|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčki 2010
11.1.2011 23:01:43   
scorpiogirl
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image a vas tud tolk ven meče tale RR? Se prijavim pa mal preberem, ko hočem komentirat, sem pa že odjavljena user posted image pol me pa vse mine ...

sej ne bom kej ful nakladala, sam mi gre na živce tole. Čakam Bones, pa se mi ne da delat kej pametnega, pol pa mal prebiram naokrog user posted image

nočkouser posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 2626
   RE: Junijčki 2010
12.1.2011 8:20:29   
meymey
Uuuu, dobro jutro user posted image

mi smo zgleda iz tahujšega ven. Stanje se normalizira. Zbudil se je ob 3.30 in on 6.30. 

Sem pa bila na štajerskem, dobila nadomestno lupinico, tako da danes peljem nazaj tole, ki jo mamo zdaj. Pa sleepy wrap. Sem ga tudi imela sposojenega, zdaj pa je kolegica kupila blago in za 30 eur mamo tri bejbe svoje nosilke, jaz sem svojo še spimpala z etiketo na sredini, da vem kje je sredina.

Danes pa na banko. V vmesnem času sva ugotovila da kaj preveč hitro ne moreva sanjati na kredit, sam proces traja do 1 meseca. Tisto stanovanje pa ne bo čakalo :(. Žal. Bo treba najdit kaj drugega.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2627
   RE: Junijčki 2010
12.1.2011 10:37:08   
mkbk
meymey, a tomija še vedno not nosiš...če prideš na srečanje, me morš naučit - jst mam tud wrap, pa ga ne znam namontirat, pomoje...user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 2628
   RE: Junijčki 2010
12.1.2011 10:37:37   
mkbk
Aha, ni še blo user posted image . ena za vse!

(odgovor članu mkbk)
Neposredna povezava do sporočila: 2629
   RE: Junijčki 2010
12.1.2011 11:04:34   
meymey



IZVIRNO SPOROČILO: mkbk

meymey, a tomija še vedno not nosiš...če prideš na srečanje, me morš naučit - jst mam tud wrap, pa ga ne znam namontirat, pomoje...user posted image
 
jaz ga nosim takole:
http://www.youtube.com/watch?v=qq6D9x0G99s&feature=related

pridem na srečanje s wrapom, pa lahko sprobaš :D. Meni je fenomenalno kul, zdaj ko je zima, poleti pa sling, ker mi je bilo manj vroče :D

(odgovor članu mkbk)
Neposredna povezava do sporočila: 2630
   RE: Junijčki 2010
12.1.2011 12:46:48   
joli07
ojla,
da se še jaz malo javim. Prejšnji teden smo imeli kontrolo na gastro in smo na dobri poti user posted image .
Nove/stare mere pri 7 mesecih so : 7820g, 68,5 cm ( v treh tednih se je zredil za celih 10 g user posted image ). Konec meseca imamo spet kontrolo teže vendar pri svoji P. Jaz krivim za tako majhen porast teže seveda PRVI ZOBEK, ki je včeraj pokukal ven user posted image . Je bil pa tamal full bogi. Upam, da bomo sedaj kaj bolj spali. Danes ponoči sem vstala samo 5 x, kar je za nas SUPER.

Sem videla, da vas je full prijavljenih za srečanje. Če boste prišle vse bodo morali Kolosej predhodno sprazniti user posted image .

Vsem bolančkom želim čimprejšnje okrevanje user posted image user posted image user posted image  

Uživajte.
Grem kuhat.


(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 2631
   RE: Junijčki 2010
12.1.2011 13:06:56   
missMac
oj oj!

na vsake tok casa se tud js mal javim pa pogledam, kaj je novega :)
vidm da mate tok pridne otroke, da sem kr mal fous :) danes smo spali obupno, zbudili smo se 5x ali veckrat na noc. no skoraj vsako uro. tako da resno zacnem s knjigami o normalnem spanju moje bejbike :)

hojice-vase mnenje o njih? boste dale svoje otroke notr in kdaj? jaz se temu precej upiram in nisem prepricana, ce je dobro dat Jerco ze zdej notr. da ne bo kej problemov s kolki? vase mnenje?
slingi/pestunje-kako je s tem? a je otrok rad notr? kaj pa obremenitev hrbta? al je pol bols, da izberes kengurujcka?




_____________________________

You only see what your eyes want to see, how can life be what you want it to be...

(odgovor članu joli07)
Neposredna povezava do sporočila: 2632
   RE: Junijčki 2010
12.1.2011 13:14:50   
gajka
Živjo, babe! user posted image Ko že vse nekaj o miganju govorite, ekola, otvoritveni tek je za mano. user posted image Me je brat naštimal, da sem si nabavila orng tekaške copate (me je on peljal v trgovino, so me celo testirali, kakšni so primerni zame) in tekaške cunje... In danes je za mano 4 km teka (od tega 2 km v enem kosu) in 4 km hoje! user posted image I am so proud of myself! user posted image Se je brat hecal, da me bo pripravil za 21 km na Ljubljanskem maratonu, do oktobra je še dolga... user posted image No, pa je seveda še eno veliko vprašanje, kako dolgo me bo sploh držalo navdušenje! user posted image

Drugače pa smo pri nas smrkavi - oba palčka smrkata. Je Rok prinesel virus iz vrtca in je bilo itak samo še vprašanje, kdaj bo Zaro zvilo. In ja, 2 dni za njim je tudi ona podlegla. Posledično smo imel bolj zanič prvo polovico noči, je bil smrkav nosek preveč moteč, potem pa je nekako spanec dobil bitko s prehladom. user posted image Upam, da hitro mine, pa brez kakšnih komplikacij. user posted image Pa itak je tole blesavo vreme krivo in tele čudne temperature. Naj bo orng zima, ali pa se naj že pomlad začne, da bo mir!

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 2633
   RE: Junijčki 2010
12.1.2011 13:15:50   
gajka
Neverjetno, v 4. poskusu mi je celo uspelo objavit napisano! Tole delovanje RR je tudi čedalje bolj v k*.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2634
   RE: Junijčki 2010
12.1.2011 13:34:51   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: missMac

oj oj!

na vsake tok casa se tud js mal javim pa pogledam, kaj je novega :)
vidm da mate tok pridne otroke, da sem kr mal fous :) danes smo spali obupno, zbudili smo se 5x ali veckrat na noc. no skoraj vsako uro. tako da resno zacnem s knjigami o normalnem spanju moje bejbike :)

hojice-vase mnenje o njih? boste dale svoje otroke notr in kdaj? jaz se temu precej upiram in nisem prepricana, ce je dobro dat Jerco ze zdej notr. da ne bo kej problemov s kolki? vase mnenje? Zakaj bi jo pa dala v hojico? Jst je ne bom imela, tudi pri prvem je šlo lepo brez. Res ne vidim ene dobre stvari teh hojic, tako da bo pri nas lepo brez. Je pa res, da imam stajico, kjer je lepo pospravljen, če kaj delam in ga ne morem lih vsako sekundo imet na očeh user posted image
slingi/pestunje-kako je s tem? a je otrok rad notr? kaj pa obremenitev hrbta? al je pol bols, da izberes kengurujcka? Kolikor vem je prav za hrbtenico boljši sling (oziroma kakšna od teh variant), ker ni teža toliko na hrbtenici. Jaz imam sicer kengurujčka (sposojenega), v štorklji se pa ne znava naštimat (jo imam tud).



Sicer pa lep pozdrav user posted image
noč danes po parih dneh spet super user posted image bomo videli, če bo trajalo user posted image

razmišljam pa čisto resno, da bo treba nekaj naredit s spanjem večjega (je treba še zmer biti zraven njega, da zaspi in to zadnje čase vedno dalj traja), pa ne vem, kako se lotit zadeve, ker sta s tamalim v isti sobi user posted image

kuham, tako da šibam user posted image

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu missMac)
Neposredna povezava do sporočila: 2635
   RE: Junijčki 2010
12.1.2011 14:15:01   
bcljka
oj!

Lih sm že na Fbju sprašvala kje bomo zdej aktivne? a bomo mal skakale al sam tm?

Gajka - user posted image user posted image user posted image  za tek + vprašanje, a ti maš FB?

hojica - mi je ne bomo mel mamo pa kao stajco, je bolj kvadratna prenosna postlca z žogicami... magar na fb sliko prpnem

sling - jst ga mam pa ga ful mal uporablam, predvidevam pa da ga bom več kasnej, k zdej me to moti ker mi je fino k jo loh tko nesm mot me pa  če grem na kavo nimam kam odložit, voziček še vedno zakon user posted image

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2636
   RE: Junijčki 2010
12.1.2011 14:25:52   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka
Lih sm že na Fbju sprašvala kje bomo zdej aktivne? a bomo mal skakale al sam tm?
To tudi mene zanima, ker obe zadevi težko laufata in slej kot prej ena propade. user posted image

Gajka - user posted image user posted image user posted image  za tek + vprašanje, a ti maš FB?
No, glede teka se itak s tabo ne morem primerjat, ampak ti si poglavje zase. Jaz sem tekla prvič po dobrih 3 letih, pa še takrat sem komaj začenjala, pa je potem prva nosečnost prišla vmes.
FB - imam. user posted image
 

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 2637
   RE: Junijčki 2010
12.1.2011 15:35:00   
bcljka
se mi zdi da smo kr bl aktivne zdej tam, zato sprašujm k te še nisem zasledila tam... oziroma se mi vsaj zdi user posted image

važn da si začela user posted image ... sej da nauš misnla, jst NIČ ne laufam user posted image  mam preveč aerobike, ampak maja pa grem v radence na 21 user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2638
   RE: Junijčki 2010
12.1.2011 16:40:45   
gajka
Ne, res še nisem član junijske skupine. Meni je FB bolj "nujno zlo" in se mi ne da kaj preveč z njim ubadat in biti član nekih posebnih skupin.

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 2639
   RE: Junijčki 2010
12.1.2011 19:52:10   
nikcaa
hojca-nabavila jo bom.. ne bom ga pa notri skoz imela.. kaksno minutko na dan... ko gres na wc.. in podobno... ker vem da ni glih koristna....

stajca- sm pa full zadovoljna...

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2640
   RE: Junijčki 2010
12.1.2011 20:01:34   
scorpiogirl
Nikcaa, samo vprašanjce. Pa ne vzet za slabo, ker me res samo zanima user posted image zakaj boš kupovala hojico, če imaš stajico? Ker za kakšno minutko, ko greš na wc, ga komot v stajco daš, pomoje user posted image pa ne moraliziram, ker se me čisto nič ne tiče oziroma me ne moti, če imate user posted image v stajici.

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2641
   RE: Junijčki 2010
12.1.2011 21:50:21   
Sonček in poletje
Oj!

Sem, dala prošnjo, da se joinam na FB-ju. Sam nikjer nimam nobene slikce mojga sončka, ker je moj user posted image prepovedal user posted image . Sam tolko, da me ne boste skenslale .

Naš je spi pridno od pol osmih, sam se je pa prejle neki zbudu. Je zatulu sem šla hitro k njemu in sem ga HB hitro pomirila. Ah, kdo bi vedu kaj je??? Zobje ga resno matrajo, pa še zvečer je na polno bruhal. Pa glih je začel normalno nazaj jest user posted image .

Joli - mene tudi malo skrbi, da hujšamo oz. ne napredujemo. Nič ne je. Pije po požirkih in ko sem ga doma tehatala sem vidla, da je šel celo nekaj dol. Sam se glih ne zanašam več na domačo tehtnico, ker itak pokaže kakor ji paše.

Ju3 pride patronažne pogledat kako nam gre z uvajanjem GH, konec meseca imamo pa cepljenje in bomo pol vidli al gremo s težo kaj gor. Sicer me vsi mirijo, da pri 10 kg ni nobene panike, če gremo tudi malo dol. Ampak meni se to vseeno ne zdi kul. Mah bo že.

_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2642
   RE: Junijčki 2010
13.1.2011 8:38:06   
gajka
Stajica - nismo imeli pri prvem in tudi zdaj ne bomo.

Hojica - enako.

Plenice iz Müllerja - ta večji jih ima, so res zdaj drugačne, ampak so za njegovo rit še vedno OK. user posted image Ta mala ima DMove, čeprav imam z njimi čedalje več problemov - na dnevni bazi je zjutraj posrana skoz in skoz (vključno s spalno vrečo), pa še občasno kdaj tudi sredi dneva. user posted image Mogoče bo res treba it na št. 4, itak ima že okrog 9kg, samo je treba še zalogo plenic najprej porabit.

Zobke pa tudi mi vzrajno čakamo in čakamo. Slini se že intenzivno vsaj 3 mesece, dlesni napete... Eh, zobki so tako prikladen izgovor za vse! user posted image Ampak kaj pa imeti za izgovor za sitnobo, ko so vsi zobki zunaj, to pa je vprašanje! user posted image

Sonček - naj ti ga pa patronažna stehta. Patronažne v našem koncu vedno nosijo vage s sabo, samo rečt jim je treba. Ah, pa jaz bi tudi morala še patronažno poklicat, da mi pride predavat o uvajanju GH, pa še vedno nisem. user posted image Pa ne sekiraj se glede izgube teže, bo hitro nadoknadil, ko bo zdrav. Srečna bodi, da imate rezervo, ker te res nima kaj skrbet.

(odgovor članu Sonček in poletje)
Neposredna povezava do sporočila: 2643
   RE: Junijčki 2010
13.1.2011 12:03:11   
ninkica
Dan

Smo dobili še 2 zobekuser posted image user posted image

Stajica-smo jo kupili in smo z njo full zadovoljni.Imamo pa kvadratasto in je full prostorna..

hojica- jo bomo imeli samo čakam,da mi jo naši pripeljejo..(je pri njih na postrešju spravljena)

bcljka-mi tudi od junija 2011 načrtujeva še enega user posted image user posted image user posted image

pleniceod začetka sem imela Pampers pleničke pa smo imeli zelo resne izpuščaje,ki se jih nismo rešili 2 meseca.Od takrat imam dm-ove in sem z njimi FULL zadovoljna.Iz Mullerja mi nismo všeč,ji je vse prišlo čez..

lep danuser posted image



_____________________________

Očkov in mamin največji zakladek:
Leja 15.6.2010

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2644
   RE: Junijčki 2010
13.1.2011 12:18:12   
mkbk
Dan...očitno je vsa aktivnost bolj šla na FB user posted image , samo morm rečt, da je pa men tlele ljubše, ne vem mogoče sem se navadla, se mi zdi pa ful bolj pregledno, pa nima pojma ker nick je kera, res ne...

gajka čudn da ste še ta 3 plenicah - naša ma tud okol 9 kil, pa smo že lep čas na 4+, k je že zdavnej vse prepuščal, je pa user posted image , če maš še ful zaloge.

ninkica, bravo user posted image za zobek, še 18 to go user posted image . Naša je še lepo brezzoba bakicauser posted image

< Sporočilo je popravil mkbk -- 13.1.2011 12:19:29 >

(odgovor članu ninkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2645
   RE: Junijčki 2010
13.1.2011 13:36:00   
nikcaa
IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl

Nikcaa, samo vprašanjce. Pa ne vzet za slabo, ker me res samo zanima user posted image zakaj boš kupovala hojico, če imaš stajico? Ker za kakšno minutko, ko greš na wc, ga komot v stajco daš, pomoje user posted image pa ne moraliziram, ker se me čisto nič ne tiče oziroma me ne moti, če imate user posted image v stajici.


hojco bom imela ker jo ze dobimuser posted image od sestricne.. neko iz praveka.. ma bo ok, glih da ksno minutko se zamoti.....
ce ne pa nism mela namena kupovat.. stajco ma mam ze ena 2m, ce ne se vec, in je full rad notri..




(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2646
   RE: Junijčki 2010
13.1.2011 13:39:25   
mamimo
Ojla!

FB: RR forum: jaz navijam za forum. Zdi se mi fino, da ga lahko bere kdorkoli, tudi tiste, ki se ne opogumijo pisati. In debate so lahko živahnejše. Se je pa tudi pri formašicah iz moje 1. user posted image zgodilo, da so pobegnile na FB in debata na forumu je crknila user posted image .

Plenice: mi imamo Pampers Active fit, in sicer 4+. Našemu št. 3 ne bi več mogla na rit spravit. Kar pa plenic iz Muellerja tiče sem bila pa tudi jaz razočarana. Pri tavečjem smo jih uporabljali, pri malem pa ne, so čisto drugačne kot včasih. Trde.

Zobki: mi imamo 2. Mislim, da so zdaj na vrsti zgornji.

Hojica: no way!

Stajica: ne nimamo, če ga moram odložiti, ga dam na tla na blazino.

Šibam.

(odgovor članu mkbk)
Neposredna povezava do sporočila: 2647
   RE: Junijčki 2010
13.1.2011 13:59:44   
Kiya
Hojica: nimamo

Stajica: nimamo

FB res je tukaj bolj pregledno, tam še sedaj ugotavljam kdo je kdo user posted image

Meni:
malica: sadje s kosmiči
kosilo: piščančja obara
večerja: zdrobova kašica Bebivita

Dvojčici moram rečt, da pri nas tole ne gre ravno v promet, so ji bolj všeč tiste, ki jih mešam z vodo

Teletina kako jo pripravite za user posted image , ker mormo počasi še to uvesti, do sedaj smo le perutnino

(odgovor članu mamimo)
Neposredna povezava do sporočila: 2648
   RE: Junijčki 2010
13.1.2011 15:39:32   
ninkica
Kiya jaz teletino pripravljam tko,da jo prepražim na čebulcu in zelenjavni in pokukam potem spasiram.Al ji pa dam vse skupi kuhat kot eno obarco z vso zelenjavno.
Sem pa zadnjič za naju kuhala telečje zrezke v zelenjavni omaki in pa riž pa je Leja isto jedla kot midva samo,da sem prej zrezke ven vzela in omako za naju sem pa pol vse solila..

plenice.. mi smo že tud kar neki časa na 4



_____________________________

Očkov in mamin največji zakladek:
Leja 15.6.2010

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 2649
   RE: Junijčki 2010
13.1.2011 17:28:40   
Kiya
Ninkica na tak način pripravljam že piščančka/purana, pa sem mislila če ima katera še kakšen drug recept ;)
Zaenkrat je zgleda vse bolj kot ne obara user posted image

(odgovor članu ninkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




koronavirus
Lelly28 RR

Ali ste zaradi koronavirusa kaj bolj drastično spremenili življenje (zaloga živil, manj obiskov , otroke ste pustili doma, izogibate se prostorom z veliko ljudmi)?

da (74%)

ne (26%)


Število vseh glasov: 23

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!