|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 11:25:42   
majana79
uf, komi sem nas dvignila user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 11:40:43   
Dudica1
no pa sem iz vrtca,je blo luštno user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 11:48:22   
nikolet
evo mene

sem otroke oddala, na kavo šla, pospravla oddala cujnce od N. in od T. , posesala, obesla perilo, zdej se pa krompir kuha, k bojo ribice in krompirjeva solata...

aja pa sonček se kukauser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 12:13:10   
majana79
o, kako si spet pridna user posted image jaz bi doma najprej odspala ene 10 ur, potem bi se mogoče lotila pospravljanja user posted image

šment, spet sem pozabila krompir naročit user posted image

dudi, a to je imel T. ali M.?

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 12:18:01   
Anonimen
Nikolet, ko tebe berem mam vedno slabo vest user posted image
Jst se že celo dopoldne spravljam posesat in cunje zložit, pa mi sploh ne rata... Košara polna cunj me gleda direkt u oči, pa se ne dam user posted image   No zdej je tamali zaspal, pa razmišljam, da bi šla kar z njim user posted image

Kaj nej kuham danes? Rib ne maram user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 12:21:01   
majana79
živček, te razumem user posted image ne met slabe vesti, nas je več takih user posted image

za kosilo pa ne vem, mi bomo šli kar na pico danes, tut nismo ribji


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 12:23:58   
koala.cek
mi tudi nismo ribji. no otroka jih jesta edino pri babi servis.

danes bom kuhala riž, piščanca in solato z rdečo peso. user posted image  simpl, hitro in dober je. sta nora na rdečo peso. sok pijeta ko za stavouser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 12:24:48   
ledenka
jaz pa bi ribe, sam jih ne maram pripravljat, ker smrdi user posted image

me zanima, če se bomo danes spravli na morje... al bo dec nadaljeval z decembersko turnejo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 12:25:28   
Anonimen
mmmm pica.... mogoče bi pa pivo spekla? user posted image    DOBRA IDEJA!!! Hvala Majana...

Tisti stric tam na FB-ju je pa moj stric in komi čakam, da mu jih napnem u živo... Se mu bo še dva dni bliskal user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 12:26:40   
Anonimen
Tale piščanček se tudi dobro sliši.... user posted image

Se ne morem odločit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 12:29:44   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

mmmm pica.... mogoče bi pa pivo spekla? user posted image    DOBRA IDEJA!!! Hvala Majana...

Tisti stric tam na FB-ju je pa moj stric in komi čakam, da mu jih napnem u živo... Se mu bo še dva dni bliskal user posted image



se mi je zdelo da je neki takega, pa ni mu treba nč govort user posted image sam skrbi ga, sej ga razumem user posted image to je tko k stare starše ful bolj skrbi za vnuke, kot pa za otroke user posted image

dej, praši pol leelo, kako je s tem pri bronhiolitisu, ker ga je F. imel... ti bo povedala glede zraka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 12:33:00   
Anonimen
Mah sej pravim, da ne bova šla ven, ker sem jaz tudi slaba in se mi ga ne da lovit user posted image Sicer pa P ni nič rekla, da ne sme ven. Še celo priporočajo svež zrak, ampak ne premrzel...
Ej on skoz neki pametuje... Ima pa samo enega otroka, pa še tega je žena (oz.partnerka) njegova gor spravla, njega pa itak ni blo nič doma... Če bi ga skrbelo, bi pa lahko poklical in vprašal kako smo, ne pa da pametuje in napada folk na MOJEM FB user posted image   To me tok raz-idzi, da ti ne znam povedat user posted image   On je edini pametnjakovič tam... user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 12:34:41   
ledenka
a ve vse po šihtu še kuhate? ker mi jemo kosilo zunaj... midva na šihtu, M v vrtcu. doma je na vrsti kvečjemu kak prigrizek in večerja, sej tud domov ne pridemo pred 5. uro.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 12:37:30   
majana79
jaz kuham, tko, v 3/4 časa, ker nimam kosila v službi, pa tut J. je več kot očitno lačen popoldne user posted image

pridem pa najkasneje ob 4 domov, kar se pozna

kuham pa zato ker moram, ne ker bi mi bilo v užitek user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 12:39:02   
ledenka
živa, glede iti ven - mogoče gresta vsaj za par minut pred bajto, da se predihata in da vaju sonček obsije user posted image  ali pa na balkon, če ga mate.

drugače pa dobro preluftaj, pa bo tudi ok

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 12:46:02   
koala.cek
ja itak da kuhamo user posted image . a veš kaj je to tri lačne desce nahranit ? sicer pa velikokrat skuham že zvečer, ali pa vstanem ob 5 zjutraj in kuham. v službi sem pa tudi do šestih, sedmih, al pa potem ponoči delam.....kakor kdaj. nekako pa se držim načela, da imamo vsaj en obrok na dan skupaj. in to je kočerjauser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 12:47:17   
Dudica1
MAJANA vse skupine so to imele samo najmlajši naši medvedki pa ne...smo postavljali smrekico in delali okraske za na smrekco,ful se mi zdi lepo tkole da pridemo še starši pomagatuser posted image

Ribji tud mi nismo,edino osliča res brez kosti,če bo moj dobil eno koščico bo nehal jest,sej men tud to ni fajn.Pa lignje še kdaj drugo pa ne...
Kaj bo pr nas dons pojma nimam ponavadi če ne vem kr kakšno zelenjavno juhco skuham pa je user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 13:54:34   
betty.ford
http://bibaleze.si/clanek/idejnica/puncka-iz-cunj-ki-rojeva.html

imam malo mešane občutke... kaj pa ve?

kuham pa samo takrat, ko se mi ljubi.user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 14:38:00   
Anonimen
Končno sem se odločila kaj bom skuhala user posted image
Piščančka v smetanovi omaki in široke rezance user posted image Pa korenčkovo juhico sem nardila user posted image

BTW MOJ OTROK SPET JE!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu betty.ford)
  Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 16:10:24   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

http://bibaleze.si/clanek/idejnica/puncka-iz-cunj-ki-rojeva.html

imam malo mešane občutke... kaj pa ve?

kuham pa samo takrat, ko se mi ljubi.user posted image


ajme meni user posted image . Men se zdi to čist preveč. Pa kakšna cena.

mmm živa okusno. za ven pa ne bi jaz šla več kot 5 minut. Takrat so mi rekli, da gre lahko ven (če nima vročine) ampak je bilo poletje.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 20:11:37   
PapuaNG
čer,


eno hitro javljanje. Ponoči nismo spali sploh. Se je zbujal do pol štirih, čeprav je bil pri meni v postelji, pol je še zakuhal...ni da ni. Dans je pa tut popoldne zakuhal, tko da je zdej na calpolu. Pa lih takrat, ko greva midva žurat. Moj je še kosilo naredu za sodelavce, tko da sva bla cel dan leteča. Je blo pa luštno, upam, da ne padem hmal dol od nespanja in dela. Havana in cocacola že čakata user posted image Mulčka moram pa tut počasi v posteljo spravit...upam, da bo danes bolj mirna noč kot včeraj, ker ga tašča merka...

Aja, mi tut kuhamo več al manj vsak dan...če je le čas in volja. Greva pa enkrat na teden ven jest ponavad...pa včasih je sam solata za jest al pa kej podobnega....

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 21:08:56   
maja1488
Papua, pri nas vedno zbolita ko gre moj za dlje od doma. Vedno! Bomo vidli kako bo zdaj. Z že tri dni noče zaspat in more nekdo ob njej bit skoz. Prej tega ni marala.
Tko...grem pakirat. Se beremo v četrtek. Pridne bodte, ubogejte dece in pejte že na tega kuhanca. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 21:16:06   
nikolet
čer

joj punce ne met slabe vesti, jz pospravlam sam takrat k sm doma. ala dopust ali pa bolniška, in ker zdej saj lahko z levim učkom gledam, in ker ne smem bit več kot pol ure na dan na računalniku in na TV. zarad oči, pol mal pospravlam.... pa še to je tak da je ko sta mulčka doma glih taku kot da ne bi nič delalauser posted image user posted image


drugače pa že vsi spijo, jz grem pa zdele,

nočko


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 21:36:02   
Anonimen
Dec me je glih kar spomnu, da če jst kašljam, da se čist slučajno zna zgodit, da bi mi materina dušica pomagala user posted image kura sm user posted image

Maja uživaj kamorkoli že greš... Nisem zasledila kam jo pihaš user posted image Na kuhanca bomo šle pa ko prideš nazaj user posted image

Nikolet jst nisem nikoli sama doma user posted image   Zadnjič, ko sem Ž pustila v LJ prespat sem bla sama, pa še takrat sem jokala kot dež user posted image user posted image user posted image   No ampak je bla ura 9 zvečer ko sem prišla domov in naslednji dan sem bla ob 7ih že na polikliniki... Ubistvu sem domov prišla samo prespat user posted image

Kaj je zdej s tem kuhančkom res?? user posted image

(odgovor članu nikolet)
  Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
10.12.2010 21:42:38   
šivilja
NO takole. Še en delovni dan za mano, še jutri pa bo konec tedna. Imam pa cedno bolj občutek, da delam v vrtcu, na pa na fakulteti user posted image user posted image user posted image  Mislim grozno.

Oh, jaz pa med tednom vsak dan kuham, ker nimava tople malice. Ne kuham samo, kadar mi kdo drug skuha (moj mož v drugem kolenu - beri: tast). Pospravljanje je pa bolj problem, se gremo princip bejruta.
Sem danes namesto, da bi pospravljala raje ene piškote za božič spekla )da se približam lanski številki).  Lani se ni nobena opogumila jih priti sprobat - a letos pride kera?


Vsi že spijo - tudi možek so imeli včeraj službeno žurko in se je vrnil ob dveh. Jaz bom pa kar na kavču spala, ker moram vstati ob šestih - prejšnjič je še dete z mano vstalo.

Zdaj pa lahko noč

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





20 jesenskih dejavnosti za otroke na prostem
Jesen prinaša hladnejše dni, vendar to ni izgovor, da se z otroki ne bi mogli igrati zunaj. Tukaj je 20 idej, kaj lahko ...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?