|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
6.3.2010 10:23:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu somic)
  Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Nosečke iz obale 2010
6.3.2010 11:42:34   
moreta
valen user posted image user posted image user posted image  kaj je to mogoče??? saj ne morem verjet... potem ko je bilo vse v redu... pa tak šok!!!user posted image user posted image user posted image

ne morem ti povedat, koliko mi je hudo, kakšno stisko čutim sedaj.... user posted image user posted image user posted image

ja ni kaj... ostanita močna in vedita, da po vsakem dežju posije tudi sonce.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Nosečke iz obale 2010
6.3.2010 11:44:36   
dskubin
valen - user posted image ne morem verjet user posted image Tebi in dragemu želim ogromno moči in poguma, enako vajini punčki. En velik objem, bodi močna in predvsem se veliko pogovarjaj, ni važno s kom, da vsaj malo te bolečine spustiš na plano. Človek ne more najti besed, ki bi lahko omilile vajino bolečino, če boš pa kaj potrebovala, pogovor, bilokaj, smo tu zate user posted image



_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Nosečke iz obale 2010
6.3.2010 13:38:48   
somic
valen... težke besede tole..., ampak vseeno upam, da se vse izteče na čim boljši način

res je težko verjet takšne stvari

drži se in bodi moćna in optimistična user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Nosečke iz obale 2010
6.3.2010 19:12:06   
Di_Di
Čer,

evo pa sem nazaj.. smo šli avtek iskat da bomo mobilni

moreta ja zarad mene komot, memole je rekla da ona ne more, ker nima prevoza v pon.. chi pita se mi pa še ni oglasla.. če do jutri nič ne napiše na fb ji bom poslala sms. Ja drugače pa se memole seli.. po moje je že preseljena.. je napisala da imajo danes uselitveno žurkico, pa še jutri ima roj dan tko da bodo danes malo praznovali.

somic hvala za info... sem danes gledala v lj v dm-u sam so meli sam rjave cena je bla pa 25eur kar pa je definitivno manj kot 64.. kot so v baby centru, pa še lepe so.. sam je pa nisem kupla, ker mislim it v naslednjem tednu oz dveh do ikeje in če mi bo una bl všeč si bom uno kupla, če ne bom šla pa do dm-a itak ga v naslednjih tednih odprejo pri nas v kopru...

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Nosečke iz obale 2010
6.3.2010 19:21:59   
Di_Di
Ma NEEE ne morem verjet!!! To ni res! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
valen ne morem ti opisat kako hudo mi je za vaju in vajino Valentino! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prav tako kot vse ostale punce vama z dragim in Valentini želim veliko poguma, moči, optimizma in čudež da bo vse kot mora bit! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Če kar koli potrebuješ oz če ti lahko kakor koli pomagam sem tu... ti samo pokliči  user posted image user posted image


(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Nosečke iz obale 2010
6.3.2010 22:42:43   
Chi_Pita
Hei punce ... se vam po dolgem dolgem času javljam user posted image Ah, jaz sem pa imela neke komplikacije z netom ... pravzaprav z RR ... sej sem sama kriva, sam na drugi komp bi šla pa bi vse delalo normalno ... Vas je pa vidim Di_Di obveščala user posted image

Najprej da vas preberem in pokomentiram ...

somic ... user posted image user posted image user posted image vse naj naj Patriku za 2 meseca ... sej ne morem verjet, da je minilo že toliko časa.

dskubin ... iskrene čestitke za malega - velikega Daneta ... in za tako hiter porod user posted image

Pijačka ... po predavanju komot, le da sem jaz na predavanju za  EA že bila z valen. Lahko pa pridem kamor želite. Od danes naprej sem uradno na porodniški . Valen je EA pohvalila, v torek pa je rodila kolegica, tudi vzela EA, vendar se je porod končal z vakumom in ne vem kolikimi šivi ... ah sej ne veš, kaj je boljše user posted image

user posted image Valen ... a je to možno ... joojjj, sej ne morem verjet, da se to dogaja user posted image user posted image user posted image ... Iz srca tebi in dragemu želim obilo poguma za naprej in nikar ne pozabita ostati pozitivna. user posted image user posted image user posted image   Mali Valentini pa - sej ne morem niti napisat user posted image user posted image user posted image ...  ...

Je pa danes tudi sestra od dragega mogla urgentno v bolnico z mikenim user posted image ... sej sem še čisto v šoku in ne verjamem, kaj se dogaja. No mikeni ima 1 mesec in se je okužil z bronhiolitisom (je nevarna okužba dihal) ... ah, upamo lahko na najboljše ... zdaj sem pa čisto zaparanojila ... punce moje se slišimo za pijačo v ponedeljek.




_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Nosečke iz obale 2010
7.3.2010 18:18:02   
somic
no, da povem, da smo imeli včeraj eno manjše praznovanje, sem spekla tortico in sem notri zapipila dve svečki za patrikova dva meseca. prejšnji mesec smo pa tudi imeli eno svečkico...

tako malo za hec (in malo za res)

včeraj zvečer preden sem ga umila in poštimala, sem mu stopalce pobarvala z rdečo tempera barvo in naredila odtise na vošščilnice. eno bom jutri dala moji mami za dan žena, drugo pa bo dobila mama od mojega. je izpadlo prav simpatično


sicer pa mi valen ne gre iz glave. imam občutek da imam njo in njeno valentino non stop v mislih. danes sem se celo zalotila, med tem ko sem previjala patrika, da sem jokala. enostavno si ne predstavljam kako bi mi bilo, da bi bilo tako.

groza.

valen, še enkrat, ostani močna in če rabiš pomoč ali pogovor, mislim, da smo ti vse na voljo... tudi jaz, čeprav nisem več na obali. javi se kaj

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Nosečke iz obale 2010
8.3.2010 9:39:07   
Anonimen
Vem, da ne spadam več na to temo, vendar vas vsake toliko časa pridem pogledat kakšne lepe izkušnje imate z nosečnostjo. Tako se spomnem kako je bilo meni, ko sem bila noseča. Ko sem pa prebrala Valen tvojo zgodbo, sem ostala šokirana. Nimam besed. Non stop mislim na tvojo dojenčico in nate zakaj vraga se mora to zgoditi.

Kot so ostale napisale ostani močna in vedi, da bo tudi za tvojo družinico posijalo sonce. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu somic)
  Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Nosečke iz obale 2010
8.3.2010 14:41:15   
somic
drage moje ženske...

vsem želim prijeten dan žena in upam, da vas bodo danes za vas vaši moški maximalno poskrbeli in vas pocrkljali

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Nosečke iz obale 2010
8.3.2010 21:22:59   
Di_Di
Tudi z moje strani iskrene čestitke ob dnevu žena user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Za vse, ki boste imela jutri kaj časa in ne boste vedele kam se dat al pa boste hotle spoznat še kako bodočo mamico vabljene ob 18ih v kapitanijo ali pa mignjon ( če v katipatniji ne bo prostora) na pijačko in čveke... moreta, memole, chi pita in jaz sigurno pridemo

Upam da se nam pridruži še katera user posted image

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   [Brisano sporočilo]
8.3.2010 21:33:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Di_Di)
  Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Nosečke iz obale 2010
8.3.2010 22:00:00   
somic
valen, super za boljše novice.

sicer pa tako, kot si napisala sama... upanje umre zadnje.

vso srečo za vas tri

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Nosečke iz obale 2010
8.3.2010 23:42:28   
Di_Di
valen lepo, da si se nam javila in nam sporočila boljše novice!

še vedno držimo pesti za vajino malo princesko in upamo na čudež! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vem da je težko, toda bodita še naprej močna in mislita pozitivno ..


Če ti je kaj v tolažbo naj ti povem, da je tudi moja sestrična nekaj malega po rojstvu prav tako kot tvoja Valentina zbolela za menegitisom, itd... po nekaj mesecih borb ji je uspelo, nekaj težav je sicer imela, ker možgani so le možgani, toda na koncu se je vse poštimalo,saj so se ukvarjali z njo... prejšnji mesec 28. feb je dopolnila 20 let in ji prav nič ne manka, hodi na fax ima fanta, ga žura..
Zato tudi verjamem, da bo z vajino podporo in dan današnjo medicino ( katera je bolj napredna kot pred 20imi leti) uspelo tudi vaši Valentini! user posted image

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Nosečke iz obale 2010
9.3.2010 7:03:49   
anajmad
Valen sem prebrala,kaj se je vam zgodilo. Mi je zelo žal,toda upati morate na najboljše. Imam prijateljico,ki se ji je zgodilo enako pred 14 leti. Punca je preživela,je zelo lepa punca in jo imamo vsi radi. Sedaj je že velika in je v šoli v Stari Gori. S terapijami in z veliko pomočjo zdravnikov,je zaživela dokaj normalno življenje. V LJ bodo naredili vse kar je prav za vašo punčko,jih poznam,ker pred 4 leti se je tam bojevala za življenje moja hči.
Le pogumuser posted image

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Nosečke iz obale 2010
9.3.2010 12:20:08   
moreta
Ojla prijateljice,

valen, vesela sem da si se oglasila in nam sporočila zadnje novice. Odkar vem, kaj se je zgodilo tvoji rožici, nisem mirna. Stalno spremljam RR in FB če boš kaj napisala. Če so bakterijo uničili, potem je treba upati na najboljše. Vale je močna punčka, tako kot mamica, zato ne dvomim, da ji bo uspelo premagati to bolezen in spet zdrava punčka kot prej. Verjemi v to in bo uspelo!!!

Naslednji teden imam pregled pri G in zagotovo bom vprašala za testiranje na steptokok.

Chiara82 lepo da nas spremljaš in se tudi oglasiš.

Lp

< Sporočilo je popravil moreta -- 9.3.2010 12:27:18 >

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Nosečke iz obale 2010
11.3.2010 9:37:04   
Natasssa
Pozdravljene punce,

najprej čestitke vsem bodočim mamicam in novopečenim :)

Zanima me ali je kateri ginekolog na obali sam predlagal testiranje na streptokok? Malo sem začela spremljati teme o tej bakteriji pa vidim, da ni niti približno tako nedolžna nikjer pa te noben ne opozori.

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Nosečke iz obale 2010
11.3.2010 13:55:53   
Di_Di
natasssa jaz sem se morala kr sama pozanimat v bolnici izola... pa so mi rekli, da ti bris za streptokok g. vzame samo če sumi da je možnost okužbe drugače pa ne. niti samoplačniško. ( to je bil odgovor od sestre na okencu v ponedeljek)

No jaz sem bla danes na pregledu in ker imam skoz neke izcedke in unetja sem danes rekla g. če bi mi pogledala še za streptokok in mi je vzela bris brez problema... niti plačat nisem rabila. Ma tudi če bi rabla mi nebi blo problema dat.

Samo je pa res žalostno to, da če nebi zvedla od valen za to, sploh nebi vedla! In še bl žalostno da imava isto z valen isto g. Ne razumem pa tega, zakaj vsaj ne omenijo, pa tudi če je za plačat ne vem koliko. user posted image

Valen kako je kaj z vajino princesko? Upam da je že bolje! Še vedno držim pesti za vas, še posebaj za Valentino! user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače punce kako ste? Kdaj se kej dobimo?


(odgovor članu Natasssa)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Nosečke iz obale 2010
11.3.2010 14:23:30   
Natasssa
Di-Di hvala za hiter odgovor. Glede na prebrano imamo vse tri isto ginekologinjo. Najbrž se je najboljše zmenit direkt z njo, da vzame bris. Sploh ne vem zakaj ga ne bi izvajali samoplačniško, če nekdo želi.
To se menda opravi bolj na koncu od 35. tedna dalje tako, da nekaj časa še imam... ampak se bom probala definitvno zmenit.

Držimo pesti, da se bo izteklo tudi za Valen in dojenčka vse super. 

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Nosečke iz obale 2010
11.3.2010 15:00:04   
somic
jaz sem se relativno zgodaj zanimala za vse možne preglede, tudi za tega. pripravljena sem bila dat ves možen denar samo, da bi bila sigurna, glede na to, da sem imela tako težavno in težko nosečnost.

odgovor mojega g je bil, da se itak ne splača, da se to pojavi v tako redkih primerih, da je škoda denarja user posted image user posted image . to je bilo pri naumovskem. potem sem bila pa še pri lovšinu, pa je bilo slišati nekaj podobnega.

ker sem vedela da se pač selim in da pridem k drugi g, sem se odločila počakat, pa da bi to izvedla tukaj, pa mi potem ni bilo treba, ker sem vedela v naprej da bo cr, tako, da sem bila glede tega brez skrbi user posted image

sva pa imela s patrikom danes takoooo pestro noč, da je groza. zbujal se mi je na vsaki 2 uri... sem bila čisto user posted image user posted image user posted image . tako se mi ni zbujal niti ko je bil še čisto majhen... zdaj pa spi od jutra. eno uro je bil pokonci, se je lepo sam zabaval v igralnem centru, ravno prav, da sem jaz skuhala kosilo. kaj me čaka pa to noč pa nimam pojma. je ratal popolnoma nepredvidljiv zadnje čase.

včeraj sva imela drugo posvetovalnico, pa tehta že 4320, velik je pa 53 cm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sva bila full pohvaljena, tako da sem prav ponosna sama na sebe in na njega user posted image user posted image user posted image

saj boste vidle kako to je... kmalu

drugače pa obupavam zdaj že nekaj dni, ker ne morem z vozičkom ven. in mali je to pogruntal in zdaj se hoče samo še vozit in vozit, tako da so ti dnevi prav obupni, ker to pogreša totalno

bo že.

grem, lepo se imejte!

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Natasssa)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Nosečke iz obale 2010
11.3.2010 16:09:37   
dskubin
Zanima me ali je kateri ginekolog na obali sam predlagal testiranje na streptokok?

Ja, meni je moja ginekologinja (dr. Rožičeva) sama predlagala. Tako kot četvorni hormonski, za katerega se nisem odločila, ker sem bla na nuhalni. Za streptokok pa se tudi nisem testirala, ker se mi je zdelo predrago user posted image (40€), sej vem, glede na težave, ki jih ima sedaj valen je to nikakršna vsota, vendar me je takrat zelo razjezilo, da so vse sonosečke po Sloveniji dajale za ta test med 10 in 15€ user posted image . Mi je pa rekla G, da se to pojavi pri 20%, to pa je zame dokaj pogosto, vendar se pol vseeno nisem odločila za bris, ker je blo tudi pri 2 prejšnjih porodih vse v redu. Ampak sem bila potem kar nervozna zadnji teden pred porodom, tko da če bi bila sedaj ponovno v isti situaciji, bi nedvomno šla na ta test.

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Natasssa)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Nosečke iz obale 2010
11.3.2010 19:24:16   
Di_Di
natasssa ni kaj. mi2 imava trenutno verem, ker je smaila v porodniški vsaj mislim da ima valen tudi smailo. A ti jo maš tud? Kdaj imaš pa rok če ni skrivnost?
Drugače pa naj bi se ta test delal med 34 in 37 tednom če se ne motim. Ma ja lej jaz sem bla za zaveso ko sem se pripravljala na pregled in ji omenla in je takoj rekla da mi ga bo nardila, glede na to da me je pregledala vaginalo. Pa nič komplicirala zakaj pa kako .. je pa res da sem imela unetja zdej med nosečnostjo, tud zdaj ga mam user posted image

somic naumovskega pa mi niti omenjaj ne.. ki pri njemu je itak vsedno vse ok, pa čeprav ni ok user posted image , kar se tiče lovšina sem pa kr malo presenečena, da je ti je tko reku...
user posted image patrik in tudi mami kar tako naprej user posted image

dskubin 40 euruser posted image no ja ma vseeno, bolje da se prepričaš kot pa da je buh ne dej kej narobe. Drugače pa ja so cene razllične od 10 pa vse do 50eur... ena izmed naših aprilčic je zadnjič napisala da njen g. (hodi prviat v lj) računa 50eur.. pri nas v bolnici ne rabiš plačat nič, sam ti ga niti ne nardijo, če sam ne zahtevaš.

mah kar se tiče teh cen je pa res obup... pri nas recimo je epiduralna za plačat 190eur v trbovljah al pa sg recimo je zaston, pol ta test za streptokok je pri nas zaston v lj tudi do 50 eur, nuhalna isto... jaz ne vem, da se ne morjo uskladit da je povsod enako user posted image
so pa tud kar se tiče ctg-ja ga v bs izola delajo po 36t vsak teden... nekatere ki imajo recimo naumovskega la pa katere druge g. klje drugje sploh ne vejo kaj je to user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.3.2010 8:02:51   
somic
di di, imaš prav glede naumovskega... samo pri meni je bilo žal tako, da sem ga morala vzet. nosečnost je bila neplanska in do takrat sem imela g tukaj doma.

že od samega začetka nosečnosti sem imela težave in sem kmalu vidla da z naumovskem ne bo nič. me je potem on sam dal k lovšinu na vmesne preglede, pa povem čisto tako NISEM BILA ZADOVOLJNA NITI Z NJIM! žal... vem da ga velika večina hvala, ampak mislim, da situacijo lahko oceniš šele takrat ko gre kaj narobe.

meni so na začetku nosečnosti, na desnem jajčniku odkrili tumor in valda sem zganjala paniko. naumovski je bil tolk pošten da me je dal naprej na pregled k lovšinu, ker sam ni bil dovolj podkovan za to stvar. lovšin je pa kot iz topa prijavil, da je tumor rakav in da naj se ali lepo odločim za abrazijo, da mi tumor odstranijo ali pa naj se pripravim v drugem smislu, da ne bom dopolnila treh mesecev. sem ostala prav user posted image user posted image user posted image razlagal mi je tam prve znake splava in kako reagirat. sem prišla ven, mi je bilo slabo in ne vem kaj še vse. potem sem iskala pomoč drugje, sem šla k strahovi v lj k moji g v novo mesto. so bile "napovedi" malo boljše. potem sem čudežno zakorakala v četrti mesec in me je naumovski spet poslal k lovšinu in se je on takrat odločil in me naročil za operacijo, da se cel desni jajčnik skupaj s tem tumorjem odstrani in to naj naj bi imela operacijo v 26 tednu. ni mi bilo vse skupaj tole všeč, pa sem šla k ribičevi v lj. ko je pogledala vse izvide ji ni bilo nič jasno, sploh ji ni bilo jasno, ko je vidla, da sem planirana za operacijo (takrat že naslednji dan). potem mi je pa povedala, da se takšne operacije izvaja samo do 10 tedna nosečnosti, potem pride do komplikacij... user posted image

na operacijo nisem šla, ribičeva mi je točno povedala kaj in kako in sem bila pomirjena skoraj do konca nosečnosti.

od 15.9 naprej je imel moj baby v maternici prečno lego in naumovski mi je zelo zgodaj začel težit s tem zunanjim obratom, pa sem bila spet trmasta pa nisem hotela nič slišat... ne vem več točno v katerem tednu nosečnosti sem bila, ko sem se selila v novo mesto, tak okoli 32 se mi zdi, sem imela takrat zadnji pregled pri njemu, ko sva se skregala ko dva psa user posted image user posted image , on na vsak način za zunanji obrat, jaz pa ne. tako da sem enostavno se pobrala in šla ven!

pridem v novo mesto. vse lepo in prav. lega jih ni motila (je motila mene, ker sem bila zelo ovirana) in smo se zmenili za cr, kar je bilo idelano, da so mi istočasno odstranili še tumor.

rodila sem 4 tedne prezgodaj, spontano z cr.

rezultar po cr... tumor je bil rakav, maternico sem imela pa srčaste oblike, kar je bilo krivo za to lego ki jo je patrik imel.

in če bi on takrat vstrajal na zunanjem obratu bi lahko prišlo to težkih komplikacij.

ja, to je moja zgodba o vseh teh giničih. noben ni vreden.... preveč težav sem imela, vsak teden, tudi po 2x na pregledeih in sem vidla kako to gre.

sem se paodločila, da zdaj ko grem na obalo, bom šla do naumovskega in do lovšina, da vidijo, da sem donosila do konca! user posted image user posted image

v novem mestu je epiduralana 250 eur...

ja full so različne cene in mnenja.

mene so recimo v materinski v luciji učili eno, potem pa vidim, da to tukaj v novem mestu ne velje popolnoma nič! groza. mi je bilo kar malo težko se prilagodit na vse to.

ampak zdaj smo super!!! im imam res izvrstno g, tako da sem zadovoljna. edino kar je, morava z mojim kar malo pohitet na drugemu, če se tale zadeva pri meni vrne, kar je zelo velika možnost...

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.3.2010 8:26:52   
Di_Di
ojoj somic nisem vedla da si imela take težave user posted image user posted image user posted image sam da je zdaj ok, pa tko tud naj ostane tako! ti pošiljam enga user posted image za srečo!

za naumovskega se niti malo ne čudim, sem ga mela jaz 7let in je blo pri njemu vse ok, pa čeprav ni blo vedno vse ok. kar se tiče lovšina sem prav ostala brez besed, zdaj ko sem prebrala tvojo zgodbo. jaz sem ga mela na nuhalni pa feb sem šla en dan gor v bolnico, ker mi je trebuh full otrdeval na 5min in mi je bil full ok... ker ta ki jo mam zdaj (sicer nadomešča mojo) je rahlo zgubljena.. včasih kr ne ve kaj mora, jo moraš kr sam na kej spomnit..

kaj praviš da je epiduralna v novem mestu 250 Eur??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A so čist nori??? Že 190 se mi zdi veliko kaj šele 250... brez zamere punce nisem nek škrtaroš... sam full se mi ne zdi fer da je ponekod zaston, drugje pa tko nabijejo cene da kr glava peče, so ja čist nori!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.3.2010 9:13:51   
somic
ja, ja, full sem imela težave in potem veš, da sem lahko ocenila delo vsakega posameznega g.

za sedaj smo težave uspešno prestali, sicer je bilo zelo težko in boleče, upam pa da se ne ponovi, čeprav je bilo rečeno, da je okoli 95% da se ponovi user posted image

zdaj sem pod rednim zdravniškim nadzorom, tako, da bom takoj vedla če je kaj narobe, oz če je stanje slabše.

di di, hvala za user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Katero ime?
marijaa

Katero ime za fantka vam je najbolj všeč?

Marcel (22%)

Gaj (5%)

Lan (31%)

Gal (22%)

Svit (20%)


Število vseh glasov: 484

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!