|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 21:00:36   
marjanaj
katy83 user posted image evo me... mam tolk dela v sluzbi, da mi mogoce uspe samo kaj pri ljubljancankah kej napisat... jih je manj, pa jim lazje sledim user posted image

wannabemommy uau user posted image cist hud vozicek sta si izbrala! a ga bosta po netu narocila? Cena je pa res ugodna...

Chi_Pita ti si pa res cisto v prenavljanju user posted image paše, a ne? ko lahko vse urediš po svojem okusu, no ja, pa po okusu user posted image , ampak me znamo svoje uveljavit user posted image

porodniska user posted image jest tut, jest tut user posted image se en mesec (no ja dober mesec) pa bom doma user posted image

Getrel kaj sem to prebrala... user posted image pa saj si imela res celo Apokalipso doma user posted image Upam, da je sedaj vse ok... jest bi se na smrt ustrasila. No pa kar poslikaj kaksen kompletek user posted image in nam ga pokazi.

meni tudi moj G ni se nikoli rekel, koliko naj bi bil moj user posted image tezek ali pa velik user posted image samo v materinski knjižici pa vedno oznaci na grafih vrednosti cisto na zgornji meji user posted image jao meni... mogoce mi pa zanalasc noce nic povedat user posted image

photo, a ti si ze pri slinckih user posted image a ni to sele takrat ko ga futras s kaksno konkretno hrano in kasicami? A ni to nekje po 4 ali 6 mesecu? user posted image

dacy drzi se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drzim pesti za jutranjo vizito user posted image

aglaia men tut Ikea v Italiji sploh ni vsec user posted image full rajši grem v avstrijo user posted image tam pa lahko zapravim celo premozenje user posted image


(odgovor članu Izabela_07)
Neposredna povezava do sporočila: 1926
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 21:12:13   
memole
Ejla!

Slinčki lahko ga imaš tudi prej ker podira kupčke ni potrebno šele tam od 4 meseca dalje!
Pa tudi če jih kupiš prej ni nič narobe!user posted image

Modrci za dojenje jaz sem od neckermana dobila pismo da jih nimajo več da so jih prodali tako so jim iz skladišča v frankfurtu al kaj vem kje rekli tako da ne bo nič z njimi!user posted image
Sem jih pa danes gledala sam zdej se ne morem spomnit kje a je blo v milerju al DM-u in so bli po 8eur!
Tako da si jih bom kasneje kupila!

getreal ti si pa mela pestro ja!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 1927
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 21:20:42   
babyloverka
mmm jaz sem ravno skodelo sladoleda pojedla user posted image  ne vem ali imam večji apetit ali je krivo to, da sem doma pa imam več časa premišljevat o hrani. no se mi je začelo nekaj skoz luštat, npr. kaki tortici ali pa mcdonaldsu se ne bi odrekla niti sred noči user posted image  no upam da ne bom začela zdaj s kakimi ekstremnimi željami. sem bila prej v trgovini in kupila nekaj sadja, da če že pozno in dosti jem da vsaj jem nekaj zdravega ne pa samo čips in 10 različnih vrst čokolade.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1928
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 21:29:00   
memole
babyloverka hehe  prej se mi je zaluštala jabolka pa mi je tamala zadnjo jabolko pojedla tko da sem potem na sladkem pristala!user posted image user posted image user posted image
Si morem jutri spet mal sadja nakupit!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1929
   [Brisano sporočilo]
26.1.2010 21:35:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 1930
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 22:03:13   
memole
Pa jaz sem 3 dni nazaj pojedla en kup kumaric pa mi je pokazalo 2 kili več!
Torej pri meni ni vode!user posted image user posted image user posted image

Ena me je še spraševala za cene izdelkov!
Naj se mi javi da ji pošljem tabelo s cenami in izdelki!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1931
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 22:06:56   
Anonimen
memole jaz pa cojka sva ti zatežile za cene. A nama plis pošlješ?

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 1932
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 22:14:41   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

memole jaz pa cojka sva ti zatežile za cene. A nama plis pošlješ?


Ja seveda!
A mi dasta meil?


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1933
   [Brisano sporočilo]
26.1.2010 22:23:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 1934
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 22:27:29   
Anonimen
memole- joj sem jaz blond. In kam nej bi mi poslala če ti nism dala mailauser posted image Evo ti ga pošljem na zs. Hvala!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1935
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 22:36:05   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

memole - zdaj si me pa s temi kumarcami v slabo voljo spravila. Pa valda, ne bom jutr še težjauser posted image

Ti pošljem mail na ZS za seznamček. Hvala ti


Ops,mogoče bo pri tebi držalo in boš lažja!user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1936
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 22:41:49   
memole
Evo poslano!

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 1937
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 22:54:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: memole
Evo poslano!


Super. Hvala ti. bom šla pa tud jaz oz bova šle s cojko v kratkem po trgovinah, pa če še kaj najdeva, pa kakšno ceno, sporočim.

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 1938
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 23:12:39   
memole
No super!user posted image user posted image

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1939
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 0:19:29   
tropical
Porodniška kje je še: še dobra dva meseca pa jo bom tud jaz dočakala.
Meni so začele zatekati noge,  tako kot v prvi user posted image , zdaj ne vem kaj bi jedla , ker sol sem črtala z jedilnika, na dan spijem skozi o 2,5 l tekočine.. Samo ko omislim kje je april in kaj me čaka še. user posted image
Zredila sem se celih 10 kg. Čez 14 dni imam pregled se moram pazit. Kar groza me je.
Hvala bogu zdaj mi ne gre toliko za jest, ker če se prenejem me boli želodec.

A tudi vas bolijo spodnje kosti. Mene full, pa še baby mi full pritiska pa včasih brca da je joj.

Nč grem sat, danes nimam rou časa vas brat za nazaj. Kaj bo s seznamom ne vem, mogoče še ta teden ga sravim skuaj.

Leo se imejte  pa lahko noč.


Lepe sanje.


(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 1940
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 8:32:19   
pikica84
waw, pa je res lepi vozek user posted image Pa kje bosta to nabavla, bi jaz tudi, še barva mi je všeč user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 1941
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 8:47:42   
Anonimen
Memole: v Mullerju so modrci 8,50€, za Dm pa ne vem.

Cojka: lepo se imej na 3D, pa ne sekiraj se zaradi kil, mislim, da jih imam jaz največ tukaj, glede na to, da sem še zadnja po PDP. Spet imaš čudovite fotke, sem ravnokar na FB vidla! Super lepa nosečka si!user posted image

Getreal: o, hudičauser posted image Mene bi kar kap, da bi se mi to zgodilo.

Tropical: user posted image so tele noge in zatekanje. Jaz sem tudi boga in se isto sprašujem kaj bo aprila...user posted image

Wannabemommy: tudi jaz moram komentirat vozek. Ful je lep!!

Nincy29: Super za selitev!

Zdaj pa z dragim šibava na CSD in v Laško na matični urad, verjetno potem še na grad in, če se nama bo sploh še dalo v Celje malo pošnofat za obleko zanj. A se kje splača posebej kupovat?? Moj namreč noče nobene firme ne nič in ne vem kam naj sploh gremuser posted image

(odgovor članu pikica84)
  Neposredna povezava do sporočila: 1942
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 8:49:33   
nejanejc
Kumarce :) Jst sem pomoje edina nosecnica, ki ji ne disijo prevec :)

Mi tudi pocasi urejamo stanovanje, vcerej je moj omaro na balkonu zacel predelovat... Police rihtal. Ful priden v tem mrazu. Pol pa danes ga glava boli revcek.

Po dolgem casu sva sla vcerej kr k frizerju mim grede, ko sva sla v trgovino. So meli v Simplu fraj... Pa sva se mal ošišala :) 

cojka, menije kar vsec v materinski šoli. Res je bla koristna ta komunikacija. Ti da veliko mislit :) Pa kak pameten nasvet smo dobili. Kam bosta hodila vidva v Lj al Bled?

za une poceni modrcke za dojenje se mi zdi,da so puce poveale, da jih majo v Műllerju...

oja, pajcaki za tamale.... lepo, da se nabirajo :) Jst bi tud pocasi kaj lahko se spravla..

Dopust pa mene caka par dni marca, pol pa porodniška... Drugo leto pa letosnjega izkoristim :)

lep dan!

(odgovor članu pikica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1943
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 8:51:10   
nejanejc
aprilcia fajn opravi!

ja o kilah... mene je tudi strah za drugi teden kaj bo...

o zatekanju pa ... ja velik pit.. sam meni ne pomaga glih velik, no mogoce bi blo se slabse, ce ne bi

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 1944
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 9:20:51   
NATAŠA35
amelie ne zaščita se ni zmečkala, samo posteljina in plenice....

aglaia bila sem v ikei v celovcu

zatekanje kakšen dan je v redu, drugi ne...čeprav dosti pijem, temu ne morem uiti...

memole modrčki si gledala sigurno v muellerju

cojka danes imaš 3Duser posted image user posted image

dacy upam, da boš kmalu doma user posted image user posted image user posted image user posted image aja, pa še tole, sem btrala, da imaš laptopa sabo kar v bolnici...kako pa je z internetom, se brezžično priklopiš ali kajuser posted image user posted image

jaz sem vsak dan bolj utrujena, ne vem zakaj...sploh se nič ne premikam, razen to kar se moram, da ne govorim o telovadbi - kaj je že to????


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 1945
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 9:33:53   
gilda77
Dobro jutro!

Aprilčica: Ko sva se midva poročila,pred 3leti je moj kupil celo obleko s srajco in kravato vred v Oviesse-njihove znamke in je bilo vse skupaj cca.80 eur.Če te zanima kako je izgledala mi pošlji tvoj mail na ZS,pa ti eno slikico pošljem.

Memole: modrčki za 8 eur imajo v mullerju,sem lih včeraj enega kupila.Sej je kar uredu,samo jaz ,ki sem sedaj ,ko Pamela Anderson mi stoji malo škifo,ker je brez kosti in te moje joške grejo kar nekamuser posted image .


Dacy:upam,da je vse o.k. in, da te spustijo domov

Maternični vrat: meni ga je tudi pregledal brez ultrazvoka

Drugače pa nič posebnega,zdaj sem malo pospravila,posodo,perilo,nič posebnega,pa sem že utrujena in sem se vrgla na kavč.A se tudi vi tako hitro utrudite?

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 1946
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 9:51:43   
babyloverka
hajli hajlo user posted image

cojka dobro opravi na pregledu in uspešen 3d želim user posted image

zatekanje: s tem še hvalabogu nimam težavuser posted image
kisle kumarice: jih nisem jedla pred nosečnostjo pa mi hvalabogu tudi sedaj ne pašejouser posted image  ker če bi jaz začela kislo jest bi me moji doma gledali kot marsovca user posted image
no danes prideta dva štajerca v ljubljan tak da če se bo kdo smotano vozil po ljubljani si lahko mislite da sem jaz user posted image  kaj čmo, če si nagledam vozek ki ga imajo v celi sloveniji samo enega pa še to v ljubljani. no če bom že v btc-ju ali se mi splača še kam drugam it?

pogrešam kepico, kje je?

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu gilda77)
Neposredna povezava do sporočila: 1947
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 9:59:44   
babyloverka
še nekaj, še nekaj :
glede očetovskega dopusta: moj je danes po mojem enotedenskem teženju nesel te papirje v službo in bolj mu jaz govorim da more napisat datum kdaj bo koristil dopust in da hkrati vem da to ni logično ker nihče točno ne ve kdaj bom rodila.
sploh mi ni logično da moreš točno datumsko napisat, bolj logično bi bilo da bi napisal konec aprila ali nekaj podobnega. problem je v tem, ker moj g mi je rekel da imam rok 27.4 drugi ginekolog pa da imam 21.4. torej je to cel teden razlike. bi pa tudi bilo nesmiselno da rodim po 27 in moj že od 21 nervozen blodi z mano po hiši user posted image
ali se je možno na firmi zmenit, da se sedaj napiše datum, koristi pa se takrat ko se otrok dejansko rodi?

čist sem naspidirana danes, čez eno uro pa bom že žalostna pa tečna user posted image  HORMONIIIuser posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1948
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 10:01:32   
mamika25
Evo še ena "utrujenka", ki se sam preklada...user posted image  Jutro, ste se naspale? Jaz sem bila že pri zdravniku, kjer sem dobila bolniško še do petkauser posted image . Vsaj to. Malo sem se odpočila v teh dneh kar sem doma. Bila sem zares bolna,...
Drugače pa je pri nas sonček (končno), sem takoj malo boljše volje. Perem cunje, ki sem jih včeraj malo sortirala, majhne bele majčke, ki bojo prav mojemu fantiču. Drugače pa je imela tamala same roza stvari, tako dauser posted image . Rada bi stvari oddala ali prodala za "male pare", bomo videli.
Drugale pa imam občutek, da se je mali obrnil, ker čutim da me brca pod rebra, upam, upam, da ne stoji več na nogah.user posted image
Za moderčke bom šla tudi jaz pogledat v muller, če pravite da so v redu. Pri tamali sem ga rabila le slab mesec, upam, da bo zdaj kaj drugače.
Bliža se april, še posebno nam ki smo na začetku meseca... sploh pa tebi aprilski hrošček, če ti bojo rok prstavili na marec oz. je tvoje dete večje. Tudi jaz imam po NS rok 27.3., samo mi ga G ni spreminjala. Se pa pogovarjate o velikosti user posted image  v trebuhu, pa naj vam povem svoje mnenje... to je tako tako. Teža lahko vibrira, G nikol ne more točno vedet kolk tehta otrok.
Moj je baje imel pri 28.tednih 1200 g. Je rekla, da je to za to starost normalno. Ne vem točno kako naj bi se teža gibala (meje), ma dokler nam ne rečejo, da je kaj narobe se ni za sekirati.

Toliko od mene, pošiljam vam SONČEK!

(odgovor članu gilda77)
Neposredna povezava do sporočila: 1949
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 10:10:03   
Anonimen
Jaaaaaa tud mi imamo danes sončkauser posted image user posted image user posted image Končno. Tole sem pa res že dolg čakala na tak dan.

kisle kumarice- no men pa ful pašejo. Zdej jih jem malo manj, sam prve 4, 5 mescov sem pa skoz natepavala sendvič in kumarice.

modrček za dojenje- pa se splača že tok prej kupit modrček, če ti itak prsi še zrastejo?

(odgovor članu mamika25)
  Neposredna povezava do sporočila: 1950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Ime za FANTKA
Da|sy

S partnerjem se ne moreva odločiti glede imena za fantka. Rada bi, da otrok z imenom ne bi bil preveč zaznamovan (asociacije ...), da bi lepo zvenelo, imelo nek globji pomen oz. bilo "ime s karakterjem". Hvala za vašo pomoč!

Jon (32%)

Jurij (40%)

Izak (28%)


Število vseh glasov: 500

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!