|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 10:17:44   
mamika25
Nax05 moderček lahko kupiš že prej, meni je bil po porodu čisto prav, prsi mi niso več tako rasle. Bile so sam občutljive in polne mleka, sam niso se tolk povečale, da mi moderček nebi bil prav. Ne vem no...
kisle kumarice pa meni sploh ne pašejo, samo ČOKOLADA, SLADKO.... MNJAMI.... Vaga se pa kr dvakrat okol in okol obrne ko gor stopim, ojoj...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1951
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 10:20:32   
Anonimen
kaj ste pol kupovale modrčke iste velikosti kot mate zdej al št večje? Ker men so še zdej prov vis moji modrci, se mi prsa sploh še niso povečalauser posted image , zato sem mal zbegana, da če kupim zdej modrček, da mi ne bo provuser posted image

mamika25 ja tud men gre sam sladko po glavi, čokolade se ne branim, nikol ne nism tok pojedla k zdejuser posted image Pa bobi palčke s coca colo, k je prej sploh nisem marala pit. Joj kam to pelje...

(odgovor članu mamika25)
  Neposredna povezava do sporočila: 1952
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 10:27:01   
pupa*81
hej hej! sonček nas je obiskal, končno user posted image

modrček sem tudi jaz kupla že zdej, pa mi je mal velik user posted image sam sm ga vzela bol za rezervo če slučajno mi začne kej predčasno puščat user posted image je pa najbrž fajn da je notr mal lufta za blazinice. je šel pa user posted image zraven, tako da je videl kje se jih kupi in če bo po porodu kej preveč zrastlo zarad mleka, bo šel pa on iskat user posted image aja, sm ga vzela kar v muellerju, je kr komot, sam k un od stare mame user posted image

teža dojenčka ni dejanska teža ampak samo ocena na podlagi merjenja bibe... sej je ena dala link k izračuna težo. baje pa da se komot zmotijo za pol kile user posted image

bravo za preglede, vozičke,... user posted image s pranjem cunjic bom pa kar počakala da bom doma, k tko ne bom mela cel dan kej delat user posted image

lepo se mejte!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1953
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 10:30:34   
NATAŠA35
nax modrček za dojenje je najbolje kupiti zadnji mesec pred porodom, ker takrat prsi še malo zrastejo, tako da ti priporočam, da ga takrat kupiš

kisle kumarice še vedno pašejo, čeprav zdaj prevladuje sladkouser posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 1954
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 10:58:10   
aprilski hrošček
Ojla!

Sem ravno z malo daljšega sprehoda, me je kar pognalo danes ven ko je po tako dolgem času zopet posijal sonček user posted image user posted image user posted image .
Nataša35 tudi jaz sem sedaj nenormalno hitro utrujena in samo iščem kavč pa po 21h zvečer sem že v komi. Ga ni filma, ki bi ga lahko videla do konca user posted image user posted image user posted image .
Danes peljem mojo malo princesko v kino sem vzela karte za predstavo ob 15.40, da slučajno ne zaspim user posted image user posted image user posted image .

Lepo se imejte ne ta sončen dan!!!!!!!

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1955
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 11:05:19   
pupa*81
IZVIRNO SPOROČILO: aprilski hrošček
Sem ravno z malo daljšega sprehoda


pol si pa zihr zmrznla user posted image user posted image user posted image btw. od drugega tedna sem popoldne/zvečer nekako fraj... čeprav mam za pon. in torek že gužvo user posted image se slišiva drug teden!

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 1956
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 11:19:15   
aprilski hrošček
Pupa*81 ne boš vrjela ma je na sončku prav toplo pa itak me tale bojler ki ga prenašam naokoli greje tako da  ni panike user posted image user posted image user posted image .
Jaz sicer ta teden v četrtek začnem z MŠ in bova imela predavanja torek in četrtek, vendar se ti le oglasi bom že našla čas!!! Se morva nujno vidt če ne bova že pozable kako zgledava in se bova zgrešileuser posted image user posted image user posted image .

Se moram pa še malo pohvaliti v petek dopoldne grem na masažo za nosečnice. Pride ena frenda od moje frende, ki je ravno naredila tudi izpit za duljo in je specializirana za razvajanje nosečnic. Komaj že čakam!!!!

Lep dan še naprej!!!!

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 1957
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 11:19:29   
tintin
Jutro,
no jaz imam pa danes dopust in uživam. Sem zjutraj vstala ob 5.40, zrihtala tamalga za vrtec potem šla nazaj spat in spala do 9.15. Potem pa tuš, malo razvajanja, zajtrk, zdaj grem pa malo ven na potep po sončku.

Kumarice- meni pašejo kumare (ne kisle), zelo pogosto jih jem v solati...narezane kumare, kislo mleko ali jogurt, malo soli in popra. Pa zraven kakšno žemljico in imam idealno malico/kosilo v službi. Me zelo osveži. Tudi zjutraj pogosto jem sadje, ker se zbudim žejna.

Cene DM/Muller
: ker precej nakupujem za mladička v obeh trgovinah lahko rečem, da so plenice v Mullerju sicer malo cenejše, ampak jaz jih pogosteje kupim v Dm....pri Mullerjevi se včasih strga kak trakec za zapenjanje...modrci po 8 evr so v Mullerju...sem jih imela v 1.nos in jih imam spravljene tudi za sedaj...so kar ok, samo ful visoko rezani in se vidijo ven in majčk...precej ok modrčki za dojenje so tudi v Intersparu (najdete jih pri opremi/kozmetiki za dojenčke) znamke Dorina, niso dragi. Kar se tiče kozmetike mi je od hl. mazil najboljše Makra kozmetika (lonček z dojenčkom), robčki so ok DM/Mullerjevi, fajn so Mullerjeve vatne blazinice prav za dojenčke (malo večje). Od prsnih blaznic pa DM boljše kot Mullerjeve, čeprav razmišljam da bi si kupila tudi kake pralne.

Tako zdaj grem pa ven!

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 1958
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 11:26:53   
babyloverka
Masaža?? jaz bi tudiiiiii user posted image  me pa zanima, tam kjer masirajo nosečnice imajo kaj drugačne mize ali ne ležiš ne trebuhu? ker si ne predstavljam kako bi me drugače masirala. razen če majo tako mizo da ima luknjo na sredini user posted image

no prej sem govorila o hormoni in pred eno uro naspidirana, zdaj sem se pa že spričkala z mamo user posted image  že itak sem vragec, zdaj pa še bolj user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 1959
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 11:31:06   
aprilski hrošček
babyloverka pojma nimam kakšno mizo imajo, ta pride prav na dom prinese mizo s seboj in je specializirana prav za nosečnice. Upam, da me ne bo vse tiščalo in bom komaj čakala da bo konec user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1960
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 11:37:23   
babyloverka
user posted image no javi kak je blo, ker jaz bi tudi šla

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 1961
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 11:41:05   
aprilski hrošček
Javim, javim 100%!!!!

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1962
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 11:55:10   
NATAŠA35
uuu jaz bi tud kako masažouser posted image user posted image , bi mi prav pasala, samo po moje bi kar zaspalauser posted image user posted image

sem od malice, pa se mi oči kar zapirajouser posted image user posted image , grem malo delat, da ne zaspim kar za monitorjem, pa začnem žagat drva...

še malo pa grem na dopust, če ga bova z mojim dobila, so namreč počitniceuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 1963
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 12:12:11   
BELA BUČA
Pozdravljene po malo daljšem času. Prebrala sem vse -- user posted image .

Danes sem bila na pregledu. Pritisk ok, poslušala je srček, rekla je, da je še dovolj visoko.
ZA SEZNAM: pridobila 2 kg v 3 tednih, tako da imam + 9, naslednji pregled pa 17. 2.
Bolniško so mi podaljšali do 18. 2., čeprav je zdravnica prosila za podaljšanje do porodniške. Manjka mi še 18 dni.
Lepo sem žogasta in zaobljena. Od 21 tedna naprej sem dobila 7 kil -- joj, joj. Kje je 6. 4.?

Čestitke za rojstne dneve vsem, ki ste praznovale. user posted image user posted image

Tiste, ki ste v bolnici, vam želim, da pridete čim prej domov. user posted image user posted image user posted image Držim pesti za dobre izvide.

Veliko sreče pri organizaciji porok. Naj bo čim manj stresno. Jaz bom še nekaj časa na koruzi. Sem že toooooooollllllllllliiiikkkooo zarečenega kruha pojedla, ampak noseča se pa ne bom ženila in tokrat je obveljala moja. Vsaj enkrat nimam polnega želodca hlebcev. user posted image

Res so lepe plenice iz Ikee. A pri nas pa nimajo nič podobnega? Bo res treba v Avstrijo?


Bodite lepo.


(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1964
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 12:25:45   
Anonimen
No sej se mi je zdel, da lahko z nakupom modrčka še počakam.

masaža- jaz bi tud. Vem, da imajo nekje take stole, lih zato da ne ležiš, drugače pa ležiš na boku. No men se bolj pol dopade stol. Samo še nisem sprobala.

(odgovor članu BELA BUČA)
  Neposredna povezava do sporočila: 1965
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 12:36:38   
katy83
oj, punce.

Bom za začetek malo pojamrala user posted image , ker mi je nenormalno slabo. Kot tiste slabosti v 3.mesecu. Bruhat ne morem, dviguje se mi pa v eno. Pa lačna sem, ko pa kaj pojem, pa je še slabše. ah...user posted image

Mogoče pa mi je slabo, ker se bom ju3 znebila 600€, ker imam zavarovanje avta za porihtat, pa tehničnega, pa vse kar spada zraven. user posted image   No, samo brez mojga cliota pa ne bi mogla, tak da kar je treba, je pač treba. user posted image

Aja, pa moja ponedeljkova motivacija z učenjem, je tudi nekam pobegnilauser posted image , tak da sem se odločila, da grem ju3 zjutraj na faks v knjižnjico, tam bom vsaj nekaj naredila. user posted image

Cojka - jaz sem tudi slikce na Fb pogledala. joj, kak so luštne. Meni je kar malo nerodno. user posted image Tak sem gnjavila za tvojga bratranca, zdaj pa ne vem kako bo s časom. Februarja imava itak tak zasedeno, da groza. Mogoče, se pa v marcu pojavim v Lj. UUUUUUu, pa danes imaš 3d. kak fajn. Poročaj zvečer malo. user posted image

nosečniška hrana - ma, jaz ravno nimam občutka pri hrani, da bi bila tista tipična nosečnica. Razen sladko mi full paše (beri: milka s celimi lešniki, pa navadni tekoči jogurt s kakavom user posted image ).

Marjanaj - lepo, da si se javla. user posted image

ljubljančanke - saj vas razumem, da ste tam bolj čvekaste, ker tako kot pravite vas je manj. Jaz vas tu pa tam malo preberem, pa imate kar zanimive teme. user posted image

Tropical - joj, zatekanje nog. Verjetno nič kaj prijetno. Si pa pridna s pitjem tekočine. user posted image  Seznam pa že bo, ko bo. user posted image

Getreal - joj, kaj se pa tebi dogaja. Kot v filmu. Groza. user posted image

dacy - upam, da si že doma, pa da je vse ok. user posted image

srečanje v Trojanah - kaj zdaj punce? Bo ali ne? ali ga prestavimo na takrat ko boste v porodniški, pa nas bo lahko več prišlo? user posted image

aja, še to vam moram povedat: sem se včeraj mojemu user posted image  vlegla na hrbet s trebuščkom, pa ga je user posted image  začel brcat. user posted image  Pa je mojmu kar pasalo, je rekel, da bo mali maser. user posted image

nič, fajn se imejte, Katy

(odgovor članu BELA BUČA)
Neposredna povezava do sporočila: 1966
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 13:21:19   
tropical
http://babymed.com/tools/ultrasound/second_trimester/Default.aspx
http://babymed.com/tools/ultrasound/third_trimester/Default.aspx

Jaz sem si o tem računala kolk je velik otrok pa to, ampak moj je po  teh meritvah zelo velik, komaj čakam uz da vidim kolk je zrastel

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 1967
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 13:37:14   
Wannabemommy
Pozdravljene souser posted image

Joj jaz pa sem mela dans dopoldne pravo letanje, zarad avta. Katy83 ti jutri jaz pa sem dans kr 1000e lažja, sam kaj češ kar mora bit mora bituser posted image

Aja nič nebomo čakali do četrtka, voziček že mamo domauser posted image , sem mogla kr takoj po njegauser posted image  Pa je res lep.
Dans mamo zadnji dan MŠ in dobimo potrdila, tak da pol še to vstran pade in bo lažje dihat.

getreal - poslikaj kompletek pa nam ga pokaži, sej veš da smo vse radovedneuser posted image

dacy - upam da si boljeuser posted image , da se čimprej vrneta domov

cojka - pa ti bi lahk šla za model nosečnic - miss buši, ful maš lepe slikice, jaz bi tudi mela sam moje ziher nebi ble tak lepeuser posted image  

Trojane - jaz sem fraj jaz lahko, v soboto ali kasneje

Pa lp grem lazanjo delat, kr se mi že 2 dni lušta, mnjammmi
papa

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 1968
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 13:41:15   
dacy
Moja jutranja vizita mi ni bla vsec ... danes sem sigurno se v bolnici , mogoce pa me le jutri spustijo, saj so izvidi v bistvu cist vredu , ampak zdravnik me zeli preventivno se malo zadrzat in kontrolirat pritisk in sladkor ... ceprav je tud to dvoje vredu ... no bom ze prezivela user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35
dacy upam, da boš kmalu doma user posted image user posted image user posted image user posted image aja, pa še tole, sem btrala, da imaš laptopa sabo kar v bolnici...kako pa je z internetom, se brezžično priklopiš ali kajuser posted image user posted image


NATAŠA35 jaz imam pri mobitelu narocnino za internet tak da imam internet povsod kam grem ... samo vklopim racunalnik in se povezem preko UMTS omrezja in je celo cist dost hiter prenos user posted image

cojka zelim ti cim lepsi 3D pregled ... obvezno po pregledu nalozit sllikice in vse porocat user posted image

No ko ze govorite o tem kaj se kateri lusta itd... jaz pa NE SMEM kupit haribo medvedkov ... ker ce bi imela kilsko vrecko bi jih menda vse pojedla ... prav izogibat se jim moram user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1969
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 13:56:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katy83
ljubljančanke - saj vas razumem, da ste tam bolj čvekaste, ker tako kot pravite vas je manj. Jaz vas tu pa tam malo preberem, pa imate kar zanimive teme.

katy me imamo zanimive in pametne teme Predvsem pametne. Kdaj take pogruntamo, da je joj.

IZVIRNO SPOROČILO: dacy
No ko ze govorite o tem kaj se kateri lusta itd... jaz pa NE SMEM kupit haribo medvedkov ... ker ce bi imela kilsko vrecko bi jih menda vse pojedla ... prav izogibat se jim moram user posted image


dacy haribo so tud men najboljši. Sem jih 2 dni nazaj kupila 2 vrečki (kao da bom imela 2 dni). Ja valda v eni uri jih ni bilo več.

(odgovor članu dacy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1970
   [Brisano sporočilo]
27.1.2010 14:44:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1971
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 15:13:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cojka
Na koliko časa vas naročajo na preglede. Mene konstantno na 5 tednov. To se mi tok vleče...

nax - jaz sem si tudi hotela kupit modrček za dojenje, ampak so mi v trgovini svetovali naj počakam vsaj en mesec pred porodom, ker takrat full narastejo. Jaz si ga še ne bom kupila. Ker so mi tisti šotori res grdi. Jaz ga na tvojem mestu en bi kupila, glede na to da praviš, da se ti niso še nič povečale.


cojka mi je ful čudno, da ti daje preglede na 5 tednov, glede na to, da maš probleme, ker men k imam probleme mi jih daje na 4 tedne, zdej mi je dal čez 3 tedne pregled.

Ja sej si še ne bom kupila modrčka, glede na to da so prsi iste velikosti se mi zdi res brezveze.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1972
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 15:18:52   
nejanejc
ejla...

cojka super slikce, pa lep 3D/4d ti oz. vam zelim!

jst sem kupla modrce, bomo vidli kdaj jih bom zacela nosit.. sem iskala crnega kakega.... pa nekak jih ni.. al pa ce majo, majo druge stevilke... no ja, bo ze... zaenkrat nosim malo vecje moje modrcke, ceprav s emi zdi,d abo treba kmal E-košarco, D ni vec glih komot...

pocasi se morem spravit tud jst pogledat kaj rabim za socialno... ma nimam volje, pol, ko bo sola za starse mimo pa upam,da se spravim.... bo pocasi un rok 60 dni ;-)

je lep soncek, skoda, da ga ne morem izkoristit in morem v pisarni sedet... grrrrrr...

uh ja preglede sem mela jst na 7-8 tednov... zdej mi je dala na 4 tedne... ker se blizamo "koncu" si mislim...

pa lep dan in lepo se mejte vse

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1973
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 15:30:27   
ela24
Ojla!

Glede masaže ne vem kako imajo druge maserke. Ampak mene je dokler sem še lahko ležala na hrbtu celo telo zmasirala leže, edino za hrbet sem sedela na stolu. Zdaj pa ko ne morem več, pa ima tak poseben stol, kjer se da kar fajn udobno naštimat, s tem da mi sedaj masira bolj roke, vrat in hrbet. Je pa res fajn si vsake toliko malo privoščit, se mi zdi, kot bi ti nekdo ful veliko breme iz hrbtenice odvzeluser posted image
Najbolj fajn pa je še to, da pride kar na domuser posted image
Danes pa je moj malček bil čist miren zjutraj sem že bila panična ker nič ni brcal, zdaj pa se je le zbudiluser posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 1974
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.1.2010 15:59:01   
katy83
ajajaj, vse druga delam, samo učim se ne. user posted image
Potem pa bo v nedeljo spet panika, pa bom celo noč budna. No, ampak če sem na tak način pregurala skoraj vse izpite, potem bom še ta dva. Itak imam izpit komaj v ponedeljek popoldan, tak da je še čas. user posted image

wannabemommy - ja, se bo srečanje očitno prestavlo. Drugače pa sem jaz z majčicami zmenjena, da grem z njimi, pa je ena (mislim, da fiška33) rekla, da bova še tebe zraven vzeli, pa bo. user posted image

kompletek za iz porodnišnice - mi ga že tudi imamo.user posted image ga bom slikala, pa ga gor prilepla. Samo zdaj se mi ne da. jutri.

pregledi - tudi jaz imam preglede na 4-5 tednov. Pa se tako vleče. user posted image   Naslednji teden ga imam. Komaj čakam. user posted image  da vidim koliko je težki naš razgrajač. Punce ta naš user posted image  nič ne spi, brca v eno. user posted image   Saj sem vesela, saj bi se v nasprotnem primeru obremenjevala s tem.

ojoj, Cojka, tebe pa so res nafilali z zdravili user posted image

nič, grem se trudit bulit v zapiskeuser posted image

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 1975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




IME ZA FANTKA
podica2

NOVO: Katero ime za fantka vam je najlepše?

Lovro (21%)

Svit (14%)

Izak (11%)

Vid (20%)

Enej (30%)

Aidan (4%)


Število vseh glasov: 233

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!