|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
19.1.2010 12:49:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Chi_Pita)
  Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Nosečke iz obale 2010
19.1.2010 13:15:15   
Di_Di
Pozdravljene user posted image

Hehe ste tud tu začele redno tipkat, kmalu že vam ne bom sledila tko kot aprilčicam komaj komaj sledim user posted image

Chi_Pita user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super sem full vesela da je s tabo in pikico vse ok, sploh pa da je s sladkorjem vse ok! user posted image user posted image Sem ti rekla da bo vse ok user posted image

Joj spanje... jaz zandje čase hodim full pozno spat user posted image tudi če grem prej med 22 in 00 ko moj zaspi ustanem in bluzim do 1ih, 2h, celo do 3h user posted image zjutraj se pa nikakor ne morem spravit iz postelje.

valen user posted image user posted image user posted image si me pošteno nasmejala. Kaj spet je  zbolela Veremova? hmm.. no ja jaz mam v čet naslednji tedne pregled.. upam samo, da ne bom imela Zverove...

Drugače pa je končno lep sonček, samo full mraz brrr no ja sam da ni megle al pa dežja user posted image

memole bi lahko prosim povprašala svojega možeka, če se spomne kolko sta približno dala za fotografa, ki vas je slikal na poroki? prosim user posted image hvala

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   [Brisano sporočilo]
19.1.2010 15:41:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Di_Di)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Nosečke iz obale 2010
19.1.2010 19:06:43   
Di_Di
valen Deisinger je full ok, si vzame čas... razen če bodo imeli spet gužvo gor in bo on dežurni. Ma upam da ne.

A res v čet ima pol še 1x pregled .. pol se pa mogoče vidiva..

hmm... poroka .. ja mogoče. ne bom še nč rekla da ja, ne ne ker se še meniva user posted image Drugače mamo pa ena dva kolega, ki se tudi full ukvarjata s fotografijo, pa sva mislila enga od njih prosit da nas mal pofotografira.. ker zanjo bit fotografi full dragi, sploh če slišijo beseda poroka. Jaz sem se hotla it fotografirat zdaj ko sem noseča pa mi je reku 130Eur za 200 fotk 10 jih dodatno obdela po želji.. kar je sicer kr poceni, sam je še vseeno full.


Ikea.. menda je v Italjiji bl drago kot v avstriji, sam naj je tle bližje, dosti bližje... ah če gre pa tašča zdraven bo pa menda kej kupla a? user posted image To je men zadnjič sestra rekla ko sem neki omenjala da bi šla v toysa gor v Celovec neki za malega kupi sam da ne vem a bi al nebi, ker je kr drago... pa mi reče taščo s sabo uzem tko kot jaz pa bti bo ona kupla tko kot meni user posted image mal heca, mal resnice...

drugače imajo pa menda full poceni barvne tetra pelenice ki majo neke motive izvezene in pravijo punce (aprilčice), da so kr kvalitetne bl kot dm-jeve. no mi2 sva najinmu user posted image kupla dve deknici iz flisa.... sam takrat še nisva vedela da bo user posted image tko da ma eno zeleno in eno orajnžno .. je tud tam neki izvezeno če se ne motim na eni polžek in na eni sonček. take lepe so in full tople. majo pa še v modri in roza barvi.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Nosečke iz obale 2010
20.1.2010 9:17:29   
moreta
Pozdravljene user posted image ,

Chi_Pita  zelo sem vesela, da je bil 4 urni test za sladkorno ugoden. No, vidiš, ki si se toliko sekirala... user posted image

valen stanovanje je za silo urejeno, user posted image  za začetek ne bo imel svoje sobice, ampak bo posteljica kar v najini spalnici. Trnutno ni denarja, da bi uredila vse, zato bova rajši počakala.

Drugače pa sem tudi jaz vesela, da je sonček, bom lahko šla na sprehod. Samo zjutraj je pa tako mrzlooo... Spala sem ok, ponoči nisem nič vstala.user posted image

Valen javi, kako je bilo v materinski šoli.

LP

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Nosečke iz obale 2010
20.1.2010 15:30:50   
memole
Ejla!

Kako kej?

Jaz sem ok!

Di_Di za fotografa sva dala 450 eur!

Ja super da je sonček da se vsaj mal ven da it četudi je mrzlo,se mal več oblečeš pa je!

Nič grem jaz zdej po tamalo v vrtec!
Potem pa kosilo delat!user posted image

Lep dan vam želim!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Nosečke iz obale 2010
21.1.2010 1:31:54   
Di_Di
memole full ti hvala za informacijo. zlata si user posted image

no ja še prejšnji teden sem na drugem forumu pisala, da se še ne bova poročila in bova počakala da user posted image mal zraste.. no ta teden sva se pa le odločla, da pa se poročiva še preden pride najin pikec na svet user posted image in sem full full vesela.

na pa mam spet dodatno delo za celi mesec user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Nosečke iz obale 2010
21.1.2010 8:59:35   
memole
Jutro!

Kako kej?

Jaz sem pojedla zajtrk in zdej mal šnjofam po netu!

Di_Di še tu čestitke za poroko!user posted image user posted image user posted image
Uh svaka ti čast da boš vse uredila v enem mesecu,no saj boš vrjetno imela bolj skromno poroko priče in starši!
Jaz sem naredila na full ker sem si vedno želela in sva kar 9 mesecev vse urejala,mi je blo pa v veselje to počet!user posted image user posted image

In drugače kako ste?

Danes je kar mrzlo!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   [Brisano sporočilo]
21.1.2010 10:06:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Nosečke iz obale 2010
21.1.2010 12:06:53   
Chi_Pita
Hei hei ...

Di_Di user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image waw iskrene čestitke za poroko user posted image

valen jaz sem se odločila da kovtrček kar tukaj naročim ... http://www.recinko.si/presita-odeja-otrosko-posteljo-p-2319.php cena se mi zdi več kot odlična, pa še dosti takih uporabnih stvari imajo in bom kar nabrala nekaj njihove robe (drugače pa je to stran, pri kateri naročajo za paketke za novorojenčke). aja pa srečno na UZ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Materinska šola ... jaz grem prvič v sredo 3.2. - sem se nekako odločila, da začnem po vrsti user posted image ... aja pa očki so lahko zraven? Ker moj bi šel, je pa problemček, če bo delal zjutraj. Ti moreta tudi začneš tako če se ne motim? user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Nosečke iz obale 2010
21.1.2010 12:22:12   
Di_Di
Hvala punce user posted image

Sej mi2 tud sama sebe presenečava user posted image moj je tud bil bl za veliko poroko, sam bi res morala počakat da naš user posted image mal zraste, tko da bova kr zdej to nadila... ja poroka bo pa samo v družinskem krogu starši moja sestra z družino in njegov brat z družino. Ona 2 nama bosta tudi priči. Se bova pa kr gor na gradu Socerb poročila in imela tudi pogostitev, tam pa tko al tko ne sprejmejo več kot 30 ljudi... Za vse ostale prijatelje in družino bomo pa potem nardili piknik 1x junija ob enem za rojstvo user posted image in poroko. Piknik nama bosta pa dedek in babica od mojga pomagala organizirat,ker sta rekla da ne prideta jima je malo daleč, pa nima kdo hiše čuvat ( sej jih razumem oni so pač tako navajeni)
Glede na to da je tolko malo placa gor je prav da smo samo v družinskem kroggu, ker če ne bi pol uni ki nebi bili povabljeni vihali nosove, po pa mi ni... zdej jih bojo vsi ne sam večina user posted image joke

valen pol praviš da je zanimivo user posted image ja mi2 tudi začneva 3.2 user posted image Za danes pa držim pesti da bo vse ok! Mora bit! Ti pošiljam enga user posted image za srečo

chi pita viddiš to tudi mene zanima... bo treba spet klicat. Sam če se ne motim mi je una takrat rekla da pridemo na prvo srečanje in da se takrat pol dogovorimo za urnike in vse ostalo.

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Nosečke iz obale 2010
21.1.2010 13:02:12   
moreta
Ojla user posted image ,

spet lepo vreme in ne morem ven.user posted image  Upam, da bo sončno zdržalo tudi do vikenda, da ne bo spet kakšen dež, sneg...user posted image

Chi_Pita in Di_Di tudi jaz imam namen it prvič v materinsko 3.2. čeprav bom takrat še v službi, ma imam toliko ur za porabit, pa mislim, da ne bo problem. razen v primeru višje sile, da bi nas v službi toliko manjkalo, da ne bi mogla it. Glede prisotnosti partnerjev sem jaz vprašala eno prijateljico, ki je hodila lani in je rekla, da so nekateri bili vedno zraven (eni štirje, je rekla), drugače pa mislim, da je prav predavanje zanje (če želijo biti pri porodu) tretji torek v mesecu ob 17h. Tako mi je rekla na informacijah, ko sem klicala, da se malo pozanimam. Jaz bom hodila kar sama.

Di_Di lepo, da sta se odločila za poroko. user posted image  Čestitam!

valen tebi pa srečno na UZ. Poročaj.

Včeraj sem si malo pogledala seznam stvari, ki jih moram nabaviti za dojenčka (tetra plenice, krpice, zarobljene plenice, razno razne kreme, robčke, dude, stekleničke, milo, vato itd.) pa me zanima, kje se jih da nabaviti vse na enem mestu in najceneje. Ali kupujete malo tu malo tam? Imate ve že vse to?

Lp


(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Nosečke iz obale 2010
21.1.2010 13:03:33   
TejkaPK
Pozdravljene!

Tudi jaz spadam med vas čeprav se ne oglašam tukaj. Sem marčevka in tudi med marčevkami sem bolj redko gor.
Sem iz okolice Kopra in pričakujem prvo user posted image

Od vas, bolj izkušenih mamic bi rada vedela samo kako poteka izbira pediatra v Kopru? Zanima me tudi (ker nameravam rodit v PO) kako je potem s patronažno službo? Jo moramo sami ibvestit (najbrž)?

Hvala za odgovore



_____________________________

THINK PINK :)

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   [Brisano sporočilo]
21.1.2010 16:18:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TejkaPK)
  Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Nosečke iz obale 2010
21.1.2010 17:58:38   
dskubin
Ko si še v porodnišnici pokličeš patronažno službo tvojega okoliša (recimo ZD Koper) in pač poveš, da si rodila v Postojni in da sporočaš, kdaj misliš zapustit porodnišnico. Takoj naslednji dan, ko bosta doma, bo patronažna prišla k tebi domov.

Ja pupe, tako je. Če rodiš nekje drugje, moraš sam sporočit, če pa rodiš v Izoli, dobijo sporočeno iz bolnice in pridejo avtomatsko. Te pa prej pokliče patronažna, da se dogovorite za uro.

materinska - jaz bi vam za taprvo nosečnost kar priporočala da greste (čeprav zveste dosti na netu), pa da grejo tudi partnerji zraven, če le lahko. Sej je fajn, da tudi oni vidijo, kako se previja, kopa,..., ne samo dejanski porod. Pa patronažne boste tam spoznale in vam bojo povedale vse, kar boste vprašale. Nobeno vprašanje ni neumno, kvečjemu je neumno bit tiho in ne vprašat nekaj, kar te zanima.

Včeraj sem si malo pogledala seznam stvari, ki jih moram nabaviti za dojenčka (tetra plenice, krpice, zarobljene plenice, razno razne kreme, robčke, dude, stekleničke, milo, vato itd.) pa me zanima, kje se jih da nabaviti vse na enem mestu in najceneje. Ali kupujete malo tu malo tam? Imate ve že vse to?

Ma ja, ni vsega na enem mestu. Najprej malo razišči, kaj sploh rabiš in kaj hočeš, pol pa s seznamom enkrat tam, drugič tam. No, osnovno kozmetiko dobiš v vsaki lekarni, na začetku ti rabi itak samo hladilno mazilo za ritko, fiziološka, alkohol, gazice za popek čistit, trdo milo, če nameravate dojit bi priporočila še Lanolin za bradavice. Ma že s tem pustiš v lekarni okoli 40€.
Kašna razlika je med tetra in zarobljenimi plenicami - ne vem, kaj misliš tu?
Dudico bi jaz vzela 1, če jo boste sploh rabli, pa eni nočejo prijet in morš pol sprobavat različne. Tko da ne si delat nekih zalog. Stekleničk ipd. mogoče sploh ne boš rabla, če vam steče dojenje pa sploh. Tko da tudi ne se oboroževat vnaprej! Ne pretiravat s kakimi kremami, robčki,... Na začetku dobiš nek paket v porodnišnici in so eni majhni vzorčki že tam notri, pol pa sploh vidiš kaka krema odgovarja (in tebi in otroku), ker pol te otroške kreme so une ogromne, ki jih ne porabiš pol leta, pa mogoče ti sploh ne odgovarja. Isto bi svetovala za plenice, se kupi glih une tanajmanjše za začetek za ene par dni, da ni treba takoj šibaat po trgovinah, ne pa nekih zalog delat (isto mogoče ritki ne odgovarjajo). Morte pa vedet, da gre na začetku med 8-10 pleničk na dan, tko da tamal paketek Pampersk 2-5, k jih je not 27 ne bo zdržal cel teden user posted image
vatka za ritko čistit - navadno se na začetku rabi voda in vatka in ne mokri robčki. Meni je bla najboljša tista, ki je že narezana, pol sem si jo pa samo natrgala v eno plastično škatlo (Jasmin ali nekaj takega). Morem pa povedat, da sem si v drugo še precej olajšala stvar s tem, da sem kupla une mokre robčke brez vonja, losijona ipd., ki so lahko tudi za obraz in rokice kasneje in sem najprej s tem očistla drekec in pol lepo umila z vodo in vatko. Porabiš 1 robček pa prišparaš doooooooosti vate. No, tolko iz mojih izkušenj, ne kupovat preveč! Aja, pa še zase je treba vložke kupit, tega kar nekaj porabiš, obakrat sem imela VIR 80, tokrat pa bom probala VIR nature, punce jih hvalijo, samo vam bom znala povedat iz prve roke čez kak mesec šele - no, vam bo dovolj, itak grem pred vami proti Rimu user posted image

Di_Di - čestitke za poroko!

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Nosečke iz obale 2010
21.1.2010 20:38:15   
memole
Čer!

Kako ste?

Jaz sem ok mal me križ boli,sem namreč dobila eno goro oblek za Laro in sem vse pregledala!

K pediatrinji se naročiš dovolj zgodaj ker pri enem mesecu gre prvič otroček na pregled!
Jaz imam Bemovo in je res da ne sprejema več samo še bratce in sestrice!

moreta jaz bom kupovala malo tu malo tam,morem še pogledat kakšne so cene v mulerju in dm-u in primerjat, sem zaenkrat samo med BC in pikapolonico primerjala!DM mi je sicer mal daleč da bi se sam zato vozila,sam sem slišala da bo tudi v Kopru pa upam da bo preden rodim!Ostalo je pa tko in tko na kupu pikapolonica se pa odpre marca tko da bo dovolj časa za te zadeve nabavit!

valen super za pregled!

Zdej grem pa jest večerjo!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Nosečke iz obale 2010
22.1.2010 13:18:59   
moreta
Tejka PK pozdravljena.user posted image

dskubin hvala za tako izčrpno obrazložitev glede nabave stvari za dojenčka in zame. Ve, ki ste že mamice to najbolje veste, ker bi res bilo škoda kupovati preveč ali stvari ki jih potem sploh ne bi rabil.
Glede zarobljenih plenič ne vem, kaj točno to so, tako je pač pisalo na seznamu za novorojenčka na RR. So pa v istem članku omenjene in tetra in zarobljene plenice, tako da ne vem, kakšna je razlika...
Kateri pa so ti "mokri robčki brez vonja, losijona ipd", ki jih omenjaš, da so v redu?

memole kaj pikapolonica bo v novem Tušu? A je v redu ta trgovina? Vem da je v Lj v BTC, samo še nisem bila.

valen super da je bilo na UZ vse ok. user posted image

lp

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Nosečke iz obale 2010
22.1.2010 16:35:09   
memole
Ejla!

Kako ste?
Kaj kej počnete?

Jaz sem ok sam v križu me vsake toliko ptihne in ko vstanem me v nogi potegne da komaj hodim sem ko ena stara nonica sam palca mi manjka!user posted image user posted image user posted image user posted image

Moreta obrobljene plenice so podobne tetra plenicam sam so manjše in so za umivanje,lahko jih uporabiš ko podiraš kupček,so pa ene obrobljene s plavo ene z roza ene pa menda z rumeno!Jaz sem jih imela in jih bom tudi zdej ker vedno pridejo prav!
Ja pikapolonica naj bi se v Tušu odprla,meni je super trgovina pa še cenejša je od BC!

Zdej grem pa z tamalo delat modno revijo da pogledamo kere obleke so ji prav zdej da jih operem dokler piha ostalo kar je večje bo pa počakalo da zraste!

Lep dan vam želim!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Nosečke iz obale 2010
22.1.2010 18:53:14   
Di_Di
Pol se pa vidimo 3.2 user posted image   Chi_Pita in moreta a boste očke sabo pripeljale? Jaz upam da bo moj lahko šel iz službe za tisto urico 2.

TejaPK lepo da si se oglasla pri nas... upam da se nam tudi pridružiš ko se spet kaj dobimo. Drugače pa sta tu samo memole in dskubin tko da ti bosta oni2 vedli največ povedat kar se tiče tega...

valen user posted image za pregled, sam da je vse ok, sem full vesela zate in tvojo pikico. Kaj pa maš v čet pregled? Jaz ga mam ob 11.15, sam bom šla verjetno kr mal prej... moram naštudirat kdaj kej peljejo busi gor do bolnice (če ne bom šla prej svoj avto iskat), ker sva trenutno brez avta.

Vam moram povedat, da sem mal v dvomih glede porodnišnice... sen na bibaleze.si zadnjič gledala predstavitev izolske porodnišnice, pa pol še trboveljske. Moram reč da bi je nekako bl všeč trbeveljska porodnišnica, k majo tud porodno mizo novo ( tle majo vse neki staro), pa še če se odločiš za epiduralno je zaston, tle v izoli je pa 190Eur. Kako je pa kej v Postojni ve ki ste se mal več zanimale za to? Verjetno dosti bolje kot v trbovljah. Sam v trbovljah so menda full prijazni, pa tud user posted image ti vzamejo čez noč če si preveč utrujena... še eno prednost mam in ta je da je moja mama včasih delala v bolnici in tam pozna une sestre in babice... sam ne vem a naj grem gor al ne ... hmm 

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Nosečke iz obale 2010
22.1.2010 20:42:25   
dskubin
IZVIRNO SPOROČILO: TejkaPK
Od vas, bolj izkušenih mamic bi rada vedela samo kako poteka izbira pediatra v Kopru?

Za Koper ti ne bi znala kaj dosti svetovat, sem razmišljala tudi o tej varianti, pa tja, kamor smo hotli niso več sprejemali (ker v Izoli sploh nismo bili zadovoljni), pa smo se na koncu odločli za Lucijo in prešaltali otroke tja. Neprimerljivo, sem zelo zadovoljna z vsemi tremi P (hja, smo obleteli že vse, naši so sicer malo bolni, pa navadno glih takrat, ko naša P ne dela, tko da hodimo k njej večinoma na sistematske user posted image ).

Drugače pa pozanimajte se malo okoli, s kom so mamice zadovoljne, drugače pa ti tudi patronažna, ko pride k tebi lahko da številke in se pri njej kaj pozanimaš.

< Sporočilo je popravil dskubin -- 22.1.2010 20:43:21 >


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Nosečke iz obale 2010
23.1.2010 16:04:35   
somic
punce moje primorske!!!

JAZ SEM ŽE MAMICA NEKAJ ČASA!

rodila sem 6.1.2010, fantka, patrika, težkega 2400 g in velikega 48 cm!

rodila sem po carskem rezu, ker se moje detece ni obrnilo pravočasno. no, tudi pri operaciji so ugotovili, da se niti ni mogel obrniti, ker ni imel prostora. imam namreč nepravilne oblike maternico in je bilo zato tako.

no, zdaj smo ok, smo se navadili en na drugega in nam je zelo lepo skupaj. res je da me je sinek malo prehitel in niti še nisem imela vsega poštimanega do konca. tudi internet sem priklopila šele danes.

no, toliko da vam napišem nekaj vrstic, in da veste da sem še živa in zdrava in da je najina matematika po novem 1+ 1= 3

pozdrav na primorsko!

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Nosečke iz obale 2010
23.1.2010 17:53:07   
Di_Di
Hej Somic iskrene čestitke ob rojstvu sinka Patrika! user posted image user posted image Sam da sta oba ok. user posted image Lepo to da si se oglasila upam, da nam še kej tipkaš user posted image

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Nosečke iz obale 2010
23.1.2010 18:03:39   
somic
seveda se še oglasim, zdaj je drugače ko sem spet povezana s "celim svetom". ne bom vas pozabila tako hitro user posted image user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Nosečke iz obale 2010
24.1.2010 9:30:49   
memole
TejkaPK vse naj naj!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   [Brisano sporočilo]
25.1.2010 10:07:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




maxi cosi tobi vs. romer king
sirenetta

test avtosedežev by uporabnice RR :)

zelo zadovoljna z romer king (29%)

nezadovoljna z romer king (0%)

zelo zadovoljna z maxi cosi tobi (19%)

nezadovoljna z maxi cosi tobi (1%)

imam en drug avtosedež in sem zadovoljna (46%)

imam en drug avtosedež in sem nezadovoljna (5%)


Število vseh glasov: 405

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!