|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 9:17:15   
nejanejc
kepica, ma krvavitev tezko opisem.... ni curljalo sam krvav madez je bil, ko sem prsla izpod tusa...na brisaci.... pol ni blo nic in danes tudi ni ne duha ne sluha, mam samo tisti standarden bel izcedek.... tamalo normalno brca, tako, da sem pomirjena

meni tudi samo grame povejo. Mi je rekla, da je prevelik, da bi ga merla :) Pol pa na naetu pogledam kolko bi bil prbl. velik :)

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3301
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 9:24:42   
Kepica83
Nax če si dobila dexa injekcijo se ne sekiraj, ker po teh injekcijah se otrok full umiri. Vsaj moj se je. Pol čez par dni pa spet žurka v trebuhu.

Nejanejc saj pri čepu ne curja. Sicer ni dobena krvavitev dobra v nosečnosti. Pa če še je tako mala. Mogoče se ti je začel čep luščit. Lahko se tudi postopoma lušči, ni mus na 1x. Kdaj maš ti rok?

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 3302
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 9:26:51   
amelie
nejanejc, pa se nisi brila mogoče med tuširanjem? jaz sem enkrat že skoraj paniko zagnala, potem sem pa ugotovila, da sem se samo porezala spodaj user posted image  
meni tudi povejo samo grame, celega ni še nikoli izmeril.

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 3303
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 9:28:17   
babyloverka
hej hej user posted image

aprilčica10 super za pregled user posted image  za kile pa ne skrbi, boš jih že dol spravla.

nax05 upam da boš kmalu bolje.

nejanejc ti pa malce več počivaj, krvavitve res niso fajn.

tintin čestitke za nakup. in komaj zdaj so ti ugotovili da imaš eno nogo krajšo? oh naše zdravstvouser posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 3304
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 9:29:03   
nejanejc
sem se brila malo, ma nisem nic vidla in sem res nehala hitro... sem potem mojemu rekla,da pogleda, ce mam kako ranco... pa ni blo nic... pa tud kri je bla sam pri noznici... bom rekla ginekologinji  ob pregledu,da me pregleda vaginalno. Sej nevem kak pregled bom mela sploh. Sam vodo morem dat. Druzga mi ni dala nic.

kepica, rok mam 6.4.

< Sporočilo je popravil nejanejc -- 19.2.2010 9:30:13 >

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3305
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 9:33:45   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

nejanejc, pa se nisi brila mogoče med tuširanjem? jaz sem enkrat že skoraj paniko zagnala, potem sem pa ugotovila, da sem se samo porezala spodaj user posted image  
meni tudi povejo samo grame, celega ni še nikoli izmeril.


sem včeraj ugotovila da je britje že pravi izziv user posted image  in to ravno sedaj ko bodo pregledi pogosteje, zdaj pa bodi vedno urejen če si lahko, ne? user posted image  v takih trenutkih si mislim da bi bilo pametno obvladati kakšen položaj iz joge, da bi se lažje zvijala s tem trebuhom.

bunda? smučarska mi še gre skupaj če nisem spodaj fejst oblečena, vse drugo so že želje user posted image  sicer pa prakticiram tako, da se pač malo bolj oblečem, kakšen pulover več in imam odprto jakno.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3306
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 9:34:05   
Anonimen
Amelie: samo jaz imam komaj 30.4. rok. Ne bi rekla, da bi ga imela na začetku aprilauser posted image Mogoče bi bilo boljše, da ne bi štartala s tako ˝majhno˝ kilažo, ker me zarad tega nič ne krega. Zatekam pa tudi kar dosti in se mi včasih zdi, da sem kot balonček - mišelinkouser posted image Brce pa mene nič ne bolijo, upam, da bo ostalo takouser posted image

Photo: user posted image user posted image za pregleduser posted image Mene srbi cel trebuh in potem panično čekiram, če se mi je slučajno naredila kakšna strija, zato se tudi ˝čohat˝ ne upamuser posted image user posted image No, saj vem, da nimam vpliva na strije, ampak raje imam čisto strijaste prsi kot pa trebuhuser posted image Plašček si pa jaz z lahkoto zapnem, ker sem si kupila novega in to kar v Mani znižanega iz 80 na 23€, pa je res luškan - je narejen na tako balerinico mi pravijo, da sem ko Rdeča kapica hihihiuser posted image ).

Nejanejc: jaz bom kupila oboje. Porabilo se bo sigurnouser posted image

teja***: uživaj ob kavici. jaz čakam najboljšo prijateljico, se nisva videli že 2 meseca (mi je tako hudouser posted image user posted image ), ampak ona študira v Lj, jaz v Mb in se nikakor ne uspeva dobiti. Danes je pa čas za čvekuser posted image

Kepica: meni so povedali pred dvema mesececema na MF koliko je user posted image velik in težek (uf, takrat je bilo 27cm in 561g), zdaj pa sem komaj izvedela kakšna je dolžina, teže pa spet ne, zato grem v ponedeljek v Trbovlje, bodo tam še enkrat meriliuser posted image user posted image

Bodite lepouser posted image

< Sporočilo je popravil Aprilčica10 -- 19.2.2010 9:35:17 >

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 3307
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 9:35:50   
nejanejc
vem,da bi mogla ginekologinjo poklicat pa vprasat, kaj je ta čep sploh?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3308
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 9:42:21   
babyloverka
nejanejc mogoče ti bo to kaj v pomoč http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2162499

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 3309
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 9:45:36   
nejanejc
hvala

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3310
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 10:47:16   
Anonimen
Hvala punce. kepica ja sej prvo so rekli, da se tamal umiril od injekcij, zdej pa pravijo, da je že preveč miren, zato bojo raje naredili uz, neke pretoke al kaj. Bom definitivno tud jaz bolj mirna, ko bom videla, da je vse ok.

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 3311
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 11:11:31   
nincy29
nax držim pesti da bo vse ok in da čimveč ostaneš 2v1user posted image user posted image


danes sem imela celo noč otrdel trebuh..zjutraj se je mal sprostim ampak mi vsako toliko še zmiri otrdi.je pa ful neprijetno..me to otrdevanje boli..pa vas??še posebno če sedimuser posted image .

to sem pa učiri kupila za skupno ceno 18€user posted image user posted image user posted image

user posted image

user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3312
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 11:14:09   
Anonimen
nincy hvala. Ful luškane cotike. Kje si to kupila? Dej mi še povej boš ti pol naročial kej iz une spoletne strani ali ne, da jaz oddam počasi naročilo, da me kaj ne prehiti?

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 3313
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 11:17:53   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

nincy hvala. Ful luškane cotike. Kje si to kupila? Dej mi še povej boš ti pol naročial kej iz une spoletne strani ali ne, da jaz oddam počasi naročilo, da me kaj ne prehiti?


to sem v lidlu kupla..majo zdej akcijo..1 pajac 6€,3 bodiji 6€user posted image user posted image
ma nax useno hvala ampak sem rekla da ni nič takega ki bi nujno rabla.posteljnina pa je itak cenovno tam tam kot pri nas..tako da še 1x hvala ampak ti lahko kar naprej naročilo dašuser posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3314
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 11:28:19   
Getreal
dobro jutro še od mene..

Jaz sem tudi že zdavnaj s pregleda...user posted image konc sem bla v par minutkah itak..kot ponavadi me je vaginalno pregledala - je rekla da je MV zaprt, ampak kar kratek, tko da nej mal bolj počivam (čeprav jz ne vem kako bi loh bolj počivala kot že počivam user posted image )
Napotnice za P mi še vedno ni dala..no ja..se ne sekiram, rodila bom z njo al brez nje user posted image
Zej sem ravnokar klicala za izvide od krvi  - punce IMAMO ŽELEZO!!!! jeeee!!user posted image zej moram samo še spit do konca te tablete ki jih še mam, drugače sem pa prekoračla magično mejo in mam 121 hemoglobina user posted image

Aprilčica10 -- kilce sm tut jz lepo pridobila user posted image sem na +11kg, se pravi sem se tut jz zredila 3kg user posted image ah ja...zej sem tok težka kot moj lubi hahahhaa user posted image sva se lih prej hecala, da padeva v isto kategorijo pri boksu user posted image evo še slikica, sm se pol hitro slikala in smo ugotavljali kje se najbol poznajo kg - rit, joške al trebuh user posted image

32t3d:

user posted image




pozdravčke vsem čvekicam user posted image

< Sporočilo je popravil Getreal -- 19.2.2010 11:35:25 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3315
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 11:34:17   
nincy29
getreal fuul lep buši..pa prav nič se ti ne pozna da bi 11 kg gor šla!!

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 3316
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 11:36:52   
Getreal
ma nincy mam rit kot slonček user posted image bi me mogla v živo videt user posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3317
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 11:40:23   
nejanejc
getreal ma prov duper si v tej obleki :) nic se ne vidi, d abi bla kaj rit predebela, prej obratno, prov super no :)

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 3318
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 11:41:44   
babyloverka
getreal ful si lepa user posted image  rit kot slonček? to pomeni da je lepo zaobljena in seksi user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 3319
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 11:45:45   
nincy29
če bi jaz tako obleko obleka..uf..mam tak trebuh ko..ti pa maš tak lepo use oblikovanouser posted image
taki je bil  ko sem bila noseča 29 tednov(zdaj je še večji)(sej možno da sem že ga objavla..niti nevem user posted image )

user posted image



(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3320
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 11:49:26   
Anonimen
nincy luškan buši. No pol bom pa jaz kar naročila, da ne bpo kaj prehitro zunaj naš mali.

Getreal prov luškana si v tej oblekci. In ne vem kam si se ti zredila k si suhica.

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 3321
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 11:50:24   
Getreal
hahaha ja ja babyloverka ti me kar tolaži user posted image to mi je tud moj reku..da sm tko lepo seksi..sam vsake tok časa se pa mal spozabi in pridejo ven kšne take "miška kako si ti lepo mehka" hahahahha user posted image user posted image user posted image user posted image

nejanejc ja to oblekco sm pa že prej mela, ko še nisem bla noseča user posted image ne vem zakaj se tko rada tlačim v te prednosečniške obleke user posted image kot da se ne bi hotla sprijaznit z realnostjo da sem +11kg user posted image

nincy ma meni je pa tvoj buško tok lep user posted image ...zmerej sem gledala kako se ti lepo vidi da si noseča, jz sem pa pač samo mal bolj debela ženska user posted image

nax05 moj misli da sm se najbolj v joške, jaz pa vem da definitivno v rit user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Getreal -- 19.2.2010 11:52:15 >

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3322
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 12:58:08   
babyloverka
getreal dokler tvoj meni da si seksi potem si seksi! user posted image  v joške te menda ne moti da si se zredila, jaz že prej nisem imela majhnih, sedaj imam malo večje in tako lepo oblikovane in polne, bi kar cel čas imela take user posted image

drugače sem pa jaz ful ful ful vesela ker me do sedaj še ni celo razbasalo, ker sem kar široka v bokih in stegna res niso manekenska in sem se bala da bo v nosečnosti to šlo še bolj narazen pa ni neke sile.ena moja sestra se je ful razbacala ko je bila noseča, tadruga sestra pa je bila po porodu bolj suha kot prej, zdaj pa vedi, ne? jaz upam da naprej ostane tako, da mi več ali manj raste trebuh, samo tudi za trebuh več ne vem kam še mi sploh lahko zraste, si že komaj zokne obujem in hlače oblečem ali slečem.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 3323
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 13:07:26   
Kepica83
Nax naj ti le merijo pretoke. Verjetno so na ctgju vidli da je mali full miren.


Getreal čudovita si.user posted image user posted image

Nincy29 ti pa prav takouser posted image user posted image user posted image

Mene pa je spet začelo matrat. Zadaj v križu. grrrrrr.user posted image Eh bejbe nehajte s temi kg ko pa ste vse take suhice. Jaz sem že +14user posted image . Jihaaaaaaaaa. user posted image

< Sporočilo je popravil Kepica83 -- 19.2.2010 13:09:01 >

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 3324
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
19.2.2010 13:19:38   
nincy29
kepica tvojga bušija nismo že ful časa vidleuser posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




odločitev za otroka


Koliko časa ste bili v resni vezi, ko ste se odločili, da začnete delati na projektu "otrok"?

manj kot mesec dni (3%)

1- 6 mesecev (6%)

7- 12 mesecev (6%)

1- 2 leti (12%)

2- 4 leta (28%)

več kot 4 leta (44%)


Število vseh glasov: 362

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!