|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
1.9.2010 7:43:28   
obcinarka
oooooooo pozdravček, zdej se pa kar nabiramo... lepoooooooooo..
kolk bo to enih izkušenj in blalblablablabla....
čakte mal... telovadba v ZD celje?? kako pogosto, oz. kdaj pa je, kako zgleda??malo firbcam namreč, ker doma neeeeeeeee telovadim...
sm pa že lačna in letim po žemljo v trgovino....

lep danuser posted image  

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 3776
   RE: Celjske srečke nosečke
1.9.2010 8:18:10   
urskaf
Dobro jutro!

Ja, obcinarka, telovadba je tudi  zdravstvenem domu Celje. Vsak ponedeljek ob 17.00. Jst sem bila v prvi nosečnosti celo 1x. user posted image Info in telefonska je pa tule: http://www.zd-celje.si/gineko.php

Drugače pa d3lfink4, me se dogovarjamo, da bi šle v Top Fit. Ko imajo tudi vodeno vadbo za nosečnice. Pride cca. 50€, sam meni se nekak bolj dopade.

_sanja_*, dobrodošla!!!

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3777
   RE: Celjske srečke nosečke
1.9.2010 8:36:40   
d3lfink4
Obcinarka, v Zd je tako kot je rekla urskaf, vsak ponedeljek ob 17h. Traja pa približno do 18h.
Najprej je sproščanje potem malo telovadbe, predihavanje, dihanje kot pri porodu, spet malo vaj pa na koncu "masaža"- ena drugo malo zmasiramo. Na koncu še vprašanja oz.tko, pogovor z babico Pavlino, ki vse skupaj vodi ... men je super, priporočam user posted image Se pa ni treba nič prijavljat, kar prideš pa je ...

Urskaf, hvala za povabilo user posted image sporočite prosim kdaj bi šle pa se vam mogoče pridružim ... čeprav mi je tu v ZD kar všeč pa še zastonj je ... Aja, kako pa zgleda približno v Topfitu? Ker me je malo strah - mam namreč riz.nosečnost (dvojčki+krvavitev na začetku) in bi mogla jst športat tko, čim bolj u izi ... al mi boste pa povedle kok je, ko boste 1.šle pa se vam pol še tak lahk pridružim ... ok?

Zdej pa šibam na izpit, via Maribor user posted image
Papa

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3778
   RE: Celjske srečke nosečke
1.9.2010 8:39:23   
urskaf
Ja, d3lfink4, ni problema, ti bomo povedale. Začele bomo nekje 14.9., ko pride lidik z dopusta. Ne vem kako je, če imaš rizično nos. Bomo vprašale, pa ti sporočimo. user posted image Vso srečo na izpitu!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 3779
   RE: Celjske srečke nosečke
1.9.2010 9:09:45   
Arwenko
Jutro :)

Kako ste kaj, jaz čakam moje včerajšnje izvide krvi in cuker testa, pa začnejo naši danes delat šele popoldne, tako da verjetno okrog 14h dočakam kako in kaj.

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3780
   RE: Celjske srečke nosečke
1.9.2010 11:23:24   
Oxer
Dan,

vsem ki karkoli čakate, upam, da čimprej dočakate. user posted image

Jaz sem danes zjutraj dočakala reden pregled pri moji G. in je zaenkrat vse o.k.. Dobila pa sem datum za morfologijo in sicer 1.10..
Komaj čakam.user posted image
Sonceeeeeeeeee.  user posted image Držim pesti, da bi bilo lepo sončno vreme čimdlje v jesen.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3781
   RE: Celjske srečke nosečke
1.9.2010 12:12:30   
nadka30
dan
Sprejem prvošolčkov je za nami, bilo je malo joka (malo mami malo nadja) malo smeha, v glavnem sedaj smo že navdušeni za šolo in komaj čaka da gre jutri v šolo, no jaz upam da tako stanje še dolgo ostane.Na koncu so dobili še tortico in v bližnji pizzeriji zastojn pizzo tako da dan je uspel sedaj je pa še sonček posijaluser posted image user posted image user posted image
In ker je mami sedaj bila še na sprejemu prvošolčkov sedaj lahko pa brez problema grem v P, vse sem uredila tako da sedaj sem pa pripravljenauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Oxer)
Neposredna povezava do sporočila: 3782
   RE: Celjske srečke nosečke
1.9.2010 13:05:52   
Oxer
Zdej maš pa vse pogoje. user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3783
   RE: Celjske srečke nosečke
1.9.2010 13:08:38   
Arwenko
Evo, dobila še včerajšnje izvide. Sladkor normalen, imam pa baje vnetje mehurja, bakterije in levkociti, dobim neko kremo za v nožnico in čez 1 teden moram it na kontrolo urina spet. dobim pa lepo po pošti vse domov recept in napotnico, tako da mi ni treba tja hodit. Zanimivo, prvič v življenju, da imam vnetje mehurja, pa sploh ne vem za to. 

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3784
   RE: Celjske srečke nosečke
1.9.2010 13:20:30   
Oxer
user posted image za normalen sladkor.
Tole vnetje mora bit pa res posebno. Pridno mazat in se čuvat pa bo. user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3785
   RE: Celjske srečke nosečke
1.9.2010 13:41:23   
obcinarka
punce živ... ko gledam čez okno ugotavljam da bom dans zaključla službo ob treh in ne ob petih in šla na sprehod v gozd... sm se odločla...sem po malici, pa nism ne vem kolk pojedla me pa zdej zgaga muči.. verjamete al pa ne, začela sm pospravljat predle v službi... to pomeni, da..... jajajajajajajaj
arwenko, lepo za teste, ok vnetje boš poštimala... a si kaj našla v štacunah za oblečt?? jaz obupujem, sem si ene kavbojke iz bolhe naročla, bomo vidli, ker novih ne kupim!!!...pa čevlje tud rabim, itak se mizdi da nč jesenskega nimam... se mi pa ne da po štacunah fullll laufat.
no če srečam kakšno veveričko, gobico al pa medveda v gozdu se bom seveda pohbvalila.. no sej do 3 sem pa še itak tu...user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3786
   RE: Celjske srečke nosečke
1.9.2010 13:50:04   
Arwenko
obcinarka...nič nisem našla za oblečt, verjetno se bom drug teden v Lj spakirala malo, Popek, Kepica, Mothercare v BTC-ju. Problem je s številkami pač, jaz nimam ravno 38 ali 40, tega imajo polno, velikih številk pa ne. Pa v H&M imajo bolj kot ne kavbojke in pa neke take portne trenirke, elegantnih hlač pa praktično nič. 

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3787
   RE: Celjske srečke nosečke
1.9.2010 13:58:35   
obcinarka
kje pa je popek, kepica.. sicer zasledim da tam kupujejo ampak ne vem kje je... al pa sm lena in se mi ne da brskat po netu.. ja se strinjam.. jaz kavbojke rabim za prosti čas.. mam zgolj ene ki mi delujejo da bodo vsak čas urezale, ker so fullll tanke...
tak sm naveličana vsega da kar hudooooooooooooooo... službe namreč... a je možno da mi zdej kej psiho dela k čez mesc pa pol končam, pa bi že zdej...
nadka.. dans si extra ponosna , sm gledala te male šolarje z velikimi torbami... lepo.. tem je še dobro, ne vedo kaj vse jih čaka, pa sej je prav to...
skartaka glde na to da je dans sonce jaz nism kar nč sončno nastrojena!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3788
   RE: Celjske srečke nosečke
1.9.2010 14:05:59   
Arwenko
Vse je v BTC-ju, kepica je v hali A, popek je v Diamantu (zraven Emporiuma), Mothercare pa kolko sem gledala tam zraven City Centra prva ali druga hala.

Sicer sem pa zdaj klicala v H&M v Mariboru, pa mi je rekla, da ravno zlagajo ven robo, tako da verjetno grem danes spet pogledat, bo treba večkrat hodit.

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3789
   RE: Celjske srečke nosečke
1.9.2010 14:12:51   
Anonimen
dan!

jaz sem pa danes pozna... smo imeli en obisk pa se je zavlekel, zdaj je bilo kosilo, ob 15h pa pride brat s kolegom pa bo spet pestro. eto, jaz sem dočakala semptember tako da tudi lahko grem v P user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3790
   RE: Celjske srečke nosečke
1.9.2010 14:20:05   
nadka30
t.z. ta mesec pa grema sedaj pa je najemnina z tem mesecem dokončno odpovedanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3791
   RE: Celjske srečke nosečke
1.9.2010 14:23:38   
obcinarka
jaz pa mislim da je najemnina nadke in t.z. tolkkkkkkkkkkkkk ugodna da jo je treba uživat!!!!!!!!!!!!!!!!!pa izkoristit.. madona sm pametna, me vprašajte decembra tam okrog božiča... vidve slabo kasirata, HAHAHAHAHAH
joj men se zdi da se mi možgani mal kisajo, sej boste štekale, ne... pa nč se mi ne da!!!!!!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3792
   RE: Celjske srečke nosečke
1.9.2010 14:40:58   
Anonimen
nadka: jop, dokončno. user posted image

Ti povem, da me po včerajšnjem pregledu in jemanju brisa vse takooo boli, da dol padeš. Zvečer še Canestena nisem dobila "not"... tako sem bila stisnjena. Se mi zdi, da skrajni čas da grem, ker komaj hodim in sedim. Verjetno tudi, ker sva šla po pregledu še malce naokoli in sem se nahodila pa bi bilo ravno včeraj morda bolj pametno počivati, glede na to, da sem imela tako "razdražen" spodnji del. Jaz jemanja brisa nikoli nisem dobro prenašala....

obcinarka: ah a veš, da sem jaz tam okoli 3.meseca postala noro pozabljiva, zmedena,... mojega sem sposobna v 3min 5x isto vprašati brez da bi si zapomnila odgovor. Ah.. saj bo.

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3793
   RE: Celjske srečke nosečke
1.9.2010 15:13:36   
kpmk
Pozdravljene!!!!

Danes sem izvedela datum in sicer 5.10. imam CR....
Upam, da kriza v zdravstvu ne bo vplivala na nas http://www.radiofantasy.com/novice/index.php?novica=67085&beri=dalje pišuka mal me je pa stisnilo

vsem en lep dan

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3794
   RE: Celjske srečke nosečke
1.9.2010 17:57:36   
Arwenko
Evo me doma...dobila dvojne hlače v H&M, niso idealne, pa vsaj nekaj za oblečt, pa obojne skupaj stanejo manj kot ene v popku. 

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 3795
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 7:59:02   
d3lfink4
Urskaf, hvala, ja prosim sporočte kako bo s telovadbo ... pa bom vidla user posted image Hvala za držanje pesti glede včerajšnjega izpita - je pomagalo, ker mi je šlo ful fajn user posted image

Vsem, ki čakate, naj vam čim prej mine ... bravo za dobre nakupe oblačil ... jaz grem danes mal pofirbcat ...
čestitke pa tud vsem, ki ste včeraj svoje malečke veselo in srečno odpeljale v vrtce in šole, to more bit ful lepo ... user posted image

Danes pa totalno izkoristit še malo sončka, jutri in naslednje dni bo baje spet deževno in mrzlo, brrrr user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3796
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 8:49:01   
Arwenko
Dan, a je katera tukaj, da nebom imela samogovorov danes user posted image

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 3797
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 8:57:45   
Oxer
Živijo,

moja obilna malenkost je tudi tukaj. user posted image

Ravno se v sosednji temi oglašam in ponosno razlagam, da mi je uspelo dodat že 6 kg. user posted image  user posted image
Jaooooo.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3798
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 8:59:04   
Oxer
Pa Nadka je tudi še z nami in v enem kosu. user posted image  

(odgovor članu Oxer)
Neposredna povezava do sporočila: 3799
   RE: Celjske srečke nosečke
2.9.2010 9:28:51   
Arwenko
Hehehe...jaz sem na +4 kg, se mi pošteno že pozna trebušček. odkar si bila zadnjič pri meni Oxer imam vsaj podvojenega user posted image

Mi je danes foter v službi zjutraj tak malo v hecu, a ti si noseča slučajno user posted image user posted image user posted image user posted image
Ker prej je, v odvisnosti kako sem oblečena in da sem med bolj močnimi res zgledalo bolj tako-tako, dvoumno, lahko bi bilo ali pa tudi ne.

(odgovor članu Oxer)
Neposredna povezava do sporočila: 3800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




REAKCIJA NA CEPLJENJE
nataly33

Ali je imel vaš otrok (dojenček) reakcijo po cepljenju?

DA (38%)

NE (62%)


Število vseh glasov: 169

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!