlo bo dol, a počasi in vztrajno. Meni je pri prvem hujšanju, ko sem v pol leta shujšala 22 kg, šlo v prvem mesecu dol 8 kg, potem se pa ves drugi mesec ni prestavilo NIČ, tretji mesec je pa šele šlo spet navzdol. Ne odnahat!!! Ne smeš, ker ti ne dovolimo!!! Jaz se svojo težo potem dobro držala vse do nosečnosti, ko sem si jih 18 pridelala, pa so šle ob porodu samo 4 dol. Me je kar šokiralo, če jim mogoče tehtnica ne dela ok.


hvala soncnica33 user posted image user posted image user posted image user posted image . danes sem spet na pravi poti, še nobenega The greha ni bilo. pa upam, da ga tudi ne bo. sem pa jezna sama nase, ker sem toliko jedla čez vikend! tehtnica me je pa itak takoj kaznovala.

tebi pa vsaka čast za izgubljene kg, res si pridna!! user posted image user posted image user posted image pa bravo za hlače!!! tudi jaz imam zdaj 2 "nove" kavbojke. user posted image

(odgovor članu soncnica33)
Neposredna povezava do sporočila: 1960
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 14:28:35   
beachgirl
js pa dans namerno grešim...sam sm mislila..da bom lahko več pojedla..kr nekak ne gre..zgleda da čaka želodec na torto..ja ja..to bo to:))

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1961
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 14:44:55   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

js pa dans namerno grešim...sam sm mislila..da bom lahko več pojedla..kr nekak ne gre..zgleda da čaka želodec na torto..ja ja..to bo to:))

user posted image user posted image user posted image
Moja torta pa je že v želodčku....Sacherca uspela,edino malo bolj sočna bi lahko bila...pa mam ubčutek,da sem danes zaključila s hrano...ne bo od škode malo postauser posted image

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1962
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 14:46:16   
beachgirl
mene je kr sram pisat tole gr ka jem dans:)..bom se zej raje cel teden ne vagala splohhhhhhhhhhhhh:)))

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1963
   [Brisano sporočilo]
14.2.2011 15:01:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu beachgirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 1964
   [Brisano sporočilo]
14.2.2011 15:06:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1965
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 15:14:09   
beachgirl
js raje ne bom govorla..pa delala lušte:)..se bom javila čez kak teden:)..v glavnem neki se nas loteva..mož je bolan..tamali je iz šole tud prišel vročičen..meni kaplja iz nosu..ampak zaenkrat sam to..upam, da ostane pri prehladu!!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1966
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 15:16:38   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

js raje ne bom govorla..pa delala lušte:)..se bom javila čez kak teden:)..v glavnem neki se nas loteva..mož je bolan..tamali je iz šole tud prišel vročičen..meni kaplja iz nosu..ampak zaenkrat sam to..upam, da ostane pri prehladu!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1967
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 15:22:00   
Eva19
samo na hitrco, se javim, da povem kile, potem ko bo več časa vas pa preberem pa pokomentiram... delam kosilo za mojega, zato ni časa user posted image

tehtnica je zjutraj pokazala 77.7, kar je 1,3 kg manj, skupno pa 6,3 kg manj... upam da bo šlo ta teden tud tako dol... user posted image

pa čestitke vsem za minuse user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1968
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 15:59:35   
beachgirl
hvala za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..jih bomo rabli:)

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1969
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 16:44:25   
aleksandra123
Naomy, fino da si spet polna volje! Saj pri dolgi poti, ki smo si jo zadale, ne moreš pričakovati, da kdaj ne bomo skrenile. Super za "nove kavbojke", meni so ene, ki so me v začetku januarja tiščale, zdaj že malo preširoke čez rit.

Beachgirl, ti si bila prej tako silno pridna in ful kil si izgubila, tako, da je za danes čisto vseeno, kaj si jedla. Držim pesti, da se čimprej vsi pozdravite!

Umpalumpa, res super, kako izgubljaš kile. Večerja s tvojim bo zelo, zelo kmalu. Kombinacija hrane, ki si jo napisala kot The Greh, je pa čisto nenavadna.



(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1970
   [Brisano sporočilo]
14.2.2011 16:51:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aleksandra123)
  Neposredna povezava do sporočila: 1971
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 16:56:08   
kai1
oj,
sam na hitro, mala cmera
Moja trenutna kilaža 59,0kg
lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1972
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 16:58:11   
RAKICA1
Ojla še ena grešnica prihajauser posted image user posted image  danes sem kupila tortice za velentinovo in čakam moža da pride da pojemouser posted image user posted image user posted image otroci komaj čakajo da se posladkajo hahahahaha.No pri meni pa ostaja ta teden isto samo sedaj sem se odločila da ponovno moram biti pridna in brez grešenja tako d aod jutri sem pridna in da spravim vse dol, dovolj sem grešilauser posted image user posted image  je čas da se nazaj v roke vzamemuser posted image Od jutri je zame nov dan in ponovno pridna da pridem do svojega cilja user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1973
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 17:03:03   
vila
beachgirl, upam da se hitro pozdravite. Jaz ravno končujem, vsaj upam, en orng prehlad.  Vsem pa čestitke za izgubljene kg, ostalim pa, ki ste danes zagledale +, bo pa sigurno boljše naslednji ponedeljek.

Punce, super ste, zelo rada vas berem.


_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1974
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 17:04:14   
tejci1981
Dan!

Evo me da javim user posted image !

Ime:           Tedensko:    Skupaj:       Začetna:    Želena:     Trenutna:
tejci1981    - 0,5kg         - 4 kg           103,5kg      70kg          99,5kg

Se vidi da sem grešila user posted image
Kar je pomembno - sem pod 100 in (upam, da se mi ne zarečeuser posted image ) nikoli več nočem videti 3mestne številke na vagi!user posted image

Čestitke vsem za minuse, tiste z plusi pa pogumno naprej!


Sami hvala za tortico user posted image , si jo bom privoščila ko pridem pod 9-tko user posted image (tisto ta pravo mislimuser posted image )

Zeljna juha - probala 1x, že drugi dan nehala, ker mi je bla  user posted image

Lepega valentinčka  user posted image



(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 1975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?