|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 9:10:29   
urskaf
O, si bila pa že pridna.
A blanči je že tudi rodila? Sem gledla malo pri septembrkah. user posted image user posted image user posted image
Moram spet mal seznam popravit, pa nove dodat.

nadka, zdaj si pa ti naslednja na seznamu!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3751
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 9:21:22   
urskaf
user posted image

PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg

SEPTEMBER
10.  nadka30(30)     (3user posted image ,1user posted image )     ?      Slov.Konjice   user posted image     +11
18.  T.Z. (26)            (1user posted image , 0user posted image )    ?          Laško         user posted image      +9

OKTOBER

03.  arual2006(33)   (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image     +9
06.  kpmk(26)           (2user posted image ,1user posted image )  17.9.       Štore         user posted image     +15
28.  mami_1979(30) (5user posted image ,4user posted image )     ?     Šmarje/Jelšah user posted image    +10

NOVEMBER
10.  mateja33(34)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec         user posted image     +5
12.  eruvande(?)      (?user posted image ,?user posted image )      ?              ?            user posted image       ?
23.  zalos(?)             (1user posted image ,0user posted image )     ?          Razgor       user posted image     +4
25.  pikamonca(31)  (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image     +1

DECEMBER
15.  urskaf(28)         (2user posted image ,1user posted image )    6.9.      Grobelno    user posted image      +5
15.  lidik(30)            
(1user posted image ,0user posted image )     ?          Šentjur      user posted image    +3,5
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image )     ?          Žalec         user posted image      +1

JANUAR
05.  Arwenko(27)     (1user posted image ,0user posted image )     ?           Arclin         user posted image      +5
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?          Šentjur      user posted image         ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?           Celje         user posted image        ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec         user posted image      +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )      ?          Celje      user posted image &user posted image    +2
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )     1.9.      Velenje       user posted image      +3


MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image         ?

APRIL
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )   14.9.       Celje         user posted image        ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image         ?

JULIJ
26.  NADA79 (?)       (2user posted image ,1user posted image )       ?          Celje         user posted image        ?


RODILE SO:  user posted image user posted image

18.08.    luna2010     MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.    blanči           EVA (3600g, 50cm)


(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3752
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 9:42:31   
Oxer
Sej kolikor sem uspela prebrat, Nadka bi že, sam dete noče. user posted image
Nadka, držimo pesti, da se že zgodi. user posted image

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3753
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 9:43:37   
lidik
hej punce, ve ste pa pridne danes. Me malo dlje ni gor, pa vidim da sta že kar dve novi se javili. Od tega ena jupi tudi za telovadbo. Urskaf super, če bo šlo tako naprej se nas bo nabralo, a ne? user posted image

T.Z. naj bo že ura hitro 15 in da nam sporočiš kaj novega si izvedela na pregledu.

nadka kje si pa ti???? vse vredu????

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3754
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 9:53:12   
nadka30
nadka tukaj sedaj sem pa že tretji rok, ki sem ga dala naši podnajemnici zamudila-očitno se nič kaj roka ne držiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in sedaj sem se pa odločila da danes in jutri dopoldan pa ne grem nimam časaa, peljem našo prvošolko jutri v šolo, kvečjemu jutri  popoldan imam časuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Pri nas nič novega še ti lažni popadki so se umirili, sedaj pa že preveč dobro spim mi je pa že to sumljivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

T.Z. čakamo na novičkeuser posted image

Pozdravljene noveuser posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sedaj sem pa res že jast na vrsti, samo bolj slabo kaže sem še kar bistra in korajžnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3755
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 9:54:35   
Anonimen
urskaf: ja, blanči je rodila v nedeljo. Je imela napovedan v nedeljo prihod v P pa v ponedeljek CR pa ji je že v nedeljo zjutraj voda odtekla in so potem vse takrat "poštimali"... tako da sem bila ornk presenečena, ko sem dobila sms, da carta malo Evo user posted image

nadka se pa še nič ni javila danes, sms-a pa tudi ni poslala, da bi šla v P...

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3756
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 9:58:57   
Anonimen
ah glej nadko... sva istočasno oddajali.

a veš, da imam pri tebi občutek, da boš šla danes ponoči v P? javi že ko štartaš pa ni važno koliko je ura!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3757
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 10:02:13   
lidik
pa ne no T.Z. dej ji napovej da bo šla jutri. Veš kako bi rada šla z nadjo v šolo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3758
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 10:08:14   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

ah glej nadko... sva istočasno oddajali.

a veš, da imam pri tebi občutek, da boš šla danes ponoči v P? javi že ko štartaš pa ni važno koliko je ura!!!



a veš da se jaz tudi ne morem znebit tega občutka in da bom danes ponoči šla v P rodila pa jutri.user posted image user posted image user posted image user posted image ampak resnično ta občutek me spremlja že celo jutro.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3759
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 10:08:25   
Anonimen
vem... ampak občutek je občutek.

sem pa ravno z blanči govorila pa sta s princesko super. je rekla, da ima fraj posteljo v sobi, da se ji naj pridružim user posted image

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3760
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 10:13:13   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

vem... ampak občutek je občutek.

sem pa ravno z blanči govorila pa sta s princesko super. je rekla, da ima fraj posteljo v sobi, da se ji naj pridružim user posted image



mogoče je pa to znak da ta postelja čaka na eno od najuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3761
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 10:15:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

vem... ampak občutek je občutek.

sem pa ravno z blanči govorila pa sta s princesko super. je rekla, da ima fraj posteljo v sobi, da se ji naj pridružim user posted image



mogoče je pa to znak da ta postelja čaka na eno od najuuser posted image user posted image user posted image user posted image



kaj pa veš, meni je menda včeraj do konca čep "odletel" zvečer. danes me pa nooorooo dol pritiska, tako da komaj še hodim. bomo videli kaj mi bo na pregledu povedala danes zdravnica - ampak kje je še tooooo!!!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3762
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 10:19:19   
nadka30
t.z. lahko da te bo pa poslala rodit, ti dam prednost jaz moram počakat najmajn na jutri popoldan.Jutri imamo ob devetih sprejem prvošolčkov tako da jaz sedaj držim noge skupaj. Tako da jutri se bom oglasila bolj pozno, če se pa kaj začne pa pošljem sms- okuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3763
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 10:44:15   
Anonimen
ah menda ja ne.. saj bi šla ampak še ne bi šla user posted image

drugače pa le pošlji sms ja!!!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3764
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 11:06:41   
obcinarka
oooooooo nosečke živ.... joj kar požiram tele vaše komentarje, kaj vse me še čaka!!!!!!!!! jaz pa po malici, smo jedli gobe, vendar sm bla pridna, da jih ne bi pojedla preveč.... pa me ne bi dete zbrcalo... dejte povedat.. a je ktera user posted image včeri laufala po trgovinah pa iskala jesenske cunje?? mislim v hm pa še kje je bla kar gužva z nosečnicami... si pa nism kupla kavbojk... odločitev-sm našla na bolhi za 12 eur,50 eur pa ne dam!!!.. jao, jao... sm pa našla ene fajne čeveljce, nizke-niso ravno balerinke v kombinaciji modro-rjave... po te pa grem.. ampak a veste kaj sm ugootovila?? ko sm pršla domov, sem komi našla kopalnico in postlo... neverjetno.. al pač ne??
drgač sm v službi, še zvečer mam eno službeno obveznost-tud teh se bom HB kmal rešila, začela bom pa kakšen predal pospravljat-tu v pisarni namreč, ker 15.10, bo kmaluuuuuuuuuuuuuuuuuu
pozdravček vsem novim in že prekaljenim čvekamuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3765
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 14:21:45   
Anonimen
eto punce, jaz grem pogledat kako napreduje naše dete user posted image

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3766
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 14:28:53   
Oxer
Drži se.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3767
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 14:44:59   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

arwenko: sem prejle gledala... meni se po slikah sodeč ne zdi, da imaš toliko kg (preveč)... edino če si extra visoka user posted image



Ja, sem res kar ekstra visoka, 180cm.

Drugače pa poročilo iz morfologije...vse je ok, težki smo 450g. Z 80% verjetnostjo pravi, da bo punčka, se pa ni čisto dobro videlo, tišli noge skupaj  :P

Drugače pa je bila morfologija bolj tak no, ni kaj praktično nič govoril, pa zmeril je vse in pregledal in pol rekel da vse ok. Tako da se bomo kr za 3D/4D odločili, samo še ne vem kam bi šla. Strahova mi je malo predraga.

Potem se pa šla še na cuker test, rezultati bodo jutri, upam, da bo vse ok, uradno sem na +4 kg. Naslednji pregled 12.10.

Punce, rabim pa nasvet. Nujno rabim elegantne hlače, črne, sive, nekaj takšnega, vsaj dvojne. Sem bila v H&M in C&A in nimajo nič, pa res nič. Pa še številko imam veliko, tam 46-48 ponavadi kupujem, včasih kakšne tudi 50. Kam naj še grem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3768
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 14:50:15   
obcinarka
arwenkica bravo, fino, mogoč pa še ena bejbica-punčka... lepo, sam da ste ok..
cunje.. verjem da sm včeri obupala k nism nč našla... pa mam št. 36-38..
probi na bolhi, mogoč se kaj najde...

user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3769
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 15:27:53   
Eruvande
Arwenko...na morfologijo 3d/4d sem šla jaz kr h Gašperlinovi. Ima 60€, pa kr vzame si čas. Sva bila notri ene 45 min. Imam posteljico spredaj, tako, da se je kr namatrala dobit fajn posnetke. Hkrati mi je pa pol naredila še 1x morfologijo, ker s svojo nisem bila zadovoljna oz. nisem nič izvedela.

Nadka in T.Z. zanimivo vaju je brat, ko se pogovarjata, kdaj bi pa kdaj ne bi rodile ;) Me zanima, če bom jaz tudi tako flegma na koncu hehe

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3770
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 15:35:31   
Arwenko
Kaj Gašperlinova je tale tu zraven mojega Cvitana v ZD-ju?

(odgovor članu Eruvande)
Neposredna povezava do sporočila: 3771
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 16:28:00   
Eruvande
Jap...v zdravstvenem je :)

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3772
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 18:39:35   
_sanja_*
Še ena Celjanka, če me sprejmeteuser posted image

Stara 24 let, rok 5.3., 2 nosečnost, doma navihan 20m user posted image , sedaj pa spet dobimo user posted image . Sem pa iz Žalca, kg trenutno +1, datum pregleda 22.9.

To je touser posted image

Povejte mi (ne morem vsega za nazaj prebrat ), ste kaj pridne in hodte na telovadbo v ZD Celje? Prvič je blo meni superuser posted image  Zdaj se še pa spravljam...

(odgovor članu Eruvande)
Neposredna povezava do sporočila: 3773
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 19:35:19   
Anonimen
Prvo: sanja dobrodošla tudi ti user posted image

Eruvande: ah jaz sem se odločila, da iz poroda ne bom delala nepotrebne drame in edini sklep, ki sem ga dejansko sprejela je, da bom ubogala in poslušala babico. Bolj me muči to, da je teh 9mesecev takoooo hitro preteklo, da sploh ne vem kdaj so šli mimo. user posted image Ampak to je znak, da sem se počutila ok, da sem lahko uživala "življenje" in da nisem ležala doma napolnjena s skrbmi, ki bi mi delali dneve neskončno dolge. Kar je pa seveda super ane user posted image Ti želim podobno izkušnjo pa ne samo tebi ampak vsem, ki ste "za mano".

No pregled je bil pa bolj bogi, mi ni naredila UZja. Ni bilo tiste G, ki me ima ponavadi in sva pregledali samo izvide vode, predebatirali počutje ter vzela mi je bris za streptokok. Sem pa podpisala izjavo za novega G, ker ne bom hodila po porodu v Velenje za prejšnjo, ki "me je zapustila ravno na polovici nosečnosti". Tako ne vem druga, kot da je voda ok (sem res mislila, da ne bo) pa da imam ok pritisk in CTG pa Canesten sem dobila, ker imam malce preveč izcedka - da se slučajno ne bi razvilo vnetje. Naslednji pregled imam pa v ponedeljek zjutraj pri tej isti G, ker imam samo CTG pa potem pregled izvidov pa streptokok testa ipd

(odgovor članu _sanja_*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3774
   RE: Celjske srečke nosečke
1.9.2010 5:51:22   
d3lfink4
Pozdravljena _sanja_*, čestitke user posted image Ja, jaz hodim na telovadbo v ZD, je ful fajn ...ša kar pridi, ker nas je bolj malo tam, hehe ...
Ja, kok ste pa fajne, tiste, ki ste tik pred zdajci ... vas skos berem, sam nekak mi ne rata napisat nič ... sam nasmejim se vam pa ful user posted image user posted image
No, katera koli že bo prva oz.naslednja (pa seveda tud ostalim!), ji želim, da bo vse v najlepšem redu, da čim hitrej mine pa da bo kmalu nazaj doma in med nami user posted image da bo poročala kako in kaj, da se bomo lahko malo pripravljale ...

Pozdravček! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




S KOM ŽIVITE
nataly33

S kom živite v skupnem gospodinjstvu?

sami s partnerjem/možem in otroci (79%)

sama z otroci (2%)

živimo staščo in tastom (9%)

živimo z mojimi starši (9%)

sem samohranilka (1%)


Število vseh glasov: 175

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!