|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 18:25:59   
mausilein
Ojla,punce, vidim, da ste kar pridne.
No, meni je dans tehtnica pokazala 79,3 kg. Upam, da bo v naslednjem tednu kaj več šlo dol. user posted image
Še naprej bodite pridne. user posted image

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 1976
   [Brisano sporočilo]
14.2.2011 18:26:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tejci1981)
  Neposredna povezava do sporočila: 1977
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 18:34:28   
aleksandra123
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

ob 19 uri pa grem za eno uro na sprehod. Bom res poskusila vsak dan, da se ne polenim. user posted image





Bravo za športno vztrajnost! Jaz sem pa danes malo preterala s tisto uro in pol z utežmi in trebušnjaki, kar dobro čutim roke in hrbtne mišice. Zdaj se delam bolj fit kot sem v resnici, dec ne ve za moje dopoldanske treninge.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1978
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 18:34:32   
vila
Oj

Sem ravno malo čekirala tabelo, pa me je malce postalo strah. Glede na to, koliko kg imam preveč, se mi zdi, da bom na koncu lahko še sama sebi odgovarjala in pisala, ampak punce, prosim vas, da boste ostlae še tukaj, da bom dobila kakšno brco, ko jo bom potrebovala.

Tudi danes bi jo, saj sem, ne pojedla, ampak požrla en krofuser posted image user posted image




_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 1979
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 18:35:03   
pety78
Tudi vam lepega valentinčka, ki se počasi izteka. Jaz sem se pravkar natankala z litrom vodeuser posted image , ob 19 uri pa grem za eno uro na sprehod.


Pa si ziher, da ti bo uspelo? Eno uro mislim...brez lulanja??? user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1980
   [Brisano sporočilo]
14.2.2011 18:35:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vila)
  Neposredna povezava do sporočila: 1981
   [Brisano sporočilo]
14.2.2011 18:36:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1982
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 18:40:40   
aleksandra123
Vila, ne boš ostala sama, brezskrbi. Ne bo nam šlo tako hitro, pa še ambiciozne punce smo in bomo zvišale cilje(zase vem, da si pri sedanjem cilju 65 kg še zdaleč ne bom všeč, kdaj bo to pa seveda ne vem).
Ah, en krof ni taka stvar, moja familija tradicionalno praznuje "tadebu" četrtek, tega si tudi letos ne bom pustila vzet(ričet, jota, šunka, rebrca, krofi, flancati, zvečer pa Opern bal po tv gledat).

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 1983
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 18:45:25   
aleksandra123
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Aleksandra, nikoli NIKOLI NIIIKOOOLIII se ne bi spravila hodit, če vas ne bi brala, kako tečete. HVALA user posted image



Sem že včeraj pisala, da BREZ VAS ne bi telovadila, delala trebušnjakov, hodila pol manj, teč sem šla pa šele včeraj za test kondicije.

Mater, sem namenjena obešat cunje, sem samo preverila, kako teče debata, zdaj pa ne morem stran od računalnika.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1984
   [Brisano sporočilo]
14.2.2011 19:01:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aleksandra123)
  Neposredna povezava do sporočila: 1985
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 19:10:45   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: vila

Oj

Sem ravno malo čekirala tabelo, pa me je malce postalo strah. Glede na to, koliko kg imam preveč, se mi zdi, da bom na koncu lahko še sama sebi odgovarjala in pisala, ampak punce, prosim vas, da boste ostlae še tukaj, da bom dobila kakšno brco, ko jo bom potrebovala.

Tudi danes bi jo, saj sem, ne pojedla, ampak požrla en krofuser posted image user posted image




Če si dobro pogledala tabelo,si videla,da nas je kar nekaj,ki imamo še veliko dela pred sabo in bomo še kar nekaj časa "strašile" tu gori-pa še vedno novo družbo dobivamouser posted image -vidiš,kak smo fajn-zdaj hočejo vse hujšat,samo da lahko klepetajo z nami...

Kar se pa brc tiče,zaradi enega krofa je pa res ne dobiš,boš morala kar na kaki konkreten The greh počakat...user posted image

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 1986
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 19:18:49   
aleksandra123
Seveda so simpatično-lačni dobrodošli. Vedno tudi našemimo "tadebeuga", tako, da sedi za mizo in tudi on uživa v požrtiji.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1987
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 19:22:41   
sami0804

Ja,pa še moja spoved danes-da ne bom jamrala samo ob malih grehih,bom danes napisala moj katastrofalen jedilnik

Z kava z mlekom 1/4 prekajene klobase,podobne krajnski
M je uradno ni bilo,ampak,ker sem pekla torto,sem počistila vso posodo od biskvita,čokolade in marmelade-z jezikom seveda....
K rižota z jurčki,radič s fižolom in krompirjem,SACHER TORTA
M kava z mlekom,porcija kokic
V pol porcije pomfrita,ki jo je pustil sinko

To je to,ziher sem še kako "malenkost" pozablauser posted image ,rekreacije še vedno nobene,bom pa šla kasneje,ko mularija zaspi,odsopihat eno od vaj na YouTubuuser posted image
Aja,nesladkan čaj je že kuhan ,samo zobke si umijem in smo za danes z nažiranjem zaključili-bomo videli kakšno presenečenje bo imela za mene jutri ga.Vagauser posted image



(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1988
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 19:24:46   
naomy
beachgirl user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hitro okrevanje vam želim!

aleksandra123- tebe pa prav občudujem! res vsaka čast! toliko km kot jih ti narediš... uffff, moraš imet res močno voljo. kakšne vaje z utežmi pa delaš? jaz delam občasno body pump in imam palico težko 4kg, potem pa imam še ročke po 1,5 kg vsaka. na "tadebeu" četrtek si pa le privošči, si zaslužiš user posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1989
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 20:00:58   
birdy
Helov.
Dons super stanje na vagi, po dveh tednih ena kila manj, glih tko kot sem hotla. Ne bi rada preveč hitro shujšala da mi ne bo preveč kože ostalo. Torej:
teža: 79,6kg
izgubljeno: 1,1kg
Končno sem se lotila orbitreka, sicer do zdej samo 2x, nekak vedno kej vmes pride, dons bi lahko izkoristila k tamal spi pa me glava boli za znoret, pa slabo mi je. Seveda moja ljuba prijateljica migrena.user posted image user posted image
Pa vaga je pomoje dons prišla, jo je treba it še iskat. Moja super spešl vaga, jeeeeee, kok sem veselauser posted image user posted image


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 1990
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 20:07:54   
aleksandra123
Naomy, pri najboljši volji ti ne znam opisati vaj z utežmi, niti ne ločim leve in desne, meni mora vse nekdo pokazati... . Ok, bom vseeno poskusila, samo ne vem koliko bo razumljivo...
Uteži imam težke 1 kg, sem iskala včeraj v Hervisu 1,5kg, žal jih niso imeli, 2 kg so mi bile pa ful pretežke.
1. roke z utežmi imam spuščene ob telesu in pokrčene dvigam do ramen(50krat)
2.roke z utežmi imam ob telesu, potem iztegnjene roke dvignem do višine ramen(50krat)
3.roke z utežmi imam v višini prsi in potem izmenično levo in desni iztegnem naprej(50krat)
4.roke z utežmi imam v višini ramen in jih potem dvignem, dokler roke niso iztegnjene(50krat)
5.naredim 20 trebušnjakov in cel sklop naredim še 3krat.

Hvala za pohvalo za močno voljo, rada bi pokurila čimveč kalorij, da bi lahko čimbolj normalno jedla, popoldne pa rada izkoristim dnevno svetlobo in sem takrat zunaj, no, znam bit pa tudi hudičevo lena, brez skrbi.

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 1991
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 20:41:15   
beachgirl
lumpikaaaaa.....prlepim fotkoo..al..torta je fantastična..mislim da bomo zdej lep čas samo to pekli:)))..ampak več kot kosa pa nisem spravla dol:)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1992
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 20:41:36   
kiara85
najprej čestitke za super rezultate- nekatere ste čist divjeuser posted image tiste, ki pa nismo ta tedn bomo pa nasledn tednuser posted image

jz končno ven iz vikend krize, dans jedla super, edin po kosilo mi je valentinček rebrco čokolade odstopiluser posted image pa se ne sekiram preveč, kr je blo za valentinovo in sem se drugače cel dan držala, pa še končno sem spet telovadla-bravo jzuser posted image


vila- brez skrbi, če ne bo druge, bom jz kr dolg tuuser posted image pa ne se sekirat za en krof, mal telovadbe pa gre dol, jutri pa je nov danuser posted image

beachgirl- ne obupat, si že naredla en dobr rezultat, pa sam vstrajaj naprejuser posted image
tejci1981-user posted image user posted image user posted image bravo za magično cifro, zdaj pa le glej da je ne bo nikol večuser posted image
aleksandra- ti pa si itak carica glede rekreacijeuser posted image user posted image user posted image
umpa- pred dvema mesecoma si nebi nikol misla, da boš ti tak pridna s sprehodiuser posted image user posted image user posted image
sami0804- sm kr lačna ratala ko sm brala tvoj jedilnikuser posted image dans je valentinovo, jutri pa lepo daljeuser posted image


(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1993
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 20:45:27   
beachgirl
hvala kiara:))..tudi tebi veliko moči..optimizma..in uspeh ne izostaneee..aja..veš kok dobro torto sem zdej jedlaa..vem da ti rada pečeš in ta je fenomenalna:))

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 1994
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 20:47:14   
ječi12
ojla

nism mela nč časa.

pridne za izgubljene kgje!!

js sm mela dons badminton tko da nobene druge rekreacije nebo.

drugače pa Z: jogurt
M: pest mandljev
K: konjska hrenovka in kuhan jajc
V: jogurt

uspešen teden vsem..

aja majakla v leklerku bojo pajkice od srede naprej znižane in bodo 7€

majchi js tut tebe,pa še bejbe bi se pomoje ful ujeleuser posted image

nč grem..učasih se mi zdi da mam premal rokuser posted image  tele frocki...user posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1995
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 20:49:03   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

hvala kiara:))..tudi tebi veliko moči..optimizma..in uspeh ne izostaneee..aja..veš kok dobro torto sem zdej jedlaa..vem da ti rada pečeš in ta je fenomenalna:))


he,he! sm si jo že mal v mislih predstavlala-kokosova je si rekla. se priporočam za slikco in receptuser posted image

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1996
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 20:51:13   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: ječi12


drugače pa Z: jogurt
M: pest mandljev
K: konjska hrenovka in kuhan jajc
V: jogurt




da bi jz tak mal pojedla, skup pademuser posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1997
   [Brisano sporočilo]
14.2.2011 20:54:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kiara85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1998
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 20:59:40   
beachgirl
haha, sam lepa pa ni..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..ampak nima veze...pa tud sam polovička je slikana..phaha..kam je je kaj izginlo tolk:))

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 1999
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
14.2.2011 21:11:06   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

IZVIRNO SPOROČILO: kiara85

IZVIRNO SPOROČILO: ječi12


drugače pa Z: jogurt
M: pest mandljev
K: konjska hrenovka in kuhan jajc
V: jogurt




da bi jz tak mal pojedla, skup pademuser posted image



Mogoče je :
Z: 500 g jogurt
M: velikanova pest mandljev
K: konjska hrenovka (v velikosti konja) in kuhan nojev jajc
V: 500 g jogurt

user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  ubistvu za zajtrk je 500g jogurt,za večerjo pa samo pol...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?