|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke iz obale 2010
16.2.2010 11:00:18   
Di_Di
pozdravljene souser posted image

kako ste kje? evo mi2 sva ok, danes sva šla dat urni.. jutri pa naju čaka pregled - UZ user posted image komi čakam, da spet vidim svojga sončka.

saj res kako je blo na predavanju o epiduralni? mi2 z mojim danes ne bova mogla prit popoldan v materinsko, ker moj dela popoldan user posted image greva pa zato jutri zjutraj.

saj res a katera ve kakšno bo predavanje v petek? jaz mislim, da ga bom morala izpustit in to ne glede na to al grem nazaj delat al ne.. user posted image

moreta a da tolko traja tale telovadba? to je pa kr dolgo... kaj vas je dosti ostalo? jaz jo bom jutri vprašala g. če smem mal migat al ne, ma verjetno bo rekla da ne user posted image

saj res kako napredujejo sobice in preurejanje stanovanj? mi2 z user posted image bova po poroki, se pravi naslednji teden začela pripravljat in preurejat sobico (sestavljat postlco,..). nakupleno imam pa že več ali manj vse.. potrebujem le še banjico, nekaj stvari iz lekarne, pa hlačke in zase en par stvari... naslednji teden se moram še lotit pranja in likanja, teh stvari ki sem nakupila.

nč se grem lotit posprvljanja in vseh ostalih opravil, da se lahko spočijem v čet in pet za sob user posted image

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Nosečke iz obale 2010
16.2.2010 13:30:17   
moreta
Di _Di v petek imamo predavanje o dojenju in hranjenju otroka, če sem si prav napisala. To bi znalo bit zanimivo...

Na telovadbi nas je ostalo približno pol, tam nekje okoli 10 nosečnic. Tudi jaz sem bila presenečena, da traja uro in pol, a je res. Sicer je intenzivne telovadbe za eno polno uro, ostalo je bilo bolj sprošanje, poslušanje, priprave in pospravljanje.

Tudi midva pripravljava strvari za user posted image . Počasi počasi pa bo... Vedno si govorim, da imam še dva meseca časa, a podzavestno se bojim, da me ne bi kaj predčasno presenetilo.user posted image

No, lepo se imejte in si pišemo, vidimo...

Lp

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   [Brisano sporočilo]
16.2.2010 13:32:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Di_Di)
  Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Nosečke iz obale 2010
18.2.2010 20:13:57   
Di_Di
hej pupe kako ste kaj?

evo mene medenica in hrbet bolita za pop....

a da jutri je dojenje? hmm no pol bom se bom povsej verjetnosti potrudla prit. Sam telovadla verjetno ne bom, ker sem že tko čist zmatrana pa še full opravkov imam jutri. Drug teden pa sigurno ostanem tudi na telovadbi..

drugače pa nama zadnjič ni zneslo it zjutraj v MŠ ko so imeli predavanja za očke, sva bla preveč utrujena... too much vsega, sva raje eno urco podaljšala in pol šla po opravkih.

veste kaj se mi je danes zgodilo? sem šla delat in si zrihtam 16 dni dopusta nekaj izrednega, nekaj starega in 10 dni novega in pol ko sem šla k zdravnici, da mi zaključi bolniško mi sestra pribije da mi ne more zaključit, ker imam kao bolniško do 22.3.... povrh tega zdravnice sploh ni blo , da bi se z njo posvetovala kako in kaj naprej ker z g. smo se zmenle da grem nazaj v službo in koristim dopust.. ti bedaaki od zzzs-ja pa mi šele danes pošljejo da mam podaljšano bolniško. tko mi je ven vrglo da se je kr kadilo iz mene.
ne razumem zakaj mi že takoj niso dali od 1.2. do 22.3 bolniške in bi bil problem rešen tko so me pa fejst zafrknli.. zdej sploh ne vem kaj narest al it na zzzs da mi ukinejo bolniško, al it spet k šefu gnjavit da mi prekine dopust al kaj... mislim... in še povrh vsega sem morala za izredni dopust poslat vlogo gor v lj.. mah kr neki.

valen user posted image za omere in ostalo opremo... likanje pa raje ne omenjaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   jaz sem včeraj likala od mojga stvari... me je skor pobralo tko me je hrbet bolu. k sreči je mama na poti dol in bo kar nekaj dni tu ostala, tko da jo bom prosil da mi zlika stavri za malega, ker jih mam še celo potovalko, seveda jih moram najprej še porat in posušit.. sem pa jutri naročena na masažo tu v žusterni tko da komaj čakam! user posted image

in kaka je tale torba za previjanje iz ikeje? je ok? kakšna pa je kej cena? jaz si morma tud še kupit eno priročno torbico.

hvala za lepe želje. upam da bomo imeli lepo vreme, čeprav po tv-ju napovedujejo dež :(

lepo se mejte če se jutri ne vidim, se vam oglasim naslednji teden. user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Nosečke iz obale 2010
21.2.2010 8:28:02   
Di_Di
Pozrdavljene souser posted image

Najprej bi rada čestitala Valen in njenemu dragemu ob rojstvu njune princeske Valenntine! Kot sem ti že napisala v sporočilu vam želim obilo lepih, veselih, nasmejanih ter razigranih trenutkov z vajino malo princesko ter seveda zdravja! user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa lahko še kaj drugega pokomentiram... skratka včeraj ni bil samo za Velen prečudovit, pravljičen, srečen mrzlo, deževo, snežen in vetroven dan, ampak tudi zame in mojega dragega, ker sva si obljubila večno zvestobo in dahnila sodni DA user posted image

Ja, ja najprej je full pihalo in deževalo, potem pa je začelo na Socerbu snežiti... bilo je zelo romantično, edino premrzlo da bi se zunaj fotografirali user posted image pa nič zato, smo se  notri greli ob kaminčku in jedli full dobro hrano ter pili dobra vinca.. ok, ok mi2 s pikecom sva bila na fruktalu, sam nama ni nič mankalo user posted image

Nič šibam še malo k aprilčicam pogledat, sigurno so odprle že 3. del, ker me že tolko časa ni bilo pri njih one pa so take čvekice da jim sploh ne sledim več user posted image

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Nosečke iz obale 2010
22.2.2010 15:06:36   
moreta
Pozdravljene souser posted image ,

najprej čestitke Valen za očku ob rojstvu Valentine. user posted image Mesec dni prej, pa saj ni važno, samo da je vse ok. Valen ko boš doma, piši kako se je začelo, je bilo pri porodu...

Čestitke tudi Di_Di in dragemu za poroko.user posted image  Zdaj sta pečena.user posted image

Drugače sem ok. Zdaj sem že na dopustu do 20.3. potem na porodniški. Kako čudno je biti doma ves dan, spati dokler te je volja.... in nikamor ne hiteti... user posted image  
pripraviti moram še oblekice za user posted image  (oprat, zlikat) in nakupit kozmetiko zame in zanj, samo še drobnarije...

Kako ste kaj ostale?

Lp

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Nosečke iz obale 2010
23.2.2010 11:51:06   
Di_Di
hehe hvala moreta pečena, pečena user posted image user posted image

jaz sem ok. pa ostale?

joj men so pa vse skup zašuštral.. sem imela od 1. pa do17. bolniško 18. sem šla delat si zrihtala dopust za naprej in ko sem šla popoldan do zdravnice katera je bila na dopustu, sem ugotovila da smo mi iz zzzs-ja kar sami od sebe podaljšali bolniško do 22.3.... sem kr popenla, ker me noben nič ni obvestil... tko da zdaj sem spet na bolniški

mene tudi čaka še nekaj likanja in pranja.. teh novih stvari, no pa nekaj sem spet še dobila... drugače mi pa manka banjica, jogi (če mi ga sestra ne bo dala) pa povijalna torbica, nekaj malega kozmetike in to je to user posted image

a ja saj res da ne pozabim chi pita vas vse lepo pozdravlja zdaj je bl malo na netu, pa še nekaj je omenla da je neki zašuštrala greslo od RR, ker ga je mela prej kar avtomatsko..

Sem se pa z valen slišala pravi da sta obe ok, da se še neznata dojit in je njena pikica mali živec user posted image pa da ponoč bl malo spijo. Če bo v čet še gor jo bom šla za minutko dve pozdravit user posted image

Nič se vidimo kaj jutri, upam da mi rata ustat pravočasno user posted image


(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Nosečke iz obale 2010
24.2.2010 14:05:43   
moreta
Ojla user posted image !

Danes smo zaključili z materinsko šolo. Zdaj samo še ogled porodnišnice 1.3. in predavanja o epiduralni 8.3. Drugače pa nameravam hoditi tudi marca na telovadbo v ZD Koper, če se mi bo dalo.user posted image

Di_Di kaj pa ti štrajkaš? Da nisi šla slučajno rodit še ti predčasno?user posted image user posted image user posted image

Drugače pa uživam... Lepo je doma. Počasi pospravljam, počivam, kuham, počivam, likam, počivam,... user posted image
Edino noge mi tako hudo zatekajo.... Danes sem si kupila anatomske natikače in je že bolje.

No, lepo se imejte in pišite kaj.

Lp

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Nosečke iz obale 2010
24.2.2010 15:32:54   
Di_Di
Kaj a danes je blo zadnjič user posted image jaz sem mislila da je še v petek user posted image bo treba naslednji mesec nadoknadit.

še dobro da imam tebe, ki če ne bi šla v pet zaston tja user posted image   ne ne danes me je full neki trebušček bolu, pa vse mi je dol pritiskalo in še sem bla kot da bi me vlak zgazu, pa sem raje ostala doma počivat. trebušček mi je bil spet trd kot kemen in to ceu user posted image sam nisem šla k zdravniku, ker mam itak jutri pregled.

in kaj ste imeli danes za ena predavanja? a chi pita je prišla?

se pravi je 8.3 za epiduralno? jaz razmišlajm da bi šla na to predavanje, če jo bom vzela pa ne vem še... valen je rekla, da so ji dali sam da je zadnje 2 ure vseeno full čutla popadke user posted image

drugače pa sta valen in njena princeska, danes že šli domov k svojmu atiju se catat.. sem jih mislila it jutri pogledat za minutko 2 ker imam pregled, pa je vsa srečna poslala sms da gresta domov user posted image user posted image user posted image user posted image full sem vesela da sta ob ok user posted image bravo mami, bravo valentina. Upam da ne bosta pozabli na nas, da bomo prav kamlu skup vozičkale user posted image

me bi se pa tud lahko kej dobile. kaj pravite? zdej smo vač al manj vse doma ....

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Nosečke iz obale 2010
25.2.2010 21:27:44   
moreta
Ojla!

Di_Di ja Chi_Pita je bila tudi na predavanju v sredo in smo se menle, da bi zdaj lahko šle spet na eno pijačo. Tudi jaz bom šla 8.3. na epiduralno, mislim pa da je ne bom vzela, samo informativno. Ma joj ta tvoj trebušček... stalno neke težave.user posted image  potrpi še malo... samo še dva meseca, pa bo bolje...user posted image

Lepo da sta valen in Valentina že doma in da je vse ok. Srečnica, ona se je že rešla.. nas še čaka...user posted image

Lp


(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Nosečke iz obale 2010
26.2.2010 19:04:36   
Di_Di
srečka je ja ki lahko svojo princesko že pestva.. ma sam da je vse ok z obema jaz pravim. nas pa to še vseee čaka ja user posted image se bosta pa še navozičkale preden bosta nas dočakale user posted image

ja jaz in moj buši.. sploh ne štekam v čem je fora, se trudim nič težkega dvigovat že od samega začetka, se full pazim in poglej kaj se mi dogaja user posted image zgleda da bl kot se paziš slabše je. no ja važno je da sem zaprta vsaj za 1x ne smem pa kej preveč okrog klatit, če ne je pestro user posted image

ma prav res bi se lahko mal zorganizirale in vidle zdaj ko smo že vse doma   jah nč bo treba kr en datum določit in se dobit ni druge..

kje se pa ostale skrivate? une ki ste že pisale pa une ki nas samo prebirate... jaz vem da vas je kr nekaj z obale... dejte kej pisat, al pa se vsaj z nami dobit (ko se nam rata zmenit seveda - lahko date tudi svoj predlog kdaj in kje bi se dobile) sej ne grizemo kr pogumno user posted image

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   [Brisano sporočilo]
27.2.2010 15:53:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Di_Di)
  Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Nosečke iz obale 2010
1.3.2010 10:19:07   
moreta
oooo valen, kako lepo... mesec prej, ma važno, da je vse ok. Dojenja se bosta že naučili. Važno, da imaš mleko, se po že naučila prijet pravilno...malo potrpljenja pa bo... user posted image

Odkar vem, da si rodila prej se intenzivno pripravljam na prihod user posted image . Da ne bi slučajno še moj prehiteval...user posted image
Kaj pa voziček, ste ga dobili ali kako zdaj? In kako se ti je zdelo rodit v Izoli? Saj menda ti ni žal, da nisi šla v Postojno?

Danes grem jaz na ogled porodnišnice v Izolo, da si malo predstavljam, kako to zgleda...user posted image

Lepo se imejte. Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   [Brisano sporočilo]
1.3.2010 12:48:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moreta)
  Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Nosečke iz obale 2010
2.3.2010 20:11:52   
Di_Di
hej punce. kako ste kej?

kej novega? mi smo prijadrali do 33t user posted image user posted image user posted image smo pa kr naprej utrujeni in zaspani, tko da smo čist neuporabni... user posted image


moreta a ti morda veš ob kateri uri je 8. predavanje o epiduralni? user posted image no sej če ne bom že jutri zvedla, ko grem v mš.. ta prvič nisem šla pol sem šla 2x pol pa spet nič, tko da bi blo dobro nadoknadit user posted image

valen super super za voziček... še nekaj dni ko bo mal bl toplo pa bosta lahko šli že kje vn kaj? Hvala za nasvet za kegljeve vaje... se bomo potrudli jih delat čim več. upam da ti čim prej rata  prit nazaj v formo, da boš lahko spet zadržala urin.. drugače se pa le pazi in ne dviguj kej težkega. joj tko mi je žal da vaju zadnjič nisem uspela videt gor v bolnici user posted image no upam pa da se kmalu vidimo user posted image

in punce kaj pravite bi se dobile kej naslednji teden na kaki tortici, čajčiju? kak pon. oz  tor.?
jaz pa chi pita smo za... no njej moram javit kateri dan pa uro...



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Nosečke iz obale 2010
2.3.2010 20:55:43   
moreta
Ojla!

Di_Di predavanje o epiduralni je ob 8.3. ob 14h v 1. nadstropju SBI. Jaz pridem.

Kaj če bi šle na pijačo (in seveda tortico) po predavanju? Ali bi raje zvečer?

Valen, hvala za nasvet. Tudi na telovadbi v MŠ nas je na to opozorila. Samo kaj ki sem tako lena ...user posted image  Keglove vaje lahko bi lahko delala ob vsakodnevnih opravilih, a kaj ko enostavno pozabim.

Lp

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Nosečke iz obale 2010
2.3.2010 22:41:51   
somic
ooo, valen, si tudi ti predčasno postala mamica user posted image user posted image user posted image , sem ti rekla, da čim prej pripravi torbe.... user posted image user posted image user posted image

upam, da ti vse štima tako kot mora, in da ji zlatenica čim prej mine.pravijo, da je pri nedonošenčkih to težava, pri mojemu patriku je bilo tudi tako.

to veš, da se ti podaljša porodniška, če si rodila pred 37 tednom nosečnosti, ne??? čimprej uredi to!

kako je z dojenjem? jaz sem se trudila mesec dni, sem tudi imela zelo zelo malo mleka, patrik pa je imel zelo slabo razvit sesalni refleks na račun tega da je bil nedonošenček. po enemu mesecu sem obupala in sedaj ga hranim samo še z aptamilom.

pozdrav vsem bodočim mamicam z obale.

mi se imamo super, patrik bo v soboto praznoval 2 meseca user posted image user posted image user posted image , smo še vedno bolj mini, od poroda se je zredil za 1kg in zrastel za 4 cm... počasi se daleč pride pravijo. jaz sem pa tudi že čist aktivna, kljub carskemu in vsemu skupaj.

verjetno grem naslednji teden z malim v mesto, se pozanimat glede osebne za njega in potem kmalu pičim malo na obalo ki jo takoooooooooo pogrešam!

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Nosečke iz obale 2010
3.3.2010 21:37:26   
dskubin
valen - čeprav pozno, ma vseeno čestitke iz srca za princesko Valentino!

Pupe, sem vas kar malo zanemarila, ker se tle tko malo čveka ;)

Naj vam povem, da smo tudi mi pričakali malega kričača Daneta in sicer 12.2.. Sošolc mi je čestital za bodočega olimpijskega prvaka, (ker sem rodila na dan otvoritve OI). No, v petek bomo stari že 3 tedne, mulc pridno je, patronažna ga je zvagala samo po 1 tednu in 7. dan je pridobil že točno pol kile. Jaz ga doma nič ne vagam, tko da bomo vidli, kolk smo šli gor na prvem sistematskem čez dober teden, imamo pa se mi zdi kar krepko čez 4 kile user posted image . Zankrat smo samo na mojem mleku, ampak žal imam spet probleme z bradavicami in ne morem samo dojit, ampak si vmes tudi črpam, ker če ne mi začnejo krvavet user posted image Imam pa vseeno upanje, da se bo stanje vsaj malo popravilo, ker če ne bo zame dojenje spet muka in ne užitek, kot bi moglo bit user posted image Ampak OK, sem že šla 1x skozi to, pa bom še zdej malo potrpela, mi je pa čudno, da pri tasrednji pa nisem imela tega problema user posted image

Porodna zgodba na kratko - ob 1ih zjutraj sva šivala v P, ker sem začela imet popadke na 5-7 minut, prišla gor 3-4 cm odprta, pol klistiranje, ob 3h sem šla v porodno na ctg, dobila sem še umetne popadke, da bi še malo pšospešili, pol malo šetala in ob 4ih spet ctg in pregled, odprta 6 cm, nakar so začeli tamočni popadki in ob 4:30 je bil z dvema potiskoma Dane zunaj, velik 56cm in 3620g. Porod kar hiter in lep (tokrat sem imela srečo in naletela na najprijaznejšo babico user posted image ), a če bi se lahko vrnila nazaj, bi vzela EA user posted image



< Sporočilo je popravil dskubin -- 3.3.2010 21:38:02 >


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Nosečke iz obale 2010
4.3.2010 9:49:57   
somic
dskubin, tudi tebi iskrene čestitke!!!

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Nosečke iz obale 2010
4.3.2010 11:06:05   
Di_Di
Pozdravljene obalne nosečke in mamice

Ja ja nekam zaspale smo na tej temi... 3 že zibate, 1 nima dostopa do RR, ostale pa kinkamo user posted image

dskubin iskrene čestitke tudi tebi ob rojstvu malega korenjaka user posted image user posted image user posted image ooo ma tole pri tebi je blo pa res hitro user posted image upam da bo tud pre men šlo tko user posted image Drugače ste že šli kej na sprehodek, al se še skrivate doma?
ajej to pa sigurno full boli.. meni so predlagali da si kupim v lekarni neke obliže, ki si jih prilešiš gor in pol se razgradijo kr gor na bradavički in ne rabiš pol kej brisat dol. Ti kr napišem kaj piše na prvi strani: bio-activ multi-mam compresses (for intensive nipple care of breast - feeding mothers) dobiš jih menda pakirane v škatlici. Poskusi morda ti bo pomagalo.

somic le javi nam ko prideš kej na obalo

moreta hvala za info.. no jaz bom tud poskusla prit... čeprav ne vem če jo bom vzela. Sem slišala da ni glih fajn da maš lahko potem full težave da glavobili in špikanje v hrbtu niso nič proti ostalim težavam. Kolegica mi je rekla da pozna dve ki se jim menda maternica ni nazaj dala tko kot bi se morala in je ostala tako velika kot če bi ble noseče v 6 7 mesecu... no zdej al je res al ni res ne vem..
kaj drugače hodiš na telovadbo oz boš hodila?
Zaradi mene gremo lahko tudi po predavanju na tortico... sam ne vem katera bi še prišla takrat. Bi morala poklicat chi pito če bi šla zdraven oz če ma čas... pa memole..

A chi pita je bla prejšnji mesec na predavanju za epiduralno al gre zdej v pon katera ve?

valen če se ne motim si ti omenla, da si kupla previjalno torbico v ikei? In ti je ok? Al sem jaz kej pomešala user posted image


Sem šla zdanjič v baby center gledat te torbice, pa so vse tko drage od 60eur naprej.. v ikei jo pa za 25 eur dobiš


(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Nosečke iz obale 2010
4.3.2010 15:34:00   
somic
sem imela danes namen prit na obalo z malim, pa je takšno vreme, da sem se premislila...

jaz sem previjalno torbo kupila v dm- ju, sem pa iskala črno belo, da mi bo šla k vozičku. samo ta so jo imeli, bila je pa okoli 20 eur, sem pa full zadovoljna z njo

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Nosečke iz obale 2010
4.3.2010 21:36:14   
moreta
Ojla user posted image !

Kako kaj v tem vremenu čudnem? Še včeraj sem bila vsa prepotena, danes spet mraz, baje bo spet sneg...user posted image

Di_Di za Chi_Pito ne vem, če je bila že na predavanju za epiduralno ali namerava iti 8.3. Mogoče bi jo ti poklicala, ker menda imaš njeno številko. Pa ji še omeniš pijačo. Za memole ne vem, nič se več ne javlja na naš forum.user posted image

Dskubin čestitam za Daneta. Srečnica, ti si se tudi že rešla...

Somic lepo da si se spet oglasila. Ti kar pridi kaj na obalo, tu vsaj nimamo snega...

Lp

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Nosečke iz obale 2010
4.3.2010 21:44:03   
Di_Di
somic a da majo tud v dm-ju previjalne torbe? veš da sem bla ene 3 tedne nazaj v dm-ju v luciji, pa nisem nobene opazla user posted image bom šla naslednji teden še 1x mal pofrcigat, al pa počakala da se odpre tu pri nas v kopru

ja ma to vreme je prav adijo user posted image včeraj je blo res kr toplo, danes pa mraz pa pop...

moreta bom jaz kontaktirala chi pito.. vsake tolko se mi oglasi na fb... ma ji bom kr sms poslala. od memole pa tud jaz nimam št, edin pri aprilčicah se jo da dobit, al pa prek fb... sam menda se zdej en dan seli in mislim, da je neki omenjala da ne bo imela več neta.

kdaj pa si ti pol mislila 8. po predavanjih za epiduralno? al kateri drugi dan?

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Nosečke iz obale 2010
5.3.2010 14:20:48   
moreta
Di_Di ja po predavanjih za epiduralno sem mislila, če bi šle na pijačo. Če gre na predavanja še Chi_Pita bi se dobile me tri. Bi šle kam v Koper na pijačo, mogoče tortico. user posted image  Če pa vama ne odgovarja pa lahko kakšen drugi dan zvečer...  A memole se seli? Tam pri aprilčicah toliko pišejo, da ne sledim več. Probaj jo kontaktirat prek FB pa če rata rata...

Valen, kako se kaj imate?

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Nosečke iz obale 2010
5.3.2010 15:38:49   
somic
di di, ja, jaz sem svojo previjalno tudi kupila v luciji. takrat so imeli to mojo, črno z belo vezenino (ene rožice čist take diskretne), pa točno takšno svetlo, bolj umazano belo. sem pa vidla zdaj tudi v novem mestu da so imeli tudi rjave in temno modre

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




ginekologija
optimistk

ali ste za, da se grobe in žaljive ginekologe odstrani iz porodnišnic?

da (94%)

ne (1%)

me ne moti če opravljajo svoje delo (5%)


Število vseh glasov: 229

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!