|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčki 2010
10.1.2011 16:28:50   
bcljka
oj!

No, kri sm dala (na napotnico) ... ... ... to pa morm povedat - kakšn bakusus od ženske! Pridm v laboratorij in piše na oknu sprejem pacientov in tabla pozvoni pa puščica na zvonec. Za šipo sedi ženska (neka sestra) in valda da nam zvonila če me je vidla... no in nič nič nič 3 minute stojim pa nič! ... pa rečm, oprostite, a morm vseeno pozvonit glede na to da ste tuki al samo še malenkost počakam... in ona NIČ sam oči je mal dvignla... no in pol jst konkretno prtisnm na zvonc in me ta ista nadere, ja kaj vam je treba zvonit, počakte mal halo?!... pol sm bla takoj na vrsti

izvidi pa šele jutr po 9:00


sicer pa smo mel dons prvo uro plavanja na difu... in je Pika ful uživala

že dolg nisem menija napisala...

medtem smo uvedl že vse mlečne izdelke razen navadnega alpskega mleka... tko da poje naenkrat za malco recimo 100g pasirene sukte (navadne brez vsega) al pa tričetrt navadnega jogurta 3,2 mm....

malica - pasirana skuta (mu)
kosilo - piščanec s korenlkom in mal rumenjaka
malica2/večerja - kašica žita/banana z pol naribanega jabolka

(odgovor članu ninkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2601
   RE: Junijčki 2010
10.1.2011 16:29:16   
bcljka
eh... brez smajlijev... user posted image  

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 2602
   RE: Junijčki 2010
10.1.2011 19:59:42   
nikcaa
IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6

ejla nikcaa zakaj pa ti ne prideš??? A zato k je zmagala LJ?



joj..mal mi je predelec......ne vem.. se ne bom nic prijavila.. ce me pa slucajno prime, pa javim en dan prejuser posted image




(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 2603
   RE: Junijčki 2010
10.1.2011 20:28:46   
smotka.dt
Čer!

Aha vidim, da skutke že tud dajete, jaz sem ravno o tem razmišljala user posted image .
Če koga zanima si lahk tole pogleda, je zanimivo, a za moj okus čist preveč pompozno- pretirano:

Mleko: http://www.s12.si/component/option,com_seyret/Itemid,61/task,videodirectlink/id,513/
Kruh: http://www.s12.si/component/option,com_seyret/Itemid,61/task,videodirectlink/id,146/

Današnji menu:
K: pire krompir+ špinača+ 1/4 trdokuhanega rumenjaka (rumenjak prvič)
V: riževa mlečna kaša

Danes sva mu namontirala gugalnico v stanovanje. Sva čakala, da bo zares samostojno in sigurno sedel. In rezultat: tamali je čist navdušen, vriska, se smeji,... Je kr pozabil za tist čas, da mu zgonji zobki nagajajo. No naš od sobote naprej ogromnooo prespi. Tak, da zgleda da mu zgornji zobki povzročajo več težav, ko sta mu jih spodnja dva.
No danes ko sem bila v službi se mi je zdelo kot, da sploh ne bi odšla. user posted image user posted image

Uživajte

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2604
   RE: Junijčki 2010
11.1.2011 8:31:09   
meymey
bcljka - na vem kako si lahko presenečena. Jaz mam s takimi opravka že celo življenje, zlate izjeme so seveda izvzete... user posted image
 
Sem gledala to o mleku user posted image , ah sej človek bi v takem primeru rad slišal nasprotno stran. Čisto pa verjamem, da nas potrošnike lepo prenašajo okoli z raznovrstnimi oznakami na izdelkih. Si misliš kako zdravo ješ... pa je še slabše sranje...
 
No, danes smo spali celo do 7ih zjutraj, vmes pa sem ga 2x dojila. Še vedno ga malo muči, samo ne tako kot prej. Upam, da bo zdaj mir za kaka dva tedna... vsaj.
 
Ima pa že ful fore, ko me testira. Se joka na tleh in če ne priden do njega se velikokrat sam dalje igra in da mir user posted image . Ravnokar je bilo tako. :).
Nič, danes grem proti štajerski. Če gre ktera na poti od LJ do SB na kavo, naj se mi javi do 10h user posted image .


(odgovor članu smotka.dt)
Neposredna povezava do sporočila: 2605
   RE: Junijčki 2010
11.1.2011 10:00:04   
bcljka
ma ja sej sm navajena na take ljudi ampak me vedno znova impresionirajo user posted image

evo takole... medtem ko je test pokazal nosečnost user posted image so krvni izvidi negativni user posted image ... tko da je šlo najbrž za lažno pozitiven test... je pa rekla sestra da v primeru da še 10 dni ne bo menstruacije pol se slišmo...

sicer pa planiramo naraščaj od junija dalje user posted image


Pika pa dons rekorde podira... ona še vedno spi!!! zaspala je pa učeri ob 21h! ne vem a jo je plavanje tolk utrudlo al je kej tazga v zraku user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 2606
   RE: Junijčki 2010
11.1.2011 10:14:01   
mkbk

IZVIRNO SPOROČILO: čeb Maja





prebujanje ponoči/spanje - pri nas sicer spanje niti ni problem več - lepo zaspi v svoji posteljici. Se pa ponoči 1 - 2x dojiva. Zanima me kako ste jih ponoči ''odvadile'' dojenja - ali se to zgodi samo po sebi??? Zdaj se zadnje dni zbuja ob cca. 5ih pa bi jedel pa pol potegne do 7.00 - 7.30.





vprašanje zelo na mestu, sm glih včeri tuhtala, kaj narest. Pri tavečjem, sem mu pri ene 9 m začela namest joške dajat vodo, sam je bil v končni fazi isti šmorn, k se je pa zarad tega zbujal...spil je tud do 6 dl na noč in ga je blo treba ponoč previjat, kdaj clo dvakrat, tko da tega se res ne bi več šla user posted image

(odgovor članu čeb Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2607
   RE: Junijčki 2010
11.1.2011 10:29:48   
meymey



IZVIRNO SPOROČILO: mkbk


IZVIRNO SPOROČILO: čeb Maja





prebujanje ponoči/spanje - pri nas sicer spanje niti ni problem več - lepo zaspi v svoji posteljici. Se pa ponoči 1 - 2x dojiva. Zanima me kako ste jih ponoči ''odvadile'' dojenja - ali se to zgodi samo po sebi???
Zdaj se zadnje dni zbuja ob cca. 5ih pa bi jedel pa pol potegne do 7.00 - 7.30.



 

vprašanje zelo na mestu, sm glih včeri tuhtala, kaj narest. Pri tavečjem, sem mu pri ene 9 m začela namest joške dajat vodo, sam je bil v končni fazi isti šmorn, k se je pa zarad tega zbujal...spil je tud do 6 dl na noč in ga je blo treba ponoč previjat, kdaj clo dvakrat, tko da tega se res ne bi več šla user posted image



v.d. tast mi že skoz teži, naj mu dam grenke kamilice, pravi da je pri njih palilo.

(odgovor članu mkbk)
Neposredna povezava do sporočila: 2608
   RE: Junijčki 2010
11.1.2011 11:16:50   
annie
Hey,

da se malo oglasim. Prejšnji teden smo imeli posvetovalnico pri 6m. Mere so naslednje:

Teža: 7620g in pa 66,5 cm dolžine.

Drugače je kri, voda b.p., tudi ostalo vse ok. Klara pridno raste, GH nama je sedaj že tudi lepo zalaufala, tak da sedaj z žlice več ne "pocuza", ampak usta konkretno odpre.  Je prav smešna, ko vidi da jo dam v stolček za hranjenje in ko vidi žlico kar cvili od veselja, da bo jedla user posted image Z jogurti midve še nisva začele, bova pa tam nekje med 7-8m.

Zobkov še tudi nič nimamo, prebujamo pa se še tudi ponoči 2-3x. Če duda ne zaleže pa je itak joška zakon user posted image

Toliko zaenkrat...grem še kosilo dokončat, dokler mala pamžika še spi...



< Sporočilo je popravil annie -- 11.1.2011 11:17:27 >

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 2609
   RE: Junijčki 2010
11.1.2011 12:08:00   
bcljka
 če slučajno katero zanima... sicer pa preskočte ta post user posted image

¡POMEN ŠPORTNE DEJAVNOSTI V POPORODNEM OBDOBJU §Hitrejša vrnitev motoričnih sposobnosti na raven pred nosečnostjo.§Pospeši presnovo in s tem omogoči hitrejšo vzpostavitev telesne teže. §Ohlapne mišice postanejo močnejše, poveča se tonus mišic, zmanjša se količina podkožnega maščevja, s tem se popravi estetski videz ženske.§Popravimo telesno držo.§Vzpostavimo pravilen naklon medenice in tako preprečimo bolečine v križu. §Pospeši se krvni obtok po telesu, še posebej v dojkah, s tem se zagotovi zadostno izločanje mleka.§Krepitev prsnih mišic omogoča, da lažje nosijo povečano težo prsi.§Pozitivno vpliva na psihično počutje ženske.   
¡Za doječo mater so priporočljivi prav vsi šport, seveda pa je z njimi potrebno pričeti počasi in postopoma. ¡Mleko ne spremeni, ne pokvari, ne sesiri, ne zmanjka ga zaradi športa ipd. to so miti. ¡Težave lahko nastanejo morda tedaj, ko se mati preobremeni in se v mišicah pojavi mlečna kisilna. ¡Če otrok po treningu zavrača materino mleko, je lahko vzrok za to mlečna kislina, ki je v mleku kot posledica treniranja. Zato je priporočljivo dojenje pred treningom. S tem se tudi izognemo nelagodju pri treniranju s polnimi dojkami mleka in mleku z mlečno kislino.

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 2610
   RE: Junijčki 2010
11.1.2011 12:10:59   
Kiya
Naša je imela skozi cel vikend vročino user posted image , ki smo jo s Calpolom zbili ampak je potem zopet narastla user posted image
Včeraj sva šli k pediatru in dali kri in vodo, glede na kri ni nič izrazitega, vodo še čakamo. Naj bi imela "blago virozo" čeprav ima le povišano temp. Sem dobila tudi svečke za zbijanje temp. in po včerajšnji svečki je temp. v mejah normale, prej je šlo tudi do 39.

Meni, čeprav zadnje dni bolj malo je:
malica: skuta z sadjem (sadje iz kašice)
kosilo: špinača in pire
večerja: ovsena kaša

Kašice: zdej sem vzela Hipp in Bebivita in ravno tako probavala breskve, ampak HB po teh kašicah ni nobenih flekov po obrazu user posted image Sem pa vzela še nekaj teh večernih kašic, ki jih Dvojčica hvali user posted image

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 2611
   RE: Junijčki 2010
11.1.2011 12:26:16   
smotka.dt
Dan!

čist na kratko. uporablja katera plenice iz mullerja? ja kaj hudiča so pa naredil z njimi? So ko pamperske s tistim gelom user posted image user posted image user posted image . Madona ko sem besna.
tak spihala sem se user posted image

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 2612
   RE: Junijčki 2010
11.1.2011 12:42:03   
dvojčica6
IZVIRNO SPOROČILO: Kiya
Kašice: zdej sem vzela Hipp in Bebivita in ravno tako probavala breskve, ampak HB po teh kašicah ni nobenih flekov po obrazu user posted image Sem pa vzela še nekaj teh večernih kašic, ki jih Dvojčica hvali user posted image


ja sam so res fajn, sploh tista vanilijauser posted image user posted image user posted image Sm probala tut dm-ovo babylove k je občutno cenejša pa jo mala glih tko pohamsa...če hočete prišparat kakih 30 centovuser posted image

Kiya in ostala bolnica franja user posted image čimprej se pocajtajte...pr nas je zbolu tatko tko da ne vem kolk cajta bomo midve zdržale... pa do zdaj ni bla mala še nič bubana... trkam!!!!

bcljka... glih sm študirala da te bom tut tebe na srečanju kej okupirala da mi pokažeš kakšno fajno TNZ vajo k mi ne rata nič več delat odkar mam user posted image

plenice
- smotka smotanauser posted image user posted image user posted image probi še dm-ove... js jih mam ko grem kaj na teren in so mi super... pa še poceni so

dojenje in spanje
... ne bom zgubljala besed... js mam probleme z doslednostjo tko da... boga malauser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 2613
   RE: Junijčki 2010
11.1.2011 12:49:30   
Ajda_Marko
Res? So zdaj slabše kot so bile prej? Jaz imam sicer že nekaj časa pamperske ker nisem šla v lj v mullerja njihovih kupit... Ampak so mi mullerjeve veliko bolj všeč... No tale novica mi pa ni glih všeč...user posted image

(odgovor članu smotka.dt)
Neposredna povezava do sporočila: 2614
   RE: Junijčki 2010
11.1.2011 13:08:26   
honey*
Oj!
kiya- tole glede bolezni... Kot bi brala svojo zgodbo. Mi smo tudi v nedeljo popoldan dobili vročino. Smo jo tudi zbijali s Calpolom in pa z obkladki na čelu. In nam je skoraj padla na normalno, pa spet narasla in smo jo zbili in spet in spet. Danes HB vročine skorak več ni. Če bi jo imela še danes bi šle k P. Smo jo meli pa tut čez 39. Baje ful razsajajo tele viroze trenutno. Mi smo bli pa v soboto v City parku in ni dvakrat za rečt da je tam kej staknila. Nikol več ne grem v takem času z dojenčkom v nakupovalne centre.
bcljka- tole s telovadbo... poznano vse. Ampak če maš leno rit za take stvari, nč ne pomaga user posted image Men ni hujšga k telovadba, fuj bljek. Je moj športni tip človeka, mi je že dost da njega gledam pri fitnisiranju in maratonih in podobnih športnih zadevščinah.
Aja, no super da se je glede nosečnosti tkole fino izteklo oz. po vajinih željah.
skuta- bomo počasi začeli... še kakih 14 dni počakam.
smotka.dt- mi uporabljamo sicer Mullerjeve, trenutno imam pa Pamperske ker se mi ne da v Lj v Mullerja. In te Pampersove, ki jih imamo zdaj majo ta gel, pa so čist OK.
Tko, da če bodo Mullerjeve tut s takim gelom ne bo problema. Kaj tebe moti ta gel?
So pa tko kot je rekla dvojčica dm-ove brez gela in so tut OK.
 

(odgovor članu Ajda_Marko)
Neposredna povezava do sporočila: 2615
   RE: Junijčki 2010
11.1.2011 13:11:33   
Kiya
IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6

IZVIRNO SPOROČILO: Kiya
Kašice: zdej sem vzela Hipp in Bebivita in ravno tako probavala breskve, ampak HB po teh kašicah ni nobenih flekov po obrazu user posted image Sem pa vzela še nekaj teh večernih kašic, ki jih Dvojčica hvali user posted image


ja sam so res fajn, sploh tista vanilijauser posted image user posted image user posted image Sm probala tut dm-ovo babylove k je občutno cenejša pa jo mala glih tko pohamsa...če hočete prišparat kakih 30 centovuser posted image


Babylove sadne kašice nam ne ustrezajo, ker ravno tako kot pri Frutku dobi fleke, tako da rajši ne bom reskirala in potem spet talala kašice okoli ;) že tako imam nekaj sadnih Frutkov in Babylove za šenkat.

Plenice Punce se pritožujejo, da so tudi Pampers premium care slabše kot so bile, ker te "novejše" naj bi bile še bolj vpojne, ampak imajo zadej manj tega vpojnega jedra, naj bi prišel le do sredine zadnjega dela.
Mi imamo še 2 paketa 3 aktive baby iz Leclerca, potem bomo pa prešaltali na 4 premium care, ki že čakajo v omari. Če je res kar pravijo, da so manj vpojne bo zopet treba najti druge plenice user posted image , DMove (št.3) so mi bile pretrde in predebele, bom vidla če je št.4 kaj drugačna.

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 2616
   RE: Junijčki 2010
11.1.2011 13:11:39   
honey*
Aja... naša nikcaa je na fb ustvarla skupino JuNiJČKiii 2010 ... pa se nas je že kar nekaj nabralo. Tko da vabljene še ostale user posted image

(odgovor članu honey*)
Neposredna povezava do sporočila: 2617
   RE: Junijčki 2010
11.1.2011 13:20:11   
nikcaa
IZVIRNO SPOROČILO: honey*

Aja... naša nikcaa je na fb ustvarla skupino JuNiJČKiii 2010 ... pa se nas je že kar nekaj nabralo. Tko da vabljene še ostale user posted image



user posted image user posted image user posted image



plenice- sm glih zadnjic kupila v mullerju, pa sm pomislila da so nekam drugace ratale.. sicer pa jih tam ze nekja casa nism kupila.. ker kupujem v hoferju- edine plenice k je celo noc suh.. drugace pri useh drugih je pris skoz pri strani moker.. sm pa naredila celo znanost s temi plenicami.. sm probala od A do Ž use.. in lej ga zlomka HoFeR najboljsi :))

skutka- danes smo prvic probali.. njamiiiii... navduseni full user posted image

nic.. zdej pa se ucitiiiiiiuser posted image



(odgovor članu honey*)
Neposredna povezava do sporočila: 2618
   RE: Junijčki 2010
11.1.2011 13:26:03   
scorpiogirl
Hej hoj user posted image

najprej bcljka, super, da se je tako izteklo user posted image saj krvni test pa ne more lagat, ne?
aja, ti se s pilatesom tud kej ukvarjaš? k je lih Dvojčica omenla, da bi te za kakšno vajo porabila ... bi lohk najdle kakšen prostor v Lj, pa bi tebe porabile za kakšno vadbo user posted image

plenice ... sem se prejšnji mesec zaj*, ko sem bila ravno v Mullerju pa sem njihove kupila user posted image pri prvem user posted image so ble tud njihove plenice ful fajne, tole je pa katastrofa! Je imel mali takoj vse vneto user posted image No, zdaj pa DMovih ne zamenjam, upam, da ne bojo tud tam kakšne revolucije naredili, ker pol pa ne vem ... no, vsaj do takrat naj počakajo, da pride Lucijan iz plenic, da se mi ne bo treba s tem ukvarjat user posted image

je pa pri nas tudi bolezen na pohodu user posted image spet! Ma, gre večji za en teden v vrtec, pa spet štala, no user posted image pa ravno sem se veselila, da bodo noči spet boljše, ker je že tretji zobek pogledal ven user posted image zdaj ima spodaj v vrsti tri zobke, zgoraj je pa še brezzobi user posted image no, pa bo očitno še en zobek, ker se vidi, da ga dlesen matra ... zdaj pa še tole, ima spet zabasan nos, kašlja, kiha, pa vroč tudi že ratuje ... današnja noč je bila katastrofa na kubik user posted image je bil od 1h naprej pri nama v postelji, da sem malo zadremala vmes, ga je bilo pa treba skoz obračat pa nos pucat pa crkljat, trepljat, da je vsaj malo spal. Revček, pa tolk se mu je videlo, kolk je zaspan, pa ni mogel spat user posted image tko da ... bcljka, do nadaljnjega nočem več brat o vaših super truper krasnih nočeh, ok user posted image user posted image

aja, drugač pa o tehle boleznih ... sicer se je centrov itak bolje izogibat, ker tam teh virusov kar mrgoli ... je pa dejstvo, da se virusom pač ne moremo izognit. Je lahko user posted image skoz doma, zunaj pa samo stran od ljudi, pa mu vseeno nekak prinesemo, magari mož iz službe ... meni se zdi, da se samo še bolj živciramo, če premišljujemo, od kje je user posted image dobil kakšen virus. Ker jih res ne moremo zavit čisto v vato, da res ne bi nič dobili. je pa res teh bronhiolitisov ful zadnje čase (je tudi pretoplo zunaj, pa jih mraz ne pobije). Takrat, ko ga je Lucijan imel (pa sva k sreči lahko ostala doma; je imel lih malo nad mejo saturacijo), sta bila dva user posted image , k jih poznam, v bolnišnici zaradi tega; moja sestrična je bila pa s svojim majčkom za novo leto tam, prav tako zaradi bronhiolitisa.
Aja, se vam še nisem "pohvalila", da sem teta user posted image user posted image user posted image je sestra 30. decembra rodila fantka user posted image tako da sta še z eno kolegico novo leto preživeli v porodnišnici user posted image tamali je pa tapravi cuker user posted image

tko, dost čvekanja od mene ... če bom take dolge poste pisala, me sploh na srečanje ne boste spustile, da bo še katera prišla do besede user posted image user posted image user posted image

fajn se imejte, mene popoldne še govorilne čakajo za tavečjega (upam, da vsaj v vrtcu kaj je, doma zadnje čase ničesar "ne mara").
čavči user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu honey*)
Neposredna povezava do sporočila: 2619
   RE: Junijčki 2010
11.1.2011 13:55:29   
mkbk

IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

 če slučajno katero zanima... sicer pa preskočte ta post user posted image

¡POMEN ŠPORTNE DEJAVNOSTI V POPORODNEM OBDOBJU §Hitrejša vrnitev motoričnih sposobnosti na raven pred nosečnostjo.§Pospeši presnovo in s tem omogoči hitrejšo vzpostavitev telesne teže. §Ohlapne mišice postanejo močnejše, poveča se tonus mišic, zmanjša se količina podkožnega maščevja, s tem se popravi estetski videz ženske.§Popravimo telesno držo.§Vzpostavimo pravilen naklon medenice in tako preprečimo bolečine v križu. §Pospeši se krvni obtok po telesu, še posebej v dojkah, s tem se zagotovi zadostno izločanje mleka.§Krepitev prsnih mišic omogoča, da lažje nosijo povečano težo prsi.§Pozitivno vpliva na psihično počutje ženske.   
¡Za doječo mater so priporočljivi prav vsi šport, seveda pa je z njimi potrebno pričeti počasi in postopoma. ¡Mleko ne spremeni, ne pokvari, ne sesiri, ne zmanjka ga zaradi športa ipd. to so miti. ¡Težave lahko nastanejo morda tedaj, ko se mati preobremeni in se v mišicah pojavi mlečna kisilna. ¡Če otrok po treningu zavrača materino mleko, je lahko vzrok za to mlečna kislina, ki je v mleku kot posledica treniranja. Zato je priporočljivo dojenje pred treningom. S tem se tudi izognemo nelagodju pri treniranju s polnimi dojkami mleka in mleku z mlečno kislino.



bcljka, kdaj delaš pridem k teb telovadit user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 2620
   RE: Junijčki 2010
11.1.2011 14:22:31   
mkbk
scorpiogirl, saj imaš kar prov tole o boleznih pa našem rezmišljanju, samo jaz si ne morem kaj, takoj ko tavečjega pošljem v vrtec, že tuhtam, kdaj bomo spet vsi ležal in upam, da ne prov kmal. No včeraj je šel po 3 tednih, poročam, kako bo. Ker tamala tud vedno faše, jst pa tudi. Sej je veliko doma tavečji samo ga pa še vseeno nočem iz vrtca izpisat al pa samo doam imet, ker si lahko spustim samo šus v kolen, če bo mela maja dva otroka na uvajanju... upam, pa da zdržimo do naslednjega tedna, ko ima tamala posvetovalnico in cepljenje.

Drugače pr nas pa tud nič novega. Sem pa jaz tudi taka, da bolj govorim o tem, kako bi blo treba telovadit, kot pa da bi kaj zares začela.user posted image

Naša mala zdaj malo bolj poje GH, user posted image samo ji pa še vedno za zvečer nimam kaj za dat, ker ne sprejme mlečnih kašic, lahko edino sadje al zelenjava user posted image

evo, še naš meni: kosilo - kašica iz bučke, riža, pora z olivnim oljem, petršiljem in majarončkom. Dala sem pa tud pikico soli.
popoldne bo pa kakšen jabolček s keksom... al pa mogoče z ovsenimi user posted image

(odgovor članu mkbk)
Neposredna povezava do sporočila: 2621
   RE: Junijčki 2010
11.1.2011 14:28:21   
bcljka
mkbk - to sem iz power pointa kopirala k se mi je uporabno zdel... sm mela predstavitev dons user posted image  delam pa torek, sreda, petek, nedelja - sam cena karte je pa user posted image

dvojcica - ni panike loh ti miljon vaj povem, če boš delala user posted image  scorpiogirl - ne delam prou pilatesa ampak bodybalance - to je licenčni program les millsa - kombinacija pilatesa, joge in thai chija user posted image

virusi/bolezni - jst osebno nisem tak tip da bi zarad tega doma visela... vzamemo jo povsod sabo, zihr je vsak teden 1x v enem nakupovalnem centru pa v vrtcu tud (med otroci) in ni zaenkrat bla še čist nč bolana (edin po cepljenju 1x je kašljala ampak nč smrkala)

(odgovor članu mkbk)
Neposredna povezava do sporočila: 2622
   RE: Junijčki 2010
11.1.2011 15:33:27   
nikcaa
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

če slučajno katero zanima... sicer pa preskočte ta post user posted image

¡POMEN ŠPORTNE DEJAVNOSTI V POPORODNEM OBDOBJU §Hitrejša vrnitev motoričnih sposobnosti na raven pred nosečnostjo.§Pospeši presnovo in s tem omogoči hitrejšo vzpostavitev telesne teže. §Ohlapne mišice postanejo močnejše, poveča se tonus mišic, zmanjša se količina podkožnega maščevja, s tem se popravi estetski videz ženske.§Popravimo telesno držo.§Vzpostavimo pravilen naklon medenice in tako preprečimo bolečine v križu. §Pospeši se krvni obtok po telesu, še posebej v dojkah, s tem se zagotovi zadostno izločanje mleka.§Krepitev prsnih mišic omogoča, da lažje nosijo povečano težo prsi.§Pozitivno vpliva na psihično počutje ženske.   
¡Za doječo mater so priporočljivi prav vsi šport, seveda pa je z njimi potrebno pričeti počasi in postopoma. ¡Mleko ne spremeni, ne pokvari, ne sesiri, ne zmanjka ga zaradi športa ipd. to so miti. ¡Težave lahko nastanejo morda tedaj, ko se mati preobremeni in se v mišicah pojavi mlečna kisilna. ¡Če otrok po treningu zavrača materino mleko, je lahko vzrok za to mlečna kislina, ki je v mleku kot posledica treniranja. Zato je priporočljivo dojenje pred treningom. S tem se tudi izognemo nelagodju pri treniranju s polnimi dojkami mleka in mleku z mlečno kislino.


hehe.. jst sm pa imela vedno da izgovor.. "ne smem še telovadit, ker dojim..... bom ko bom nehala.."user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 2623
   RE: Junijčki 2010
11.1.2011 21:15:53   
mkbk

IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

mkbk - to sem iz power pointa kopirala k se mi je uporabno zdel... sm mela predstavitev dons user posted image  delam pa torek, sreda, petek, nedelja - sam cena karte je pa user posted image




mam še en bon user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 2624
   RE: Junijčki 2010
11.1.2011 22:35:36   
bcljka
user posted image user posted image user posted image  pol pa kr v akcijo... vsak začetek je težak! v naslednji sekundi je pa že zakon user posted image

(odgovor članu mkbk)
Neposredna povezava do sporočila: 2625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




igranje nagradnih iger
evairena

igrate nagradne igre?

da (52%)

ne (13%)

včasih (35%)


Število vseh glasov: 69

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!