|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.1.2010 22:56:44   
memole
Čer!

Kako ste?
Jaz po vremenu!

Danes sem mal po sobi omaro pospravljala da sem Lari naredila fraj polico za njena oblačila ker bomo previjalno uporabili za drugo pikico ki prihaja!
In je bla prav vesela ko je vidla da ma v isti omari kot mami in ati oblačila,prav navdušena je bla,ni mogla skrit da ji je všeč!user posted image user posted image

Mislim da tokrat ne bom Lare jemala sabo ker je bolj pozna ura ko se dobimo in takrat je ona precej tečna saj prihaja njena ura za spanje in ima takrat preveč energije in ji nič ne paše in tko dalje,tako da potem jaz ne bi imela mira za klepet!user posted image user posted image

Bi pa pomoje blo bolje da smo not saj bo zunaj pomoje mrzlo,vsaj mene bo zeblo!user posted image user posted image

moreta kako je bilo na pregledu?


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Nosečke iz obale 2010
13.1.2010 13:30:21   
moreta
Ojla!

Včeraj sem imela pregled pri G. Poslušalaje sva bitje srčka. user posted image   V prihodnjih dneh moram spet v laboratorij (merjenje glukoze), naslednji pregled pa imam čez tri tedne. Edino ni mi jasno zakaj je rekel, da glede na to da je to moja prva nosečnost, me bo naslednjič (to bo v 29. tednu) ginekološko pregledal. user posted image  Kaj je katera od vas to imela? Potem pa se bova zmenila za UZ. Drugače naj bi bilo z user posted image  vse ok.

Glede srečanja v petek pa predlagam, da se dobimo notri. Jaz sem bila ravno sinoči na pijači v Kapitaniji in zunaj je bilo res svinsko mrzlo. Tam sedijo večinoma kadilci, me pa to nismo, ne?user posted image
Ve tri se že poznate s prvega srečanja, vam bo lažje. Upam, da vas bom hitro našla, če ne pa, ko boste videle eno user posted image  malo zgubljeno, ki gleda okoli, mi pomahajte.user posted image

lp

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   [Brisano sporočilo]
13.1.2010 14:15:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moreta)
  Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Nosečke iz obale 2010
13.1.2010 15:03:59   
moreta
valen meni se tudi čez jakno že konkretno vidi trebušček, tako da verjetno me ne morete zgrešit... user posted image
Tudi meni se je zdelo, da ginekološki pregled pomeni, da pregleda maternični vrat, samo nisem bila sigurna. Vprašat sem pa pozabla. Ko mi je to rekel, mi je bilo vse logično, potem ko sem doma razmišljala, pa mi ni bilo jasno. user posted image  Odkar sem noseča, me vaginalno še ni pogledal. Kako različno ravnajo ti ginekologi a?

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   [Brisano sporočilo]
13.1.2010 15:23:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moreta)
  Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Nosečke iz obale 2010
13.1.2010 16:50:43   
Di_Di
pozdravljenene,

valen in moreta če vama bo lažje vama lahko da ena od nas treh, ki se že poznamo tel št... nas boste lažje našli, k vama bomo lahko povedale kje točno sedimo...  user posted image

Ja jaz bi tudi raje videla da smo noter, ker ne kadim in še zunaj je full mraz brrr

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   [Brisano sporočilo]
13.1.2010 19:17:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Di_Di)
  Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Nosečke iz obale 2010
13.1.2010 21:05:19   
memole
Čer!

Kako ste?
Kaj kej počnete?

Jaz sem končala za danes s peko,me že vse boli,bom mogla mojega mal sterat da mi noge zmasira!user posted image user posted image

Jaz sem imela že dvakrat vaginalni pregled,pri prvi nosečnosti pa sem ga tudi nekajkrat imela!

Zdej grem pa tamalo spravit spat,ker je za danes blo dovolj šokov iz njene strani!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Nosečke iz obale 2010
14.1.2010 7:25:23   
moreta
Dobro jutro!

Di_Di jaz bi tudi tvojo tel. št. Prosim napiši mi jo pod ZS. user posted image

Lp

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Nosečke iz obale 2010
14.1.2010 13:56:23   
Di_Di
Dober dan :)

Evo punce sem vam poslala mojo št pod ZS. Upam da ste jo dobile user posted image

Chi_Pita kje se nam pa ti skrivaš? A prideš jutri? Upam da ja user posted image

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.1.2010 8:35:36   
Chi_Pita
Oi punce ... kako smo user posted image

Di_Di, ja ja pridem danes, okoli 6h bom tam ... upam, da ne bom zamujala.
Skrivam se pa ne user posted image ... problemček je edino, ker sem nekako čisto psihično utrujena. Stanovanje počasi počasi napreduje, pa po opremo za user posted image moramo iti v Sevnico - pa ne vem kdaj se odpravit, ker še vedno delam non stop in nimam niti časa it na pijačo s kolegicami. Potem pa me je še ta test sladkorne čisto potolkel ... ne znam si predstavljat kaj me čaka v ponedeljek ... na dieti nisem bila še nikoli in ob celodnevnem delovniku ne vem kako pravilno jest. user posted image Ma vse bo, se bom potrudila.

Upam, da ste ostale BP, se pa itak vidimo danes. user posted image Komaj čakam, da se malo načvekam, uh user posted image



_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.1.2010 11:11:25   
Di_Di
Hej Cih_ Pita user posted image sam ne se sekirat, morda ni kej takega. Si dan prej kej sadja jedla, kako tortico (sladkarije) al pa kej mastnega pa ti je pokazalo.. Boš vidla, da bo vse ok.
Od moje mame sodelavka, ki je tolko stara kot jaz ( v nov al dec je rodila) jo je fasala, ker se je preveč psihično obrmenjevala. Tko da se ne splača sekirat res ne.

Upam da bo v pon vse ok s tvojim sladkorjem.

Ja verjamem da maš full dela zdaj in da nimaš časa za net... sam da je vse ostalo ok.

Drugače pa ja se vidmo danes user posted image jaz se bom tud potrudla, da ne bom spet zamudila tko kot zadnjič user posted image

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   [Brisano sporočilo]
15.1.2010 11:42:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Di_Di)
  Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.1.2010 13:29:55   
moreta
Ojla punce,

tudi jaz sem bila danes na taprvem testu za sladkorno in upam, da bodo izvidi ok. Včeraj se nisem glih dosti pazila pri hrani, tako da ne vem ... bo vsaj pokazalo realno stanje.user posted image

Drugače pa tudi jaz komaj čakam danes, da se srečamo, Di_Di tvojo številko sem si shranila in pokličem, ko bom tam. Samo ne zamudit, da ne bom tam še pred tabo... user posted image

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.1.2010 15:29:22   
Di_Di
hej punce tudi jaz sem si shranila vajini št.

Jaz danes sicer dobim obiske, prideta starša za vikend na obis, ma nič zato jih bom poslal k sestri.. mami sem že povedala da sem zmenjea z vami.

Jah se bom potrudla da bom točna oz da bom kako min prej prišla user posted image


se vidimo

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.1.2010 16:59:35   
dskubin
A lahko prosim še meni ena od vas številko na ZS pošlje, če mi bo slučajno uspelo prit.

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.1.2010 22:45:45   
memole
Čer!

A že vse spite?
A vas je čaj kar v posteljo potegnil?user posted image user posted image

Lepo vas je bilo spoznati in z vami klepetati!user posted image user posted image user posted image




_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Nosečke iz obale 2010
16.1.2010 0:35:17   
Di_Di
Joj dskubin škoda, ki nisi mal prej pisala oz da nobena od nas ni videla tvojega sporočila user posted image

Jaz ti jo lahko še vseno pošljem če želiš, za naslednjič user posted image

Drugače sem pa full vesela, ker smo se dobile... men je blo prav fajn v vaši družbi, upam samo da vam nisem preveč zatežila user posted image A ja pa da se čim prej še kej dobimo po možnosti še v večjem številu user posted image

Mejte se in pridno božajte svoje lepe bušije user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Nosečke iz obale 2010
16.1.2010 8:54:49   
dskubin
Joj dskubin škoda, ki nisi mal prej pisala oz da nobena od nas ni videla tvojega sporočila user posted image

Pošlji, pošlji, ampak se mormo kar hitro spet dobit, jaz sem začela odštevat sitno - kot OI, še manj, kot 1 mesec. No, vsaj upam, da ne bom v tatretje čez rok user posted image

Drugače pa mi je včeraj valen poslala svojo številko, se vidi, da je ona šla zadnja, pa je še prečekirala situacijo. Samo itak so imeli naši otroci drugačne zamisli in se niso strinjali z maminimi načrti, je tastarejši bruhal in pol nisem mogla it, že včeraj cel dan v pranju, danes spet user posted image . V dveh dneh se mi je nabralo za 3 dni peglat user posted image

Fino, da se vas je kar nekaj nabralo in sigurno ste se fajn naklepetale, mi je prav žal, da nisem mogla prit. Pa drugič.

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Nosečke iz obale 2010
16.1.2010 10:23:05   
Chi_Pita
Hei hei ... ve pa res vedno najdete čas za RR ... user posted image Jaz sem včeraj potem prišla ob 11ih domov in sem šla samo še spat - na kraj pameti mi ni prišlo, da bi vzela komp v roke user posted image Lepo vas je bilo spoznati user posted image

dskubin ... drugič se pa le pridruži ... upam, da se nam bo uspelo zbrati prej kot v enem mesecu

Ah, jaz sem vam rekla, da že imam napotnico pa porodnišnico user posted image ... sem šla zdaj gledat, pa tisto ni napotnica pač pa potrdilo o PDP za socialno user posted image sem malo zamešala user posted image user posted image user posted image

Evo še 2 urci dela imam pol pa pičim domov ... z dragim sva se zmenila, da danes dokončno premerimo keramiko za kopalnico in jo v ponedeljek naročimo ... upam da se bova držala načrta user posted image

punce lep vikend vam želim ...user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Nosečke iz obale 2010
18.1.2010 7:28:24   
moreta
Pozdravljene,

Tudi jaz sem zelo vesela, da sem vas spoznala. Srečanje je bilo prijetno.

memole jaz sem tudi ena tistih, ki hodi zgodaj spat, še dokler lahko...user posted image

dskubin ti se nam kar pridruži naslednjič, če se bomo dobile, preden boš rodila.

Chi_Pita se mi je zdelo malo čudno, da imaš že napotnico, potrdilo o PDP pa sem dobila tudi jaz. Srečno pri urejanju kopalnice.

Lp

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Nosečke iz obale 2010
18.1.2010 18:50:11   
Di_Di
pozdravljene,

Kako ste kej? Upam da ste vse ok!

dskubin
sem ti poslala pod zasebna svojo št. tko da jo boš mela za naslednjič.

Upam da se še ta mesec kej dobimo, da se nam bo lahko še dskubin pridruži pa morda še katera ;)



(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Nosečke iz obale 2010
18.1.2010 22:25:27   
memole
Čer!

Kako kej?

Jaz sem ok samo malo preveč sprehoda je bilo danes,je blo lepo pa smo se šli mal sprehajat zdej me pa vse boli od pasa dol!

moreta kdaj hodiš spat?
Jaz grem vsak dan čez polnoč spat pa še ne zaspim takoj!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Nosečke iz obale 2010
19.1.2010 8:57:52   
moreta
Pozdravljene user posted image ,

včeraj smo bili na nečakinem rojstnem dnevu in spet sem se najedla dobrot za tri dni...user posted image ...pa se bom spet sekirala ko bom stopila na tehtnico.user posted image

memole tudi jaz grem hodit če se da vsak dan vsaj pol ure in če si zadam prehitri tempo me začne bolet v spodnjem delu trebuha. Hvala bogu, ko se ustavim, mine, potem pa grem bolj na izi. Spat pa hodim različno, recimo da najkasneje do 22.30, sem pa ena tistih, ki zaspim takoj ko se razkomotim na kavč pred televizijo, tako da včasih zaspim tudi velikooo prej. user posted image  Saj vem, da si trenutno lahko privoščim, ko bo dojenček, bo drugače... Sicer pa vstajam že ob 6h zjutraj za v službo. Še malo... še največ en mesec.user posted image

Lp

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Nosečke iz obale 2010
19.1.2010 9:55:27   
Chi_Pita
Evo da še tukaj povem kako je potekal včerajšnji test :

Sem zelo zelo dobre volje ... 100g test za sladkor je pokazal normalno stanje ... diete mi ni dala, ker je rekla, da je ne rabim, edino železo je malo pod mejo in sem tudi jaz dobila tablete. Ma to ni nič v primerjavi z dieto user posted image juhhuuhuu kako sem vesela že 2 dni ... no in danes sem imela pregled in seveda sem jo nafehtala za UZ in mi ga je naredila user posted image user posted image user posted image ... in kar dosti časa si je vzela (je imela neko praktikantko zraven in je meni in njej razlagala kaj je kaj) ...

Naša user posted image (smo danes še enkrat 100% potrdili da je user posted image ) je težka že 1,52 kg, obseg glavice in trebuščka je OK, in kar je najpomembneje je že v glavični vstavi in se baje ne bo več obrnila  NP pa je 9.2.2010  Aja pa +10 kg in me je g. full pohvalila, ker sem v celem mesecu obdržala isto kilažo user posted image Pa še slikico sem dobila, kako me gleda ... user posted image

Aja pa g. mi je dala napotnico za dogovor o epiduralni ... ne spomnem se (mislim da si bila ti valen), ki si govorila, da si bila na razgovoru ... kako a pa to traja od 9h-14h kot piše na napotnici al takrat potekajo tej razgovori user posted image user posted image user posted image

Spanje ... jaz hodim spat okoli 22h, pa vse do 00h ... je pa res, da kasneje ko grem spat, težje se zbudim in manjkrat grem na wc user posted image Včasih pa je bila taka ura lih prav za it na pijačko user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




porod in čep


V kolikem času ste rodile ko se vam je odluščil čep?

tisti dan (73%)

v roku enega tedna (18%)

v roku dveh tednov (5%)

v roku treh tednov (2%)

več kot tri tedne kasneje (2%)


Število vseh glasov: 222

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!