|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 7:28:21   
katja_p
Jutro!

user posted image



Naša še spančka, js bom pa kr vstala. Včeri je šla zlo pozn spat - ob 22.30. In to zato, ker sm čakala, da se še mal zmatra, ker je prej spala med 18.00 in 21.00 - moj je pa ni zbudil, mene pa ni blo doma. No, pol ms ponoč 1x jedle, zdaj pa čakam, da se zbudi. Kr naj še mal potegne, da dobi not.

Vrtec: ja, sm vidla, da je lanska ... mogoč pa novo vlogo nalagajo in zato ne dela stran user posted image

A ste brale včeri kaj o tisti nesreči? Katastrofa user posted image
http://24ur.com/novice/crna-kronika/trije-mrtvi-v-hudi-prometni-nesreci.html#video

Sprehod: pade dans, a ne? Vreme se obeta OK - vsaj na "prvi vrg uča" skoz okno.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 7:32:26   
martka
na anice černejeve vse dela. hhh

no, gaja spi, luka je šel v šolo, jaz pa na rr... ugh je bilo za prebrat...

gaja se je ob 5.30 pokakala- zelo na glas- in je ni zbudilo. sem jo kar pustila in še vedno spi... joj...
ni že kakala od sobote. joj... ah, saj po moje ni veliko, ker bi jo drugače zelo motilo, verjetno je bil tako glasen in doooolg prdec in seveda nekaj zraven. (se voha).

lep dan vam želim. jaz se grem naročit k zobarju. uh!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 7:53:05   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p



A ste brale včeri kaj o tisti nesreči? Katastrofa user posted image
http://24ur.com/novice/crna-kronika/trije-mrtvi-v-hudi-prometni-nesreci.html#video




joj, kaj dela objestnost!!!

naju z urško (zelen peg perego skate, je bila v cityju na srečanju) je zadnjič pri tušu na ljubljanski skor en mulo na prehodu za pešce zbil! so bili trije not naloženi, muska na max. in pred prehodom obrat na ročno, midve pa na prehodu. 5metrov stran od njih. uh, jim je bilo smešno! me je imelo da bi na policijo  poklicala!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 7:55:58   
martka
grem v kopalnico, dokler še miška spi. lase umit.

uživajte!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 8:48:46   
katja_p
Sedaj je tudi na moji mizici kavica in zraven leibniz keksi user posted image

Dete se je najedlo in tud kr omagalo - jo je včerajšnje ponočevanje čist zdelalo user posted image

Js grem pa zdle rožce na servietkah obrezvat, da lahk nardim pol vazo (ki jo morm it še dans kupit v Merkur - mogoč bo kr do tja sprehod)

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 955
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 8:55:01   
Bethany
jutro!!

katja, mmmm, super kavica!! danes bo potrebna... smo bili budni že ob pol petih, pa tamala čist prebujena, bi se igrala in vriskala... user posted image user posted image

ja, včerajšnja nesreča... ne bi vedla za njo, če ne bi mela popoldan pot v Štore, pa je bila cesta kr nekaj časa zaprta. ej, ne morem kej, da ne bi bila jezna na te mulote, na križišču ti gre prehitevat dolgo kolono. user posted image user posted image pa kje majo pamet, noooo??? ja, sej vem, nimajo je... kaj če bi nasproti takrat vozil osebni avto, pomožnosti z otrokom notri... user posted image user posted image pa kaj je od avta ostalo... skor neprepoznaven... jao jao... user posted image user posted image

zato pa komi čakam da nabavima nov, velik in varen avto, da se bom z malo manj straha vozila okoli kot pa z mojim trenutnim avtom... prej me ni skrbelo, zdej pa, odkar imam Elino, grem vsakič s strahom za volan, še posebno, kadar grem z njo kam. user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 956
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 8:57:13   
Bethany
Kakanje: mi imamo tudi pavzo, že od nedelje popoldan... so jo zgleda jajce in šunka zaprle??? pa potica... user posted image me je kr groza kak bo polna plenica, ko bo ventil popustil user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 957
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 8:58:16   
Bethany
KATJAAAA, si zbrala cotke na next?? hitro, hitro... user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 958
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 9:05:15   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

KATJAAAA, si zbrala cotke na next?? hitro, hitro... user posted image user posted image


JOj ... jA ...ti zdle pošljem mail user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 959
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 9:11:58   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Kakanje: mi imamo tudi pavzo, že od nedelje popoldan... so jo zgleda jajce in šunka zaprle??? pa potica... user posted image me je kr groza kak bo polna plenica, ko bo ventil popustil user posted image user posted image


Naša je pa včeri zvečer kakala user posted image  polna plenica pa tak zlo tekoč kakec.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 960
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 9:20:16   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Naša je pa včeri zvečer kakala user posted image  polna plenica pa tak zlo tekoč kakec.

no, gaja ni zelo napolnila plenice. bila je samo glasna. in tudi tekoce.
ja, Katja, daj hitro!
bethany za luka je vse 14 velikost. čeprav... zara stvari ima 12št. naj kar tako ostane.
za gajo pa so vse št zraven, a ne?

a kje piše koliko časa traja, da pride pošiljka?
saj veš, v trgovibni vidiš, plačaš, imaš... tu pa... čakaš v strahu, kaj in kakšno bo prišlo...

no, greva mi2 zdaj jest in ven. čao čao

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 961
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 9:26:23   
katja_p
Bethany: men dej vse od 6-9

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 962
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 9:37:20   
Bethany
takle je: pošljejo v desetih delovnih dneh, ko pa pošlješ naročilo, takoj javi, če je na zalogi ali ni... js sem zbrala en luškan kompletek, pa je "sold out" user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 963
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 9:43:59   
katja_p
A ostalo je pa vse na zalogi?


Ej, a boš ti svojo uspavala doma v postli? A že spi?

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 964
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 9:57:45   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

A ostalo je pa vse na zalogi?


Ej, a boš ti svojo uspavala doma v postli? A že spi?


Ja, od mojega izbora, je. Vajin bom pa danes pregledala, pa če kaj ne bo, javim.

Elini se je zdele spalo, ampak bi kr na zizi, sam se jo dala v posteljo, zdele se mal dere, upam, da bo kmal zaspala. Saj je budna že od pol petih, z enournim dremanjem vmes... Veliko premalo. Škoda, da jo matram s sprehodom, ko bo isto kot včeraj... Nej se najprej naspi, pol boma pa šle ven. Če boš še doma, se vama pridružima, sicer pa grema kr tle malo okoli.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 965
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 10:14:41   
barika
Dan...

Punce, nekaj mojih kolegic nakupuje pri next-u in so super zadovoljne z dobavo in kvaliteto, tak da nič batuser posted image .

Včerajšnja nesreča pa .... včasih se sprašujem, kok lahko dajo starši polni zaupanja avto v roke mulcem, ki so (verjetno) komaj naredili izpit.user posted image  Jaz tudi ne vozim več rada, sploh pa ne zdej ko sem noseča oz. če je še Martin zraven. Zadnjič sem se peljala iz stranske ceste, stojim na semaforju (da zavijem na Mariborsko) in ko je bila zelena speljem, en kreten pa čez rdečo, potem me je še pa pogledal, češ kao, kaj se vozim tu.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 966
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 10:22:26   
katja_p
Bethany: sej se slišma. Naša še tk spi. Ko se pa zbudi greva ven. Najbrž jo bova mahnile prot C&A, bi šla js pogledat če majo pisane pleničke. V Merkur bom šla pa pop z avtom.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 967
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 10:33:58   
Bethany
Barika: super za dobre izkušnje z next-om. Zdej sem še bolj navdušena nad njim, hehe. in komi čakam, da naročim in dobim... user posted image

Katja: naša je glih zaspala, mogoče nama pol uspe uskladit. Ko se zbudi, se najema, previjema in grema ven, in če nama uspe, grema z vama proti c&a... bomo vidli, kak dolgo bojo princeske spale, hehe. user posted image user posted image Sem že mogla prejle skenslat urško13, ko sma se menile za sprehod po Novi vasi, zarad spanja Eline... ampak morem dat njej prednost, pa vse ostalo njej prilagodit ... prej, ko je bila manjša, je bilo lažje, hecno ane?? Sem mislila, da bo vedno lažje, ko bo večja...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 968
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 10:41:30   
katja_p
Urška13: a to je Larina mami?

Naša se je zdle zbudila, mi2 bova počas se sprevile, jedle, kaj poigrale. A te počakava?

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 969
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 10:55:03   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Urška13: a to je Larina mami?

Naša se je zdle zbudila, mi2 bova počas se sprevile, jedle, kaj poigrale. A te počakava?


Ne, Jašo ima, dober mesec je star, iz foruma je tudi, sam se že dolgo ni oglasla, po mejlu se včasih tipkama... pa se menima za sprehod še od takrat ko je bla noseča... user posted image

Hm, ne vem, kak dolgo bo spala... da naju ne bosta predolgo čakali. Veš, kaj, vidve se normalno zrihtita (mogoč bolj na počas user posted image user posted image ), pa javim, ko bo naša pokonc in "perajt" za ven. Pa boma vidle, kak daleč že bosta. Lahk namreč spi sam urco lahk pa tudi dve ali tri potegne, pol bo pa že kr predolgo vse skup trajalo... Jo bom pa kr pustila, da nadoknadi nočno budnost.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 970
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 11:56:20   
martka
next- gaja nima vseh velikosti 6-9 ; one pižamice so 6-12 se mi zdi, no pa saj si vidla.

mi2 sva nazaj. da naredim kosilo, potem pa ob 13h peljeva LUKA V GLASBENO, SE PELJEM V ŽELEC NAROČIT K ZOBARJU IN OB 14H PO LUKA.

pa kaj zdaj te velike črke?!?
ah sem verjetno caps stisnila ko sem tipkala

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 971
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 11:58:11   
martka
aha, 10 delovnih dni..torej enkrat prvi teden v maju.
a denar ti pa že kar prej damo, kajne?
se dobimo na enem sprehodeku, važi?

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 972
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 12:06:27   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: martka

aha, 10 delovnih dni..torej enkrat prvi teden v maju.
a denar ti pa že kar prej damo, kajne?
se dobimo na enem sprehodeku, važi?


Ja, pomoje bo največ dva tedna za čakat... lahko pa da bo prej. Se bomo zmenle za plačilo, ker mi bo itak odtegnjeno šele v maju, tak da ni panike. Za sprehod velja, se mormo potrudit in uskladit, enkrat v naslednjem tednu... potem pa tak Katja odpeketa na morje, čez praznike. user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 973
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 12:07:56   
Bethany
Katja, kaj sta še kr doma?? Naša še kr spi... uro in pol zdele vleče. Pridna! Js sem pa velik kup cotk zlikala, je ostalo samo še nekaj malega. user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 974
   RE: Celjske in okoliške mamice
16.4.2009 15:41:42   
martka
a vidve že kaj dodajata?? tam na decemberkah se jim tako mudi s tem. že kr riževe kosmiče, pa jabolka in hruške in korenje....
jaz bom junija začela. sem s patronažno zmenjena po 10.maju.

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Branje knjig na dopustu
Michonne RR

Ali bereš na dopustu knjige?

Da (67%)

Ne (33%)


Število vseh glasov: 12

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!