|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 20:45:35   
Leela
Danes je res čuden dan. F. ima vneto uho. Bomo videli kaj se bo iz tega izcimilo.user posted image user posted image user posted image  za vse bolančke.

Včeraj smo imeli dedka mraza. Je bilo fajn. L. je sicer rekel, da ni bilo vredu- Da so prehitro plesali tile čuki.user posted image Aja pa nobene igrače ni bilo notri (samo knjiga in nekaj za ustvarjat)-to je on rekel. In eni fajn nagravžni bonboni. Njemu so bili sicer všeč in se je nama režal, ker sva se pačila kot opice.
Smo šli še v mesto lučke gledat. Ogromno ljudi in luštno vzdušje. Smo šli mimo kongresnega, kjer kopljejo in smo v tistem labirintu videli kri na tleh (smo jo mogli preskočit), policaja, ki je z meglajtko nekoga iskal, marico in rešilca. No to je bila potem glavna tema celo pot in še v avtu. Dedek mraz in novoletna okrasitev niso bili tako pomembni user posted image

Aja pa H. od Tanje se je prva v vrsto postavila za DM. Je bila zelo pogumna user posted image

< Sporočilo je popravil Leela -- 11.12.2010 20:47:27 >

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 21:26:50   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: lake


IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

a lake potem ne bo nič? user posted image user posted image user posted image



Ne še user posted image


ne še?! to je pa neki novga user posted image user posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 22:00:33   
majana79
eno vprašanje, tiste ki niste iz LJ user posted image

koliko otrok mate v skupinah v vrtcu? za jasličarje mislim, se pravi za zmajčke user posted image

v bistvu pa lahko tut tiste iz LJ poveste... ker pri nas jih je trenutno 10, še 4 pa pridejo

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.12.2010 7:11:21   
koala.cek
dobro  jutro,

bojda bo danes lep sončen dan. mi ga bomo kar fajn izkoristiliuser posted image

majana - pri naših zmajčkih jih je 14 v skupini.

lakica - ooo šoping. kje sta kupovala ? kje se splača cunje kupovat ?

dudica - a ti imaš že dopust ? user posted image  kako se zjutraj rihtate ? a jih mož pelje v vrtec ?

leela - naš zmajček je čisto nor na tvojo slikico. kar vpije bacek, bacek...user posted image . no, le pocrkljaj svoje mladiče. držimo pesti, da bosta danes že ok. mi še vedno nismo prišli do prestolnice. se mi res ne ljubi zmrzovat, ker potem pa samo divjamo nekam, da se čimprej pogrejemo. ta del mi res ni všeč. bi moglo biti tam 7stopinj, da bi bilo idealno za sprehajat.user posted image

sicer pa bi bilo fajn če tile minusi pomorijo vse bacile in viruse, ki so v zraku. zaenkrat se kar fajn držimo, fanta sta zdrava, včeraj sem jih peljala k frizerju (je en štuk nižje)user posted image , ker sta bila res že dva kekca.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.12.2010 8:11:52   
nikolet
jutro

evo smo pokonc od 7h , smo se spedenal zdej pa jz kavo pijem otroc pa se igrajo in gledao živ žavuser posted image

majana: pri nas v vrtcu jih je 14 otrok...

pa sonček je že zunajuser posted image pa mrzlo k hudič....


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.12.2010 8:22:24   
PapuaNG
jutro,


žuranje v petek-uspešno. Sem se šele danes kokr tok sestavila user posted image Je pasalo mal ven med ljudi. Naslednji teden mogoče ponovimo. Mulček je tudi bolje, že dva dni brez vročine, kašlja tudi manj, edino z nosa mu fejst teče. Pa mislim, da gre jutri vseeno v vrtec. Sej drugače je pa isto živ kot sicer, ni videt, da bi mu kaj manjkalo. Sem zdej že pogruntala, da dobi vročino takrat, ko slabo ali premalo spi. Popoldne gremo pa tastu, ima rojstni dan, tko da nam spet ni treba kuhat user posted image

majana-pri našemu jih je 12 v skupini, ampak to zato, ker je manjša sobica, tko da jih ne more bit več kot toliko. Pa se majo čist luštno, itak vedno kakšen manjka...

pa pikepoke za vse bolančke....

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.12.2010 10:31:13   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

dudica - a ti imaš že dopust ? user posted image  kako se zjutraj rihtate ? a jih mož pelje v vrtec ?


Jp,6 dni,en dan sem porabila,5 dni ga imam pa za praznike user posted image
Zjutraj jih moj pelje ja,da lahko mal dlje spita user posted image .Tko da se lahko tud jaz kasnej zbujam user posted image ob 5.30 grem od doma.

Drugač smo pa spali do 8h user posted image ...zdaj gledamo risanke kuhmo kosilo,popoldne gremo pa po dooolgem času k eni teti na obisk ker so se vselili v novo hišico.
Pa ena mi je zrihtala nalepke špar tako da grem ta teden T. po dormeo odejco user posted image ...upam da je okej

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.12.2010 10:50:08   
Dudica1
Aja pri nas v vrtecu jih bo tud 14,nekaj jih bo zdele januarja pe prišlo tko da jih bo 14.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.12.2010 10:55:51   
betty.ford
Dudica, povej potem, kako boš zadovoljna s tole Dormeo odejico. imam tudi sama namen kupiti.

Papua, če ima smrkelj še zelen, ga ne pošiljat v vrtec.

Leela, majana,... je že bolje? user posted image



zmajček spi. danes se kaže prav lepa nedelja!
s prvim sva napisala pismo Božičku. zdaj je le še na Božičku, da prinese željeno.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.12.2010 10:59:33   
betty.ford
kar se tiče zmajčkove skupine - nekje do februarja bodo zafilali kvoto 14.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.12.2010 11:08:44   
ivanamdb
kukuc punce!

pikepoke za vse bolancke!

v nasi skupini jih je 12 (druge pa po 13), ampak kolk jaz vem 14 je dovoljeni maximum, in tud je tolk zunaj omaric za vsako skupino.

bravo za odejo Dudi, jz tud zbiram...upam da bom do konca tedna zbrala se 2! men se zdijo ful lustne! pa se te nalepke za na stene so tudi!

se ta teden sm samohranilka, potem pa je koncno konc! user posted image


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.12.2010 11:26:44   
Dudica1
pravijo da so fine te dekce...ah jaz tud ne bi zbrala pomoje tolk ampak mi je ena zrihtala tko user posted image user posted image ...in grem ta teden iskat.Za nalepke pa ne vem ker imamo že mojstra mihca.

Jutri grem pa torto naročit za našega 4-letnika user posted image .

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.12.2010 12:32:08   
eelyy
Dann!

Se bom malo odpočila obadva spita,celo jutro pospravljam za T. kuham perem...Potem gremo ven,ker je T. nezdrži,da negre ven in sej je prav,da se vozičkamo da se svežega zraka nadihata,zdej dokelr sem v porodniški.

Hvala za odgovore za 4 urni delavnik(škoda,ker to bi me dajali mešano delati in pomoje največkrat res popudne in nemorem,potem je isto če delam polni delovni čas),ker mi nima kdo odvažat otrok iz vrtca...oziroma,če ga L. sploh dobi.

v naši skupini je 14 otrok,pa vedno kdo manjka...pa so luštni,sicer nimajo prav velike sobe se pa imajo lepo,vedno ko pridem pokukam in so prav fletni.
T. ima v vrtcu prijateljico in sta prav hecna,vedno ga kliče in za njim hodi,mu maha...Sem tok vesela ko je tako zadovoljen in vesel,ko gre noter. V petek se je v vrtcu butnil v štok je imel eno stran obraza čist rdečo ampak ok. doma tudi skače in se vedno ob plesanju kam zadene.

lep preostanek dneva

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.12.2010 12:40:39   
majana79
Dan!

J. je boljše, hvala za pikepoke. Ponoči je dobil kar voltaren svečko, pa celo se mu je uspelo malo prepotit in zaenkrat se drži pod 37.5. Bo pa vseeno cel teden doma, sem se kar odločila. Glede na to kaj vse razsaja, ni dvakrat za rečt, da bo pobral še kaj. V službi itak ni gužve, tako da se bodo že znašli.

Očitno sem pa ponoči nekaj čudno spala in me hrbet ubija. Moj gre na volitve, je v komisiji, pa ga sploh ne morem prepričat da tistih par 10 eur čist nič ne odtehta, da ga skoraj cel dan ni doma. user posted image ne rečem če bi nam ne vem kako primanjkovalo denarja... user posted image

ledenka, a sta šla z M. na lutke? kako je bilo?

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.12.2010 19:29:44   
betty.ford
da nas malo dvignem.

danes HB sonček!
na referendum pozabila. ampak, če priznam, ne vem točno, zakaj se gre, tako da moj glas ne bi bil ravno pravi glas. sem poročila bolj z levim ušesom poslušala...

evo, en sončen user posted image  za vas, drage moje...
zdaj upam na svetlo zimo.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.12.2010 19:32:22   
betty.ford
user posted image  za malega T, eelyy...

pri nas je tudi zmajček vedno bolj šlampast pri plezanjih in pri premagovanju oviruser posted image
pa sva 2 zraven...

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.12.2010 20:00:53   
koala.cek
pišuka, nogo sem si zvilauser posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.12.2010 20:13:28   
koala.cek
je bil krasen dan. sicer mrzlo, ampak do konca sočen user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.12.2010 20:47:02   
ivanamdb
koncno mir!
mi sve imele ful intenziven dan...gospodicna je ful veliko jedla, in vsakic ko je z zlicko zajemala mamino zupco je rekla "njam"...bravo mama!user posted image
potem je prikukal soncek in sve sle zunaj se igrat z zogico. potem sm rekla, ma daj...a greve na predstavo v lj...zakaj ne...v 5 min se zrihtale in sle...tud parking sm takoj najdla! user posted image
nisem vedla ce bo pridna, ampak moram rect da me je res presenetila, vstopnico je vedno drzala v roki in je tko pridno gledala! na koncu ko je gospa dala darilca je kar sama stopila naprej in uzela...wow!
potem sve hitro sle nazaj, ker smo sle na kofe s leelo in L. kot vedno je gospodicna "haracila" po kavarni... leela super vaju je blo videt! pa ko se vrnemo skupi z mojim, koncno lahk gremo na kako pizzo!
a ja predstava je bla ta http://www.lgl.si/index.php/predstave/predstava/tik_tak
moram rect da sm bla mal skepticna, ampak tud men je bla zeeeeelo vsec!
v petek, ce bo gospodicna pridna gremo na to http://www.lgl.si/index.php/predstave/predstava/mavrica
zdaj pa koncno grem oropat hladilnik pa klicat mojega.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.12.2010 21:38:54   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

a ja predstava je bla ta http://www.lgl.si/index.php/predstave/predstava/tik_tak
moram rect da sm bla mal skepticna, ampak tud men je bla zeeeeelo vsec!

sva gledala tole, priporočam user posted image user posted image user posted image  

Mavrico greva pa enkrat drugič, ta teden bo itak dovolj dogajanja...

jutri zjutraj pa na polikliniko na kontrolo.... user posted image  kolk bo le to trajalo???

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 6:51:22   
PapuaNG
jutro,


smo žural ponoč user posted image Ob štirih se je zbudil in nikakor nazaj zaspat...ne vem, kdaj ga je pol končno odneslo spet v deželo sanj...men se je zdelo, da sem lih za pet minut zatisnila oči, pa je bla ura 6 user posted image Pa je do takrat čist lepo spal...tko da ga bom pustila malo dlje spat, da ne bo prevelika kriza v vrtcu. Je blo smrklja včeri popoldne ful manj, tut zelen ni bil več tok včeraj, kašljal je pa tut že ful manj. V službi je itak norišnica in bojo pomoje čist veseli, če nazaj pridem. Upam samo, da zdej mene kej ne popade, ker tako malo spim...nos mam že itak čist zaštopan.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 6:57:45   
šivilja
No, mi smo tudi žurali ob štirih ponoči - je He. bruhala. Zdaj pravi, da je OK, ampak jasno da sem doma.

Spala pa nisem več od štirih, ker najprej sem čistila in dajala prat, ko sem se vrnila v posteljo, ga je začela pa H. sračkat in praktično ni več spala (domnevam da zamašen nos in trojke, ki začenjajo rast).

Samo upam, da nima He. kakšne ultra nalezljive viroze in da ne bomo čez dva dni že vsi školjke objemali. Čisto nič ne rabim tega.

BI mogla danes v službi eno veliko sranje reševat - ga je ena fejst seklala v petek, jaz sem pa to v soboto ugotovila. Moram šefico čez ene 10min poklicat. Ojoj

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 8:05:11   
betty.ford
jutro!

ta teden ali vsaj polovico tedna bomo vrtec izpustili.
zmajček je že bolje, veliki pa je zjutraj kašljal, da me je bilo groza ga poslušat. ostaneta na opazovanju.

imam le problem praznega hladilnika. bom morala biti izvirna, da ju nahranim, ker z obema se mi pa ne da v trgovino. nimam dovolj močiuser posted image

šivilja, Papua,... user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 8:55:03   
nikolet
jutro

otroc v vrtcu, bila na sejmu, pospravla kuhinjo in si skuhala kavo, zdej jo pa pijemuser posted image

drugače je pa čisti dolgčas.... bom še 14 dni doma in se mi že zdaj ful vlečeuser posted image

uživajte, grem peglad.....


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 9:05:39   
petrazg
Jutro...

Pri nas tudi otrok doma... malo ga tudi pri nas driskamo, tako da bomo videli kaj se bo razvilo. Drugače mu nič ne manjka in mu je že uspelo stanovanje na glavo postavit user posted image

Lejki jaz sem bila pa že veselauser posted image ... Je pa tako pri malih, ko so bolani in čisto bogi itak, da mu v vsem ustrežeš samo da vsaj malo poje, popije. Pikicepokice.

Betka... tudi za tvoje mladičke pikicepokice... in za vse ostale bolančke user posted image user posted image user posted image

Grem malo Nodija gledat... čao

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?