|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
14.2.2011 8:21:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lija34)
  Neposredna povezava do sporočila: 1926
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 8:26:10   
naomy
bravo punce!!!! vse imate lepe rezultate, jaz pa sem ga pobiksala na celi črti ta vikend... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

torej, trenutna teža: 76,5 kg, v tem tednu pa +0,8 kg... user posted image user posted image user posted image user posted image

malo je verjetno kriva tudi user posted image , največ pa moje požrtije v tem vikendu... ampak se ne dam, danes gremo s polno paro naprej, brez prekrškov in z veliko aerobike!!!

lep dan vsem user posted image

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 1927
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 8:33:25   
sami0804

Jutro!

Najprej naj napišem mojo obljubo,kaj si kupim,ko shujšam 10 kg-NOVO VAGO!!!user posted image user posted image user posted image
Madoniš...10x sem stopila gor in 10x mi je različno pokazalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No,neki vmesni rezultat pri tej moji zmešani vagi bi bil 115,9kg-kar pomeni -0,7kg in sem zeeeeelo vesela,če pomislim na cvetke preteklega tednauser posted image -ko me je morala že aleksandra brcat..aučuser posted image


Drugače pa čestitke vsem za izgubljene kilograme,katerim ta teden ni uspelo-ne obupat,ker se teža iz dneva v dan spreminja in veselo gremo naprej!!

Ker pa je danes praznik ljubezni in vas imam jaz tudi rada,vam poklanjam eno virtualno tortico

user posted image


Zdaj pa bežim,ker grem možeku spečt eno pravo....sem dobila včeraj preblisk in bom danes spekla eno tini mini sachercouser posted image .Ker bo to moja prva,mi držite pesti,da bo tudi užitna...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1928
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 8:35:32   
majakla
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image  DOBROo user posted image JUTROo user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1929
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 8:35:46   
Azzurra
Sporočam moje podatke za tabelo.

Začetek diete: 18. 1. 2011
Začetna teža 17. 1. 2011: 64,5 kg
Prvo tehtanje 31.1. 2011: 62,5 kg
Drugo tehtanje 7.2. 2011: 61,9 kg
Tretje tehtanje 14.2.2011: 61,2 kg
Tedensko: - 0,7 kg
Skupaj: 3,3 kg

Sem kar zadovoljna, ne smem pretiravat in hitet, poletje je še daleč user posted image  Pa tudi na mojo višino (167cm) je moj ITM kar v redu, ampak saj veste...

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 1930
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 8:43:01   
majakla
Podatki za tabelo: 87,5 kg
 
Pomeni: - 1,3 kg; skupno: - 1,9 kg
 
. - . - . - . - . - . - . - . - . - . - . - . - . - . - .
Sami: HVALA, jo že jem, doobraaa je,
tak da babe začnite, da ne bom cele
požrla. user posted image



< Sporočilo je popravil majakla -- 14.2.2011 8:45:30 >

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 1931
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 8:43:40   
Azzurra
Za tiste, ki sprašujete o tehtnici...saj ne vem, če bi jo imela rada ali bi jo sovražila user posted image user posted image user posted image
to so te tehtnice - kopiram link spodaj, izbral pa jo je seveda moj mož, kar se tiče tehnikalij ne odstopa in vedno izbere dobro kvaliteto: http://www.tanita.com/en/

Izmeri delež maščobe (tukaj ti pove tudi delež okoli pasu), izmeri mišično maso, izmeri delež vode, težo kosti in kostno gostoto, na podlagi vnesenih podatkov (višina, starost) ti izračuna tudi stopnjo natreniranosti, kot sem rekla tudi vrednost kcal, ki jih lahko vneseš v telo in predvidi celo kdaj naj bi človek treniral zato, da doseže boljši učinek. Več kot toliko se v to še ne spuščam, ker se tehtam 1-2krat na teden, bo še časa za to, da jo preštudiramo.

Za tiste, ki ste me spraševale glede vrečk za peko: to so Alu-fix vrečke, v trgovinah se jih dobi poleg folij. Gre za tako tanko, ploščato embalažo, ki izgleda takole: http://www.najcena.si/product/33245/alu-fix-vrecke-za-peko-81
Moram rečt, da so mene čisto navdušile.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 1932
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 8:45:42   
ječi12
ojla še jst

-0,7 ta teden,skupaj 9,9kg

pa lepga valentinčka babnce :) grem našga dojenčota porihtat....

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1933
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 9:07:00   
vila
Dobro jutro. Tudi jaz javljam današnji rezulta.

glede na prejšnji teden -1,5, današnja teža 120,5, skupno -4,5 kg

Čestitke vsem za izgubljene kg, pa lep dan zaljubljenih.


_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1934
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 9:07:22   
valči
Ojla!

Sicer,kot sem predvidevala,tokrat sem pridobila in to + 300 g,torej tehtam 64.9 kg.Ajme,mi je treba tega,ko bi lahko bilo okroglih 64...Bo pa drug teden,more bit,verjamem,da bom zmogla.Saj na dolgi rok hujšamo.

Je pa to tako zanimivo,ko te prime,ne vidiš nič,le tisto,kar si želiš...Pa fajn je,ko te mine.

Upam,da boste imele biljše rezultate,kot jaz.Srečno.

Sedaj pa šibam delat.Čavčiuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1935
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 9:29:11   
2ursae
no, jaz sem za 0,3 kg lažja, torej imam 69,4 kg, skupaj izgubljenih 2,6 kg.




_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 1936
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 9:45:36   
beachgirl
jeeeeeeeeeejjj--bravo sami:)))..saherca ti pa bo uspela..js jih ta mesec kr naprej pečem..in nič ne jem:))..danes bo pa rafaelo kokos vanili torta:))))

lep srčkast dan ti želim:)

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1937
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 9:47:09   
beachgirl
evo...js imam ta teden - 1 kg..vse skupaj -12kguser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1938
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 10:07:19   
kiara85
samo da javim težo-sm mal v gužvi...

dobila ornk kazen za len in grešn vikend, je v petek bil že fajn minus, dans pa 88,5kg, kar je samo -0,1kg tedensko. skupno -0,5kg.

sm zdaj jezna sama nase in imam cilj za ta tedn 87,9 in pika!!!! če bom kaj sračkala prosim da me ful kregate in pošljete kakšo brco v rit! hvalauser posted image
kaj več popoldan, zdaj moram it!



(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1939
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 10:09:06   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

evo...js imam ta teden - 1 kg..vse skupaj -12kguser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image Danes si pa le privošči...

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1940
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 10:13:17   
ljupka
A je gdaj katera jedla zeljno juho?
Jaz jo že 3 leta gledam in razmišljam če bi en teden probala.Lahko pa ješ zraven en dan sadje,drug dan zelenjavo,tretji dan sadje in zelenjavo,četrti dan meso,,pol neoluščen riž...
Kaj menite naj poskusim?

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1941
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 10:16:45   
sami0804
Ljupka,jaz sem jo lani probala in mi je bila res všeč-edino količine v receptu so mi bile prevelike...se mi zdi boljše,če si jo sproti kuhaš ali pa za dva dni največuser posted image

Imam v planu jo skuhat včasih za večerjo,ker imam večen problem z večerjami,odkar se popoldan izogibam OHuser posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 1942
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 10:26:02   
pety78
Pozdravljene,

Po sinočnjem tehtanju sem morala odpreti to temo, če me sprejmete. Na tehtnici se je sicer nabiral že prah, ampak hlače so mi pa postale vse bolj tesne, pa sem morala preveriti, kaj se dogaja. user posted image Ok, saj ni nekaj drastičnih kilogramov za zgubiti, kvečjemu 5, toliko sem jih namreč pridelala sedaj od jeseni. user posted image user posted image user posted image Posledica peke tort. user posted image

Kar nekaj strani ja za prebrati, pa bi prosila, če mi samo na kratko poveste, na kak načih hujšate? Samo manj žri dieta, ali se greste ločevanje in te zadeve? user posted image

Hvala in držim pesti, da bomo do poletja samozavestne v kopalkah. user posted image

_____________________________



(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1943
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 10:31:50   
beachgirl
mislim..da tule gor ima vsaka svoj način..vsako telo je stroj zase in ni rečeno..da bo tebi odgovarjalo nekaj..kar je za drugo fantastično:)..nekih okvirjev se sigurno držimo vse.mislim, da ni napačno, če dopoldne uživaš oh..popoldne in zvečer pa večino beljakovine..najbolje pa je..da si prebereš in potem poskusiš sama pri sebi...aja..pa pozdravljenaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 1944
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 10:36:10   
aleksandra123
Uuuu, bravo bejbe, sami dobri rezultati!

Sami, hvala za virtualno tortico, res je lepa!

Tiste, ki boste pekle prave, naj vam dobro uspejo!

Pety, dobrodošla. Hujšamo vsaka po svoje, nekatere Monti, nekatere manj žri, ... saj boš sproti videla, zdaj bi bilo res že veliko čitanja za nazaj.

Jaz imam en del današnje rekreacije že za sabo(uro in pol vaj z utežmi in trebušnjakov).

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 1945
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 10:55:43   
BabyKitty
ljupka pri dieti z zeljno juho gre ven samo voda... kar pomeni, da se po enem tednu nazaj zrediš... jaz sem zdržala 2 dni s to juho, potem mi je šla pa že na bruhanje user posted image ...

Pa da še jst poročam... prejšnji teden v torek sem imela 63,3 danes 62,5 torej -0,8kg jeiiiiiii user posted image še par tednov pa bo user posted image

Čestitke vsem za minuse user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1946
   [Brisano sporočilo]
14.2.2011 10:56:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aleksandra123)
  Neposredna povezava do sporočila: 1947
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 11:20:11   
lija34
Sem jezna, pozabla ctrl+...pa me je vrgl ven, bom še enkrat na hitro.

sami0804 hvala za tortico, so se vsaj učke najedle. Jaz danes ne bom pekla torte, niti je nimam namena kupit, če pa jo prinese moj, jo bom z užitkom pojedla. Za kosilo bom pa pekla pizzo, je že to preveč, tak da upam da jo ne bo prinesel (drugače jo vsako leto), sam bi jo user posted image , sam dans pol pa dva mesca ne.

Zeljna juha: sem probala, prvi dan ful dobra, drugi dan jo ješ po sili, tretji dan se mi je ustavila in romala v smeti. Koliko je šlo dol sem pozabla, to je moja izkušnja.

Naslednji ponedeljek sem sama sebi obljubila presenečenje na tehtnici, tak da bom probala te današnje grehe uničit z telovadbo. Ta teden bom zjutraj delala http://www.youtube.com/watch?v=yyvodXghXBs
+ 100 trebušnjakov , zvečer pa 4x tedensko 60 min orbitreka (tolk sem do sedaj, mogoče podaljšam). 
ctrl... 


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1948
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 11:24:38   
lija34
Sem jezna, pozabla ctrl+...pa me je vrgl ven, bom še enkrat na hitro.

sami0804 hvala za tortico, so se vsaj učke najedle. Jaz danes ne bom pekla torte, niti je nimam namena kupit, če pa jo prinese moj, jo bom z užitkom pojedla. Za kosilo bom pa pekla pizzo, je že to preveč, tak da upam da jo ne bo prinesel (drugače jo vsako leto), sam bi jo user posted image , sam dans pol pa dva mesca ne.

Zeljna juha: sem probala, prvi dan ful dobra, drugi dan jo ješ po sili, tretji dan se mi je ustavila in romala v smeti. Koliko je šlo dol sem pozabla, to je moja izkušnja.

Naslednji ponedeljek sem sama sebi obljubila presenečenje na tehtnici, tak da bom probala te današnje grehe uničit z telovadbo. Ta teden bom zjutraj delala tae bo po vajah Billy Blanks (sem hotla prilimat link, pa mi ni objavlo) +100 trebušnjakov, zvečer pa 60 min orbitreka (tolk delam sedaj, mogoče podaljšam).
ctrl...



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1949
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 11:30:38   
Mjau
Da se še jaz na hitro javim s svojimi kg: -0,2 kg, skupaj je že -5,6kg. Zdaj tehtam 56,6 kg, ciljna teža je 47 kg (moja višina je 154cm user posted image ). Sem kar vesela, da mi kljub včerajšnji požrtiji kaže manj. user posted image

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 1950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?