|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke iz obale 2010
25.1.2010 12:57:17   
moreta
Pozdravljene user posted image ,

somic lepo da si se oglasila in da ste vsi ok. Oglasi se še kaj.user posted image

Di_Di v materinsko šolo bom hodila sama, ker on ne more med službo. Bo pa hodil v obvezni del za partnerje, ker bi rad bil prisoten pri porodu.

Glede porodnišnice jaz nimam dvomov. Rodila bom v Izoli, ne vem zakaj bi komplicirala, ker je čisto solidna. Možnost, da se kaj zakomlicira obstaja povsod. Vse moje prijateljice so rodile v Izoli in so preživele. user posted image  Edino kar so se pritoževale je neprijaznost nekaterega osebja.  Tako da jaz bom sigorno rodila tle, če pa bom imela srečo, bo še moj ginekolog takrat dežuren... upam. user posted image

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   [Brisano sporočilo]
25.1.2010 13:03:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moreta)
  Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Nosečke iz obale 2010
25.1.2010 13:08:54   
somic
mi trije smo vsi ok, malček se še privajamo, ker naš patrik vsak dan pokaže kaj novega in ugotovi, da je zmožen še česa bolj zanimivega in potem imamo oddajo "pokaži kaj znaš"

seper smo! spimo bolj malo, zato punce, izkoristite sedaj ko še lahko, da se naspite do onemoglosti, ker bo potem res bolj malo spanca.

jaz sem po porodu kmalu prišla na svoje in že lahko spim na trebuhu, ker sem pogrešala največ.

res je da sem končala na carskem rezu, bila tako šivana, ampak sem neglede na to že v bolnici začela spat na trebuhu, tako, da so me sestre cele noči hodile kontrolirat kako spim. tako, da so imeli kar precej dela z menoj kar se tega tiče. zdaj je bolje, ni več takšne krize, tako da si lahko privoščim takšno spanje. šivi oz rana me ne boli več, dojim ne, tako, da res ni ovire za takšno spanje.

full paše po tolikem času.

glede na to, da je najin patrik prehitel za skoraj cel mesec, nisva uspala dokončat stvari v stanovanju, tako da bomo začeli zdaj. ni veliko ampak je pa še nekaj malenkosti.

lepo bodite in uživajte s trebuščki, jaz svojega pošteno, pošteno pogrešam...

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Nosečke iz obale 2010
25.1.2010 16:11:20   
memole
Ejla!

Kako kej?

Jaz sem tudi rodila v Izoli in določeno osebje je res nesramno sam je pa potem spet odvisno na koga naletiš!
Tokrat bom tudi šla ker je bliže!

Spanje jaz sem spala ko je Lara spala tko da sem si takrat kar privoščla,nisem pretirano delala po stanovanju!
Kosilo mi je tko in tko moj nosil iz službe ker so oni imeli menzo in so bla kosila full dobra in poceni!
Po stanovanju pa tudi ni blo kaj dosti dela ker je blo majhno je bla v bistvu garsonjera!
Prvi mesec sem bla pa itak doma pri mojih in mi je mami pomagala in sem si tako tudi lahko odpočila,ženska je namreč še dober mesec po porodu z eno nogo v grobu,tko da če je možno si nabavte pomoč vsaj za kej postorit po stanovanju!

Nič zdej grem z mojima gledat neke pingvine,gledata eno risanko pingvini pa je baje full smešna!user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Nosečke iz obale 2010
25.1.2010 17:20:14   
dskubin
Mah ja, jst bom tut v tatretje v Izoli (če me ne ujame kje na poti po Sloveniji, ker še kar lutam okoli), sem že vajena vsega hudega, hujš, kot v taprvo sigurno ne more bit. Poznam že vse user posted image , tko da se vem malo zase postavit, ne smeš se jim glih pustit, pa je. Drgač pa so tut prou fajn puce gor user posted image

Aja, hvala, ker ste mislile name v petek, nimam motene tolerance na cukr, jupiii, lahko veselo jem naprej, tko da se komot dobimo na kaki tortici user posted image

< Sporočilo je popravil dskubin -- 25.1.2010 17:21:15 >


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Nosečke iz obale 2010
26.1.2010 12:48:22   
Chi_Pita
Hei, da se po dolgem času malo oglasim. user posted image

somic kako fajn, da je mali Patrik priden in da je s tabo vse v redu. user posted image user posted image user posted image Pa da si tako hitro okrevala.

Drugače vidim, da se pogovarjate kje boste rodile. Jaz se nekako bolj nagibam za PO, vendar grem 1.2. na ogled Izolske porodnišnice user posted image . Mogoče me pa prepriča ... pa tudi glede EA grem v Izolo na predavanje - čeprav mislim, da bom kar naravno rodila, brez kakih protibolečinskih sredstev. user posted image Pa jaz tudi začnem z MŠ 3.2. v KP in mislim da bo šel moj z mano - vsaj zdaj prvič, pol pa bomo videli. Se vidimo.

Stanovanje napreduje user posted image ... končuje se kitanje in brušenje sten ... parket za sobe že imamo - samo bomo še malo počakali s polaganjem ... čakamo keramiko za kopalnico, počakati moramo tudi keramiko za kuhinjo in parket za dnevno. user posted image Naročiti pa je treba še notranja vrata - tu pa je največ čakanja (60dni) user posted image ... ah, ne bomo notri pred rojstvom naše bibe user posted image .

Zadnje dni sem bolj malo aktivna na RR, ker sem čisto v gradnji in opremljanju stanovanja ... samo v vednost, glede srečanja sem jaz tudi za ... pa mogoče me bo za datum treba obvestiti na mobi. user posted image

Punce uživajte s trebuščki, moj je že kar velik, vseeno pa mi ne povzroča nobenih večjih nevšečnosti. Zaenkrat je čisto vse BP. user posted image Lep dan user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Nosečke iz obale 2010
26.1.2010 19:09:52   
Di_Di
pozdravljene.

evo jaz sem nazaj.. včeraj sva šla z mojim po avtek, danes pa izbrat in naročit prstančka user posted image mal sva šla še po btc-ju ma nisem nič kupovala.

valen ja tudi tebe je bilo lepo videt user posted image super da jih ni bilo v giru user posted image drugače grem že jutri gor v labaratori, v čet mam pa pregled in se zna zgodit da pridem prej, čeprav sem naročena eno uro za tabo, sam gor to itak ne gledajo... tko da se morda res vidiva, če ne pa v sredo na materinski user posted image in ja itak pol pa na kavico user posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Nosečke iz obale 2010
29.1.2010 14:41:19   
moreta
Ojla!

Evo mene po nekaj dnevih spet. Saj pravzaprav ne vem niti kaj naj napišem. Vse po starem. V torek imam pregled tako da komaj čakam. V sredo začnem z materinsko šolo ... šefica je dovolila. user posted image

Dobila sem veliko oblekic za dojenčka, zdaj moram samo vse oprat in zložit po velikosti. Čakamo še omaro. Joj, ma ti v Harvey Normanu niso normalni. Obljubijo v določenem roku in pol ni in ni...user posted image

Počasi, počasi bomo zbrali vse potrebno.

Kako ste kaj ve? Mrzlo te dni, kaj? Kaj bo jutri spet sneg?

Lp

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Nosečke iz obale 2010
29.1.2010 20:38:42   
Di_Di
Hej punce kako se mate?

Evo jaz kr pestro te dni... ma bo že...

moneta super da si si zrihtala, da greš lahko med službo v mš.. jaz grem po dolgem času v ponedeljek spet v službo in moram mojmu šefu že na vse zgodaj zagnjavi zarad materinske...

Sej je že en parkrat reku, da ni problema pač do 4 ure grem lahko proč, kar je pa več moram pa od zdravnika prinest potrdilo... sam mi je tko nerodno, da pridem po treh in pol mesecih v službo, in mu moram  že na vse zgodaj težit da bi tisti dan šla na ogled porodnišnice, pa sredo in petek še v mš in še da mi da stari dopust... joj prav ne vem kako bom to izpeljala...

tko da valen kar se tiče ogleda, jaz sem ti rekla da pridem... pol sem se pa šele doma spomnila, da grem v pon spet v službo. Sem se prav razvadila doma. user posted image user posted image user posted image Kaj je že to služba? user posted image   Jaz sicer upam da se mi uspe zmenit v službi za fraj... tko da takoj ko bom kej zvedla ti pošljem sms. Prav? Sam imajo pa res mal smotane tele ure... ogled ob 13ih, mš od 8ih naprej user posted image anebi dali popoldanskih ur?

Ja jutri pa menda snegeca napovedujejo.. sej jaz ga mam full rada, sam ravno jutri mora padat, ko sem imela namen it v lj gledat obleko user posted image upam da bodo vsaj ceste splužene tko kot je treba!

Nč grem neki spacat še za to moje famozno pravo, ker moram še danes oddat, pol pa sam še spat..

Če ne v pon se vidmo pa v sre na MŠ

Lepo se mejte in pridno božajte svoje bušije

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Nosečke iz obale 2010
1.2.2010 20:07:28   
Di_Di
Pozdravljene,

kako ste kej, evo jaz in moj pikec počivama, ker mi buši še kr otrdeva user posted image ni pa tko hudo kot dopoldan.. upam da se umiri to otrdevanje oz popadki, da ne bom rabla v bolnico in se vam bom lahko v sredo pridružila na mš user posted image pa še precej stvari imam za uredit na csd-ju in pa v zvezi s poroko msm nekaj malenkosti še za zrihtat. user posted image

Chi_Pita in valen lepo vaju je blo videt, se opravičujem, ker nisem bla z vama... sam nisem mogla moja zgubljenca  samega pustit.. user posted image ne vem kako se je spomnil, da sem mu jaz 1x prebrala, da naj bi šport vplival na kakovost materinega mleka in ta talent je šel spraševat uno sestro... ma ko bi vsaj vprašal, da bi ga razumela .. pol je pa izpadlo da mene zanima user posted image user posted image user posted image joj ti naši moški. No ja bolje, da vpraša kar ga zanima in morda mal smešen izpade, kot pa da se ne zanima za nič. je res? user posted image

In kako se vama je zdelo? Če sem čist iskrena, mi je bil naj bl všeč in koristen prvi del v z vezi s stolčki... ostalo mi ni ravno dišalo. Kar se tiče osebja pa... no ja lahko bi bli malček bl prijazni, čeprav se je ta sestra oz babica al kar koli je že bla dokaj trudila bit duhovita.. kao user posted image user posted image user posted image

Ja nč upam da se vidmo v sredo na mš ter da gremo potem še na kak čajči in klepet user posted image

Lepo se mejte in pazite nase in svoje user posted image

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   [Brisano sporočilo]
3.2.2010 17:55:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Di_Di)
  Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Nosečke iz obale 2010
3.2.2010 18:11:38   
somic
da se še jaz malo oglasim.

danes smo imeli obiske iz primorske, je blo prav fino, pa še drugič smo bili z vozičkom na sprehodu, res fino!!

valen in ostale, le spakirajte stvari, da ne boste tako kot jaz, ko sem šla v p brez vsega, ker me je patrik tako prehitel in presenetil. ni kaj, saj so se potem moji znašli doma, samo je vseeno bolje, da si same pripravite stvari, sploh za malega, ki prihaja.

glede modrcov za dojenje, jaz sem rekla, da si jih ne bom kupovala, ker se mi je zdelo enostavno škoda, ker nisem vedela kako in kaj bo s številko in tako naprej. kupila sem si tri mini majčke, ker sem ugotovila, da bodo za prvo silo super rešitev. in moram rečt, da so idealne rešitev tudi sedaj.

ne dojim polno, dojim tam 2, mogoče 3x na dan, pa še to je vsega skupaj bolj malo malo, tako da če bi kupovala kakšen modrc, bi verjetno kupila tudi kakšno številko ali košarico večjega, pa ga potem ne bi morala uporabljat.

to je pač moja izkušnja, vam pa vsem iz vsega srca želim, da boste dojile polno

grem, patrik me kliče user posted image user posted image user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   [Brisano sporočilo]
10.2.2010 11:09:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu somic)
  Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Nosečke iz obale 2010
10.2.2010 13:38:21   
somic
evo me, valen, tukaj sem!

vas spremljam.

lepo da tako napredujeta s sobico, še bolj pa je lepo to, da sta z njo zadovoljna!

ti pa lahko prideš k meni pogledat kopanje in nego dojenčka! hahahaha user posted image user posted image user posted image

ja, smo bili na prvem sprehodu prejšnji teden, moram še kakšno slikico dat gor. je bil lep sonček, sicer malo hladno, ampak sem ga zavila, da se je ven iz vozička vidla samo dekica, pa smo šli po ulici gor in dol. vsak dan do sedaj, včeraj smo imeli prvič pediatra, pa sem tudi šla z vozičkom, ker imam blizu, danes pa ni šans da grem kam, ker tako pada sneg, da niti po svojih opravkih nisem šla. groza. pa takšno napoved imamo še za tri dni. ne vem jaz kako bo tukaj.

spanje? ja, tako tako. vstajamo po 2x na noč, ko je gospodič lačen, drugače je pa vse leppoin prav z njim, nimam kaj rečt. sem super zadovoljna. edino imamo probleme s krči od danes naprej. včeraj je dobil pri pediatru kapljice d3 in ga zdaj full matra reveža. jokica po malem že od zjutraj.

nabavite si vetrovne kapljice predno greste rodit, če boste imele težave s krčki takoj. moj predlog pač, no.

KJE JE POOOOOOOLETJEEEEEEEEE???

< Sporočilo je popravil somic -- 10.2.2010 13:40:49 >


_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Nosečke iz obale 2010
10.2.2010 14:47:20   
moreta
pozdravljene user posted image ,

valen, v materinski smo te c Chi_Pito pogrešale. Imeli smo umivanje, kopanje in previjanje. Zelo zanimivo. V petek bo zobozdravnica, potem še telovadba. Smo se nekaj menile z Chi_Pito in Di_Di, da bi ostale na telovadbi.

Drugače pa tudi midva že zbirava stvari za user posted image . Omara je prišla in sva jo čez vikend sestavila, tako da jo lahko počasi začnem polnit user posted image . Oblekic sem tudi jaz dobila kar precej.user posted image

somic lepo da sta s Patrikom oba v redu in že pohajkujeta. Saj bo kmalu pomlad, samo še malo potrpi.user posted image

Lepo se imejte in pišite kaj.

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   [Brisano sporočilo]
10.2.2010 15:04:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moreta)
  Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Nosečke iz obale 2010
10.2.2010 15:43:02   
Chi_Pita
Hei hei ... da se še jaz tukaj javim user posted image

somic, pa sej ne morem verjet kako hitro gre čas, se mi zdi, da smo ti pred par dnevi komaj čestitale. user posted image No lepo, da je vse v redu in da mali Patrik uboga mamico. user posted image

valen ... ja no, škoda, ki te ni bilo ... bo pa po vsej verjetnosti patronažna vse še najmanj enkrat povedala, ker se mi zdi, da se kar dosti ponavlja. user posted image Itak pa vse pokaže, ko pride. Glede telovadbe pa ... hm, verjela ali ne, sva se z moreto spraševale kako to poteka user posted image , pa če rabimo za preoblečt, a se kaj spotimo? Al več ali manj predihavamo? Jaz bom kar v trenirki prišla, pa bom imela spodnjo majco za preoblečt.  user posted image user posted image user posted image user posted image Hmmm, nutela ... ne mi delat gušte, ker se bom kar naenkrat prikazala pred tvojimi vrati ... user posted image (čeprav sploh ne vem iz kje točno si - sam dobro voham) user posted image ... No pa super za sobico user posted image

Di_Di ... upam da je s tvojim trebuščkom boljše. Veš, da je tudi mene full začelo bolet vse pod rebri, pa tudi otrdeva mi ... je pa včeraj g. rekla, da je to čisto normalno in naj malo več počivam user posted image

Evo konec šihta za danes ... bom kar zaprla in spokala domov ... baje v Izoli sneži ko noro ... juhuuhhuuu user posted image user posted image user posted image

čaki čaki, kje pa je kaj memole? Kako pa kaj tvoje bolečine?

Nič pupe, lep dan vam želim, grem jaz malo počivat, ker me vse tišči.


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Nosečke iz obale 2010
11.2.2010 11:06:57   
Di_Di
Pozdravljene še od mene po dolgem času

Valen men je blo pa čudno kje si? Najprej se mislila, da si dala te ure že čez, pol pa da je vaša user posted image pohitela, ti pa si doma lepo ninala user posted image
Mah pokazala je kako se umiva, pa pol še kako se previja... je blo zanimivo, sam nč bat nisi dost zamudila.... vse nam bodo še pokazali, sploh kopanje. Itak je čist drugo ko ti tam na igrači pokaže in pol ko maš ti dejansko živega otroka v rokah. Dojenja pa nisi zamudila ne. user posted image
V petek pride zobozdravnica, pol mamo pa še telovadbo, sam jaz ne vem če bom lahko telovadla, moram uno vprašat, zarad otrdevanja. user posted image

user posted image user posted image user posted image sem full vesela, da vama je uspelo poštimat sobico... naju vse to čaka po poroki premetavanje omar, postl, sestavljane postlce, itd...

in kako je blo danes na pregledu? ctg ni nč posebnega beleži otorkov srčni utrip in popadke, je pa fajn tam ležat in poslušat tako user posted image bije user posted image

somic upam da ga čim prej minejo krčeki, moja nečakinaj je bla full bogica, so jo full matral tko se mi je smilila user posted image drugače pa je kr priden vaš gospodič, če se sam 2x na noč zbudi user posted image eni se menda vsake par ur derejo. upam da bo naš priden, ki mama ko zaspi se tko težko vstane, še na wc se mi ne ljubi.

joj poletje, jaz ga tudi komaj čakam. ravno danes sem obujala spomine na lansko leto takle čas, ko sem uživala v topli dominikanski, letos pa se zmrzujem, še po nujnih opravkih se mi ne ljubi zarad tega mraza, kaj šele na sprehod user posted image

moneta user posted image nisi nič povedala za sobico. super user posted image

hmm sam res zadnjič smo se menle o tej telovadbi sam jaz še kr ne vem kako boste ve prišle oblečene. Ma jaz bom najverjetneje prišla kr v trenerki, če bom sploh lahko telovadla.

Chi_Pita več al man je ok, ker full počivam, sam v primeru da hodim, sedim na trdem stolu al pa da grem po stopnicah, al pa da se stegnem kej s police vzet mi tko otrdi in boli da se včasih kr zvijem user posted image ma ja se je treba malo pazit, predvsem pa full počivat. mormo zdržat vsaj še 7 / 8 tednov.

valen mi je nadrila lušet s tolo nutello tko da se grem mal sladkat, pol pa šopek in  rožice naročit za naslednji vikend, pol se moram pa ekonomike lotit. Jutri se pa spet vidimo, upam da neha snežit po sloveniji, ker greva z mojim jutri v novo mesto po prstančke, pol pa še k mojim za viked user posted image

Lepo se mejte, pazite nase in svoje user posted image pa pridno božajte bušije user posted image



(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   [Brisano sporočilo]
11.2.2010 13:16:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Di_Di)
  Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Nosečke iz obale 2010
11.2.2010 14:50:27   
moreta
Ojla,

valen glede urina se mi zdi, da kontrolirajo prisotnost beljakovin, ki naj bi poleg visokega pritiska, prevelike telesne teže, otekanja ipd. bile znak preeklampsije. To pa je neka huda bolezen, ko morajo prekinit nosečnost. ker je navarna za mater in otroka. Ma če imaš pritisk ok in ostalo, potem nimaš kaj skrbet, samo redno hodit dajat urin.

Glede telovadbe jutri, jaz še zdaj ne vem, kaj bom oblekla. Kakšno majčko bom sigurno vzela za rezervo, pa še kašne osvežilne robčke, ker jaz grem potem še v službo...user posted image

Z memole ni nič narobe, pri aprilčicah se dnevno oglaša, samo za nas si ne vzame časauser posted image . Lumpa.user posted image

Nutella pecivo, njami.... se bomo zmenile...user posted image

Lp





< Sporočilo je popravil moreta -- 11.2.2010 14:55:15 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Nosečke iz obale 2010
11.2.2010 20:20:50   
Di_Di
Hehe valen praviš da sta se z g. dajale al boš al ne boš čez rokuser posted image user posted image user posted image   ma si faca. Ja ni ravno dobro da maš slab urin ne, jaz sem do zdej mela že 1x antibijotike. user posted image sam jaz mam že od malega full slab urin in to zato, ker full salbo pijem oz skoraj nič. Ok zdaj sem se mal popravila.

Ja na zadnje ko sem ji omenla, je sam rekla da če mi bo več kot 3x na uro otrdel da moram takoj gor ne glede na uro.. no in jaz sem šla... so mi nardili ctg sprejel me je pa Lovšin je reku da je vse ok, sam da moram full počivat. no vprašu je še če bi gor ostala pa sem rekla da ne hvala, je pa reku da moram obvezno gor prit če me bo bolelo al pa da se bo full ponavljalo.. ene parkrat me je sicer tko zgrablo, da nebi blo slabo če bi se šla pokazat, ma nisem šla. bom vidla kaj mi bo zdej rekla ko grem nasledno sredo najina g. a ja dal mi pa ni kej, nobenih tablet ne nič... vem da so pri aprilčicah neki omenale da pijejo magnezij al neki takega, ma men ni noben reku da naj ga pijem... booo...

super da že jutri dobita omare user posted image

hehe pol se nas pa ne boš mogla rešit ko bomo prišle na nutellino pecivo user posted image

kaj pa je blo z memole? jaz nč ne vem, zadnje čase ne hodim k aprilčicam, ker jim enostavno ne sledim več user posted image no upam da je vse ok z njo

ma jaz se bom kr bl športno oblekla, sej ne vem, če bom sploh lahko telovadila... pa tud če bom grem pol itak takoj domov pod tuš in pol naprej v lj iskat jajček za našega sončka in naprej v nm po prstančke pol pa domov na snegec user posted image komi čakam.... mal zimske idile, tko me mika sankanje, sam ko si ne upam...

nč grem jaz naprej za ekonomiko delat.

se vidimo jutri zjutraj user posted image

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.2.2010 14:40:44   
moreta
Ojla!

Danes sem bila po materinski šoli tudi na telovadbi in moram priznat, da mi je bilo ful všeč. Trajalo je skoraj uro in pol, ma je šlo...user posted image Najprej smo telovadile, nato smo delale še dihalne vaje in vaje za krepitev mišic medeničnega dna. Lepo, lepo ...

Chi_Pita kaj se je zgodilo, da te ni bilo? Upam, da si samo zaspala, da ni kaj narobe. Valen je bila danes prva tam, verjetno si je navila budilko za šesto uro... user posted image user posted image user posted image . Ti, Di_Di pa se kar pozanimaj, če lahko telovadiš...zaradi tvojih težav.

Danes imamo lepo sončno, grem en giro hodit.

Ala, si pišemo. Lp

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.2.2010 15:23:10   
Chi_Pita
Hei punce ... jooj jaz sem pa kr malo žalostna, ker danes nisem prišla user posted image

Zvečer me je klicala stranka in je rekel, da bo na Kozini ob 8ih in seveda mi ni preostalo drugega kot šibat zjutraj gor in spustit eno predavanje. Jooj sam škoda ker je bila telovadba. Sam se je pa splačalo ne it na MŠ, ker je ta gospod vzel robe za 500€ ... in mi s tem vsaj malo zmanjšal zalogo. user posted image Evo še jutri ... pol pa bašta! No mislim, da bom v sredo spet mogla prit gor, ker imajo robo za pripeljat. user posted image

Ah, sej pridem naslednjič user posted image   Lepo da ste se razgibale ... zdaj pa mi povejte ... ste se spotile kaj?


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   [Brisano sporočilo]
15.2.2010 9:49:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Chi_Pita)
  Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.2.2010 21:15:07   
moreta
Ojla!

Chi_Pita pri telovadbi je tako...odvisno kako intenzivno delaš vaje. Ma prav da bi se lahko spotila ful, niti ne, odvisno od kondicije. Okno je stalno odprto, tako da... Jaz sem se sicer preoblekla v trenirko in drugo majico, ker sem potem šla še v službo, drugače pa mislim da ne škodi imet s sabo eno rezervno majico.

Predavanje, ki je v sredo zjutraj ga lahko nadomestiš jutri popoldne ob 16.30, ko bo predstavljen porod in je namenjen partnerjem. Tako boš lahko v sredo sprejela robo. user posted image  Je pa telovadba v sredo ob 9.30 in traja približno do 11.00 ure, če utegneš pridet....

Valen, kako je bilo na epiduralni? Jaz grem marca, ker danes nisem utegnila.

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




turistični boni
Lelly28 RR

Ali boste izkoristili turistične bone, ki nam jih je dala država?

da (51%)

ne (43%)

nevem še (5%)


Število vseh glasov: 37

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!