|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčki 2010
7.1.2011 11:18:16   
čeb Maja
Ljubljana, 21.1. enkrat dopoldne??? Lokacija??? Nekje na toplem, predlagam BTC al kaj takega... Dejte se še enkrat pofočkat tle pliz:
1. dvojčica6+ajda
2. mkbk + Lara Inti
3. bcljka + Pika
4. majkl + Jan
5. honey* + Brina
6. meymey + Tomi
7.Zoya82 + Aljaž
8. Sonček in poletje + Staš
9. Innes4 + Tim
10. misar + trotekuser posted image
11. gajka + Zara
12. čeb Maja + Žiga

(odgovor članu mamimo)
Neposredna povezava do sporočila: 2576
   RE: Junijčki 2010
7.1.2011 13:32:43   
dvojčica6
jeee kolk nas je žeuser posted image user posted image user posted image se povsem strinjam glede ure in zamujanja bcljkeuser posted image user posted image user posted image

innes4user posted image user posted image user posted image ja kje si pa ti bla no??? mimgrede kako je vaš kričač? a se je že kaj unesel?Glede spanja pa zgleda da bom tut js morala upalit to metodo spi dete spi

avtosedež
...a tolk je to drago? Kaj se hecaste? jaojao... moja se pač ne bo vozila v avtu ko bo prerasla lupinicouser posted image js sm mislila da bo to nekje do 100 evričev...

Šibam...

(odgovor članu čeb Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2577
   RE: Junijčki 2010
7.1.2011 15:22:06   
bcljka
sej men je kul user posted image  važn da mam opravičilo za zamudo user posted image  mogoče nahecam mojga možeka da mi Piko dostavi direkt do koloseja pa bom pol clo loh ob pol 12h tam...

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 2578
   RE: Junijčki 2010
7.1.2011 16:47:37   
meymey



IZVIRNO SPOROČILO: mamimo

Ojla!

Avtosedeži: mi ga imamo še od tavečjega tako da se mi ni treba obremenjevat, ampak meymey- si pogledala na tej strani: http://www.pramworld.co.uk/index.html

Vem, da imajo včasih ugodno.


  
Tukaj je 18 eur cenejši kot npr. v Pikapolonici. Zgleda da za ta dokaj nov model še ni nekih akcij. A ve katera kdaj bodo spet tisti bonusi v BC? 10 EUR na vsakih 50 EUR nakupa?
 
dvojčica6  - eh, jaz bom pa Tomija naučila hodit pa bo za avtom laufal user posted image




< Sporočilo je popravil meymey -- 7.1.2011 16:48:30 >

(odgovor članu mamimo)
Neposredna povezava do sporočila: 2579
   RE: Junijčki 2010
7.1.2011 17:16:54   
Honey26
Ljubljana, 21.1. enkrat dopoldne??? Lokacija??? Nekje na toplem, predlagam BTC al kaj takega... Dejte se še enkrat pofočkat tle pliz:
1. dvojčica6+ajda
2. mkbk + Lara Inti
3. bcljka + Pika
4. majkl + Jan
5. honey* + Brina
6. meymey + Tomi
7.Zoya82 + Aljaž
8. Sonček in poletje + Staš
9. Innes4 + Tim
10. misar + trotekuser posted image
11. gajka + Zara
12. čeb Maja + Žiga
14. Honey26 + Vida (13 lahko spustimo ane. user posted image )


< Sporočilo je popravil Honey26 -- 7.1.2011 17:17:52 >

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 2580
   RE: Junijčki 2010
7.1.2011 17:46:48   
Kiya
Naša user posted image še sedaj nima ravno pravega apetita, sedaj je pa še vročino dobila user posted image

Trenutno ima 38, merjeno v ušesu, bomo vidli, če bo kaj zboljšanja ali bo treba vzeti še Calpol user posted image
Pojma pa nimam od kje vročina, saj ni nič prehlajena in tudi nihče okoli nje ni, stika z drugimi otroki pa skoraj nimamo user posted image

Meni:
malica: kaki z piškotom
kosilo: mešana zelenjava z kuskusom in ajdova kašo
večerja: mlečna kaša z banano

BC akcija vem, da je oktobra v času nakupov in zabave.
Sem šla pa gledati SMSe (jih imam 560 user posted image ) in sem najdla SMS o akciji 50:10, da je bila lani od 19.3 do 21.3., tako da možno da bo letos tudi kaj. Če se ti ne mudi, počakaj če bo letos tudi user posted image

(odgovor članu Honey26)
Neposredna povezava do sporočila: 2581
   RE: Junijčki 2010
7.1.2011 17:47:50   
innes4
we are sorry user posted image hvala bogu za copy-paste user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6

innes4 user posted image user posted image user posted image ja kje si pa ti bla no??? mimgrede kako je vaš kričač? a se je že kaj unesel?Glede spanja pa zgleda da bom tut js morala upalit to metodo spi dete spi




ah tale lenoba svoje nardi user posted image user posted image Naš kričač se je ful umiril, je bil ful priden, se je znal kr velik časa sam igrat..ne sicer tok kot bi naši moški radi, ampak jest sm zravn njega lohk velik stvari nardila....v pretekliku pa pišem, ker ga dons že cel dan nekej matra user posted image skos po rokah, skos jokca,...user posted image pa ful mu iz noska teče...mogoč bo to to user posted image

Jah ta metoda (Spi,dete,spi) je tko, če mami res več neve kaj bi, pač pride tut to v poštev..men prej nikol ni blo do te metode, ker sm mela občutek da nebi zmogla poslušat user posted image kako jokca...ampak hvala bogu mam ful podporo mojga user posted image , tko da ta drug dan, k je Tim ful jokal, ne dolg, ampak ful močno, me je moj prepričal, da nism popustila..sm pa jokala skupaj s Timom, samo v drugi sobi user posted image


Glede srečanja...jest prov komaj čakam, da vas spoznam. Če bomo res vse iz seznama prišle, nas bo kar precej user posted image user posted image a si zamislite, da se vseh 14 (ne 13, an honey26user posted image ) začne jokat na enkrat, hehe, to bi blo zanimivo, an user posted image
Upam, da se opogumi še katera, da nas bo še več user posted image

_____________________________

29.5.2010 je zame začel sijati sonček Tim***
21.5.2011 pa sem postala žena***
Vse lepe stvari se mi dogajajo maja <3<3

(odgovor članu Honey26)
Neposredna povezava do sporočila: 2582
   RE: Junijčki 2010
7.1.2011 20:06:55   
scorpiogirl
Ljubljana, 21.1., po 10. uri dopoldne, Kolosej, lokal desno zgoraj user posted image
Dejte se še enkrat pofočkat tle pliz:
1. dvojčica6+ajda
2. mkbk + Lara Inti
3. bcljka + Pika
4. majkl + Jan
5. honey* + Brina
6. meymey + Tomi
7.Zoya82 + Aljaž
8. Sonček in poletje + Staš
9. Innes4 + Tim
10. misar + trotekuser posted image
11. gajka + Zara
12. čeb Maja + Žiga
13. Scorpiogirl + Lucijan
14. Honey26 + Vida (13 lahko spustimo ane. user posted image )

No, jst mam rada 13, tko da sem naju kar napisala, sva se mal vrinla user posted image tkole (po 10. uri dopoldne) mi pa tud ful bolj ustreza, tko da prideva user posted image
je pa tist lokal odprt od 9h se mi zdi, od 10h pa sigurno; smo se pa me tud pred 2 letoma tam z vozički dobile, tko da ne vem, če se je kej spremenilo ...

pastinak ... ktera ga je že iskala? Kiya? jst sem v našem Hoferju našla pakiranega (skupaj s korenčkom, porom, zeleno pa petršiljem; kao jušna zelenjava), tako da mali že tri dni je tole zelenjavo s kuskusom al pa ovsenimi kosmiči user posted image mi pa ni čist jasno, kaj je tolk posebnega na tem rumenem korenju user posted image sem kupila čist samo zato, ker mi je blo fajn, ko je različna zelenjava skup pakirana, pa ker sem se spomnla, da je ena to ful iskala user posted image

Jedilnik:
zajtrk: banana + kivi + piškot
kosilo: jušna zelenjava (glej zgoraj) + ovseni kosmiči
večerja: milupa kašica riž banana

no, sirena (večji), šibam


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Honey26)
Neposredna povezava do sporočila: 2583
   RE: Junijčki 2010
7.1.2011 21:18:49   
Kiya
Ja jaz sem iskala user posted image
Hvala, bom naslednjič pogledala, ko bom šla kaj kupovat user posted image

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2584
   RE: Junijčki 2010
8.1.2011 0:01:41   
Maxica
Ljubljana, 21.1., po 10. uri dopoldne, Kolosej, lokal desno zgoraj user posted image
Dejte se še enkrat pofočkat tle pliz:
1. dvojčica6+ajda
2. mkbk + Lara Inti
3. bcljka + Pika
4. majkl + Jan
5. honey* + Brina
6. meymey + Tomi
7.Zoya82 + Aljaž
8. Sonček in poletje + Staš
9. Innes4 + Tim
10. misar + trotekuser posted image
11. gajka + Zara
12. čeb Maja + Žiga
13. Scorpiogirl + Lucijan
14. Honey26 + Vida (13 lahko spustimo ane. user posted image )
15. Maxica + Hana



_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2585
   RE: Junijčki 2010
8.1.2011 8:55:43   
misar
dobro jutro

evo saga Bolnica Franja se nadaljuje..mislim, nouser posted image ...včeraj je tamali spet zakuhal in sem ga popoldan pobasala in peljala k P (od zdaj hodim k P sam še ob petkih popoldan, ker ni prov nobene gužveuser posted image ...resda sem jih slišala od P, kaj se to pravi ob petkih popoldan hodit k njej sam boli mene k***user posted image , ko sem v službi tud jaz delam ob petkih pa tud ob sobotahuser posted image ). v glavnem tamalemu na zunaj ni bilo nič videt, še prehlad je izzvenel. smo dali kri in v roku urce dobili antibiotik, ker gre za bakterijsko okužbo. sicer sem ful nesrečna, da mamo pri pol leta že antibiotik ampak tamali je bil takoj zjutraj že veliko boljši, tko, da sem vesela, da sem ga včeraj peljalauser posted image

ena velika kavica za neprespane user posted image . vse tiste, ki se vam malčkui zbujajo na pol urce, urco ponoči, vam moram povedat, da žal ne bo nič boljše. ker to stvar je treba uredit. moja frčafelca se je isto zbujala tako pogosto in ker sem bila tako kot ve čist adijo in izmozgana nisem naredila nič in se je to nadaljevalo do 1. letauser posted image , potem pa še kar zelo pogosto do konca dojenja. tako, da dojenje ponoči skenslat!! vsaj tako na gosto. čist resno, neki bo treba naredit. v prvi vrsti pa naj vam bodo partnerji v pomoč!!! kaj več vam pa lahko na ZS povem... da ne smetim tukaj na veliko. aja, se pa da tud brez izjokavanja marsikaj uredit, sploh nisem pristaš, da se pusti dojenčka jokat in pika. ker ja, da se tud drugač, verjetno je pa hitreje, če ga pustiš jokat. tud, če otroka nažgeš po tazadnji je prej mir, kot če rešiš kaj po mirni poti. ampka pač vsak po svoje ane.

srečanje...če nas bo pol toliko kot nas je prijavljenih bo super. že komaj čakamuser posted image user posted image

avtosedež: mi mamo Tobija ja in smo ultra zadovoljni. ni isofix. je pa povsem trdno zmontiran s pasovi, ni cel jajčast, ko marsikateri drug (mamo enga od brevija v drugem avtu in je živa katastrofa napram Tobiju).  je pa Tobija na spletu možno prek BC dobit za cca 170€, ko so kake akcije. je treba dnevno spremljat.

igranje: se samostojo zaigra tam ene 15 minut, če ma dober dan do pol urce. frčafelca se še toliko ni. nekaj je v karakterju, zelo veliko pa v tem kako ga navadiš.

pasiranje- jaz bi pasirala, dokler otrok želi, ker pač ne vem zakaj ne biuser posted image  nobenega odraslega ne poznam, ki bi mu bilo treba vso hrano pasirat, torej se s časom vsi naučimo jest tud koščke a ne??user posted image

GH- povsem smo prenehali, ker tamalemu ne paše nič razen joške. bom danes spet sprobala, ker mu je vročina padla pa bo mogoče že imel kaj več želje po čem drugemuser posted image  smo v glavnem povsem na začetku-spet.

zdaj pa grem, ker mam frizerja...juhu, odklop za mamico po enem mesecu in pol arestauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2586
   RE: Junijčki 2010
8.1.2011 19:42:11   
Zoja83
večer!

avtosedež midva imava lupinco peg perego in ima ta mali že 10kg, pa tudi proti 80 že raste, pa me zanima gajka pri katerem mesecu je mel tvoj 10kg? zdej sem svojmu rekla, da naj sam naumi, kater avtosedež boma kupila in se je odločil za maxi cosi pearl...lupinico pa isofix boma pa prodala, ker je itak sama lupinca pretežka in bi pri nasledenjem user posted image menjala

pasiranje jst vse s paličnim miksam, mu pa dajem že kruh po koščkih...če je kak večji košček, sem zraven njega in ga pač obračam, če se mu zatakne...

igranje se zamoti sam za cirka 5 min, drugač pa zahteva svoj čas z mamico...najbolj se pa zamoti v hojici, pol pa na moje veselje že odpira predale...user posted image

srečanje upam, da bomo res vse in ne tako kot na nosečniškem srečanju, čeprav je blo vseen luštno...

GH dans smo jedli orjaškega lignja in sm mu ga kar dala kuhanega na pari in je bil čist nor nanj, vse pojedu user posted image

Drugač je pa prehlajen, je bla noč kr kruta...do treh zjutraj je zaspal samo v naročju (sma se z mojim menjavala naslonjena na zid), pol je pa HB zaspal in sma vsaj tri ure spala...

Te razne metode spanja-jst ne jeb** nič več...sem probala po pantleyevi, pa spi, dete spi in nisem pošast. moj otrok je dojenček, ki zahteva svoj čas in tako je tudi prav (saj sem tudi zaradi tega doma). sama sem pa sam zmedena zaradi tega...zadnjič ob desetih zvečer, ko se je zbudil, prav nisem več vedela, kako ga uspavat in to me je streznilo...ne uvajam nič! vsaj do 10meseca, ko bo tudi razumel, zakaj ga puščam samega sredi noči, da se izjoče (čeprav, če sem iskrena, najbrž ne bom) in tudi v najini postelji bo spal, če nama bo z user posted image pasalo. če pa bo imel oči kaj proti, pa lahk za kako noč tudi drugje spi...


(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 2587
   RE: Junijčki 2010
8.1.2011 22:20:37   
Sonček in poletje
Evo me, da še kaj napišem.

Pri nas je še kar po starem. Še kar slabo jemo GH, nekaj še kašlja in čez dan imamo velike borbe za zaspat. Ponoči se zbuja 1x-2x, pa ga dam kar na joško. me ne obremenjuje preveč in tudi zdaj, ko je bolanček mu ne bom vsiljevala celonočnega spanja. Pa še rada se stisnem k user posted image . Ponoči je tako nežen in na miru.

igranje - sam se zamoti 15 - 20 min, včasih več če je dobre volje, kadar je pa zaspan hoče pa družbo in pestovanje.

GH - misar nisi sama. Naš je pojedel res veliko tudi do 350g. Zdaj pa bolj ali manj vse zavrača. Danes je pojedel samo večerjo, pa še to mogoče 100g. Tko, da tudi razmišljam o tem, da bi začela na novo in postopoma. Al pa da bi mu dajala nekaj časa samo zelenjavo, ker to vsaj kaj poje, sadja pa sploh noče. Če ga s kakimi kosmiči zmešam še kaj poje, smo sadje v kašici pa sploh ne. Je pa danes ko zmešan hrustljal hruško, pa kruh tud z veseljem žveči, to je pa tudi vse. Tko, da krivim bolezen in izraščanje zobkov user posted image .

Zoja83 - jaz sem tudi prebrala eno malo morje literature glede spanja. Za Spi, dete spi nisem, ker ne prenesem, da bi v (osami) jokal (zelo malo joka in sem pol čist živčna, če joka), Pantleyevo pa tudi še ne bom prakticirala, dokler njegove spalne navade ne bodo začele kvariti kvalitete mojega življenja. Sej na splošno sem kar spočita, pridejo slabe noči, pa tudi noči, ko spi več kot 8 ur skupaj.


_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

(odgovor članu Zoja83)
Neposredna povezava do sporočila: 2588
   RE: Junijčki 2010
8.1.2011 22:38:24   
innes4
čer..

nekej bi rada samo povedala glede metode spi,dete,spi...se mi zdi, da si skoraj vsaka predstavlja, da je to nekakšno mučenje dojenčka, da sam joka nevem koliko časa in vedno...pa ni tako...ne razumet, da katero prepričujem v to metodo, vsaka zase ve kaj je najboljše za njenega otročka in tako tudi dela, kar je seveda prav...samo rada bi pa vseeno povedala...
Dojenček ne joka neomejeno dolgo...po določenih minutah vstopiš v sobo, greš do otroka, mu izrečeš en stavek, ga pobožaš in greš ven...s tem mu pokažeš, da ga nisi zapustil, da ga samo učiš spati sam...to traja cca 7 dni, metoda je 96% učinkovita, in v večini primerov se otrok nauči spati sam že v treh dneh...no naš jih je rabil 5, sedaj pa sam zaspi in je res čudovito...ni več joka, on točno ve kaj pričakujem od njega in to da otrok zna zaspati sam je dobro tudi za njega, ker spi neprekinjeno, oziroma če se zbudi, v trenutku zaspi nazaj, kar pa je super, ker je potem bolj spočit... in še nekaj glede tega, da ne moremo pustiti otročka jokat...tut jest sem mislila da ne morem, ampak sem se potem vprašala, kaj bo takrat ko se mi bo jokal sredi trgovine zaradi igrače...ga tudi ne bom mogla pustiti jokat in mu bom kar kupila vse kar bo želel? Vem da ni isto, je pa podobno..

Pa še enkrat, ne me narobe razumeti, nobeni ne vsiljujem metode, le želim povedati da ni tako grozna kot se sliši in da mamice, ki delamo po tej metodi nismo pošasti user posted image

pa lahko noč user posted image

< Sporočilo je popravil innes4 -- 8.1.2011 22:40:50 >


_____________________________

29.5.2010 je zame začel sijati sonček Tim***
21.5.2011 pa sem postala žena***
Vse lepe stvari se mi dogajajo maja <3<3

(odgovor članu Sonček in poletje)
Neposredna povezava do sporočila: 2589
   RE: Junijčki 2010
9.1.2011 0:10:08   
Ajda_Marko
Innes4 se strinjam s tabo. Tudi jaz sem šla bolj kot ne iz obupa v to metodo, ker sem bila slaba mami čez dan, ker nisem imela volje, moči se igrat in ukvarjat z njim čez dan. Pa tudi Vid je bil siten, ker ni bil naspan. Saj včasih se še zdaj kaj zbuja in hitro zna izsiljevat, ampak kar gre, pač imamo kakšno hudo noč pa je potem spet ok.


(odgovor članu innes4)
Neposredna povezava do sporočila: 2590
   RE: Junijčki 2010
9.1.2011 12:08:33   
ninkica
Dan

srečanje naju ne bo,ker mi je LJ odveč in v dopoldanskem času sem brez avta..

igranjeNaša se zaigra v stajici od 30min-1h odvisno kakšne volje je.

spanje Nisem pristaš takšnih metod oz jih sploh nisem nič gledala.Zvečer ji dam kašico za lahko noč potem se zrihtamo v pižamco se še mal poigramo in jo še podojim in jo dam v njeno posteljico in zaspi sama čist lepo brez kakršnih problemov.Jo pa ko se proti jutru zbudi tud vzamem v našo posteljo,da se skupaj še pocrkljamouser posted image

pasiranje jaz ji vse pasiram ali zmiksam v multipraktiku.Mi ni nič težko..Samo banano,ko ji dam v navadni jogurt ji ne zdrobim z vilico.

misar user posted image user posted image user posted image da se pozdravite

Lep dan


_____________________________

Očkov in mamin največji zakladek:
Leja 15.6.2010

(odgovor članu Ajda_Marko)
Neposredna povezava do sporočila: 2591
   RE: Junijčki 2010
9.1.2011 17:13:06   
gajka
Zoja83 - na posvetovalnici pri 9m je imel ravno dobrih 10 kg. Takrat enkrat je tudi šel iz lupinice v avtosedež. 

(odgovor članu ninkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2592
   RE: Junijčki 2010
9.1.2011 23:14:03   
nikcaa
uuuu..vas je pa kr neki za srecanje...user posted image

danes smo pa bili ceelll dan doma.. ker vreme je skifooo.. megla.. tako da res nism mela volje it nikamor... pol smo z mojima dvema  user posted image mislili it na vecerjo ampak se mi tud ni dalo.. tako da smo kr doma lepo popapcaliuser posted image

igranje-
moj se full casa sam zamoti.. sploh pa ta zadnji mesec ko sedi... tako da imam mamica cas da kaj postoriuser posted image

uspavanje- midva imava vsak vecer drugace...user posted image prvih par mesecev sm ga dala v posteljico... in je zaspal sam od sebe.. zdej pa se borimo in borimo... on rabi samo nekoga da lezi poleg njega in zaspi... HB brez joskeuser posted image in vedno me more cutit.. in tuki rata problem.. ker meni se ne da hodit ob 20.00 spatuser posted image pol mu dam kaksne pliskote... vzglavnik.. sam full hitro pogruntauser posted image tako da se vec ali manj zaradi tega zbuja...upam da se to poslihta...

Nočkouser posted image


(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2593
   RE: Junijčki 2010
10.1.2011 7:10:31   
smotka.dt
Jutro!

Danes pa jaz častim jutranjo user posted image , čeprav je sama ne pijem.

No enkrat sem le prva. Sicer tamali spi, a se jaz odpravljam v službo, neke obveznosti izpolnit.
Lepo, da vas je tolk za srečanje, morda uletiva še midva. Raje ne napišem, ker nisva sigurna.

innes4 super, da je metoda uspela. Mi nikol nismo mel problemov z nočnim uspavanjem, se je pa zadnje čase pojavljal problem pri dnevnem. Pa sem ravnala po občutku, zdaj ko sem prebrala to temo, lahk rečem, da se podobno ravnala tud jaz. In morm rečt, da je uspešno. user posted image SIcer je hudo, ampak dolgoročno je pa to vsekakor olajšanje. Ker večji ko bodo, bolj bodo trmasti z lastno voljo, aja pa me se bomo vrnile v službo in pol ne bo tolk časa ne energije se s takšnimi stvarmi ukvarjat. user posted image

Nič šibam
čao

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2594
   RE: Junijčki 2010
10.1.2011 10:25:16   
meymey
Jutro vsem...
 
me veseli, da nas je toliko prijavljenih za srečanje.
 
Ovseni kosmiči s suhimi slivami - Tomi jim daje oznako 5+ user posted image . Je redkokdaj navdušen nad hrano in to je to. Zdaj moram še sprobat kosmiče z rozinami. Kosmiči s plazma keksi pa so za user posted image .
 
Spanje/dojenje - do pred 5 dnevi je Tomi praviloma spal do 4,5ih zjutraj, ko se je dojil, potem spal do 6, 7h zjutraj, ko se je prebudil. Zadnje dni se zbuja z jokom in to tak neutolažljiv jok, ko sredi noči pomaga samo naročje ali Joško (tako Tomi ljubeznivo kliče ziziko user posted image ). Jaz se te dni odločam za drugo alternativo, ker mi je priročnejša. Res ne vem kaj to pomeni dolgoročno. Upam pa, da ko ga neha hecat to zobovje da bo bolje. No zadnja dva dni se je zbudil samo 2x in ne več vsako uro, tako da mislim, da bo šlo brez pridobitve neprijetnih navad.
 
Metode za spanje - k sreči smo se vedno prej ujeli za spanje, preden je bila potrebna uveljavitev kakšnih rigoroznih metod za spanje. Ugotovila sem, da ko sem začela poslušat otroka kaj mi govori (mami zdaj sem zaspan, mami zdaj še nisem zaspan... je vse začelo funkcionirat brez kričanja). 
 
Zobki - Tomi ma sam še danes čas, da producira zob, drugače pa gre z ekspresno pošiljko ciganom user posted image .
 
Konec porodniške - edina dobra stran prezgodnjega poroda je to, da bo tomi star 1 leto + ko bom šla delat. Rodil se je 17.5., poteče mi 15.5., s tem da imam še več kot 20 dni starega dopusta. Sem pa našla eno zanimivo službo, bom poslala prošnjo.. če bi bila to res sanjska služba, bi se pa tudi odločila prej zaključiti s porodniško.
 

(odgovor članu smotka.dt)
Neposredna povezava do sporočila: 2595
   RE: Junijčki 2010
10.1.2011 12:44:55   
dvojčica6
meymey držim pesti da ti rata dobit sanjsko  službo... js tut delam neki na tem...

ejla nikcaa zakaj pa ti ne prideš??? A zato k je zmagala LJ?

aja glede srečanja...misar - js te bom okupirala user posted image user posted image user posted image ful me zanima kaj se da naredit glede celonočnega visenja na joški brez joka... tako da ne se ustrašit če te bom zagrablauser posted image user posted image user posted image

šibam... moram neki taščici (oz v.d. tašči bi rekla gajkauser posted image )pomagat!

lp

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 2596
   RE: Junijčki 2010
10.1.2011 13:08:56   
čeb Maja
hej, tolk, da se še jaz mal javim. neki se mi ne da pisat zadnje dni...

živahnost
- našega se zadnje dni ne da ustavit. ratal je kot sveder user posted image user posted image user posted image   Sem čist na polno okupirana. Sicer res kr veliko zdrži sam na tleh - v bistvu kr teži, da bi šel v svoj kot in pol imam malo frej. iamm pa problem, ker se v 10ih sekundah premakne za 3 metre in morm kontrolirat non stop kaj dela.

meymey - kosmiči so zakon a ne. Pri nas tut. user posted image Jaz mu kdaj poleg suhe slive dodam še jabolko. Obožuje. Na rozine pa sploh še pomislila nisem - hvala user posted image

jogurt - uvedli smo jogurt - žličko po žličko 4 dni zapored. danes ga je dobil že 2 ornk jušni žlici in je super. Nobene reakcije.

prebujanje ponoči/spanje
- pri nas sicer spanje niti ni problem več - lepo zaspi v svoji posteljici. Se pa ponoči 1 - 2x dojiva. Zanima me kako ste jih ponoči ''odvadile'' dojenja - ali se to zgodi samo po sebi??? Zdaj se zadnje dni zbuja ob cca. 5ih pa bi jedel pa pol potegne do 7.00 - 7.30.

zobki - rine ven zgornja 1ka, ni še prebila dlesni in je kr malo bogi. Zobje so user posted image user posted image user posted image

današji meni:
- dop malica: jogurt sam + pol pa še zmečkana banana dodana ko je bilo pol jogurta že pojedenega
- kosilo: pusta govedina, brstični ohrovt pa krompir - narejeno na juhico
- pop malica: ....hmmm... oh nimam ideje

samo še tole mogoče:
kolegica, ki ima dobro leto starega fantka je bila zdajle 6 dni v bolnici z njim. Bili so 2x v cityparku in so nekje staknili ta brohnialitis al neko podobno sr... Takoj na kisik + infuzija. Pazite na svoje malčke, ker ful razsaja okol. user posted image




(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 2597
   RE: Junijčki 2010
10.1.2011 14:07:49   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: dvojčica6

meymey držim pesti da ti rata dobit sanjsko  službo... js tut delam neki na tem...

ejla nikcaa zakaj pa ti ne prideš??? A zato k je zmagala LJ?

aja glede srečanja...misar - js te bom okupirala user posted image user posted image user posted image ful me zanima kaj se da naredit glede celonočnega visenja na joški brez joka... tako da ne se ustrašit če te bom zagrablauser posted image user posted image user posted image

šibam... moram neki taščici (oz v.d. tašči bi rekla gajkauser posted image )pomagat!

lp



z veseljem bom počvekala s tabo, nisem pa ravno nek ekspert za dojenčke... frčafelca je ponoči nonstop visela na joški, trotku pač ne dovolim tega.  o metodah izjokavanja pač ne bom več zgubljala besed. sem proti in pika user posted image user posted image  sem že itak menda dregnila v osje gnezdouser posted image

danes sem pridna in spet pišem diplomo...bog daj, da ta teden dokončam!!!user posted image

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 2598
   RE: Junijčki 2010
10.1.2011 14:57:23   
meymey
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

grožnje s cigani zalegle user posted image , zobek se že čuti, ni pa še zunaj. user posted image

Koliko česa še ne bomo spali? user posted image

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 2599
   RE: Junijčki 2010
10.1.2011 16:14:14   
ninkica
dan

Leja zna ploskat k ji rečeš bravo,bravouser posted image in pa pokazat zna ako se nardi tok,tokuser posted image Je full cartkanauser posted image

misar držim pesti,da ti ta teden uspe napisat čimvečuser posted image user posted image user posted image

jogurt jaz sem ji uvedla navadni jogurt z banano in pa sadno skuto s podloženim sadjem.Zelo rada je.

Mi mormo Lejo full mirkat,ker hoče non stop stat na nogicahuser posted image user posted image

moram it...


_____________________________

Očkov in mamin največji zakladek:
Leja 15.6.2010

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 2600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




sam v sobici
TLF

Pri kateri starosti naj otrok spi sam v svoji sobici?

že od samega začetka (21%)

med 1 in 3 meseci (3%)

med 3 in 6 meseci (7%)

med 6 in 9 meseci (10%)

med 9 in 12 meseci (6%)

po dopolnjenem 1 letu (52%)


Število vseh glasov: 341

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!