|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 1:40:44   
dacy
kepica me prav veseli da sta oba vredu user posted image ... zdaj pa pridno pocivat naprej user posted image Sem prav razmisljala , da ce bi imela tvojo telefonsko bi te prisla jutri povabit na avtomat na kavo , ko imam zjutraj lih kontrolo ... no ampak zdaj si itak ze doma in hvala bogu ni bilo narobe nic hujsega user posted image V tednih ti pa sledim ko kuza ... 1 dan za tabo user posted image

Jaz glede teh problemckov in boleecin redno citam nosecniski koledar tu na RR in moram rect da je prav za vsak teden lepo napisano in da cist tocno sledim vsem nevsecnostim ... kepica verjetno si tudi ti prebrala tam glede teh bolecin v medenici , to sem jaz lih vceraj citala user posted image

maternicni vrat - meni so ga v ponedeljek na pregledu 2x pregledali in je 35-38mm in lepo zaprt user posted image

No jutri pa lepo v bolnico poslusat mojga tamalega srcka , pa moram vprasat G kaj se da nardit da ne bi noge tolk otekale ... zjutraj ko vstanem imam cez pol ure noge ze take da se komaj obujem, tak da bo treba zjutraj ko se zbudim takoj navlect cunje na sebe in cevlje da ne bom imela kasneje problemov ...

A ima od vas katera kak nasvet za preprecit pretirano zatekanje nog ??? user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1826
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 8:00:53   
pikica84
Hei sonosečke
Vas berem kolker mi čas dopušča, za pisanje mi pa časa zmanjka...
Eno vprašanje imam, koliko kaj vam teža narašča? Mene malce skrbi saj imam v dveh dneh 2 kg več user posted image Upam,da nisem kake sladkorne fasala, ker nisem bila na OGTT... Do sedaj sem pridelala 12 kg, pa sem v 29 tednu user posted image Kako je pa pri vas??
Lep dan vsem, pa čimmanj obiskov v prodnišnici user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 1827
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 9:07:47   
NATAŠA35
kepica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo da si doma in da je z obema vse ok

babyloverka sem bila prepozna za eno trgovinico, kjer imajo večinoma hauck, tako da gremo kmalu spet in ti bom poročala...

aprilčica jaz sem naredila vabila sama, bom pogledala, če ga imam kje doma shranjenega....pa sva se odločila naekrat in sva imela samo dva meseca za vse priprave...

levinjica drži se in lepo počivaj, pa da čimprej prideš domovuser posted image user posted image

neka_noč: ni panike, sem se spomnila nate na govorilnih, pa sem mogla vprašatuser posted image , ker še sama nisem vedela, kako pa kaj...

cojka priporočam, da imaš banjico, lahko jo postaviš na stojalo, na stol ali na začetku kar na mizo...

di_di tvoj mora dobiti dopšust za poroko, ponavadi je dva dni, naj se pozanima in mu po zakonu pripada, ne glede ali mora delat...važno je, da prej pove v službi...

bolečine v kolku uuuhhh jaz jih imam tudi in me kar moti, ker se potem kar premetavam in ne spim...se ne obremenjujem preveč, samo je kar moteče...

beli tok tudi meni gre na živce, pa mi je G zagotovila, da je to čisto normalno...jaz pa dnevnih vložkov ne smem uporabljat zaradi glivic in ker mi ph nožnice spremenijo

otrdevanje trebuha moteče, sploh po user posted image ....prime pa me mine...

punce sem bila v ikei in nakupila vse za user posted image ...kupila pa sem plenice 4x, posteljino 2x, jogi rjuhe 2x, baldahinček, skledice za kašice (3 skodelice samo 1,99€), zaščito za posteljico...vse je že oprano, samo se je preveč zmečkalo, čeprav je bilo v sušilcu user posted image user posted image
kupila pa sem si še omaro, ki se jo sestavila po svojem okusu, pa še par stvari, tako da sem zelo zadovoljnauser posted image user posted image , pa še moj je rekel, da se zagotovo vrnemo kmalu tjauser posted image user posted image user posted image user posted image ....samo časa nama je zmanjkalo za druge trgovine user posted image user posted image , ker sem se preveč v ikei zadržala...pa tako ali tako imava cca 1h do tja, tako da je kar blizu...



_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu pikica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1828
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 9:10:14   
amelie
dacy, glede zatekanja - jaz vedno spim z nogami na fuuul debelem povštru, da mi vsa kri v glavo steče user posted image  no, sej ne, ker mam glavo tud precej dvignjeno. sem res v čudnem položaju, ampak mi paše. ko sem prvič opazla zatekanje, sem začela dosti manj solit, res dosti manj, pa bolj zelenjavne rižote in takšne vodene lahke jedi jest. sem pa mogla več pojest, ker se kar nisem mogla nasitit user posted image  solate s kumarico, dosti vode ... pa je FUUUL pomagalo. skoraj ne zatekam več. seveda še vedno pojem kakšno navadno kosilo za dušo, he he, ampak noge so kul, pa se mi kar hitro pozna. imam pa tud to srečo, da delam od doma in imam lahko vedno noge v vodoravnem položaju.

teža - jaz sem že pisala tukaj, da mi gre res nenormalno hitro gor, glede na to, da sem cuker že zdavnaj ukinila, večerje tudi, vsak dan sem minimalno eno uro aktivna s cucki, pa sem v zadnjem mesecu dobila 4 kg! grem v sredo na glukozni test user posted image  pikica, mogoče si pa samo malo bolj slano jedla, pa ti je voda zastala v telesu? meni se je enkrat (pred nosečnostjo) zgodilo, da sem imela zjutraj 5 kg več kot prejšnji večer. sem samo napadla kumarce in žlampala vodo in do zvečer sem 'shujšala' celih 5 kg user posted image  

(odgovor članu pikica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1829
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 9:14:26   
mamika25
Jutro!!

Lepo ste se načvekale... Kako ste kaj?
Kepica lepo da si doma, da je vse okejuser posted image .
Pikica84 kilaža je pač pri vsaki drugačna, ene malo več druge malo manj. Pri meni osebno jih je +8, sem pa v 31.tednu. Če veš da dete  normalno napreduje, da so tvoji zdravniški in ginekološki izvidi v redu, potem teh 12 kg nebi smelo biti problemuser posted image .
Babyloverka kar malo sem se poistovetila s tabo, tudi jaz imam take probleme s službo, mislim, rada bi delala, pa ne morem, oz. na živce mi gre, ker sem malo na bolniški, malo delam... Tudi jaz imam tako delo, da morem stat skoz, pa sem na začetku mislila, da bom lahko do konca delala, pa zdaj vidim da ne morem, da me bolezni pestijo ena za drugo, sicer nič ginekološkega, samo viroze, prehladi, angine... pa zoboboli in slaba počutja, pa bolečine v križu... ma...
Tolažim se, da imam do porodniške le še kakšne 4 tedne, malo bom še dopusta koristila... pa bom nekako že. Zdaj sem čez vikend fasala spet eno okužbo, bruhala sem in imela drisko... bolniško mi je dal do srede. Mal tako mal tako.
Drugače pa kr gre, bejbi je živahen, čakam na pregled da mi reče da se je obrnil na glavo (upam!!). Drug teden začnem urejat stvari na CSD, upam, da še ni prekmalu. Rabim denaruser posted image , morem še par stvari za bejbija kupit.
Aprilčica čestitke za poroko (malo pozno), pa tudi vsem drugim ki se boste poročile. Midva sva poročena že 6 let (bo marca), pa sva se prej poznala le 1 leto in 2 meseca:) Vse skupaj je zanimivo, ker so vsi takrat rekli, da brezglavo letiva nekam, pa da iz tega nič ne bo, pa poglejte najuuser posted image .

No toliko od mene, lepo se mejte.

(odgovor članu pikica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1830
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 9:14:27   
ela24
Pozdravljene user posted image !

Kako hitro je minil ta vikend. Pa saj vedno hitro mine.
Pa čeprav sem skoz doma, še kako zaznam razliko, ker v ponedeljek zjutraj se lahko kar pripravim, da bo user posted image cel teden pridno delal, in ne bo kaj dosti ob meniuser posted image

Ma itak moram zdaj potrpet, ker morma stanovanje zrihtat in je še fulll dela. Še sreča, da lahko pohištvo sam naredi, drugače ni variante da bi nama uspelo..

Včeraj sem bila na enem krstu in to samo od pol enajstih do pol treh in mi je tako začel dol tiščat in me začne tako medenica bolet da komaj hodim. In tega me je precej strahuser posted image Saj vem, da se medenica širi in to, in da jaz ful nizko nosim, ampak ali so take hude bolečine običajne?
vsaka čast tem, ki dostikrat preživljate nosečnosti! Ker mene že prva tako fizično kot psihično izčrpava, da me pokonci drži samo moj sonček ki pobrca, čeprav zadnjih nekaj dni kar bolečeuser posted image
Res pa je, da vsaka doživlja drugače in ene sploh nimajo nobenih težav.

Kepica, ful sem vesela, da si doma!!! user posted image To, ko si omenila, da se je ena odpirala pa ni niti vedela. Tega je mene v bistvu strah, da se mi ne bi to predčasno zgodilo in ne bi vedela. Ne vem, če to kaj vpliva da je nizkoležeča posteljica?

(odgovor članu pikica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1831
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 9:25:29   
babyloverka
hej punceuser posted image

kepica lepo pozdravljena nazaj, še dobro da je vse ok.

natasa35 super nakup. midva bova verjetno šla do ljubljane v sredo pogledat tega pa ga potem probama nekak naročit prek interneta.

otrdevanje trebuha: meni je danes zjutraj redno otrdeval in sem se pošteno ustrašila, še posebej ker sem imela v soboto take bolečine.

sem nameravala iti danes še delat, potem se jutri in v sredo fraj pa bi šla od četrtka naprej v bolniško pa mislim da bom mogla kar zdaj it k zdravniku. morem sodelavko poklicat če lahko gre popoldne delat namesto mene in če bo lahko grem kar zdaj k zdravniku.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 1832
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 9:44:46   
babyloverka
ne preostane mi drugega, grem k zdravniku. upam da se slišimo pozneje.

držite pesti da je mišek ok in da naju ne strpajo v bolnišnico.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1833
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 9:55:03   
amelie
Glede otrdevanja še to - meni je tašča, ki je celo nosečnost preživela v bolnici, rekla, da ji je trebuh otrdel vsakič, ko jo je nekaj zaskrbelo ali ko je imela pregled. Mogoče imamo samo preveč skrbi ...
babyloverka, upam, da bo vse okej!

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1834
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 10:17:28   
dacy
No evo tud mene iz pregleda ... srcek lepo bije , ampak me je G poslala za 2 uri domov ... potem pa moram nazaj na kontrolo , ker sem imela pritisk 208/96 in ko je vidla moje zatecene noge, je rekla da bom verjetno morala ostat v bolnici na opazovanju user posted image ... pa tak sem se veselila da bom danees vidla mojega dragega user posted image ... Upam da bo potem kaj boljse in da me vseeno pusti domov it ... Pravi moja G da nekaj vsekakor ni vredu z menoj in da ne bi rada riskirala pa da me poslje domov ker mogoce pa se z otrokom kaj dogaja in da bi bilo dobro sledit rasti ploda in opazovat naju oba in da bodo to pac najlazje nardili v bolnici user posted image ... Tak da drzite pesti zame ... Se vam javim kasneje od doma al pa iz porodnisnice ... bom vzela laptopa kr zraven , da ne umrem od dolgcasa tam .


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 1835
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 10:30:40   
tintin
Hoj punce,

no pa je konec vikenda...
tudi mi smo bili v soboto v Ikei, v Celovcu. Ker imamo early riserja, smo bili v gor že ob 9h (naš mladiček vstaja ob 5,40 med tednom za v vrtec in seveda isto čez vikend). Sem malo prešnofala situacijo, kupila en pak tetra plenic za dojenčka...ostalo pride čez en mesec, ko bova šla v Ikeo sama z možem.


Otrdevanje - vidim, da vas ima kar nekaj težave s tem...no, jaz se otrdevanja spomnim zelo dobro iz prve nosečnosti, ko mi je trebuh otrdeval skorajda bolj kot sedaj....tudi sedaj mi otrdeva, sploh če malo hitreje hodim, se veliko sklanjam, me ful tišči lulat....no mogoče to tudi opazim zdaj veliko manj. Sicer jemljem magnezij že od 12t dalje, tako mi je tako sedaj kot tudi prejšnjič svetovala G, dnevno vzamem 350 mg tabletko, včasih pa tudi dve. Pomaga pa tudi počitek.


Zatekanje - v prvi nosečnosti nisem nič zatekala, tudi sedaj zaenkrat ne. KOmbinacija viskoega pritiska in zatekanja (sploh v prvi nosečnosti) ni fajn, ker je znak preeklampsije. Sicer pa proti zatekanju pomaga čimmanj soli, veliko tekočine (voda, čaji, kaka skodelica koprivinega čaja tudi), noge gor. Meni občasno oteče en gleženj (v preteklosti poškodovan), če veliko sedim. Sicer pa se skušam izogibat soli (salame, siri....) na max in jest veliko sadja in zelenjave...


Kolikor lahko tokrat rečem, da se v sami nosečnosti dobro počutim, me toliko bolj matrajo težave gibalne narave. Namreč nemirne noge (občutek ščemenja, krčev v mečih), mrtvenje/mravljičnenje desne roke, išias...priznam, da komaj čakam, da lahko spet koristim bolniško (komisija mi je dvakrat zavrnila 4 urno bolniško), ker je sicer stanje precej zoprno. Ko pridem po 10 urah sedenja (8 ur službe + 2 uri vožnje domov) domov sem samo za na odpad...utrujena, z bolečinami, ....komaj diham. Doma pa živahen in zahteven (obdobje "sam bom") dvoletnik, gospodinjstvo, kuhanje kosila, nobene babice v radiju par deset km, občasno kaka neprespana noč....ampak saj bo.
Že ko imam včasih kak dan občutek, da sem kar ok (npr. danes), čez par ur komaj gledam od utrujenosti...


Uživajte punce!

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 1836
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 10:40:22   
Di_Di
Jutro a ste se naspale?

Jaz niti ne, ko sem ustala sem še skoz okno pokukala in ugotovila da je oblačno in kot kaže bo danes še deževalo user posted image jaz bi pa tko mela sončka.

Skratka sej ni važno, sam da greva danes z mojim domov k meni... mu je ratalo nekak nafehtat, da gre lahko prej iz službe, pa za jutri da si greva lahko v miru pogledat prstančka in naročit.

Nataša hvala... vem da ti pripada za poroko 2 al celo 3 dni sam ko napišeš listek vsaj pri nas moraš navest razlog, moj pa noče, da bi kdor koli vedel iz službe. Pravi da si ne zaslužijo... on bi se kr na 1x pokazal v službi s prstanom user posted image moške fore. Jaz ga čist razmuem in ga podpiram, ker vem kako štalo in kolektiv ima... Ma sej verjetno bo dubu, če ne bom pač jaz napisala listek namesto njega user posted image

user posted image user posted image user posted image super za stvari... jaz bom tud morala it... ma pol po poroki, si bom vzela čas za vse to. Jaz sam upam da bo naš user posted image priden in nas ne bo presenetu kak mesec prej

beli tok... ja men je rekla g. da je ok, da to je neki čist normalnega, sam da ne sme bit sirkast in da ne sme smrdet ... sam tko je moteč user posted image

Pikica jaz ti nebi znala povedat... pri meni za 1x počasi teža raste .. zelo počasi.. kar tudi ne vem če je ok. Je ma menda normalno da ti v zanjem tromesečju naj bl zraste. A ja edino so mi povedal, da se ne smem kar od 1x full zredit, da to lahko vpliva na rast in razvoj user posted image .

babyloverka
user posted image user posted image user posted image upam da je oz bo vse ok in da prideta z user posted image še danes nazaj domov. Pazi nase user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A ja sem šla brat uni link, ki ste ga dale... prav srhljivo... jaz že ne bom dajala slikic od mojga user posted image na net.

nč zdej grem pa na CSD poklicat pa mal zagnjavit, kaj rabim v sredo s sabo prinest, da zrihtam te papirje že 1x ... pol pa spakirat par stvari ob 2h pa priti železniški in na vlakec proti "domu" ... user posted image




(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 1837
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 11:04:06   
tatly
BABYLOVERKA IN DACY-MISLIM NA VAJU UPAM DA BO VSE V REDUuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 1838
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 11:12:39   
Wannabemommy
Dobro jutro souser posted image

Sem potrebovala kr precej časa da sem vas prebrala za vse za nazaj. Joj jaz sem pa dans tak lepo spala da mi sploh ni bilo za vstat, bi še kr če me nebi telefon zbudiluser posted image user posted image

Sem brala tisto zadevo o tatvini slik o otrocih, ojej user posted image pa kaj so ljudje normalni, očitno gre res za neko izprijeno osebo, je pa res da nikoli ne veš kdo sedi na drugi strani user posted image , bomo mogle bit malo bolj pazljive.

Kepicauser posted image user posted image user posted image  super da sta z  user posted image  doma, zdaj pa sam počivajta

Dacy upam da bo vse vredu in da ti pritisk čimprej pade na normalouser posted image user posted image

papa

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 1839
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 11:45:36   
NATAŠA35
dacy in babyloverka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vse bo ok...

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 1840
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 12:01:30   
memole
Jutro!

Kako kej?

Jaz sem spet potegnila z spanjem ker je mrzlo in pod kovtrom je prav lepo toplo pa čeprav kurimo!
Sem bolj žmržnjen tip človeka!user posted image user posted image

babyloverka in dacy upam da bo z vama vse ok in da bosta kmalu doma!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pri nas fajn piha in je mrzlo,jutri je pa dež napovedat!Danes mislim da ga še ne bo!

Di_Di super da se je tvoj zmenil in da gresta!
Lepo opravita!




_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 1841
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 12:03:44   
nejanejc
babyloverka in dacy, upam, da bosta kmalu ok in ne bo treba po bolnicah viset user posted image user posted image user posted image user posted image

kepica super, da si boljse!user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 1842
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 12:14:30   
nizy
za  vse , ki imate težave user posted image user posted image user posted image user posted image

tudi jaz imam iste težave- otrdevanje in špikanje  , ampak sem se že navadla , se mi zdi  že kar samoumevno da se to dogaja user posted image , "paket user posted image in user posted image ", pozorne pa itak , da mormo bit user posted image ,.... saj NATAŠA 35 bo že vedla o čem govorim , a ne ?user posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 1843
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 12:23:59   
Izabela_07
Za vse ki imate težave user posted image ! Upam da čimprej minejo.

Na srečo pri meni otrdevanje ni tako zelo prisotno, me pa full bolijo kosti  - sramne, medenica... No če bo to pomagalo pri porodu da bo vse skupaj hitreje minilo, potem super, ampak v prvo ni. Zatekanje nog - če sem dolgo na nogah me začnejo čevlji tiščat, ampak drugače pa še ni sile.

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 1844
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 12:32:11   
katy83
pozdravček punce.

Ko vas berem kakšne težave imate, opažam, da sem jaz očitno med srečnicami. Ja, saj že trkam po lesu. user posted image  Skratka, moje težave so poleg spremenljivega razpoloženja in slabšega spanca, proti vašim majhne, tako da sem kar vesela. user posted image

Vsem, ki imate kakršnekoli težave, želim, da te izginejo, da boste še te zadnje 3 mesece uživale v nosečnosti.

babyloverka, dacy, levinjica - držite se, pošiljam vam kup user posted image  za čimprejšnje okrevanje.

Kepica - user posted image  me veseli, da si doma in da je vse ok. Kljub vsemu se pazi in počivaj, ok?

popadki - hm, s tem še nimam izkušenj, tako da sem kar malo v strahu kako to izgleda, pa če sploh bodo al se bom kar odpirala (tako kot pravi Kepica), al kako? No, saj bom aprila videla, ne? user posted image   Vem, da mi je sestrična, ki je rodila decembra rekla, da je ona najprej imela neke krče 1x na uro, potem pa že kar na 7 minut. Nič postopoma tako kot pravijo, da bi naj bilo. No, ampak, bomo že nekako vedele. Tiste, ki ste že mamice se verjetno smejite tem našim strahovom, ne? user posted image

Di_di, aprilčica in ostale študentke - dajmo še malo potrpet s temi izpiti, nalogami, itd. Saj vem, da je zdaj težko se zraven spravit (sploh vama, ki vaju čaka še poroka), ampak se pa splača. Jaz sem zdaj full neko voljo dobila in upam, da tako ostane do 15.februarja, ko imam zadnji izpit. user posted image
Aprilčica, vso srečo ju3 na pedagogiki. Saj Pšundrova je fajn. user posted image  Boš videla.

nič, grem zdaj kar izkoristit to mojo motivacijo, pa se grem učit, še pridem kaj danes pogledat na RR.

Lp, Katy

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 1845
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 12:32:28   
Getreal
hej hej dober dan souser posted image !!! user posted image

najprej veliko sreče dacy in babyloverki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam da bo vse ok!
kepica dobrodošla nazaj!

drugače pa mam jz tok dela na faksu, da že pozabljam na to da sm sploh noseča user posted image no se še kaj oglasim, bodte pridneuser posted image

(odgovor članu Izabela_07)
Neposredna povezava do sporočila: 1846
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 12:42:01   
NATAŠA35
nizy ja mislim, da vem, o čem ti tole govoriš user posted image user posted image ...zdaj pa bi že mogla vedet, a ne da...ja kakor praviš jaz to vzamem, da pač tak mora bit, potem se ne obremenjujem preveč...

študentke superca ste pridne...meni pa razpoloženje niha za učenje, 1x sem ful naspidirana, drugič manjuser posted image ...

katy ne ne smejimo se, saj smo tole tudi me dale skozi...lepo se je spomnit user posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 1847
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 12:48:14   
tatly
punce a boste pile caj iz malinovih listov?

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1848
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 12:49:33   
babyloverka
hej punce, jaz sem od zdravnikov. pregledal me ni user posted image  ampak je rekel da dokler normalno čutim gibanje otroka da je vse ok. imam sedaj bolniško, torej v planu veliko počivanja in zdrava hrana pa upam da bo vse ok.

hvala vsem za pikapoke in ostalo ter za lepe želje, rada vas mam user posted image user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1849
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 12:53:37   
Anonimen
Evo, še od mene en kup pikapok, za vse, ki vas kaj mučiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa res moram spravit to svojo leno rit za skripto, sama nase sem jezna, kako sem lahko tak lenivec... Pa vse vedno zadnji dan delam, mislim, kar v rit bi se našutirala, grozna sem za pop.... Aaaaa....!

Getreal: mater si ti ena lušna biba, veš. Sem gledala tvoje fotke na FB! Lepotička!

Ma vse ste lušne, pol boste pa še bolj, ko boste s štručkami v rokahuser posted image user posted image user posted image

Zdaj pa res grem! Mwauser posted image

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




baby
cupacups

kateri izdelki so vam najboljsi za otroka

hipp (26%)

mustela (18%)

jonsons (11%)

nivea (35%)

d&m (11%)


Število vseh glasov: 411

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!