|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 19:10:19   
ivanamdb
ledenka - ma kva je ta snifala razredcilo??

drugac, gospodicna je pojedla 6 klementin za malco...upam da to ni prevec...da ne dobi kaksno hipervitaminozo ali kaj...

aha, pa za sv. lucijo je dobila tole skatlo little doctor, ker vsakic ko gremo P in ko vidi stetoskop ali inekcijo krici... na zacetku je gledala bolj suspicious, zdaj pa ze ordinira okoli kot kaksen primarijus... user posted image user posted image user posted image zajcku je usesa dobro izkontrolirala, meni pa temperaturo 10krat kontrolirala...naslednjic bo P vidla ko mi pridemo z nasim stetoskopom! user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 19:21:33   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

drage moje, ne bluzite.user posted image

me prav zanima, katera babica bo svojemu vnučku tisto bogo urico ko ga ima, sesalec v nos tiščalauser posted image  brrrr ...jest ji ga ziher več ne pripeljem, ker bi se drl, samo da jo zagleda
če je tam uro ali dve, ni panike user posted image  

govorimo o tem, če je tam cel dan ali celo več. takrat pa ni druge kot pucanje. glede na to, da so naše babice daleč, ga za eno uro ne bom tja vozila.

ivana, ne vem, kaj je blo, ampak smrdelo je po razredčilu. se ne spoznam user posted image  

majana, ni panike, upam, da mu pade vročina

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 19:55:27   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

govorimo o tem, če je tam cel dan ali celo več. takrat pa ni druge kot pucanje. glede na to, da so naše babice daleč, ga za eno uro ne bom tja vozila.



moja babica je 3 ure stran. hm....tiste skromne urice z njo, so mi ostale kar v lepem spominu. tudi k moževem dedku smo se vozili, ki je bil dobro uro in pol stran. meni se zdi super ohranjati stike, četudi je kratko...sej otroci nimajo nekega občutka za čas.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 20:04:00   
Leela
ja saj za pol dneva res ni panike. Ampak imam to srečo, in moji sodelavci tudi user posted image , da mi lahko tašča popazi tamalega ko še ni čisto zdrav. Zdaj ima že par dni tako zabasan nos, da ko jim bom dala tamalga jih bom prosila da mu spucajo nos, da bo sploh lahko dihal. Tile nosni prehladi se namreč lahko zelo vlečejo.user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 21:41:09   
betty.ford
khm, khm... se moram odkašljat...
pfuj, ti virusi!!!

sem ugotovila, da manj ko videvam svoja otroka, bolj sem zbegana kot mama. danes, npr. ko sem ju imela dopoldne povsem zase, se počutim odlično!

me je mulček nasmejal, ko smo se peljali domov in mu razlagam, kako se naredi izpit za avto,... pa reče, da to je pa pretežko, da on ne bo šel delat izpita za avto, ker je preveč komplicirano, da bo rajši samo zdravnik.user posted image
ko sem mu omenila, da bo za zdravnika še več izpitov moral izdelati, se je samo prijel za glavo, da to je pa preveč zanj... nekaj v tem smislu, da bo ostal otrok.
no, pa smo tam. do 30. leta bo otrok, potem pa upam, da ga kakšna punca spametujeuser posted image

glede pucanja noskov: a sem slaba mama, ker to delam samo takrat, ko je res res potrebno? ker pri nas tega res res ne marata. občasno ju strašim s kakšnim aquamarisom,...
sem pa ponosna, ker zmajček zna že kar fino pihniti skozi nosuser posted image

drugače pa: pri nas imamo babice za hranjenje. saj veste: nihče ne kuha tako dobro kot zlate babice!user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 21:44:48   
betty.ford
pa novih žmiljon user posted image  za bolančke!

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 21:56:33   
Leela
betty user posted image . Tudi mene je že lani spraševal kdaj bo lahko vozil avto. In sem mu rekla, da ko bo 18 let star bo šel lahko delat izpit. Nato me vpraša, če jaz imam izpit. In ko mu rečem da ja, on ves šokiran: Kaj a ti si že 18 let stara? user posted image user posted image user posted image . Ja glih za glih sinko.

Danes vprašam F. zakaj tist krompir toliko časa po ustih valja in reče L, da je njega videl kako bonbon liže. Mar ne partner?  vpraša F. na koncu user posted image

Grem likat lahko noč.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 22:08:21   
betty.ford
user posted image user posted image user posted image

hvala, Leela, grem z nasmejanim obrazom spat!

facko tvoj mali!

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.12.2010 9:41:01   
PapuaNG
jutro,


spala odlično. Celih 8 ur. Je moj dežural, ampak je bil tut mali dost priden, tko da ni blo žura kot dan poprej. Je bil pa zato zjutraj mali taka tečka-ne previt, ne oblečt, ne obut...sem že živce zgubila. Pa po res dolgem času je v vrtcu jokal, ko sem ga oddala. Upam, da se je hitro unesel...se pozna, da je bil cel teden doma z obema staršema. Jutri pa v četrtek sem pa še samohranilka, jupi. Pa zdravje mi peša, čist sem hripava. Pa še komunistko mam na obisku user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.12.2010 10:47:42   
ledenka
jutro user posted image  

dela fuuuul, zvečer mamo pa službeno žurko user posted image  

spali čudno... M ni hotu zaspat do 10h, sem jaz prej zaspala... in se zbudila ob 1h. koza sem šla pol perilo obešat pa kuhno pospravit, namesto da bi si zobe umila in šla dalje spat user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.12.2010 11:19:02   
ivanamdb
in se zbudila ob 1h. koza sem šla pol perilo obešat pa kuhno pospravit, namesto da bi si zobe umila in šla dalje spat


eh bravo!user posted image tut jst take p@@rije delam...namesto da si to crnogorsko prakticiram "vse kaj mores danes pusti za jutri"!

drugac, stanovanje vec al manj zrihtano. gospodicna v vrtcu...zjutraj sm jst njo zbudila! ha!!!user posted image
koncno dobila nov moleskin,user posted image in zdaj vse pomembno "preselit" v tanov. a ja pa dobila vabilo za to delavnico, tko da bom od januarja koncno s.p.user posted image tuki na notranjskem nujno rabijo dobre prevajalce...ko vidim kaksne prevode (tudi uradne ali pa marketing) groooozaaaa

aah, v cicidoju imajo super cd - kraljicna v misjem plascku. ful lep! vceraj sve si to poslisale za lahko noc, in je gospodicna prav lepo zaspala! wow! tud to se zgodi!

zdaj sm dobila en doooolg prevod, tako da me bo spet bolj manj... grem si naredit eno moko in zacet..ciau ciau

< Sporočilo je popravil ivanamdb -- 14.12.2010 11:20:30 >

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.12.2010 11:38:02   
ivanamdb
hhahaa http://www.prasac.hr/
po "oink"-u v edinburghu....mislim da bo ta restoran "moj"....moram probat! mnjam!

< Sporočilo je popravil ivanamdb -- 14.12.2010 11:39:05 >

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.12.2010 11:53:25   
Leela
elou,

Dala F. spat. Zdaj moram pa malo pospravit. Imam polno suhih špagetov raztresenih po kuhinji. Pa igrače za RK moram prištimat.

Danes imamo popoldne "pohod" z L. vrtcem. Bomo menda škrata iskali z lanternami. Upam, da ne bom zmrznila. Jutri pa služba in potem še en DM.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.12.2010 11:54:46   
Leela
majanči upam, da je J. že boljše user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.12.2010 12:32:19   
majana79
Dan!

J. je slabše, kar se kašlja in nosa tiče, nima pa vročine. P je rekla da so pljuča super, ušesa samo pordela (koalka, a mu lahko dam po eno kapljico tistega O neki - sem kupila v KR), moramo pa spremljat vročino in kašelj, če bo slabše, takoj nazaj poslušat, ker razsaja atipična pljučnica pa še neki (sem pozabila)

totalno sem umrta, 2x se je pobruhal - sluz...

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.12.2010 12:40:45   
koala.cek
majana - ne bo nič narobe, če daš eno kapljico. ampak, če ne bo nič bolje, oz. če ga bo še bolj bolelo, potem bo rabil AB.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.12.2010 12:51:02   
ledenka
Pikepoke za J! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.12.2010 13:08:34   
PapuaNG
Men gre pa moje zdravje na slabše. Že cel jutro kiham, vse me je začel bolet, kašljam itak. Sem prejle en lekadol popapcala, da me vsaj boli ne vse...

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.12.2010 13:11:46   
Leela
ajej ubogi J.user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.12.2010 13:18:29   
PapuaNG
aja, pa še to-me končno kličejo za cepljenje za mulca in edina možnost je cepljenje ob sredah dopoldne. Pa vprašam, če lahko dobim bolniško za spremstvo in reče, da ne, da za cepljenje pa ni bolniške, ampak moram dopust vzet user posted image Razen če mam v redu dohtarja, da mi da bolniško. Kr neki. Ker se oni niso sposobni organizirat tko, da je kdaj dohtarca tut popoldne, naj jst dopust jemljem user posted image Res so smotani.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.12.2010 13:23:29   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

Men gre pa moje zdravje na slabše. Že cel jutro kiham, vse me je začel bolet, kašljam itak. Sem prejle en lekadol popapcala, da me vsaj boli ne vse...


welcome in the club. živim samo ob pomoči lekadolovuser posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.12.2010 18:38:56   
Dudica1
Čer
Smo bli na Božičku v Logatcu...nič posebnega samo darila da in adijo user posted image
Pa še v hofer smo mal šli jutri grem pa s kolegico v Lj v šopinguser posted image moram T. kupit darilo za RD pa še Božička user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.12.2010 22:07:43   
betty.ford
gremo gor! kje ste?

ledenka, upam, da uživaš v večeru!

majana, Papua, user posted image user posted image user posted image

v vrtcu naj bi razsajal bronhiolitis.user posted image  sem po svoje kar vesela, da ju imam ta teden "doma".
zmajček je že okej, veliki pa vedno bolj kašlja.

me je danes zvilo. kakšna viroza, verjetno (ledene roke, vrtoglavica,...). sem odspala, zdaj se počutim bolje.
zunaj mraz, da boli!

kje naj si kupim mehke, tople supergice za vsak dan?user posted image




(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
14.12.2010 22:09:06   
betty.ford
Papua, meni v takšnih primerih zelo pomaga Daleron plus C (v prašku, ga zmešaš s toplim napitkom)

saj se bo slišalo sluzasto, ampak pomaga kot pravijo v reklami!

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.12.2010 8:29:43   
nikolet
jutro

no pa je šel torek mimo... HB  sem iz pon. na tor. prespala noč z N. na pediatrij... sam je HB bilo bolje in sve šle popoldne domovuser posted image   sam je še vedno boga, sve na ventolinuuser posted image na P. sve šle pa zarad hropenja v plučih in zelo previsokega utripa srca 200_x_/min

bolančkom pošiljam pikepokeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil nikolet -- 15.12.2010 8:32:01 >


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Napaka, ki jo naredimo starši, ko je otrok...
Je tudi vašemu otroku kdaj dolgčas, ne ve, kaj bi počel? Ga takoj pričnete animirati, se igrati z njim ali ga pustite, d...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?