|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 9:24:51   
koala.cek
dobro jutro,

pri nas je bila tudi žurka ponoči. izgledam ko zombi. a je neki krajec danes ane ? user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 9:52:04   
nikolet
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

dobro jutro,

pri nas je bila tudi žurka ponoči. izgledam ko zombi. a je neki krajec danes ane ? user posted image


ja je en krajc...


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 11:00:09   
nikolet
ga sračka tale RR. je ratu ful počasenuser posted image

kje pa ste vse.... nč jz grem naprej mal delatuser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 11:10:46   
ivanamdb
jutrcek!
gospodicna v vrtcu, je bila zeeeelo happy!
mami je hotela zrihtat stanovanje pa je zmanjkalo elektrike...sm klicala elektroprimorsko in so mi rekli ja ja je okvara, tko da sm sla do stacune...in v bistvu ni blo elektrike v celi PO....user posted image
kupila dekco v sparu user posted image , zdaj sm doma, frisna zupca se ze kuha.... ker je gospodicna odlocila da njej cokolinoti in podobni niso vsec, in sm vceraj spet zupco morala dat za vecerjo.... je bla tolk lacna, da je s zlicko po mizi tolkla...a  ko je vidla cokolino  ga je pogledala, in tko zalostno rekla "neeee" in ga odvrgla....hahaha


bolancki pozdravite se cimprej!!!user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil ivanamdb -- 13.12.2010 11:12:27 >

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 11:56:10   
Leela
Tudi midva s F. sva ostala doma. sem klicala P, če naj mu dam Ospen, ki mu ga je napisala dežurna za vsak slučaj, in je rekla, da se ponavadi da ospen za angino in ne za ušesa. če bo dobil nazaj vročino se greva jutri pokazat, drugače pa naj bi šlo že mimo. Moram nekaj pogruntat, da mu bodo pucal nos pri tašči, da se mu ne bo zabasal. Najboljš šprice in fiziološko.

Hvala za pikepoke in jih pošiljam tudi jaz user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 12:00:30   
petrazg
Očitno na polno nekaj razsaja... spet user posted image

Leela... jaz kar injekcijo uporabim- 5 ml - pa jima špricnem v nos... v vsako enkrat, po potrebi večkrat. Na začetku sta se grozno upirala, zdaj pa vesta, da brez tega ne gre... dobita zjutraj in zvečer in že sama napolnita s fiziološko. user posted image

Pikicepokice

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 12:10:34   
Leela
ja, hvala petra glih tako bom rekla naj mu delajo. Jaz mu doma s sesalcem. Trenutno mu je žilca počla in moram biti previdna. Ima pa tolk te svinarije noter, da je treba ven spravit da se ne packa notri.

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 12:26:49   
koala.cek
naši čmrlji imajo danes dedka mraza. no so ga imeli.

fiziološka - pri nas tudi nema spasa. vsak dan pucamo, včasih malo več, drugič malo manj. kakor kdaj. jima tudi po en deci vlijem. naredim jo tudi sama, da je malo bolj agresivna, takrat pa zares spihata ven vse. sem mnenja, da je to min kar lahko naredim, da ne zadržujeta vseh virusov in bakterij. na kaj več, pa itak nimam vplivauser posted image

danes grem pa že ob treh iz službe, da vidim mojega plesalca. to bo presenečenuser posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 12:41:00   
ivanamdb
jp leela, tko ko petrazg dela, jst D ponavad s sprico direkt, znam tudi jaz do deci vspricat...pa potem "posesam" s tem ustnim sesalcem, in se kapljco operila....jah...pri moji tasci tudi vedno ma zamasen nosek, in mi tasca vedno govori "ma kaj bomo, ma kako da ma vedno zamasen nosek"...ja gospa, ce ji ga ne spucate...."jaa ampak bogica, tolk joce..." zdaj mi je pa rekla da so ji tud v lekarni rekli da mora fuuuuul nalit v nosek, a res gospa tasca, to jst nisem vedela... kako to da zdaj ko sve se vrnile v PO nic vec ne smrklja? nosek cist kot soncek!!

uh upam da se cimprej pozdravite! pa ce kaj rabis, samo poklic!

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 12:44:27   
koala.cek
ivana - pošteno povedano, jest od moje tašče ne pričakujem da mi bo otrokove noske pucalauser posted image . taščo oz. babico imamo zato, da mi vnučke razvaja, crklja, se z njimi igra, intd...za vse ostalo mučenje sem odgovorna samo in edino jaz.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 12:49:36   
ledenka
opravila na ORL. se je tam cajt ustavu leta 1950 user posted image  obupni prostori, čakalnica, razmere... HB da nimava več kontrole... sva čakala eno uro na pregled, pa še to so naju k sreči vzeli naprej. pa potem še pol ure na izvid. ampak k sreči se celi, še par dni bo dobival kapljice, potem pa bo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 13:37:32   
šivilja
Ledenka - marsikje pri nas se je zdravstvo (prostorsko) ustavilo me leti 50 in 70. Ne veš ali so muzejski eksponati ali s tistim še dejansko delajo.

Koala.ček - kako pa tvoj gleženj?

Pucanje nosov - identično - z brizgo not nad umivalnikom in izpihat ven (taveliki seveda). Mala pa na previjalni not in z ustnim črpalcem ven. Trenutno smo sicer to malo opustili, ker nosovi niso bili zamašeni, ampak bi bilo vsaj zaradi preventive spet fajn uvest - ti odplakne marsikoga, ki hoče naselit nosno sluznico.

Dopoldan smo še enkrat bruhali (okrog devetih), zdaj je pa zaenkrat mir. UPam, da tako tudi ostane.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 13:41:16   
ivanamdb
sorry koala, no offence, ampak jaz pricakujem da ji spuca tudi nos ce je treba. a lahk se s  z njo igra, a ritko ji pusti pokakano, pusti zamasen nosek, ne da ji zdravila? se posebaj ko gospa filozofira o tem kako vse ve o vzgoji otrok, jaz pa pred mojim izpadem kot slaba mama.
ena stvar je pustit otroke pri babici pol urce, druga pa ce moras otroka pustit 400km dalec ali se vec, zarad obvez ali cega drugega. gospa tasca se sama ponudila da jo bo drzala, in je vedela kaj to pomeni. da je rekla da ne more, potem bi pa drugi plan naredila in se s mojim znajdla. seveda nam je bolj vsec ce je D z njo, oz. druzino, ne s kaksno varusko.
ce bi bla moja starsa se ziva, vem da jim spucat nos ne bi bila nobena tezava, ker to gre v "ordinary administration".

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 13:49:06   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

sorry koala, no offence, ampak jaz pricakujem da ji spuca tudi nos ce je treba. a lahk se s  z njo igra, a ritko ji pusti pokakano, pusti zamasen nosek, ne da ji zdravila? se posebaj ko gospa filozofira o tem kako vse ve o vzgoji otrok, jaz pa pred mojim izpadem kot slaba mama.
ena stvar je pustit otroke pri babici pol urce, druga pa ce moras otroka pustit 400km dalec ali se vec, zarad obvez ali cega drugega. gospa tasca se sama ponudila da jo bo drzala, in je vedela kaj to pomeni. da je rekla da ne more, potem bi pa drugi plan naredila in se s mojim znajdla. seveda nam je bolj vsec ce je D z njo, oz. druzino, ne s kaksno varusko.
ce bi bla moja starsa se ziva, vem da jim spucat nos ne bi bila nobena tezava, ker to gre v "ordinary administration".


Ivana - ti imaš posebno situacijo, ker babi ni vedno samo za crkljanje, ampak je D. pri njej tudi na daljši rok. Pri nas je tudi tako, da še so pri babi samo za en dan, se pač kakšen ritual spusti, če pa bi bili (itak še niso bili) dlje, pa vem, da bi mami naredila vse kot bi ji jaz razložila. SPloh , če imaš zaradi tega z otrokom manj težav (beri - boljše spi, je manj bolan...)

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 14:02:18   
Leela
Moja mati, ko je slišala, da tamalmu s sesalcem nos pucam bi jo kmalu kap zadela, če sem normalna. Ko pa je videla kaj ven pride je bila pa čisto tiho. Pri tašči, ko čuva F., kadar ni za v vrtec mu špricajo noter nivea spray. Samo se mi zdi to premalo agresivno, da bi res kaj naredilo. Se mi zdi je bilo včasih ogromno vnetij ušes ravno zaradi nepucanja nosov (razen izjeme seveda, ki jim niti to ne pomaga). Sem pa L. tudi prepucavala nos s fiziološko, F. pa ima "raje" sesalec. Ma se bo že navadil.


ledenka samo, da je ok user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 14:13:39   
koala.cek
šivilja - ni gleženj. je nadlaht stopala. nič pretresljivega, pač povito, danes ne boli več tako, tako da bo. hvala.

ivana - ne poznam tvoje situacije in se v to ne bom spuščala, ampak tako kot sem napisala: moje otroke vzgajava midva z možem (in vzgojitelji). vsi ostali jih imajo za crklanje in igranje. oba sva se odrekla množičnim odhodom v tujino, da pa bi otroka za cele mesece pri starih starših, mi je pa sploh v nasprotju z mojimi prepričanji. pa smo v tujini tudi že živeli. in bomo še. ampak kot pravim, vsi ali pa nobeden. ne mi zamerit, to je pač moje mnenje. te pa spoštujem, ker se lahko tako prepustiš adrenalinu potovanjauser posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 15:36:11   
PapuaNG
No, sem se dokopala do rr. Mamo res norišnico v službi. Ampak sem bila pridna danes, tako da bo jutri bolj na izi. Upam. Hudič so tele bolniške user posted image Še dobro, da sem drugi teden na dopustu user posted image

Meni bi blo tut preveč težko pustit malega kje za dalj časa...pri tebi ivana sicer vem, da pravzaprav ni šlo drugače, ampak zato se pa jst držim ljubljane user posted image Ampak pomoje je res tko, kot se navadiš...tašča bi pa tut lahko upoštevala tvoja navodila. Moja mami tut vedno upošteva moja navodila.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 16:25:26   
majana79
Dan!

Sva doma, trenutno je vročina popustila, s svečkami seveda. Se gremo jutri pokazat, ker imajo danes vse polno in bi mogla čakat user posted image glih, da mi še kej dodatnega tam stakne.

Boli me hrbet za ubit se, HB so prišli moji, če ne bi bila sedaj že v polju, sem bila na robu živčnega zloma...

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 17:11:07   
Leela
majana user posted image user posted image user posted image user posted image . Pozdravi se čimprej. No hb, da so prišli tvoji.

Če daš otroka v babi servis ali na počitnice (za en dan ali cel teden) je treba poskrbet za otroka kar se osnovne nege in hranjenja tiče, tudi pucanje nosa, Temu jaz ne bi rekla vzgoja ampak skrb, ko je otrok v varstvu. Kar pa se vzgoje tiče pa tudi mislim da stari starši vzgajajo, čeprav čisto drugače kot starši. Sploh, če se vidiš vsak dan.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 18:28:12   
ivanamdb
jp leela user posted image


ivana - ne poznam tvoje situacije in se v to ne bom spuščala, ampak tako kot sem napisala

ok, hvala,potem prosim ne pontificirat o necem o katerem se ne zna vse.


te pa spoštujem, ker se lahko tako prepustiš adrenalinu potovanjauser posted image

user posted image zal je 400 km do tasce...ah ce bi blo sam tolk  do sharma, ali tahitija...user posted image

drugac majana & ledenka user posted image
a jih je se kaj bolanckov, zihr sam pozabla tudi vam!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 18:36:57   
ledenka
še mal, pa bo petek user posted image  

je bil na obisku en sosedov fantiček, pol leta starejši od M, sta se prav fajn imela user posted image

je pa M danes grozno lačen. je pojedel celo hrenovko, zdaj prosi moj sendvič, pa se grisolino dobi user posted image

ampak kak folk hodi okol... na busu je vsake tolk zasmrdelo po razredčilu. pol ugotovim, da zasmrdi vedno, ko ena odpre nekaj in povoha user posted image  se je zadevala, k sreči je šla takoj dol. user posted image  

majana user posted image user posted image user posted image  za J in zate! ko bo brez vročine, pridita kaj v center, gremo na kuhančka user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 18:38:42   
Dudica1
Jaz sem pa tortico naročila user posted image user posted image user posted image že vidim da bo fuul dobra! 

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 18:39:50   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

pontificirat

user posted image  dobra beseda!

sicer pa podpis pod Leelo. ko/če mi bo M uspelo potisnik kaki babici za kak dan, bo treba tud tam nos pucat... vzgajajo pa ga naj raje ne user posted image  sam razvajajo!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 19:07:11   
koala.cek
drage moje, ne bluzite.user posted image

me prav zanima, katera babica bo svojemu vnučku tisto bogo urico ko ga ima, sesalec v nos tiščalauser posted image  brrrr ...jest ji ga ziher več ne pripeljem, ker bi se drl, samo da jo zagleda

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.12.2010 19:07:24   
majana79
ledenka, zmenjeno, samo zaenkrat nič ne kaže, se mu je spet dvignila user posted image še dobro da mamo voltaren doma, ker mu ponoči paracetamol sploh ne prime

totalno sem umrta... upam da ne zbolim še jaz user posted image

pa hvala vsem za pikepoke, jih bomo še rabili

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Napaka, ki jo naredimo starši, ko je otrok...
Je tudi vašemu otroku kdaj dolgčas, ne ve, kaj bi počel? Ga takoj pričnete animirati, se igrati z njim ali ga pustite, d...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?