|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 9:40:18   
Anonimen
Jutrouser posted image

Sem se takoooo naspala, zdaj sem pa polna energijeuser posted image

Nincy29: tudi midva z dragim danes šibava na rojstni dan 3 leta stare punčke (od moje tete), ampak je za punčke veliko lažje kupovati... Mislim, da ne boš zgrešila s kakšnim avtomobilčkomuser posted image Jaz sem takole vzela še kakšne gatke v BC ali pa spodnjo majčkouser posted image

Britje: tadnjič sem se še sama, ampak ne gre več, imam prevelik trebuhuser posted image Sem se cela poklala. Ne vem pa kako varno je dati britvico v roke mojemuuser posted image

Hujšanje: niti slučajno ne mislim it na kakšno dieto, Ločealno je imel moj ati, ok, nič ne rečem, res je shujšal 30 kil (morate vedeti, da jih je imel 120), potem je bil kot maneken, AMPAK... kokr začneš enkrat nazaj jest po svojih starih navadah (po končanju diete) - mal salamce zvečer, pa zjutraj namesto sadja ne vem kaj... Čisto vse je dobil gor pa še 10 kg plusa od prej. Ne me narobe razumer. Ne napadam ločevalne diete, jaz sem videla, da deluje, ampak mislim, da moraš tudi po njenem končanju jesti tako še naprej, jaz pa nisem človek za take stvari, ker rada vse miksam. Bog ne daj, da cel dan pijem vodo. Me pobere
Moja dieta: o jaaaa, jaz sem že imela 20kg plusa (4-5 let nazaj) in dokler sama nisem razpucala pri sebi, da si nisem všeč, pa da bo POTREBNO NEKAJ STORITI ZASE, ne pa se valat po kavču in se smilit sama sebi, ker imam debele bedre, se ni zgodilo nič. No, potem se dobila pa svojo malo kužiko in sva vsak, ampak res vsak dan hodili na bližnji hrib na sprehod (cca 1 ura), sama pa sem le pazila, da sem zjutraj namesto treh kosov svežega, hrustljavega kruha pojedla le 2. Pa se nisem odpovedala čokoladi!! Le manj sem je pojedla. Poleti pa sem ogroooomno preplavala. Torej: moj rek je: manj žri, več gibi, pa ne smili se sam seb!!! Ker meni se kile sedaj nabirajo ker preveč pojem in nič ne gibam! Po porod grem na tole dieto. Torej, veliko vozičkanja, pa normalno jest, ne pa se nažirat.

Bom nehala težit, me imate verjetno že pol kufer.

Lep dan bibeuser posted image

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 3376
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 9:40:50   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

No včeraj smo imeli UZ. Je rekla, da sploh ne ve kaj je narobe s tamalim, da je tok miren. Da zarad injekcij ne bi smel bit več tok miren in da bi utrip že mogel bit boljši. Je pa rekla, da ga lahko medejo popadki. Ima glavico že čist dol, sem že odprta, tako, da definitvno ne bomo imeli aprilčka.
Aja pa rekla je, da ima komaj 1080g, da je to zelo malo za 32t. Kok so imeli vaši user posted image ?


Joj upam da bo vse ok,drži se nax!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3377
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 9:56:25   
babyloverka
tudi jaz ti pošiljam pikapoke nax user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3378
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 10:11:33   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

No včeraj smo imeli UZ. Je rekla, da sploh ne ve kaj je narobe s tamalim, da je tok miren. Da zarad injekcij ne bi smel bit več tok miren in da bi utrip že mogel bit boljši. Je pa rekla, da ga lahko medejo popadki. Ima glavico že čist dol, sem že odprta, tako, da definitvno ne bomo imeli aprilčka.
Aja pa rekla je, da ima komaj 1080g, da je to zelo malo za 32t. Kok so imeli vaši user posted image ?


Meni so ga tehtali v 31t pa je mel nekaj čez 2kguser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3379
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 10:12:14   
nincy29
joj nax!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 3380
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 10:12:25   
katy83
dobro jutro, punce.

ve pa ste res pridne s pisanjem. Sem zdaj pol ure brala kaj ste načvekale. user posted image

Moj izpit včeraj je bil porazen. Sicer še ne vem rezultata, ampak ni šans, da ga naredim. user posted image   Tak sem jezna. 2 tedna sem se res učila (kar je za mene ogromno) in potem ...user posted image  No, kaj mi drugega preostane kot da grem junija. Sem se zezala včeraj, da si bom zapiske posnela na mp3 player, pa ko bom vozičkala, jih bom poslušala. user posted image  
Sem pa imela večer full lep včeraj. sva si z dragim kopel naredila, pa sva se 2 uri namakala. Sem kar malo pogrešala to in je pasalo. user posted image  To in še kaj druga. user posted image

Britje- do včeraj sem se lahko sama brila, včeraj pa je dragi vzel stvar v svoje roke. Malo s strahom, ampak je šlo. Je rekel, da je to zakomplicirano delo. user posted image

hujšanje po porodu - jaz ravno nisem neka fanica diet, ker pač imam rada junk food user posted image , pa nisem ravno tip čoveka, ki bi to vztarajal ne vem kak dolgo. Najprej bom videla koliko bo šlo dol pri porodu, potem pa načrt kako dalje. Itak sem se manj tredila kot sem pričakovala, tak da upam, da pridem na svoje kg. V planu imam, da bi potem v jeseni šla 2x na teden na bazen in plavala, plavala in plavala. To edino me veseli. Ok, pa kakšno rolanje zraven vozičkanja.

Nax05, Nataša, Levinjica, Kepica ...joj, je še katera. Držite se. user posted image

uz - kaj je še katera tukaj, ki je imela uz nazadnje decembra? user posted image  Se mi bo sfuzlalo. Rada bi že videla našega bebija. Pa da vidim koliko je velik in težek. user posted image  Pa kje je še 4.marec. user posted image

Ela - u, madona, ti pa res očitno hujšaš. Ampak glede na to, da pa bebek lepo raste, pa po moje tud ni panike. user posted image

bušiji - vau, vse ste lepe.user posted image Kepica, ti pa si res prava sexy nosečka. user posted image

Bom jaz naslednji teden tudi kakšno slikco prilepla gor. Moram rečt mojmu, da me slika, da bo sveža slikca. user posted image

Nič, lep vikend vam želim, kljub brezveznemu vremenu. user posted image
lp, Katy

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3381
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 10:15:31   
Wannabemommy
Jutro čvekice

Še kr tema o kguser posted image , nem o tem več niti govorila.

Nax - user posted image user posted image user posted image  da bo vse vredu 

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 3382
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 10:16:51   
Anonimen
Zdravo,meni so zmerili v 32 tednu 2200 g,brez glavice,ker je že tako nisko ,da jo ne mora zmiriti,a že imaš ti prave popadke ali lažne,koliko si že pa odprta....lp...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3383
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 10:59:39   
legenda_m
uf kakšen fantastičen dan... za pospravljat. je blo že treba mal. nism ena prahteroristka, sam dle je blo pa že nujn potrebno... pa še moj je šou delat....

tko sm se dobr naspala. čeprav me je tamaučk predn sm zaspala učer dodobra nabutal, da sm kr skakala po postli.

kopel ja to sva tud mi2 zanč prakticirala. ni razloga, da neb danes spet ane...

kile... joj. hm. men pa sploh ne paše kej dost jest. od časa do časa mam kkšne močne želje po čem, drgač pa... prej ko ne morm pazt kaj jem, ker mi je pol tko hitr slabo. vem, da z jogurti, mlečno kašo, sadjem, piščancem, krvavico ne morm zgrešit, učer sm se vagala do zdj sm se zredila 7 kg. pol me pa skoz skrbi a user posted image dost dobi, pri g težim če je zadost velik za svojo starost mislm težk, v 31 tednu je mel 1400g. pa še zmer jemljem elevit, ker solata včasih je včasih ni. čokolada fuuuuuj ne morm je videt. za pusta sm pojedla krof, so se mi zagabl do konca. cel dan mi je blo pol slabo v glavnem... zanč mi je tašča vljudno ponudila politanke, men so pa tko zasmrdele. pred nosečnostjo je blo pa ravn obratn user posted image v glavnem jem kar mi zadiši pa vseen mal pazm da ne jem kkšne junk hrane. razn bureka seveda user posted image . skratka. hujšala bom pol po porodu razen če ne. g je tud rekla (pa kolegice z otroki) da si user posted image sam vzame kar rab, sam da sm jst na slabšem. no pa kri je ok urin tud....

a je kera kj razmišljala o slingih pa kengurujčkih. nekak so mi ušeč ratal, da ga po hitrih opravkih (pošta, banka...) ne jemlješ skoz z lupinco ven al pa v voziček, sm vidla mothercare ma nekej pa na netu sm neki najdla k ena gospa prodaja pa prireja demonstracije, pa ga da tud na posojo... no če ma kkšna izkušnje s tem se priporočam za nasvete. cene pa nimam pojma kakšne so. bom mal pobrskala.

nax reč bejbiju da še ni čas... vse ostale pa tud držte se!!! user posted image

grem ptičku kletko pospravt, da bo še on deležen sobotnega čiščenja. pridne bodte....




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3384
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 11:12:14   
memole
katy jaz sem tudi nazadnje UZ imela decembra!user posted image
Zdej pa čakam 2.3. da ga bom imela!

Sling in podobno jaz tega ne bom imela mi ni niti najmanj všeč ta zadeva!

Joj meni se spi pa morem počakat tam eno 12-13 uro da grem lahko počivat ker bom takrat Laro dala spat potem pa še jaz mal izkoristim!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3385
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 12:01:02   
Anonimen
Nax in levinjica: veliiiiko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 3386
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 12:13:07   
nincy29
kilogrami...h temu se upišemo ko rodimo in bojo hitro dol šliuser posted image user posted image

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=14256

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3387
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 12:18:34   
tropical
kg jaz v času dojenja ne mislim hujšat kot prvo. Ko pa bom končala z dojenjem bom prešaltala na dieto. Imela sem jo že enkrat in šla res dol to je bilo pred 5 leti, pol ko sem zanosila pa nič več
Po končani dieti sem jedla normalno pa se nisem zredila nič. Pač sem tak tip človeka. Nekateri pa se morajo skozi držat kot npr: moja tašča drgače ji grejo kg kar gor.

nax user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3388
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 12:20:18   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

kilogrami...h temu se upišemo ko rodimo in bojo hitro dol šliuser posted image user posted image

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=14256



Če imaš čas in možnost lahko, je tud aerobila telovadba ali karkoli, ampak delo otroc doma ne znese, zame znese sam zvečer en sprehod ko spravim otroka spat. Drugega nč. Sedaj ko bo še en se ne predstavljam kako bo. Ma na telovadbo bo že čas kasneje.


< Sporočilo je popravil tropical -- 20.2.2010 12:21:35 >

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3389
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 12:21:49   
tintin
Nax držimo pesti....

Sling - sem imela prvič maya wrap z obroči in je bil super, tudi zdaj ga bom uporabljala. Cena - okol 50 evr.



(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3390
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 12:32:06   
ela24
Ojla!

Sem že iz mesta. Sem imela cel kup nekih reči za nabavit. Pa sm še kupila pižamico za našega bebekauser posted image Saj če sm vzela št. 62 pa plišastega bo verjetno ok? Ma nimam občutka kako bo s tem oblačenjem, pa kakšno bo takrat vreme...
Glede kg, jaz upam da ima user posted image dovolj. Pri meni se pa se mi zdi pozna, da sm shujšala. Koliko imam realne zaznave čez ta velikanski trebuh, da se mi malo pozna na nogah, pa tudi v obraz. user posted image
Če bo tako, bom verjetno po porodu res kako kilco v minusu. Skrbi pa me, da mi bo ful trebuh ostal in ne bo šel dol. Ker če pogledam mojo mamo... Drugače je ok, ampak trebuh pa ji je ostal in lahko shujša kolko će, trebuh bo vedno imela. In tudi pri meni se tu najbolj nabirauser posted image

Z dietami mislim, da se jaz tudi ne bom ubadala dokler bom dojila. Pa še to noćno vstajanje in vsi drugi napori, bi bilo zame zelo prehudo, če ne bi smela dobro papcatuser posted image Je pa kolikor slišim od drugih že pri dojenju en kup stvari, ki jih naj ne bi jedel. Kako pa veš, katere so to?
Včasih me je kar strah, da bo dojenček prepuščen meni, ki nimam pojma o toliko stvarehuser posted image

Joj, nax, drži se. To pa je res smola. Sploh če si odprta, pol bo verjetno kar hitro lahko porod. Naš user posted image je imel v 31 oz.32 tednem okrog 1900gramov. Tako, da se mi to res zdi malo malo. Saj so si itak različni user posted image , ampak včasih se lahko zgodi, da otrok ne dobiva dovolj hrane in je potem zaradi tega zaostanek v rasti..

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3391
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 12:43:59   
nincy29
pa kar se tiče kilogramom je to nazadnje kar se jaz sekiram mene bolj to sekira...pravijo da zgine..sam videt sigurno bouser posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3392
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 13:10:14   
Kepica83
hej hej!!!
Joj morem prvo nax pokomentirat. Pa kaj se dogaja. A odprta si že?? Pa sem ti rekla da nekaj ni vredu. dobro da si šla nazaj k zdravniku. Čaki malo. Kak 1080g?? Kdaj so ti ga na zadnje merili?? Pa kak niso opazli tako zaostajanje v teži? Naše dete je bilo pri 31t ocenjen 1800g. No sedaj pa že ni blo merjenja 3 tedne. Ampak samo po tednih ga je ocenila in smo bli veliki nekje za 2tedna več. Mater ej da sem zdaj jezna. Full si me šokirala. Daj punca drži se. Pa če rabiš kaj kar koli, mi pošlji na zs številko pa ti bom stala ob strani. Ker vem da se sekiraš. Sem sama kar nekaj krat šla skozi take živčne vojne. Vse bo dobro ne sekiraj se.


Babyloverka hvala, ker misliš na mene. user posted image  Hja mene je zadnjič 18ur matralo. Pa včeraj spet cel dan, pa danes spet. Groza. Tak mam trd trebuh da bi lahko drva kalal na meni. Sploh nemorem vzravnana biti tak me skupaj vleče. Pa spet tak filing kot pri M. user posted image  Ma groza. Naj pridejo pravi popadki pa se rešimo. Ne pa že skoraj 3 tedne to j..... 
Moj gre v nočno pa bo me pri mojih starših pustil do ju3 zjutraj. Ne upa me samo pustit doma. Sploh pa ker nimam nikoga pri roki.

Mmmmmm danes bomo pa jedli princeske. Njami njam. Jih dragi peče user posted image .

Jeeeeeeeee danes smo stopli v 35 teden. Jihaaaa. Še 5 tednov.user posted image


Levinjica... jaz sem pred 3 tedni imela MV 2cm. Takrat se mi je nekje na 1 teden krajšal za 1cm. Koliko imam zdaj nevem. Bom vidla v torek. Verjetno se je še kaj skrajšal glede na to da vedno težje hodim. Ampak dokler se ne odpiram sem full happyuser posted image .

< Sporočilo je popravil Kepica83 -- 20.2.2010 13:13:47 >

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3393
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 13:25:56   
Anonimen
Pozdravljene user posted image !

Kako se imate? Vidim da lepite sličice bušijev, mate prav lepe.user posted image
Nincy29- pa si mazala trebuh? user posted image Držim pesti, da bo zginlouser posted image Jaz moram HB rečt da mam sam eno malo strijico pri luknjici od uhančka v popku, drugje še zaenkrat ne.

UZ- manj kot jih imate boljše je http://bibaleze.si/clanek/nosecnost/ultrazvocna-slika-otroka-za-spomin-je-lahko-skodljiva.html




(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3394
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 13:26:16   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: memole
O a res?
Ja super pol ker na tei dieti sem jaz že bla!
In mi je full pomagala ne le da sem zgubila odvečne kilograme ampak tudi glavoboli so se zmanjšali in to precej!


memole res je ... dost boljse pocutje nasplosno ... pa tud energije sem imela ogromno vec kot pa ko jem vse mesano kr , meni je to locevanje zivil cist ok ... kg grejo kr skoz dol , telo pa dobi cisto vse kar potrebuje, pocutje pa je super user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nincy29
trda košara ste ve tudi kuple pas da lahko pritrdite trdo košaro v avto??al boste sam v jajčku prevažale??


nincy jaz bom prevazala otroka v jajcki, je najbolj varna ker je otrok najbolj "fiksiran" v njej in tud novorojencek MORA bit obrnjen v avtu nazaj , ne sme gledat v smeri voznje in to je z jajcko najlazje ... V kosari pa otrok lezi in ni lih najboljse, sploh ce se vozis sama z otrokom.

nax res je to mala teza ... moj je imel okrog 1900g v tem casu, tocno se pa ne spomnim. Upam da boste cim boljse porihtali user posted image user posted image user posted image

aprilcica ce nisi podvrzena odvecnim kg, jih ne bos kr tak dobila nazaj ... je pa vsekakor splosno znano da vsi ki so podvrzeni odvecnnim kg morajo po vsaki dijeti pazit s prehrano ce nocejo vse nazaj dobit ... jaz sem po locevalni dijeti tud sla dol 30kg , prsa so se mi tolk povesla ker imam premalo elasticno kozo, da sem morala na operativno odstranjevanje koze , so mi 1,5kg koze odrezali iz obeh prsi, sem pa potem dobila samo 10kg nazaj, pa se to zarad sihta, ker ko sem zacela delat nocne sihte sem ponoci jedla in v dveh etih dobila 10kg nazaj... prej pa sem 4 leta drzala tezo z zelo malo truda , pac nisem pretiravala s hrano, malo vec sem se gibala kot si ti napisala, sla sem na fitnes in to je to user posted image

kepica jaz pa jutri v 35. teden stopam user posted image ... dalec si prilezla z vsemi tvojimi tezavami , pridna sta oba da se tak drzita in se ne data se user posted image user posted image user posted image


...Zdaj pa se grem malo potepat ... grem do kolegice ki dela v MB porodnisnici, grem malo pocvekat user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3395
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 13:31:42   
Anonimen
Kepica: user posted image user posted image user posted image user posted image za 5 tednov do konca. Bejba, zdrži še 2 tedna, potem pa CARTAAAAJuser posted image user posted image Mater sem ti fouš! Joooj, ne me zdaj narobe razumet!!! Nisem ti fouš za vse težave, ki jih imaš, za otrdevanja, popadke, živčne vojne, fouš sem ti zato, ker si toliko pred manouser posted image Upam, da me razumešuser posted image

Nincy: Lep bušek imaš, je pa boščekuser posted image Ampak ne sekiraj se! Tudi moja prijateljica je imela take strije, so ji ostale, te nočem slepit, ampak niso toliko vidne!! Je pa zelo, res zeloooo pohvalila kremo Mustela, njena cena je pa user posted image , ampak je rekla, da se splača. Samo, da je user posted image v bušiju zdrav!!!user posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3396
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 13:33:57   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: dacy
kepica jaz pa jutri v 35. teden stopam user posted image ... dalec si prilezla z vsemi tvojimi tezavami , pridna sta oba da se tak drzita in se ne data se user posted image user posted image user posted image


Hvala dacy. Sma pridna ne? Mami je trmasta pa se ne dauser posted image user posted image . Čeprav dete protestira, vstraja pri svojem in ne popusti. user posted image . Čestitke tudi tebi za 35t ju3user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3397
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 13:36:53   
Anonimen
Malena89: jaz sem imela do sedaj samo 4UZ (čisto na začetku, da je videla, če je pikica v maternici, nuhalna, morfologija in sedaj). Seveda bi si jih želela več, ampak je res, da samo zato, da bi videla user posted image in seveda, da mi pove, če je vse ok.

Dacy: operativno si šla na odstranjevanje? Ufff... a to ful boli? Okrevanje mislim. Pa se sedaj kaj pozna, da je bil opravljen poseg? Preveč spet sprašujem... grozna sem!user posted image

Nincy: ena čisto nevmesna: A imata Dormeo posteljnino? Hihihihiuser posted image Ker midva imava takšno oranžno, mi je fuuul všeč, ampak jaz ne vem kaj delam, ampak zlezem med kouter in prevlekouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3398
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 13:38:31   
nincy29
jaja mažem mažem samo mi je tudi ginekologinja rekla da če maš tako kožo tudi če 10x na dan mažeš pridejo.

moj bejbi je bil nazadnje "vagan" ko sem bila noseča 26 tednov in je vagal nekaj čez 800g..bom pa v četrtek zvedela kolk zdaj vaga.

zdaj me pa že resno skrbi zate naxuser posted image user posted image
kot je že kepica rekla če kaj rabiš povej..magari mi tudi meni cifro pošlji pa ti bom stala ob strani.

jaja dormeo postlenino mavauser posted image user posted image ..je taak fanjuser posted image .ja meni se zadnje dni dogaja da noge nekam umes dam in potem se cela zapletemuser posted image user posted image .


< Sporočilo je popravil nincy29 -- 20.2.2010 13:39:57 >

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3399
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
20.2.2010 14:31:32   
nincy29
naj mi kera prosim pomaga..
moj je mogu na delo nest izpolnit  naslednji obrazec:PODATKI O ZAPOSLITVI IN O PLAČI OZIROMA OSNOVI,OD KATERE SO BILI OBRAČUNANI PRISPEVKI ZA STARŠEVSKO VARSTVO.

zanima  me zakaj sploh  je ta obrazec?in katera plača se mu vpiše pod zadnjih 12 plač..bruto al neto?

hvala čvekice

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




adaptirano mleko
Sanikaa



(68%)

(32%)


Število vseh glasov: 182

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!