|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
5.1.2010 14:25:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moreta)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Nosečke iz obale 2010
7.1.2010 10:19:21   
moreta
Ja res, kaj se dogaja z ostalimi nosečkami z obale??? Zimsko spanje? user posted image
 
valen tudi moji kg kar rastejo in rastejo ... ma ni kaj, eni pridobimo več eni manj. user posted image  Tudi jaz se skušam držat zdrave prehrane in se mi zdi da količinsko ne pojem veliko več kot prred nosečnostjo, ampak očitno to ni dovolj. Sem v 26. tednu in sem se zredila za 11 kg. user posted image  Bomo videli kaj bo rekel G naslednji torek...user posted image

Kupila sva voziček Peg Perego Pliko P3 on track modular. V ceno je bilo všteto podvozje z lupinico, košaro in športnim delom, zraven pa sva dobila še torbo s previjalno podlogo in za pokrit voziček ko pada dež. Nama je bil všeč, pa še večji del ga je financirala fantova mama. user posted image

Lp.




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   [Brisano sporočilo]
7.1.2010 11:25:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moreta)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Nosečke iz obale 2010
7.1.2010 12:03:31   
Chi_Pita
Hei hei ...

najprej ČESTITKE somic user posted image user posted image user posted image user posted image Upam, da je vse potekalo brez problemčkov ... pa ko ti bo mali Patrik pustil, kar napiši svojo porodno zgodbico user posted image ... jaz rabim tolažilne besede, da to ni tako hudo, ker me je začela panika grabit  user posted image

valen, a ti pa še nisi dobila vozička ... uh jim pa rabi ... a so se ga lotili po kosih sestavljat al kaj? user posted image user posted image

moreta ... jaz sem v 28 tednu in sem šla gor 10 al 11 kil - ne vem točno ... pa me moja g. nič ne krega ... rekla mi je samo naj se fajn mažem s kremicami. Ne se obremenjevat kaj ti g. reče ... če se ti počutiš OK, je vse OK. S temi dieticami in kilami pa bomo kasneje imele borbe user posted image

Evo, jaz pa se moram pohvalit da imam prva 2 kompletka za našo pupico. Je bil božiček priden in je malo pohitel user posted image
Drugače pa naj bi imeli tudi posteljico, lupinico, banjico, ležalnik - sam teh stvari še nisem videla, ker jih dobim na izposojo user posted image Bo treba kmalu v nakup vozička - sej je še časa user posted image

Punce, fajn se mejte ... pa če se boste kaj več oglašale obljubim, da se bom tudi jaz user posted image



_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Nosečke iz obale 2010
7.1.2010 23:37:54   
memole
Čer!

Najprej srečno in zdravo 2010!

Kako ste?

Jaz sem ok,mala brca vsak dan bolj!
Zgaga je tudi že prisotna!

Vidim pa da bolj malo klepetate na tej temi!

Lahko bi se pa kej dobile za kakšno pijačko!
Kaj pravite?user posted image user posted image

Nič grem jaz vodoravno,no sej neki časa bom rabila da zaspim!user posted image

Nočka


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   [Brisano sporočilo]
8.1.2010 11:24:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Nosečke iz obale 2010
8.1.2010 13:19:53   
Di_Di
Ojla ciao souser posted image

Najprej srečnega in zdravega vsem skupaj in pa čim lažje, hitre ne preveč boleče porode... in pa zdrave, vesele, nasmejanje in razigrane user posted image

Jaz sem večinoma pri aprilčicah, tu pa vsake tolko pokukam ( čeprav sem tud pri aprilčicah kot sem že zandjič napisala ratala malo lena)

Somic čestitke za Patrika! user posted image user posted image user posted image

Kaj pravite bi imela naslednji teden kej časa, da se kej dobimo in malo poklepetamo?
  user posted image Povejte kaj vam naj bl ustreza in pa tudi kej... jaz upam samo, da mi moj ne bo vzel avta ko gre za en teden na priprave, da se bom lahko zapeljala tudi kam izven kopra če se boste tako odločle.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Nosečke iz obale 2010
8.1.2010 14:16:01   
moreta
Pozdravljene user posted image  z obale,

ma joj to vreme... user posted image  pa včeraj je bilo tako lepo...

čestitke SOMIC za patrika!user posted image user posted image
 
valen kaj že tako dolgo čakaš na voziček? Hvala bogu, da so imeli našega še na zalogi.

Chi_Pita glede kg imaš prav. Se bomo potem s tem ukvarjale. Včeraj sem se spet pregrešila in pojedla celo pizzo ob 21h. user posted image

Di_Di drugi teden lahko kakšen dan. Meni odgovarja popoldne in ne torek, ker sem že zmenjena, gremo s sodelavkami v kino. user posted image  Ima katera kakšen predlog?

lp

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Nosečke iz obale 2010
8.1.2010 14:54:31   
memole
Ejla!

Jaz sem tudi za s tem da ponedeljek,sreda in četrtek popoldan ne morem ker sem brez avta,tko da praktično ostane samo petek al pa sobota če vam odgovarjajo sobote!
Meni odgovarja kapitanija glede na to da imajo za otročke,tko imam lahko tamalo na očeh!user posted image

Ja to vreme,včeraj sonček danes pa spet dež,raje bi imela sneg greš lahko vsaj mal ven!

Somic čestitke tudi iz moje strani za Patrika!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Nosečke iz obale 2010
8.1.2010 15:00:50   
Di_Di
Men tud odgovarja bl popoldan, dopoldan rada mal dlje poležim pa nadrim kar mam za narest...

Kar se tiče dneva pa .. jaz sem iemla namen naselednji teden na masažo (ker me tko hrbet boli da moram neki ukrenit), sam za dan se še nisem odločla, tko da mi je vseeno sam za vikend pa raje nebi... ker bom šla v sob najverjetneje na pokljuko ki ma moj tekmovanje, nedeljo si bova pa zase vzela čas, ker se itak zdaj celi teden ne bova videla.

Se pravi pon? sre? čet? ali pet? Kaj pravite ostale kateri dan vam odgovarja?

Lp D

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   [Brisano sporočilo]
8.1.2010 15:58:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Di_Di)
  Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Nosečke iz obale 2010
8.1.2010 17:15:18   
memole
Ejla!

Jaz lahko torek in petek!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Nosečke iz obale 2010
8.1.2010 18:03:48   
Di_Di
Kaj pol pravite za petek?

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Nosečke iz obale 2010
8.1.2010 18:53:22   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: Di_Di

Kaj pol pravite za petek?



Jaz sem za!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   [Brisano sporočilo]
8.1.2010 20:03:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Nosečke iz obale 2010
9.1.2010 8:18:23   
Chi_Pita
Hei ... srečanje ... J A ! user posted image

Odgovarja mi vsak dan popoldan, ker itak zjutraj delam ... Sem za petek (uro pa ve določite, samo meni pred 17h ne bo uspelo in vidim da nisem edina).

Jaz tudi razmišljam, da bi nekako delala še januarja in pol malo februarja, pol pa dopust in porodniška ... moram si najt cajt, da malo pospravim in pripravim za naše dete, včeraj sem spet zaparanojila, ker nimamo še čisto nič pripravljeno. Kaj pa če nas preseneti in pride prej? user posted image user posted image panika bi bila, da je jooj user posted image

Aja, vam nisem rekla, da sem včeraj sanjala, da sem rodila 2 meseca prej s pomočjo moje mami user posted image ... doma čisto nič, razen 2 bodija, ki ju je božiček prinesel ... in še to, fantka sem rodila (od panike in presenečenja nisva vedla niti imena in sva na hitro dala ime Patrik - tak da somic ... ne bit huda, sam sanje so bile) user posted image

Di_Di ... hvala za info glede MŠ ... veš, da bom začela kar s februarjem in to pri vas v KP, ker bi res rada, da potem še malo potelovadim. Pravi balonček sem postala ... pa vse me že počasi moti user posted image ... včeraj je bil buši že nenormalno velik ... kot bi žogo pojedla user posted image ...

Punce uživajte in čuvajte trebuščke user posted image



_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Nosečke iz obale 2010
10.1.2010 12:34:05   
silvy
No, končno se po dolgem času javljam tudi jaz. Vidim, da se ve že dobro poznate in že kofetkate in se dobivate. Jaz sem že krepko okrogla. Sem v 35. tednu in se že prav utrujena in gotova. Pa še sladkorna me muči (insulin 1x na dan).
Jaz že počasi pakiram torbo za v porodnišnico, da me kaj ne preseneti. Je pa to moja druga nosečnost. Naslednjič, ko se dobite pridem tudi jaz, če lahko. Če ne bom prej na hribu (beri v Izoli).

Lep dan!

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Nosečke iz obale 2010
11.1.2010 9:10:09   
moreta
Glede srečanja tudi meni zaenkrat odgovarja petek. Lahko v kapitaniji okoli 17h, 18h... vseeno.

lp

(odgovor članu silvy)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   [Brisano sporočilo]
11.1.2010 10:28:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moreta)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Nosečke iz obale 2010
11.1.2010 21:22:12   
Di_Di
Pozdravljene souser posted image

Kaj pol se dobimo v petek ob 18ih v kapitaniji? Kaj pravite? user posted image




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Nosečke iz obale 2010
11.1.2010 23:38:18   
memole
Ejla!

Ja lahko ja v petek ob 18h!

No pa imamo spet dež!

Jaz sem drugače ok!
Pikica je danes spet mal bolj aktivna,jutri bo pa sam spala!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.1.2010 0:43:04   
nima
VEM da ni tema za tukaj toda vseeno VAS lepo, lepo, lepo prosim za vaš glas....pobožajte bušije ali pa že dojenčke in prečudovit dan vam želim....

http://www.spar-natecaji.si/index.php?idC=3


(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.1.2010 7:26:14   
moreta
Za petek ob 18h velja. user posted image

Danes imam pregled pri G. Komaj čakam...

Lp

(odgovor članu nima)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   [Brisano sporočilo]
12.1.2010 8:52:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moreta)
  Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.1.2010 12:03:33   
Di_Di
Superca za petek Valen itak da te bomo počakale user posted image

Me tri ( memole, Chi_Pita in jaz) smo ble nazadnje kr notr čisto zdraven otroškega kotička, da se je lahko Lara igrala. Zdej pa ne vem a jo bo memole pripeljala spet s sabo al ne? Če bo bomo po vsej verjetnosti kar tam nekje blizi kotička a ne memole?

moreta držim pesti danes za pregled

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




na kakšen način radi varčujete
Spark



postopno klasično varčevanje z obrestno mero (31%)

naložbeno varčevanje v sklade (6%)

varčevanje kombinirano z življenjskim zavarovanjem (19%)

ne varčujem (44%)


Število vseh glasov: 224

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!