|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 10:11:40   
Wannabemommy
Jutro čvekice

Amelie in aprilski hrošček - kolk sta bila vajina user posted image  težka tam v 27 t, a vesta približno, kr meni je moj G tud reko da prehiteva sam pa mi do zdaj še ni Pdp spremenil, je reko da bomo zaj 8.2. bolj podrobno pogledli kako in kaj.

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 1876
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 10:21:43   
NATAŠA35
hvala punce, danes je malo bolje hvala bogu...

babyloverka prvo pokliči, pa preveri, če je še tam, samo mislim, da ga imajo...ko prideš v BC, potem po stopnicah dol - tam so vozički, nato se drži desne strani in čisto v kotu je user posted image user posted image ...upam, da boš zadovoljna, čeprav ni tvoja barvauser posted image user posted image ...moj komaj čaka, da ga kupiva in seveda sprobavauser posted image user posted image , samo kaj ko bo en mesec bolj aktualna lupinica ostalo pa neuser posted image ...

glede bolniške, bolniška ti je odprta, tako da ne moreš spreminjat -čeprav se da, jaz je na tvojem mestu sploh ne bi, pa bi potem šla na dopust...a imaš zaposlitev za nedoločen čas?


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 1877
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 10:37:12   
babyloverka
ja, bom poklicala če ga še imajo in grema jutri v napad, ga pogledat kakšen je pa ga potem naročima. jaz tudi mislim da je to to ampak vseeno ga bo fajn videt prej.user posted image

v službi je pa tako, da sicer imam pogodbo za nedoločen čas ampak so težave v podjetju oziroma naši poslovalnici tako da je najbolj pametno ubogat nadrejene in se nič izpostavljat ker drugače dobiš takoj črno piko. drugače je firma ok ampak pri takih stvareh pa so tirani.



_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1878
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 10:50:11   
amelie
Wannabemommy, moj je bil v 26. tednu (1. dan 26. tedna) težek 860 g - čez štiri tedne pa kar 2 kg?!? V bistvu so vse meritve bile za 33 tednov, ne samo teža. Me je pa G (če se prav spomnim, imava istega, ne? user posted image ) poslal na test za sladkorno, ki ga imam jutri, pa je rekel, da bomo potem naprej razmišljali, ko dobimo rezultate.

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1879
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 11:06:47   
aprilski hrošček
amelie včeraj naj bi stopila v 31 teden, vendar je po pregledu z 3D in vseh merah ki jih je opravil ginekolog prhiteval za 10 dni. Ma jaz pojma nimam kako to smešno računajo ker po vseh njihovih izračunih bi potem zanosila še pred zadnjo menstruacijo user posted image user posted image user posted image . Je pa res da je rekel moj ginekolog da je naš fantič čez cel moj trebuh in res imam premer trebuha 104 cm.

Wannabemommy ne vem koliko je tehtal v 27 tednu, vem da je imel prejšni ponedeljek ko naj bi nastopila 30 teden 1600 g in zato se je odločil, da ćez en teden naredimo še enkrat 3D UZ.

Moj ginekolog pravi, da se mu očitno zelo gode v trebuščku in zato tako pridno raste user posted image user posted image user posted image , mene je sam strah kako bom rodila takega korenjaka ker sem bolj pri majhnih?!


(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 1880
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 11:09:14   
babyloverka
meni pa ga nič ni tehtal in ne vem kako je velik user posted image  sem kar malo razočarana nad vsemi.
ampak me še vedno bolj nadvse razveseljuje dejstvo da mišek pridno brca user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 1881
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 11:24:59   
amelie
babyloverka, sej te meritve itak pomoje niso blazno natančne in so pomoje smiselne samo v toliko, da se oceni, če se otrok normalno razvija, da se npr. v primeru, da je debelušen, preveri za sladkorno - in da se prestraši mamico, kako bo rodila takega velikana user posted image

he he, aprilski hrošček, mene isto skrbi - sicer nisem glih drobna, ampak če bo dete rastlo s takim tempom dalje, ne vem, kdo ga bo rodil ... jaz bolj težko user posted image  je pa že na nuhalni prehiteval za deset dni, potem pa vedno več.   

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1882
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 11:36:20   
nincy29
hejla čvekice moje!!

jaz se že par dni ne oglašam..sem imela polne roke dela..
en dan moram vseee za nazaj prebrat..si morem ene 3 ure vzet da vse preberemuser posted image user posted image user posted image
no da povem da mi smo dokončno na svojemuser posted image user posted image
v sredo pa smo na 4d bili..moram povedat da je bilo odlično!!mal nas je na koncu prestrašila ker je rekla da ji ni nič na dvd posnelouser posted image ..ampak potem je ugotovila da je ok sam da more dvd zaključit in da ga nama po pošti pošlje..in sva 45 min dolg video z našim pikcem dobilauser posted image user posted image
še ena slikca..

user posted image

sva pa tudi previjalno kupila...rabljena ampak je tako ful ohranjena da je kot nova..sva 110€ dalauser posted image user posted image
user posted image


(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 1883
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 12:04:54   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

Wannabemommy, moj je bil v 26. tednu (1. dan 26. tedna) težek 860 g - čez štiri tedne pa kar 2 kg?!? V bistvu so vse meritve bile za 33 tednov, ne samo teža. Me je pa G (če se prav spomnim, imava istega, ne? user posted image ) poslal na test za sladkorno, ki ga imam jutri, pa je rekel, da bomo potem naprej razmišljali, ko dobimo rezultate.


Naš je mel v 26t in 6d skoraj 1300guser posted image , joj me je kr strah it na pregled, te ima zdaj ziher več kot 2 kg, nama je tud po meritvah kazalo namesto 27 t - 29 t tak da zaj pa nič več nevem,..... No bomo vidli na pregledu,ne?

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 1884
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 12:07:50   
NATAŠA35
nincy user posted image user posted image user posted image user posted image super za pregled in za nakup previjalneuser posted image user posted image user posted image

babyloverka potem se nimaš kaj bat, da bi izgubila službo, ker si zdaj še bolj zaščitena, ker si user posted image ...ker pa imaš za nedoločen čas, in če te odpustijo pa na tvoje delovno mesto vzamejo drugo, lahko plačajo velik znesek odškodnine, ker bi morali tvoje delovno mesto ukinit, pa še tebi bi morali drugega poiskat...ne boj se in lepo odločno, pa boš daleč prišla, ne pusti, da delajo s tabo kot z eno smrkljo...to so tvoje pravice in prosim, ne zameri mi...

upam, da ti bo vozek všeč, sploh pa tvojemu...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 1885
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 12:09:33   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: aprilski hrošček

amelie včeraj naj bi stopila v 31 teden, vendar je po pregledu z 3D in vseh merah ki jih je opravil ginekolog prhiteval za 10 dni. Ma jaz pojma nimam kako to smešno računajo ker po vseh njihovih izračunih bi potem zanosila še pred zadnjo menstruacijo user posted image user posted image user posted image . Je pa res da je rekel moj ginekolog da je naš fantič čez cel moj trebuh in res imam premer trebuha 104 cm.

Wannabemommy ne vem koliko je tehtal v 27 tednu, vem da je imel prejšni ponedeljek ko naj bi nastopila 30 teden 1600 g in zato se je odločil, da ćez en teden naredimo še enkrat 3D UZ.

Moj ginekolog pravi, da se mu očitno zelo gode v trebuščku in zato tako pridno raste user posted image user posted image user posted image , mene je sam strah kako bom rodila takega korenjaka ker sem bolj pri majhnih?!




Tvoj je imel v 30 t sam 300g več kot moj v začetku 27 t, user posted image  očitno jim res paše v naših trebuščkih in tak pridno rastejouser posted image , tud jaz sem bolj pri majhnih , tak da se bomo pač malo bolj mantraleuser posted image  ko bomo rojevale te naše korenjakeuser posted image  Še vse so rodile pa bomo tud me

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 1886
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 12:12:40   
nizy
našauser posted image je imela v 26t 1110g, v 22t pa 630g,....

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 1887
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 12:13:01   
Wannabemommy
Aja še to mi pa mamo voziček, gremo v četrtek po njega
user posted image Lepi ne?

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 1888
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 12:17:14   
NATAŠA35
super vozek...katere znamke je, pa koliko boš dala za njega...

meni pa ni nikoli tehtala user posted image tako da ne vem, koliko tehta, samo zase vemuser posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 1889
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 12:18:35   
nincy29
že ko o teži govorite..naš je mel ko sem bila na 4d,noseča 26 tednov in 1 dan neki čez 800g.
mi pa meni ultrazvok glede na meritve kaže pdp 4 dni kasneje

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 1890
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 12:19:01   
nejanejc
u zanimivi vsi ti podatki, ki jih dobite.... meni ne tolko pogosto merijo otrocicka, decembra sem bla tm 23 teden prbl. pa je melo dete 600g prbl. je rekla. Drugi teden mam sele spet pregled...

super za vozek!

ninchy super za nakup in 4d :)

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 1891
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 12:19:58   
neka_noč
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

babyloverka potem se nimaš kaj bat, da bi izgubila službo, ker si zdaj še bolj zaščitena, ker si user posted image ...ker pa imaš za nedoločen čas, in če te odpustijo pa na tvoje delovno mesto vzamejo drugo, lahko plačajo velik znesek odškodnine, ker bi morali tvoje delovno mesto ukinit, pa še tebi bi morali drugega poiskat...ne boj se in lepo odločno, pa boš daleč prišla, ne pusti, da delajo s tabo kot z eno smrkljo...to so tvoje pravice in prosim, ne zameri mi...



Pod tole se pa podpišem!  Vse preveč delodajalcev misli, da lahko dela po svoje oz. strašijo, zaposleni pa si nič ne upajo - tudi pisnit ne, zato pa je tako kot je. Pa ne me narobe razumet - sama sem delodajalec, a sem vedno za fer play.

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1892
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 12:22:20   
neka_noč
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

super vozek...katere znamke je, pa koliko boš dala za njega...

meni pa ni nikoli tehtala user posted image tako da ne vem, koliko tehta, samo zase vemuser posted image



Enako user posted image   Pa sem tudi vprašala koliko tehta user posted image , pa ne vem - a me je preslišala ali kaj. Pa imam močan glas. user posted image Verjetno je bila zatopljena v ekran - je starejša. Zelo starejša...

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1893
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 12:22:39   
katy83
Dan babike.

Vidim, da se pogovarjate o teži naših user posted image . Jaz srčno upam, da mi bo na naslednjem pregledu naredila uz, da vidim kje smo s težo, ker če ne bo, sva se z dragim odločila, da greva samoplačniško na en uz. Sicer pa, ne se sekirat, če so malo težji. Po moje je bolje to kot da bi zaostajali. No, meni je zdaj lahko govorit, ko še ne vem kako je, če bi pa vedla, da je moj user posted image  že okoli 2kg, pa bi se tudi začela spraševat kako bom jaz rodila, pa verjetno še kaj. user posted image

Aprilski hrošček - a, kar rok so ti prestavli? No, ona o tem, da boš šla naslednjič na pregled, pa ti bodo rekli, da bi že mogla rodit, pa je dobra. user posted image

babyloverka - upam, da v službi porihtaš tako kot je treba, da bo dobro zate in za firmo, če praviš, da so strogi.

Di_di - ja, vem kako je to, ko se full trudiš, potem pa dobiš tako bolj bogo oceno. Pri meni je ponavadi tako, da tam kjer se full trudim, izpade slabo, tam kjer pa izpit bolj za hec vzamem, pa je ok. user posted image

Nincy29 - če verjameš ali ne, sem ravno včeraj mislila na tebe, kje se potepaš, da se nič ne oglasiš na RR.  user posted image  za slikice pa dvd in user posted image  za previjalno komodo. Fajn, da je tak široka.

Wannabemommy - lep voziček user posted image

Kje pa so ostale punce? Cojka, Marjanaj, Kepica, aglaia, Chi_pita? Ok, no, za ljubljančanke vem, da so bolj čvekaste na njihovem forumu. user posted image   user posted image

he, he, nič, vse se lepo imejte, pa se pišemo kaj
lp, Katy

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 1894
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 12:24:52   
babyloverka
bom vidla pozneje kaj bom zrihtala v službi. v bistvu ni vlke panike, ker smo se itak zmenli da celi dopust prej pokoristim samo za vraga da mi ni jasno zakaj zdaj. in zdaj ko nimava časa it na oddih imam dopust, potem ko pa bo lubi mel čas pa bom mela bolniškouser posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 1895
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 12:57:57   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

super vozek...katere znamke je, pa koliko boš dala za njega...

meni pa ni nikoli tehtala user posted image tako da ne vem, koliko tehta, samo zase vemuser posted image



Je neka nemška firma, pride pa 250 e vse komplet, poceni ne?

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1896
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 13:02:51   
Chi_Pita
Hei, se vam javljam po nekaj dneh. user posted image Za nazaj vas še nisem brala, zato ne vem niti kaj pokomentirat user posted image ... se bom potrudila en drugi dan, ker zdaj sem res v gužvi.

Pri nas trebušček pridno raste ... se mi zdi, da vidim razliko iz dneva v dan. user posted image Naša biba je pridna, mamico veselo brca ... na kar redne intervale. user posted image Zaenkrat vse poteka BP in brez nevšečnosti. Upam, da je tudi pri vas tako. Če pa ima katera problemčke ji pošiljam goro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No jaz sem vsa v delu ... in seveda v urejanju stanovanja. Zaključuje se kitanje in brušenje sten ... user posted image Nabavili smo keramiko za kopalnico, pa seveda tudi elemente, ki pašejo zraven (tuš kabina, kopalniški blok, pralni stroj,... najpomembnejše še manjka - to je WC školjka) user posted image ... zdaj samo čakam, da me pokličejo in gremo vse iskat. user posted image Pa parket za sobice tudi že imamo, za dnevno moramo počakati še en teden, keramika za kuhinjo pa bo tudi v kratkem. Ah pa dolgo čakanje notranjih vrat naj niti ne omenjam (60dni) user posted image mislim a grejo komaj takrat drevesa žagat al zakaj je taka čakalna doba ... saj vse delajo s stroji - ne pa več ročno. 

Punce jaz vas lepo pozdravljam. Še en mesec delam, potem pa porodniška - juppi je ... zato pa ima zdaj kar majhno gužvico. user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1897
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 13:07:58   
Getreal
Hej dober dan punce moje user posted image

jaz se vam pa javljam s faksa - čakam ravno kolegico da konča korekture, da gremo pol nazaj proti primorski jeeeej user posted image  komaj čakam..ta mrzla ljubljana mi ne sede danes, čeprav tudi pri nas piha burja, ampak je vseeno lepše doma user posted image  

oddala sem plakat in elaborat za predmet industrijske stavbe in upam, da bo vse ok in da bo profesorju všeč, tko da bo ocena kul user posted image  

sicer pa smo meli mi včerej doma živo apokalipso user posted image user posted image user posted image  karnaenkrat je zmanjkalo elektrike ampak samo luč v kuhinji, luč v dnevni in televizija. Imela sem priklopljeno še eno ventilacijsko pečko, ki pa se ni sklopla ampak je zažarela na polno, tko da sem mislila, da jo bo razneslo, in sm ravno še zbrala dovolj pameti da sm jo potegnila ven iz vtičnice... nakar je RAZNESLO BOJLER user posted image user posted image user posted image  v kopalnici in voda je začela lit vsepovsod, in iskre in voda pod napetostjo, vse možno... pol pa ene luči so kr gorele pa so naknadno pregorele, ene pa kr niso delale..v glavnem živa groza... ful ene škode, tko da danes pride zavarovalniški agent, ker je elektro priznal da so oni neki zašuštrali...joj joj..pa najhujše od vsega je blo, da sem mela še eno milijardo dela za faks, kjer nujno rabim računalnik (plakat pač) in nisem upala delat. Pol sem šla pa kr k tašči in tastu sredi noči, ampak ni blo druge..

aprilčica - hvala za komplimente user posted image  jz se ne bi najbolj strinjala s tabo ampak ok.. user posted image  

wannabemommy lep vozek!!! user posted image

oblekice- punce moram se pohvalit, da sem kar pršla k sebi, vsaj kar se oblekic tiče user posted image  sem se lepo vsedla dol, pa vse posortirala po velikosti, tko da sm nardila nek generalni pregled, kok mamo česa, pa kaj nam manjka.. dokupla sem še par teh spodnjih bodijev...v glavnem mislim, da za začetek smo pripravljeni! user posted image  Med drugim sem kupila tudi že kompletek za domov, ker sem se naravnost zaljubila vanj user posted image user posted image user posted image  bom poslikala kombinacijo pa boste povedale kaj se vem zdi, če bo lepa naša punca user posted image  v glavnem na kožo bomo dali tak bledo roza bombažen body, čez pa tak bel pajacek iz preštikanega debelega bombaža (tko na karo preštikan) in z takimi bež motivi, čez to pa še tako v istem stilu jopico na dvojno zapenjanje, pa bledo roza copatke in bledo roza kapico...ful zgleda luškano sem res vesela...vam bom pokazala user posted image  

joj že tipkam same neumnosti user posted image

< Sporočilo je popravil Getreal -- 26.1.2010 13:13:49 >

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1898
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 14:10:38   
Izabela_07
Meni pa ginekolog še  nikoli ni meril in povedal teže za otročka...je pa tako kot je ena napisala tudi starejši.

Ampak vseeno glede teže...meni so prvi porod sprožili 10 dni čez rok in pred sprožitvijo so mi naredili še UZ in ocenili velikost in težo. Rekli so da ima otroček 3,6kg, čez par ur ko pa sem rodila in so ga stehtali je bilo pa dejansko 4,0. Tako da punce ne se preveč zanašat na te podatke. Samo v vednost.

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 1899
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 14:12:24   
Izabela_07
Pa tole z dopustom in bolniško... mogoče pa ti hoče samo dobro, saj boš če greš njaprej na dopust imela višjo porodniško? In če ne boš komisijko na bolniški ni nobene panike, gresta lahko komot takrat na dopust  - vsaj jaz bi šla.

(odgovor članu Izabela_07)
Neposredna povezava do sporočila: 1900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




kopalke deklice
Lelly28 RR

kakšne kopalke kupite deklicam, ki so še v vrtcu in ne nosijo več pleničk?

enodelne (36%)

dvodelne (7%)

samo spodnji del (50%)

ne nosi kopalk (7%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!