|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 22:06:11   
ledenka
lejkica ma pa zanimiv zapis na FB o zarečenem kruhu user posted image  le kaj to pomeni? user posted image  user posted image ?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 22:13:31   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

lejkica ma pa zanimiv zapis na FB o zarečenem kruhu user posted image  le kaj to pomeni? user posted image  user posted image ?


mene tudi firbec matra - sem pa nekaj podobnega pomislila

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 22:14:13   
šivilja
Ledenka - a pol niste šli na morje?

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 23:24:17   
Tanja_
Ja, ta lejka nas sam dražiuser posted image Sem tud jaz na to pomislila, sploh glede na to, da je še prejšnji teden govorila, da še ni za imet še enega

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 7:36:15   
nikolet
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

Dec me je glih kar spomnu, da če jst kašljam, da se čist slučajno zna zgodit, da bi mi materina dušica pomagala user posted image kura sm user posted image

Maja uživaj kamorkoli že greš... Nisem zasledila kam jo pihaš user posted image Na kuhanca bomo šle pa ko prideš nazaj user posted image

Nikolet jst nisem nikoli sama doma user posted image   Zadnjič, ko sem Ž pustila v LJ prespat sem bla sama, pa še takrat sem jokala kot dež user posted image user posted image user posted image   No ampak je bla ura 9 zvečer ko sem prišla domov in naslednji dan sem bla ob 7ih že na polikliniki... Ubistvu sem domov prišla samo prespat user posted image

Kaj je zdej s tem kuhančkom res?? user posted image




jutro

ja sej to je tud velik, če si sam doma, jz delam en teden dopoldne in en teden popoldne in tist teden k delam popoldne lahko dopoldne vse pospravim k so otroc v vrtcuuser posted image
pol popoldne k pa prideta otroka iz vrtca je pa v petih minutah k da bi bomba padlauser posted image user posted image

no drugače pa smo ustali ob pol sedmih, zdej pa pijemo kavo, vsaj jazuser posted image pol pa grem na vas k moram it v trgovino...

l.p.


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 8:15:46   
Dudica1
dobro jutro!

moram it naštimat zajtrk,imam dva lačna user posted image

Še 14 dni pa dopuuuuust...juhu...user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 9:32:35   
nikolet
jz grem pa šele čez 14 dni delat user posted image user posted image

no sm bla v trgovini, mi e zmankal mesa... no in je bil dec z mano... seveda brez pera ne gre... pa je spet šel cel premoženjeuser posted image   zdej pa moram it mal k tastu k je naša N. mal tečna prav da hoče it " goj k dedu"user posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 9:38:15   
majana79
Jutro!

Ni dober dan... gremo na Metelkovo, ko se zbudi, je zakuhal, še bolj kašlja in čudno diha.

Očitno je pobral v vrtcu neki user posted image a bronhiolitis razsaja? neki se mi zdi da sem z enim ušesom zasledila?

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 9:58:37   
ledenka
jutro user posted image  

smo kar doma... včeraj bili na ORL kliniki, je mel M čuden izcedek iz ušesa. nič hudega, sluhovod si je z nečim popraskal.

majana user posted image user posted image user posted image  za J. jep, respiratorni infekti so na pohodu...

gremo danes k bratu na kosilo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 10:11:22   
Dudica1
Sonček je user posted image user posted image
user posted image za vse ki jih potrebujete!

Sm hotla it v trgovino pa očitno še ne morem it moram mojga počakat da pride in grem pol sama!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 10:31:52   
betty.ford
majana, res nekaj razsaja. user posted image

zmajček je že ves teden "doma" zaradi kašlja, prvi se mu bo očitno naslednji teden pridružil.


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 12:54:44   
eelyy
Dann!

Evo takole se vam na hitro javim...danes in jutri sem do popudne  samohranilka je T. skos na nogah in samo zanjim hodim in poberam stvari,ko je kosilo da negovorim vso hrano meče po tleh in to kar vmes,ko jemo....

Danes je sonček je pa zjutraj zelo mrzlo,tako da sem bila kar notri zaradi L. drugače gremo ven ko moj pride vsaj kakšen krog z vozičkom.
Danes bom naredila piščančjo rižoto z solatko za sladico bo kompot.

Moj možek drugače zna lepo porihtati malega brez da bi mu kej govorila in pisala kakšen načrt,tudi pospravi lepo in skuha(ampak kuha samo ob nedeljah)mu pomagam vmes.
živa; Imaš dobrega moža ti veliko pomaga.Zdej je to obdobje( je T. minilo),ko je samo vpil po stanovanju,za brezveze se drl kot zmešan...se včasih še,ampak redko kdaj.Zadnji mesec v nosečnosti je naporen(sej se ti nič neda in komaj kaj narediš).

Kar se tiče kuhanja pa vsak dan zdej,ko sem doma toplo kuham vedno včasih tudi po dvakrat na dan..kako bo ko bom začela delati pa nevem?

Aha še eno vprašanje;
Če bi delala 4 urni delavnik(ali je to stvar delodajalca,če mi odobrijo ali bi mi morali po zakonu glede na prošnjo,ker bi se mi edino izšlo,če bi delala samo zjutraj,tukaj nevem ali sami določijo urnik ali vpoštevajo mojega??)


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 12:56:25   
eelyy
bolančki: pošiljamo vam z L. in T. velikooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 14:27:29   
majana79
mi smo zaenkrat ok, kaže samo na nekaj virusnega... se gremo v ponedeljek spet pokazat

eelyy
, delodajalec ti je dolžan omogočit koriščenje skrajšanega delovnega časa, vendar pa ti lahko določi da delaš npr. samo popoldne (nisi pa dolžna delat nočnih in pa nadur)

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 16:56:33   
tubby
Hej

jaz obležala z vročino kašljem in bolečinami v celem telesu in to že 3 dni user posted image

in lih zdaj k je treba v službi se tok naučit pa se dokazovat, k serči je tudi šef bolanuser posted image

Kaj dogaja? kera noseča?

kuhančka bi ja, sm da se pozdravim

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 18:34:53   
majana79
tubby, pikepoke!

J. še vedno kuha, mu ne pade pod 38,5 tudi s svečkami... user posted image hb je vseeno ful aktiven, sploh ni da bi ležal...



(odgovor članu tubby)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 19:11:08   
betty.ford
a je bila danes sobota?user posted image

sem prav čudna, že ves dan. kot da bi imela prazno glavo (kot da je že kdaj bilo kaj v njejuser posted image ) - se mi kolca po morju. in za povrh me še mali sprašuje, kdaj bomo šli spet na morje...

jest bi toplo, skoraj vroče poletje!
pa shujšala bi rada.

tubby, pozdravi se! čimprej! user posted image  
da nimaš ti slučajno "nosečniške" gripe?user posted image

meni je mali danes rekel, da bi imel še enega bratca. sestrice ne, ker s puncami se ni fajn igratuser posted image
"mami, a ga boš mogla ti rodit? ali ga lahko druga mamica?"
"no, ja... če hočeš bratca ga bom mogla jaz rodit," da ne bom glih razbijala družine pa pošiljala očka h kakšni drugiuser posted image

se mi meša... saj pravim, da imam prazno glavo!user posted image

pa žmiljon rdečih hroškov, da se bolančki pozdravite!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 19:27:29   
Dudica1
tubby pikepoke!

Tud jaz sm čudno danes,glava me je bolela dopoldne da sm mislila da mi jo bo odprlo!user posted image ...pa še Maj je nekaj čuden ne vem kaj bo...in še sama sem bla!!!

Oh da neham jamrat...

Zdej sm si prvoščla en radler user posted image

Pa za J. pikepokice!

Namakala sem se v relaxu od justa tko da sm zrelaksirana zdejuser posted image user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 19:34:53   
nikolet
eelyy: tak e kot ti je že ena napisala, ti po zakonu lahko delaš po 4 ure do tretega leta prvorojenega, če pa imaš dva ali ki nista stara tri leta lahko delaš po 4 ure do 6 leta najmlajšega otroka, tak je zakon in pri nas jo tudi upoštevajo! greš pa sam na socialo in se z njimi zmeniš, pol greš pa k delodojalcu in mu pač poveš da bi delala po 4 ure. je pa res stvar delodajalca kako boš delala, lahko te zajebe in te da dealat sam popoldne, pri nas vem da dela ena punca skoraj skojz popoldne, k jo pač takrat rabiuser posted image , je pa frej sobote, nedelje, preznike, nadur... razen če jo res rabi v soboto je potem en dan v tednu frej user posted image

no upam da sem ti kaj pomagala!

no zdej grem pa tavelzga napodit vn iz bane, k je not že pol ure, N. spi.. mož pa spi na kavču, spetuser posted image user posted image

nočko


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 19:50:15   
majana79
delodajalcu je potrebno dat pisno zahtevo, ker se potem sklene aneks k pogodbi o zaposlitvi

ni pa potrebno delat samo 4 ure, lahko karkoli med 4 in 8 (nekaterim ustreza 5, 6, 7...) odvisno je spet od narave dela in potreb posameznika



(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 19:58:38   
lake
No. no punce, danebo zmede, nisem noseča, tega kruha še ne bom pojedla user posted image user posted image . Sm včeri pol razmišljala da bo zihr kdo kej tazga pomislu. Ubistvu sm to napisala, ker sm pred nosečnostjo marsikej rekla da moj otrok ne do delal, in predvsem jedel, Kot so kokakola, Mc Donalds..., pa zadnje tri dni vanjo spravim večalmanj samo kokakolo user posted image . Je namreč spet mal zakuhala.

Drugače pa sva bla dons v Avstriji v shopingu, in v Ikei. Je blo kar uspešno.

Leela Jst sm delala pet mesecev po 5 ur. To ti pripada do otrokovega tretjega leta. Lahko se odločiš za delavnik od 4-8 ur. Napišeš kot neko prošnjo, ki jo oddaš delodajalcu, in ti more odobrit delavnik. Kar se pa urnika tiče pa se tudi lahko sama odločiš kako boš delala. Jst sm vseeno delala tudi popoldan po pet ur. Edino kar ne moreš sama določit, je od kdaj do kdaj bi delala. Lahko te da delat od sedmih po štiri ure, ali pa šele npr. od enajstih.

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 20:00:46   
nikolet
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

delodajalcu je potrebno dat pisno zahtevo, ker se potem sklene aneks k pogodbi o zaposlitvi

ni pa potrebno delat samo 4 ure, lahko karkoli med 4 in 8 (nekaterim ustreza 5, 6, 7...) odvisno je spet od narave dela in potreb posameznika





ajauser posted image , k pri nas sam zrihtaš na sociali in pol nešeš ene papirje k delodajalcu... ja tudi to, sam da je manj kot 40 ur na teden pa se šteje kot zmajšan delovnik....

< Sporočilo je popravil nikolet -- 11.12.2010 20:02:47 >


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 20:02:45   
Dudica1
a lake potem ne bo nič? user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 20:04:52   
lake

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

a lake potem ne bo nič? user posted image user posted image user posted image







Ne še user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
11.12.2010 20:07:59   
Dudica1
jah pol pa nič no user posted image user posted image user posted image


Tale BB pa je ej user posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Napaka, ki jo naredimo starši, ko je otrok...
Je tudi vašemu otroku kdaj dolgčas, ne ve, kaj bi počel? Ga takoj pričnete animirati, se igrati z njim ali ga pustite, d...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?