|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 9:35:17   
nadka30
dan

ja ja jaz še kar strašim okoli, nadja je v šoli mama pa čiča in gnezdi domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3801
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 9:36:07   
Anonimen
Jutro!

Jaz tudi tukaj, zaenkrat. Se spravljam likati pa mi takoooo ni.... user posted image

Imela sem pa nore sanje, sem sanjala, da mi je voda odtekla... no ja saj bo verjetno kmalu res user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3802
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 9:40:04   
nadka30
t.z. a nisma midve rekle da boma vzele zlato sredino med najinima izbranima datuma torej ima da grem danes ob v P, v nedeljo pa grema za južno že domov. A sma zmenjeniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Si se že odločilav katero P greš?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3803
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 9:43:57   
Anonimen
Ja, točno. Danes je "najin datum" user posted image Ej glede na sanje pa na moje plane kar vse bi še danes naredila je kar precejšnja verjetnost, da me zvečer kaj zagrabi user posted image Podpišem, takoj!

Odločila sem se pa za Trbovlje, če bo le dovolj časa. Drugače pa pač Celje. Odvisno kako hitro se bodo popadki stopnjevali, z glavo čez zid ne mislim...

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3804
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 9:48:50   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

Ja, točno. Danes je "najin datum" user posted image Ej glede na sanje pa na moje plane kar vse bi še danes naredila je kar precejšnja verjetnost, da me zvečer kaj zagrabi user posted image Podpišem, takoj!




torej akcija samo kaj ko jaz imam plane samo dela diša ne, se že včasih komaj premikam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3805
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 9:52:38   
Anonimen
ah ja, premikanje je itak poglavje zase. sploh pobiranje iz tal če ti kaj dol pade user posted image se včasih prepričujem, da nič hudega če na tleh leži 5kulijev ampak kaj ko jaz tega preprosto ne morem gledati. tako da danes likanje, sesanje, po tleh pobrišem. potem pa izležavam na kavču kolikor sem dolga in široka in čakam, da se sanje uresničijo.

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3806
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 10:01:27   
nadka30
jaz pa kosilo naredim za naju, nadja je v šoli potem pa malo po čistim in potem čakam da se kaj začne dogajatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3807
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 10:28:38   
Arwenko
nadka...a ti greš pa pol v Celje rodit?

Jaz pa sem trenutno še vedno na MB-ju, bomo videli kaj se še vse do decembra zgodi user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3808
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 10:46:00   
nadka30
ja jaz grem v Celje sem prvič bila tam pa mi ni bilo nič hudega, sedaj sem pa tudi bila tam, ko nisem čutila dobro pupe in imam že vse papirje pripravljene pa še nekaj sester ki tam delajo poznam tako da mislim da mi ne bo nič hudega, čeprav imam do MB enako daleč kot do Celjauser posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3809
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 11:34:13   
Arwenko
Jaz sem bila v Ce na HSG-ju in so mi bile sestre ful super, res prijazne, samo jaz bi EA imela, te pa v Celju skorajda ni za dobit. V MB pa je zaenkrat 24/7. Sicer pa po nekih črnogledih napovedih se bo tudi to spremenilo, ker na MB pritiskajo baje faušije iz drugih porodnišnic, da to tak ne gre in če tam ne bo 24/7 bom pomoje vseeno v Celju, razen če me zgrabi med novoletnimi prazniki (na kar računam), ko bomo pa itak pri starših v MB bolj ali manj cel čas. 

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3810
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 12:22:13   
Anonimen
Ah vidim, da nas bo nekaj Celjank pa vseeno rodilo drugje, če bo po naših planih.

Zlikano imam, posesam, pobrišem,.... ah jaaaa kje je še konec dneva.

Pa KONČNO je prispela baza za jajčko! Ma komaj čakam, da pride moj domov, da jo zmontirama v avto!!! user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3811
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 12:50:51   
obcinarka
bejbe živ, jaz bla na sestanku-kolegiju, kjer me je je dete vseskozi brcalo in pikalo... drgač pa dans sm šefica v službi-zdej sodelavko ki me bo nadomestila učim... delava plače, pa tko, pa tri predale sem že pospravla!!!! hahahahah... sonček je, midva sva včeri nardila strateški plan o beljenju otroške sobice, bo menda travca in nebo, pa rožice in medo pu.... vse bo pa risal naš ati... se čist strinjam... jutr grem zapravljat, si morm kupit neki za oblečt, čevlje pa modrc!!!!!!!!!!!!!!! drgač me pa daje mal zgaga-a bi bla to domača ribezova marmelada kej, k jo sicer obužujem... sm kar fit, ne kiham več, dans sm dobre volje... popoldne grem na špancir, na zrak... zvečer moram pa zlikat!!!!!!!!!!!!!!! t.z. k si glih frej, bi te lahk povabla..mal migatuser posted image user posted image
pozdravčke vsem prisotnim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3812
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 13:41:45   
Arwenko
T.Z.... a si se pol vseeno odločila za bazo? Jaz še razmišljam kaj bom. Po eni strani ne mislim lupinice nič kaj z avta ven jemat in pol je lahko tudi s pasom pripeta. Se mi zdi, da baza pride v poštev samo če lupinico veliko ven pa noter jemlješ, moja bo pa skoz bolj ali ne v avtu, tako da ne vem. 

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3813
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 20:54:24   
Anonimen
obcinarka: uf, a veš da zadnje par dni komaj na nogah stojim in sem še svoje komaj polikala....

arwenko: a seveda. veš, kakor sem "testno" pripela lupinico s pasom je narejeno tako, da jo MORAŠ vedno odpasati. ne moreš otroka kar vzeti ven, ker je lupinica pripasana preko otroka - ne vem če si znaš predstavljati (en del pasu gre za lupinico en pa preko nje in ko je otrok v njej je pripasan skupaj z lupinico na sedež). pa še vzvratno je obrnjena in je še toliko težje. pa glede na to, da imava oba 3vratne avtomobile pa da ne mislim voziti otroka spredaj niti podrazno,... pa če primerjam stabilnost... tako da sem ugotovila same +, poleg tega, da je še pa bolj "komot"...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3814
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 21:32:02   
Arwenko
Pol je najina lupinica drugače, vsaj v teoriji no, po slikicah v navodilih, sprobala pa še nisva odkrito povedano user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3815
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 21:37:57   
Eruvande
Arwenko, potem misliš vedno bebico iz lupinice jemat, ko greš iz avta...lupinica bo pa kr v avtu? A ni bolj praktično, da vse skupaj vzameš ven?

T.Z. Kje si nabavila EasyBase, pa koliko pride? Zdej tudi jaz razmišljam o tem...prej sploh nisem vedela, da obstaja. Btw. hvala za info ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3816
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 22:07:00   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: Eruvande

Arwenko, potem misliš vedno bebico iz lupinice jemat, ko greš iz avta...lupinica bo pa kr v avtu? A ni bolj praktično, da vse skupaj vzameš ven?

T.Z. Kje si nabavila EasyBase, pa koliko pride? Zdej tudi jaz razmišljam o tem...prej sploh nisem vedela, da obstaja. Btw. hvala za info ;)


Ja, načeloma sva mislila tako, imam dva sodelavca (oziroma sodelavko in sodelavca) z zdaj eno leto starimi otroci in so oboji tako počeli in pravijo da se je super obneslo. so lupinico jemali ven samo v primeru, da jim je otrok npr. med vožnjo zaspal in ga niso hoteli zbudit ali pa druge priložnosti, kjer menda moraš ga prinest v lupinico, ko greš iz porodnišnice in podobno.

(odgovor članu Eruvande)
Neposredna povezava do sporočila: 3817
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 23:10:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Eruvande
T.Z. Kje si nabavila EasyBase, pa koliko pride? Zdej tudi jaz razmišljam o tem...prej sploh nisem vedela, da obstaja. Btw. hvala za info ;)


Jaz sem vzela IsoFix bazo pa je prišla cca 130€. Imaš pa EasyBase malce ceneje - če v avtu nimaš isofix-a. Poglej v BabyCentru; jaz sem vzela pa pri Sončku. Pa na bolhi poglej...
Btw: ni problema. Saj si tista k jaz mislim, da si ane? user posted image

(odgovor članu Eruvande)
  Neposredna povezava do sporočila: 3818
   RE: Celjske srečke nosečke
3.9.2010 7:25:29   
Eruvande
T.Z. Ja :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3819
   RE: Celjske srečke nosečke
3.9.2010 8:41:59   
urskaf
Dobro jutro souser posted image !!!

(odgovor članu Eruvande)
Neposredna povezava do sporočila: 3820
   RE: Celjske srečke nosečke
3.9.2010 8:48:13   
kpmk
urskaf - jutro in vsem so user posted image  sem pa vidla da je tvoj Mihec podobne starosti kot moj falotek (16m je moj)

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3821
   RE: Celjske srečke nosečke
3.9.2010 8:50:48   
nadka30
dan, še vedno 2v1, dogaja nič kaj posebenega.
Grem počasi v trgovino, ker hladilnik imam že čisto prazen, bo pa moj nakup trajal saj se komaj še bašem okoliuser posted image user posted image user posted image user posted image pa še v avto se komaj zložim kaj šele ostalouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 3822
   RE: Celjske srečke nosečke
3.9.2010 8:53:22   
kpmk
Danes smo na forumu že imele debato o tem kako je ko pričakuješ 2gega user posted image  in o ljubezni in so mamice več otročkov dale oz podelile lep stavek, ki mi je FULL všeč in vam ga moram povedat za dobro jutro (he he tak mi je lepo da ga imam tud na FB ;) )

besede mamic: "Moja ljubezen se ne deli med otroke, ampak se s vsakim posebej le še množi!"

Komaj čakam, da se tudi moja ljubezen podvoji ;)))

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3823
   RE: Celjske srečke nosečke
3.9.2010 8:53:33   
bučkabb
sem celjanka in nisem noseča imam pa skoraj 2 leti staro pupo doma in vašo temo velikokrat pokukam

awenko se ti morem oglasit glede jajčke, zdaj si še prepričana da bo jajčka skoz v avtu, ampak ko boš dejansko to potrebovala in prakticirala boš videla da ni tako.
jaz sem tudi  mislila, da bom tako delala, pa niti približno ni bilo tako, sploh ker sem rodila septembra in je zunaj potem že bolj hladno in kako boš otroka iz avta in v avto nosila, boš videla da je bolj preprosto otroka namontirat v jajčko v stanovanju, jo potem pokriješ z dekico in neseš do avta, kjer samo še jajčko pripneš, potem otročki med vožnjo ponavadi zaspijo in ko se ustaviš in greš po opravkih spet kar celo jajčko ven vzameš in neseš otroka kamor je pač potrebno, jaz sem jo prestavljala samo v primeru da sem jo dala v voziček, kjer sem imela mehko prenosno torbo, ne pa možnosti montiranja jajčke, če imaš pa to pa jo itak spet ne rabiš ven jemat.

no sej boš videla, kako potem to gre, ampak sprva vsi mislimo, da jajčke ne bomo veliko potrebovali potem se pa iskaže, da je to kar dobro uporabna stvar

< Sporočilo je popravil bučkabb -- 3.9.2010 8:54:45 >

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3824
   RE: Celjske srečke nosečke
3.9.2010 8:58:18   
obcinarka
jutro punce... no vidim da nekaj pa novga... lupinice, koriszne info-no sej to so zmeraj, nadka+t.z. še na poziciji...
ne, nism zlikala včeri, ker se mi ni dalooooooooooooo... sm pa dans dobla kavbojke prek bolhe za 10 eur, pa sm ful zadovoljna, za free cajt odlično... grem pa pop. mal na teren, ampak tokrat zase in za našega očka, ki ita, ampak res nkol nč ne rabi... ja valjda, ko pa gremo kam, je pa problem...
a veste da mene že dva dni ful zgaga daje?? mam občutek da karkoli dam v usta je user posted image .. kaj naj?? donat vem, ampak za vsako hrano pa tud menda ne... pomagajte kaj pametnega najdit..
drgač se pa dans v službi nimam namena pretegnit... hahahahahahuser posted image user posted image  

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Katero ime?
mel79



Jakob (28%)

Jaka (25%)

Aljaž (33%)

Sebastjan (14%)


Število vseh glasov: 679

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!