|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 13:25:39   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Dobro jutrouser posted image

Jaz sem že s pregleda, in sem zeloooo vesela, saj sem končno dočakala UZuser posted image user posted image user posted image Veliki smo 42,5cm in smo že na glaviciuser posted image V ponedeljek pa imam CTG in pregled rasti plodauser posted image No, kile niso tako super fajn, saj sem v štirih tednih pridelala 4 kile in mislim, da sem med vami najdebelejša nosečnica, saj jih je sedaj +15 (spet pa nisem bila nič kreganauser posted image ). Potem mi je še sestra rekla, da se vidi, da še nisem pila jutranje kave, ker je bil pritisk dokaj nizek.

No, to je vse.

Tropical: za seznam: +15kg NP: 5.3. user posted image



Super za pregled!

Se pa motiš glede kil si krepko za mano!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3326
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 13:26:53   
Anonimen
Getreal in Nincy: ful mate lepe bušijeuser posted image user posted image

Nincy: bodiji so tudi zelo lušniuser posted image

Kepica: jaaaaam tvojga bušija bi tudi jaz že rada videla, pa ne mi s kg, ko imaš na začetku meseca rok, jaz pa čisto na koncu, pa te vseeno šišam s kguser posted image

Jaz sem se pa cela razlezla, groza, ne bi imela nič proti, če bi mi šlo samo v prsi, bušija, rit - sem kar cela okrogla ratalauser posted image Da ne omenjam obraza, sem tudi čisto okroglauser posted image

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 3327
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 13:28:41   
Anonimen
Memole: no, ja... Ne vemuser posted image Pa saj se že sedaj psihično pripravljam na odvajanje od čokolade po porodu, ker res pojem preveč sladkih stvari in te mi nabijajo kg!! 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3328
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 13:41:32   
memole
Ejla!

Kako ste?
Kaj kej počnete?

Jaz sem bolj tko,sem bla zjutraj bi zobnem kirurgu mi je en zob spulu in mam še zdej omrtvičeno sicer pa je začelo popuščat in me malce boli upam da ne bo prehudih bolečin!

Aprilčica hvala enako glede sladkarij,sam kaj ko se jim ne morem upret,po porodu bo lažje ker vem da jih ne smem zaradi otročka da ga ne bi zaprlo in še kej zraven tko da tiste 3 mesece bom zdržala potem pa ne vem kako bo naprej,se bom pač probala zadržat čeprav mi že zdej ne gre najbolje!user posted image user posted image

Lepi bušiji pa postave tudi,če bi jaz bla taka bi bla prav vesela!
Sam kaj ko sta rit in trebuh iste velikosti pa da ne omenjam še stegna in še kej drugega!user posted image
Meni res vse leze tja v rit in stegna kot da je kakšen magnet tam ki vleče hrano!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pri nas pa danes fajn piha pa še tako deževno je!user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3329
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 15:30:05   
Wannabemommy
Ojla pupe

Vidim da se pogovarjate o teh nehvaležnih kg, mislim da sem tu jaz tista ki prevladuje pred vsemiuser posted image vsaj kaj se kg tiče. Že zanosla sem s preveč in ti se zdaj kr orng nabirajo. Pa še zatečena sem cela da ja še več na vagi kaže, mislim ne ggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrruser posted image , ampak to bomo po porodu že spravli dol, mi je že prej uspelo ne da mi nebi zdaj. Ne morm pomagat če pa mam rada sladko in vse kar je dobrouser posted image

Memole - tak kot si ti rekla jaz sem tud dobla večinoma vse v rit in boke, trebuh in pa v prsa, ta so sedaj hmmmmmmm, kot da mam implantate, lepo čvrsta, polna velika, ko bi barm taka ostalauser posted image , kar se pa riti tiče pa je popolnoma kontra zgodbauser posted image

Danes mi tak noge zatekajo da je joj, kr nonstop jih gor dvigujem pa nič ne pomaga, gležnjev se mi več niti ne vidi, še HB da je pritisk ok.

Nič lp pa se še kaj javim

Katy sem slišala da ne greš na krofe?, sej jaz tud ne mi v takem user posted image  vremenu ni za nikam

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3330
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 17:09:57   
Kepica83
hehe no naj vam bo. Evo slikica mojega bušijauser posted image .

Babyloverka ti si govorila da se ti mcdonalds lušta. Niti ne govori. Me pa je moj prej presenetil, pa me je povabil v kino in seveda se bova v mcdonaldsu ustavla. Jihaaaaaaa.user posted image user posted image user posted image user posted image Midva pa imava 70km do Mbuser posted image .


user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 3331
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 17:23:56   
Getreal
kepicaaa user posted image user posted image user posted image user posted image iiiiii lepa!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3332
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 17:36:31   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

kepicaaa user posted image user posted image user posted image user posted image iiiiii lepa!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  hvala.

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 3333
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 18:09:59   
babyloverka
no sva hodla danes na lignje, tak da je želja po mcdonaldsu malo potešena oziroma želja po dobri hrani user posted image

lepa si kepica user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3334
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 18:46:05   
Anonimen
Kepica: fuuuul lep bušekuser posted image user posted image

Ne mi od McDonaldsa, se mi tok luštauser posted image user posted image

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3335
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 18:55:59   
Anonimen
Lep večer,kak ste kaj ,jaz se javljam iz bolnišnice ,mi je moj dragi spet pustil računalnik...ste kar veliko napisale,na hitrco sem vas malo prebrala....
Zanima me koliko imate dolžino matičnega vrata ,tiste ko vas matrajo lažni popadki in podobne stvari ,da morate biti v bolnišnici...
Ja lepo se imejte se mše slišimo ...lp....božajte svoje bušije ....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3336
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 19:00:22   
amelie
Same seksi nosečke!!! user posted image  user posted image  user posted image  Jaz pa vsak dan širša ... Hvala bogu se zadnje tedne kar dobro počutim in grem lahko vsak dan vsaj na en večji sprehod s cuckoma, če ne bi se zdaj itak lahko samo še kotalila user posted image  Pa ravno razmišljam, da bi nama še ledeno kavo naredila ... kot da že ni dovolj oblog user posted image  user posted image
Midva sva pa ravno še naročila nastavek za avtosedež, kupla previjalno podlogo, preostale plenice in nekaj dekoracije za otrokov kotiček. Mislim, da nama razen kozmetike zdaj nič več ne manjka. Tiste, ki ste že mamice oz. tiste, ki veste - čemu služijo te male bombažne krpice oz. ali so nujno potrebne? Sem jih gledala danes, pa nisem vedla, a jih rabim ali ne user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3337
   [Brisano sporočilo]
19.2.2010 19:05:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3338
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 19:25:42   
Anonimen
Cojka: bomo potem kile skupaj dol spravljale, ti kar uživajuser posted image Danes sem prav razmišljala, da bi bil moj idealen poklic: POKUŠEVALEC ČOKOLADEuser posted image user posted image user posted image user posted image

Samo te meritve sploh ni rečeno, da so točne. Meni se je to zdelo ogromno. Sama sem bila ob rojstvu velika 51cm, no, moj brat pa kar 58cm (boga moja mami)user posted image user posted image Jaz vseeno nekako bolj zaupam meritvam teže, ampak že od MF naprej ne vem kakšna je. V ponedeljek izvemuser posted image

Levinjica: mislim, da je meni danes za MV rekla, da je dolg 44mm. Je možno??? Upam, da nisem kaj pomešala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3339
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 19:32:38   
Anonimen
Aprilčica 10 je možno,da imaš...44mm,jaz sem imela 28 tednu 5,1 mm,sedaj v 33 ted pa 1,9 mm...za mene je to že kar kritično ,sam se še ne odpiram zaenkrat...lp...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3340
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 20:57:18   
babyloverka
no pa še vam jaz svojega buščija na ogled postavim:
user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3341
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 20:59:20   
tropical
babyloverka kolk je lep majhen buši user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil tropical -- 19.2.2010 21:05:44 >

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3342
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 21:03:20   
babyloverka
in še moja črta, ki nikakor ni ravna ampak pred popkom zavije, pod popkom pa je kot reka, niti najmanj ravna user posted image
user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3343
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 21:04:36   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: tropical

babyloverka kolk je lep majhen user posted image user posted image user posted image


hvala tropicaluser posted image
uh za prenašat ga je dovolj velik, sem pa kar srečna da nisem bolj široka kot dolga user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3344
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 21:20:23   
Anonimen
Babyloverka: wiiii, lepi jeuser posted image user posted image user posted image , pa isto maš črto kot jazuser posted image user posted image Me je moj user posted image ravno danes hecal, da imam radioaktiven popek in gre zato črta raje mimouser posted image user posted image



user posted image

Tole je pa moj buško (30 2/7)user posted image






(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3345
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 21:20:38   
memole
Čer!

Kako ste?

Jaz sem ok!

Joj sami lepi bušiji!user posted image user posted image user posted image

Amelie jaz nekih ekstra bombažnih krpic nisem imela samo une ki so obrobljene,ene so s plavo barvo obrobljene ene pa z roza!Sam vrjetno to niso iste o kerih ti sprašuješ!
Tko da ne vem kako ti pomagat!Edino če mogoče kera pokaže kako zgledajo!user posted image user posted image




_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3346
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 21:27:09   
amelie
Memole, ja, točno te! Za kaj pa se jih uporablja?

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3347
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 21:43:53   
živa
amelie, za umivanje ritke, lahko tudi celega dojenčka, pa recimo da mu obrišeš obraz, če se pobruha - da ti ni treba ravno ta velikih tetra plenic uporabit.

Vsaj po moji logiki in izkušnjah.

Bušiji so pa VAUUUUUUUU user posted image . Jaz bi tudi enega takega user posted image .

< Sporočilo je popravil živa -- 19.2.2010 21:44:51 >

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3348
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 22:01:11   
ela24
Ojla!

Kakšni lepi bušiji! Same lepe nosećke ste. Ne vem kje in kateri je videt, da je pridobila 10 ali več kg. Niti eni.. Torej ste imele premalo podlage prej, da ste zdaj ravno pravuser posted image
Mene pa zanima, če katera ve, koliko teže povprečno bi naj samo od sebe padlo dol po porodu?user posted image

Vreme imamo spet nikakvo. Upam, da ne bo spet sneg jutriuser posted image

Ta nosečnost me res zelo izčrpava, komaj še pridem po stopnicahuser posted image Upam, da ne bo preveč hudo pri porodu, ker neke kondicije res nimam, če sm morala 90% nosečnosti počivat...

Dacy, hvala za nasvete pri slabostih. Res me mučijo. Pa karkoli pojem..Pa tudi če so čisto majhne količine. Res se čudim, ko pravite kakšen apetit imate in lušte. Saj lušte mam tud jazuser posted image Ampak ko pa skoz tuhtam, kaj lahko pojem in koliko, da ne bojo potem prevelike bolečine. Kaj imam edina takšne težave?

Lepo bodite. Vikend je tu, ampak ne bo nekih sprememb, ker bo možek itak cel vikend delaluser posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3349
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 22:11:52   
dacy
Dober vecer ... koncno sem uspela prit na forum ... ze od vceraj se trudim in mi ni uspelo, no se dobro da se znajdem z racunalnikom in da sem se spomnila na te cookije (piskotke) , sem jih pobrisala in zdaj sem tu user posted image

Evo mene spet v Mariboru do torka ... mam v ponedeljek kontrolo in sem zdaj lepo pri mami spet in se  pustim razvajat user posted image
Sva z mamo sle danes v babycenter in mi je moja mama kupila banjico s stojalom da bomo lahko nasega malega medota kopali , no zraven pa je vzela se eno brisacko s kapuco user posted image

Aprilcica naj te potolazim s tem da sem nekje na netu prebrala da zenske ki so drugace suhice , se v nosecnosti zredijo do 20kg in da je to vse cisto normalno in da se ni treba s tem obremenjevat ... tiste ki pa imajo zaloge malo ze od prej pa se zredijo kao malenkost manj in se naj ne bi zredile tolk kot suhice user posted image ... Menee je ze kr strah kolk sem se jaz zredila do zdaj ... bomo vidli v ponedeljek na kontroli ... Jaz sem namrec med tistimi ki imajo zaloge ze od prej tak da bi blo treba pazit ... ampak ce si lacen si pac lacen user posted image

nax drzi se nam in cuvaj na bebico ... kr naj te lepo pregledajo in drzim pesti za vaju oba user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: amelie
Mene fuuuuuul boli, ko me dete brca. Še katero? Na srečo se še ni reber lotil, ampak področje levo in desno od popka pa imam že čisto razboleno - kaj še bo?  No, drugače sem pa vesela, da je aktiven, samo občasno malo zavriskam od bolečine.


amelie mene na case malo zaboli ampakk ni pa sile ... me pa je otrok zacel v zelodec brcat user posted image to pa ni fajn sploh!!! Kr cel zelodec se mi je obrnu in malo je manjkalo da bi morala bruhat ... No upam da se to ne bo pogosto dogajalo ker sem v tej nosecnosti bruhanja imela se prevec ...

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83
A vam povejo koliko je dete veliko?? Meni še nikoli niso. Samo gramčke.


kepica meni je na UZ rekel zdravnik, da je odvisno od lege otroka ce lahko izmeri velikost ali ne ... tezo je lazje dolocit user posted image

britje -  jap , se strinjam , postalo je cela umetnost ze ... Je rekla kolegica naj recem dragemu da me obrije ampak to pa mi nekak lih ni da bi me on bril ... sej mogoce sem cudna , ampak ni isto ce me vidi med user posted image al pa ce bi me bril ... bi mi bil malo neugoden obcutek ... ma bom ze sama porihtala frizuro tam spodaj se ta zadnji mesec user posted image

slikice  - ma prav vse ste lepe s tem trebuscki ... user posted image user posted image user posted image Mojga jaz raje sploh ne razkazujem nobenemu edino moj dragi ga vidi ... je ze od prej okrogel , zdaj pa je itak ogromen user posted image user posted image user posted image

aprilcica glede dolzine MV je cist mozno ja ... bodi srecna da je tolk dolg ... pri meni je na zadnji meritvi bil 38mm in je tud baje cist super user posted image

ela mogoce ti bo ta link kaj pomagal ... http://www.ringaraja.net/clanek/glede-pridobivanja-telesne-teze_61.html


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Datum poroda
xtinchy

Ali ste rodile:

pred predvidenim datumom poroda (46%)

na dan predvidenega poroda (12%)

po predvidenem datumu poroda (34%)

v tednu okrog predvidenega datuma poroda na dan polne Lune (8%)


Število vseh glasov: 155

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!