|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 14:00:46   
Di_Di
Katy hvala za spodbune besede user posted image user posted image user posted image sej jaz se tudi trudim, da bi čim več nardila in vse sproti, da ne rabim pol v celoti delat izpitov ( če že imam to možnost), sam včasih motivacija mal pade sploh ko se full trudiš in pol dobiš očeno 6,60user posted image   no ja sej bo važno da nadrim izpite vse 4 da bom mela pol priznan predmet v celoti

Sem pa full dobre volje, kljub slabemu vremenu in mrazzzzuuuuuu na csd se dobila obrazce, ki jih moram izpolnit, pol sem šla k svoji zdravnici po bolniški list za ta mesec ( kljub temu da nimam podaljšane bolniške sem full dobre volje), g. pa niti ne bom več spraševala da mi daje za podaljšanje, sem se odločla da grem feb delat, marca bom pa izkoristila dopust pol grem pa itak na porodniško. No od zdravnice sem šibala še v službo, kjer me je moj šef zahaklu, sem že mislila da jih bom kej poslušala pa sem morala sam k njemu v pisarno podpisat letno oceno... prvič sem ocenjena z odlično oceno user posted image user posted image user posted image user posted image prav ne morem verjet ( to verjetno, ker me ni dost vidu v prejšnjem letu user posted image in je imel mir pred mano), skratka pol sem še sodelavko srečala, ki je ravni prišla s porodniške.... zdaj pa šibam na vlakec in k mojim, jutri pa prstančke izbrat in naročit user posted image user posted image user posted image

darcy in babyloverka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tudi od mene

aprilčica upam da dobiš kej volje za učenje in da ti bo šlo..

nič je že ura tolko da moram šibat... fajn bodite in pazite nase in svoje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1851
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 16:03:24   
memole
Ejla!

Kako kej?

Ja meni tudi malce trebuh otrdeva!

Zdej sem dajala račune na kup za dat računovodkinji!
Enkrat drugi teden pa morem it k njej da ji nesem da mam potem mir da grem lahko v miru na porodniško!

Prej sem spet imela nizek pritisk,pa težko diham!
Drugi teden pa bom kr za bolniško rekla ko grem na pregled!

babyloverka super da si doma pa le počivaj!




_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 1852
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 16:11:48   
babyloverka
punce imam vprašanje in če katera ve kako je s tem ji bom hvaležna za odgovor.

jutri imam pisan dopust, danes sem fraj, v sredo začnem z bolniško. zdravnica mi je bolniško napisala od srede do konca meseca, potem bi pa šla po novi zdravniški list. sedaj so me pa iz službe klicali, da je zaželjeno da najprej zdaj izkoristim dopust, torej po mij izračunih do 24 februarja bi bila na dopustu potem pa grem v bolniško. zakaj, pojma nimam?user posted image  no v glavnem, me skrbi, za ta že izdan bolniški list od srede do konca meseca. ali ga lahko razveljavim? in mi potem napišejo dopust pa se na naslednjem pregledu pri ginekologu zmenim za bolniško?

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 1853
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 16:30:42   
nizy
babyloverka- bolniški list nič ne pomeni  , ga komot lahko vržeš stran in greš do zdravnice pa rečeš , da v firmi želijo , da izkoristiš prvo dopust , naj zapre bolniško itak je še nisi niti začela ,....jaz mislim , da to nebo problem user posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1854
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 18:14:57   
Anonimen
pikica84 tud men teža zdej hitro narašča. Jutri mam g pa se bom tehtala, ker se doma nočem več, da me ne rukne.

Nataša35 vidim, da si šla pol v Ikeo in kar nekaj nakupila. Glede na to, da si posteljnino tud kupila dol, a si dekico tud? Ker baje je druge dimenzije posteljnina doluser posted image Plenice si te tetra kupila? Jih maj še dost?

študentke- Nataša jaz sem tud kdaj tok naspidirana za učenje, kdaj se mi pa res prov ne da. No sem imela pa danes izipt, pa je bil polomuser posted image Tako, da men tale mali ne daje neki ful motivacije zgledauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1855
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 18:26:25   
dacy
No evo mene ... javljam se iz bolnice ... so me kar obdrzali za par dni ... mi je prej mama prinesla racunalnik tak da mi ni dolgcas... pritisk mi se kar niha ... dobila sem injekcijo za pljucka in vzeli so mi cel kup krvi za preiskave. Moj dragi je cist razocaran, jaz pa tud ... upam da bo vse vredu in da me cim prej spustijo in da lahko grem nazaj ... no , ta teden se bom ziher morala ostat v MB, ker imam v ponedeljek itak spet kontrolo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

punce imam vprašanje in če katera ve kako je s tem ji bom hvaležna za odgovor.

jutri imam pisan dopust, danes sem fraj, v sredo začnem z bolniško. zdravnica mi je bolniško napisala od srede do konca meseca, potem bi pa šla po novi zdravniški list. sedaj so me pa iz službe klicali, da je zaželjeno da najprej zdaj izkoristim dopust, torej po mij izračunih do 24 februarja bi bila na dopustu potem pa grem v bolniško. zakaj, pojma nimam?user posted image  no v glavnem, me skrbi, za ta že izdan bolniški list od srede do konca meseca. ali ga lahko razveljavim? in mi potem napišejo dopust pa se na naslednjem pregledu pri ginekologu zmenim za bolniško?


Jaz imam na nasi firmi dogovor da mi bodo polovico dopusta izplacali v januarju in drugo polovico v februarju ... probaj se tak zmenit ... je po moznosti se kak € vec kot pa samo dopust ali samo bolniska.

Vglavnem pazite nase in na vase bebice ... se jutri spet kaj javim ... lahko noc.


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1856
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 18:39:06   
photo
Ojla!

Jaz pa sem danes končno po treh tednih bolniške šla spet delat. Jeeeej! Kako tako dan veliko hitreje mine, kot pa, če si doma... Najbolj smešno je pa bilo, ko me šef sreča na hodniku in ves navdušen: Oooo, si nas prišla mal pogledat?, jaz pa: ne,ne, sem pršla kar delat...

Dopoldne sem imela še kontrolni pregled na diabetološki in tam res uber pretiravajo. So mi zmerli cukra 5'2 (mejna vrednost 5'3) in so mi kar dali merilec za merjenje sladkorja po vsakem večjem obroku (3x/dan). Zdej bom mela še uvajanje za uporabo merilca. . .

Drugače pa sem se za vikend opogumila in celo kupila prvo oblačilce za najino punčko. En tkoooo luštkan črtast belo-sivo-roziš body v Zara Kids. Sej bo, počasi...

Mi je pa fino vas brati, ker običajno vse tegobe, ki vas tarejo mene doeltijo kakšen teden kasneje. Tako je bilo z nespečnostjo, zdaj pa vidim, da me "čaka" otrdevanje bušija in zatekanje... user posted image

Punce, uživajte!

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 1857
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 18:42:30   
neka_noč
Dacy želim ti, da se ti zadeve umirijo. user posted image Bolje je, da si notri, kot pa da bi bilo kaj narobe. user posted image

Nataša35- hvala za tvoj odgovor.... (Lepo od tebe, da nisi pozabila vprašat.   user posted image )
Lepo da si dobila veliko stvari v Ike-i. user posted image   Samo da si zadovoljna.
Mi smo danes dobili pošto za šolo - 03.02. rod. sest. , 09. in 10.02. pa že vpis v šolo. Me je skoraj kap, ko sem odprla pošto. Saj ne morem verjeti, da gre že v šolo. user posted image Meni je to tako hitro. Pa tudi  mali se mi (še) zdi.

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 1858
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 18:53:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: neka_noč
Mi smo danes dobili pošto za šolo - 03.02. rod. sest. , 09. in 10.02. pa že vpis v šolo. Me je skoraj kap, ko sem odprla pošto. Saj ne morem verjeti, da gre že v šolo. user posted image Meni je to tako hitro. Pa tudi  mali se mi (še) zdi.


neka_noč grejo hitr leta a ne. Jaz sem na začetku govorila kok se nosečnost vleče, pa mi gre s svetlobno hitrostjo. Kaj šele ko otroci rastejo. In to, da gre v šolo, se mi zdi res ena taka prelomnica.

(odgovor članu neka_noč)
  Neposredna povezava do sporočila: 1859
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 19:28:54   
babyloverka
uh da bi mi dopust izplačali lahko samo sanjam. še to da ga morem zdaj pokoristit mislim da je zato, da si zagotovijo da bom letos celega pokoristla in da mi ne bo nič ostalo za drugo leto user posted image

no bomo že, edino to me malo skrbi ker sva nameravala v začetku marca ko bi začela dopust it za par dni malo na oddih, zdaj pa lahko dobim kako kontrolo če bom v bolniški.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1860
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 19:42:55   
tanjaklemen

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

uh da bi mi dopust izplačali lahko samo sanjam. še to da ga morem zdaj pokoristit mislim da je zato, da si zagotovijo da bom letos celega pokoristla in da mi ne bo nič ostalo za drugo leto user posted image

no bomo že, edino to me malo skrbi ker sva nameravala v začetku marca ko bi začela dopust it za par dni malo na oddih, zdaj pa lahko dobim kako kontrolo če bom v bolniški.


ojla!!!!!!!
pa saj lahko prej izkoristis bolnisko potem pa se dopust. saj je vse en kaj prej sam ce res mislita s tvojim kam jit je bol pametno da vzames najprej bolnisko potem pa dopust.

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1861
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 19:48:45   
babyloverka
saj sem mislila tako, najprej bolniška potem dopust pa me je prej nadrejena klicala da najprej dopust, potem bolniška user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu tanjaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 1862
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 20:02:38   
ela24
Ojla!

Babyloverka, glede tvojega dopusta. Sicer nisem stoprocentna. Ampak po moje te v firmi ne morejo prisilit, da vzameš dopust, če imaš odprto bolniško... Tako, da odprto pa imaš, potem ko boš pa že tako daleč pred porodom pa imaš še večjo možnost da dobiš oz. ti podaljšajo bolniško. (je pa druga varianta da ti jo sedaj dajo, potem pa ti je ne bi dali, ti boš dopust pokoristila in potem boš morala tik pred porodom še delat). Tako, da mogoče sploh ne bi rabila koristit dopusta in bi ti tako zagotovo ostal za drugo leto in bi ga pokoristila preden bi šla nazaj delat po porodniški..?? Kaj misliš?

Joj, pa kaj je to v našem štajerskem koncu, da nas toliko aprilčic mora tu pa tam v bolnico?user posted image
Dosti user posted image user posted image user posted image za vse ki ste v bolnici in da se čimprej vrnete domov med svoje drage.

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1863
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 20:11:35   
neka_noč
IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Ojla!

Babyloverka, glede tvojega dopusta. Sicer nisem stoprocentna. Ampak po moje te v firmi ne morejo prisilit, da vzameš dopust, če imaš odprto bolniško... Tako, da odprto pa imaš, potem ko boš pa že tako daleč pred porodom pa imaš še večjo možnost da dobiš oz. ti podaljšajo bolniško. (je pa druga varianta da ti jo sedaj dajo, potem pa ti je ne bi dali, ti boš dopust pokoristila in potem boš morala tik pred porodom še delat). Tako, da mogoče sploh ne bi rabila koristit dopusta in bi ti tako zagotovo ostal za drugo leto in bi ga pokoristila preden bi šla nazaj delat po porodniški..?? Kaj misliš?


To tudi meni zdrava logika pove. Pozanimaj se Babyloverka.

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 1864
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 20:24:06   
babyloverka
punce tako je da je v naši firmi ful strogo glede dopustov in sem se jaz z nadrejeno zmenla da pokoristim celi dopust pred porodno. ok. ampak ni mi jasno zakaj morem najprej na dopust pa potem v bolniško. sklepam da se bojijo da drugače ne bi porabla dopusta ampak bi bila v bolniški

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 1865
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 20:51:14   
neka_noč
Kaj jih pa tako skrbi? Pa saj to ni njihov problem! Kaj pa, če bi bila npr. v bolnici (bog ne daj npr. prometna nesreča) - a bi tudi morala v tem primeru koristit prvo dopust? Mislim, meni je to absurd.... Pa ni s teboj nič narobe - oni mi čudno razmišljajo; če si bolan ali karkolli , in na bolniški, si na bolniški. Pika. Ne moreš biti na dopustu.

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1866
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 21:07:16   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: neka_noč

Kaj jih pa tako skrbi? Pa saj to ni njihov problem! Kaj pa, če bi bila npr. v bolnici (bog ne daj npr. prometna nesreča) - a bi tudi morala v tem primeru koristit prvo dopust? Mislim, meni je to absurd.... Pa ni s teboj nič narobe - oni mi čudno razmišljajo; če si bolan ali karkolli , in na bolniški, si na bolniški. Pika. Ne moreš biti na dopustu.


Jaz sem tu istega misljenja ... Jaz se ne bi pustila prepricat in vzet dopust kadar njim pase ... meni ga bodo pac izplacali, ker se pa na nasi firmi dopust ne prenasa v drugo leto ... tak da bom imela v januarju in februarju cel mesec bolniske in se vsak mesec polovico dopusta izplacanega .


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 1867
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 22:19:18   
nizy
babyloverka- saj dopust maš itak namen koristit , a ni vseeno kdaj ga koristišuser posted image no , saj nevem , ti naredi kot misliš da je zate prov user posted image ,.... v naši firmi pa slišat nočjo za dopust , če si v BS in posledično mi propade 12dni letošnjega dopustauser posted image , ostalo koristim šele naslednje leto po porodniškiuser posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 1868
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 0:18:55   
memole
Čer!

Kako ste?

Evo jaz sem malo prej prišla domov!
Ob 8h sem šla z mamo k dežurnemu in so jo napotili v bolnico na odvzem krvi in še slikanje pa so hoteli da bi ostala not pa potem ni!
Je pa dobila neke tablete za bolečine in zaščito želodca!
Zjutraj pa spet na pregled!

Popoldan smo bli pa na urici pravljic!

Kokr je meni znano te ne morejo prisilit da vzameš najprej dopust potem pa bolniško ampak se sam odločiš in recimo namesto bolniške potem koristiš dopust!
Tko da ti kar pojdi na bolniško in dopust koristi kasneje!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 1869
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 8:15:54   
NATAŠA35
babyloverka če ti je G odprla bolniško, moraš prvo pokoristit bolniško, šele potem pa dopust...mogoče se bo zgodilo, da ti bodo bolniško podaljšali do konca in tako ne boš mogla pokoristit dopusta...če ga ne boš letošnjega, ti ga na žalost propade polovica, polovica se prenese (po zakonu!!!!) v naslednje leto...pa naj se šefica na trepalnice postavi, tako pač je in pika...ti lepo pojdi na bolniško, potem pa na dopust...

neka_noč rada pomagam, pa nehaj se že zahvaljevat, farbamuser posted image user posted image ...moj tazadnji je rojen 29.12. tako da je kar mali in dropčkan, tako da mi ga je kar žal poslat v šolo...pa še tisti, ki ima januarja rd, bo nekako 1 leto pred njim...ne vem no, upam, da ga ne bom prikrajšala za otroštvo...mi še nismo dobili nič...

nax ja plenic je dovolj, jaz sem kupila tako rdeče -oranžne, kot modro zelene, pa so mi te modre nekako lepše, pa ne vem zakajuser posted image ...posteljinica je malo drugačna: za povšterček moraš kupiti njihovega (mislim da je 3,99€ ali 2,99 - nisem sigurna vse je podobnih cenuser posted image user posted image ) - meni se zdi fenomenalen; za dekico oz. prešito odejico, je pa širša posteljina, sem videla, ko sem jo prinesla domovuser posted image , pa jo bom samo zavihala, ko bom naše prešite odejice uporabljala, po moje bom šla kar kupiti še njihovo, ker je večja in jo lahko uporabljaš več časa kot to našo...jogi rjuhe so 60x120 (vsaj te ki sem jih kupila - modre in zelene), sem jih oprala, pa bom videla, kako se obnesejo na našem jogiju...sva pozabila koliko veliko posteljico imavauser posted image user posted image oz. jogi, mogoče bodo premajhne, tako da jih bom eni podarila...upam, da sem ti kaj s tem pomagala...


mene je pa včeraj zvilo, sem ležala celo popoldne, ker se mi je tako dvigovalo - tako kislina kot hranauser posted image user posted image ...sem pa zgleda malo zakinkala in ko sem se zbudila sem imela polna usta hrane, pa še teklo mi je na blazino, kar se mi ni nikoli zgodilo...me je pa držalo kar precej ur, nakar se je umirilouser posted image ...nimam pojma kaj je to bilo, grrrrrrrr


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 1870
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 8:39:18   
nejanejc
hejla..

ma grozno, da te kar prsilijo met dopust pred porodnisko... meni se to en zdi prav, ce mas bolnisko, jo mas z enim namenom , ne zato, ker ti je vsec.... Kr neki!

meni so rekli,da ni problema, da lahko koristim vse drugo leto, tudi če ni po zakonu. Sej sem jim sla veckrat na roko, tako, da na sreco toktok

dacy upam,da ti hitro mine v bolnisnici, pozdravi se kmali

nataša, upam,da si se odpocila kaj in bo popoldne boljse

mi smo meli pa vceraj solo za starse, komunikacijo-res fajn zadeva... Smo se kar zapricali in imeli svojih pet minut osebnega pogovora-fajn res.

pol pa namesto spat sva se lotla kopalnico merit... In adijo pamet..Spet sla pozno spat :)

lep dan!

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1871
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 8:53:20   
pupa*81
hej user posted image ! kako ste kaj?

najprej veliko pikapok za vse s problemi, pa ostale dejmo trkat user posted image

včeraj zvečer je melo pa naše dete kar aerobiko namesto mame user posted image me je tolk nabrcalo da sm kr skakala user posted image

možek je bil pa tudi priden in previjalno končal user posted image tako da zdej sm na vrsti da cunce zrihtam, sam kaj k mi po službi in mš bol malo energije ostaja user posted image najbrž bo pol bolš, k bom doma user posted image

no uživejte pupe, pa držimo pestke za vse s težavami!

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 1872
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 9:20:41   
aprilski hrošček
Olja čvekice!!!!

Midva z mojim dragim sva bila včeraj na še enem kontrolnem 3D ulrazvoku. Je rekel moj ginekolog da glede na težo ki jo ima najin fantič je bolje če ga še malo pogledamo. Rezultat?!user posted image user posted image Prehiteva za celih 10 dni, tako, da ima sedaj 1695 g in je velik že blizu 42 cm. Torej imam zdaj rok prestavljen na 23.3.2010. Ko bom prišla drugič na pregled mi bodo pomojem rekli, da bi morala roditi že prejšni danuser posted image user posted image user posted image . Zdaj pa je nastala panika, ker nimam še nič pripravljenega. Bo treba pohiteti.

Za vse ki imate težave pa veliko veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in čimprejšne okrevanje!!!!!!

Lepo se imetje na ta turoben dan!!!! Se tipkamo!!!

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 1873
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 9:30:17   
amelie
aprilski hrošček, v katerem tednu pa si? moj prehiteva za tri tedne (30. teden - 2 kg), pa mi ni G nič roka prestavljal ...

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 1874
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.1.2010 9:36:47   
babyloverka
dobro jutro user posted image

no glede dopusta in bolniške bom reševala popoldne, je pa dejstvo da imam tako zašuštrano šefico in strogo firmo tak da bomo videli kako bo.

jaz se danes bolje počutim, nič me še ni špikalo do zdaj. upam da bo vse ok, ker drugače sem se tudi zadnja dva dni sekirala, čeprav se nisem hotela, ampak sem avtomatsko imela vse scenarije v glavi.

natasa35 upam da si danes ok.
midva greva verjetno jutri v lj gledat voziček, morem poklicat če ga še imajo.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 1875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Katero ime za punčko?
kara555

Klara, Nika Taja

Klara (36%)

Nika (34%)

Taja (30%)


Število vseh glasov: 429

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!