|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.4.2009 21:45:38   
Bethany
Uf, sem dolgo klobaso stisnala... user posted image Se hitro nabere, ko nekaj dni nič konkretnega ne napišeš. user posted image user posted image

ajaaaaa, še to sem pozabla: včeri sem se po dveh letih rolala. In je šlo. user posted image user posted image Tudi v kombinaciji z vozičkom, sicer nisem tak ekspert, da bi si upala it nekam na daleč na teren ali nekam, kjer je več folka, ampak po tehle lokalnih vaških cestah, ko ni veliko prometa, pa bo šlo. user posted image user posted image

Zdaj pa še enkrat ob priliki na kolo... sem si ga včeraj umila, spucala dvoletni prah dol in so me kr mal zasrbeli podplati, da bi šla mal gonit... ampak ni blo prilike, nekdo je moral ahtat Elino, ko so ostali šli na sprehod do Šmarjaka. Pol, ko pa tole dvoje aktiviram, vsaj parkrat na teden, pa bojo kilce hitreje šle dol, hehehe!! user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.4.2009 21:49:36   
Bethany
Ejla, Katja, kaj si pokretni al nepokretni invalid?? user posted image user posted image Oziroma, lahk porivaš voziček?

Uf, je zoprno, ja, če se noht tak konkretno zlomi... men se je enkrat na nogi, na palcu, mi je spodrsnilo v kadi in bum v rob, mi je počil do polovice nohta... aaauuuč! Pa ko ful počasneje rastejo na nogah kot na rokah.

mogoče bi blo fajn, da si tist prst tak poviješ, da ne boš vsakič, ko se boš česa dotaknila, dregnila v rano. Pa čakat, da zraste, ni druga... user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 7:35:14   
martka
vidiš vidiš, kaj pa imaš dolge nehte!! ja, jaz sem jih tudi prej imela, sedaj pa..ene pol cm, nič več. mi ni filing, gajo umivat in mazat z daljšimi.

ne ne , seznam sem oklestila. saveda. sem tako luištne majčke v ca videla, da sem tudi gajin seznam oklestila. luku pa samo polo majice in en tri četrt hlače in boksarce.

gaja spi, grem še malo k njej.

pokličita, ko prideta v mesto.
papa

aja, pepeny, meni ni všeč
- ker je črn
- ker otrok nič ven ne vidi, samo naravnost. gajo pa listki dreves zanimajo in levo in desno...

meni moj dežnikec čisto fajn koristi. pa še čist original je in barvno enak. ja, treba ga je pač večkrat prestavit, samo to pa res ni tako hudo delo.

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 8:16:57   
Bethany
Jutro!

Ja, fajna noč je bila, samo eno bujenje ob štirih, pa je nahitro pojedla in nazaj zaspala, do sedmih. Zdajle sma pa potelovadile, in že sedi v svojem stolčku in si ogleduje nogice - Nova ugotovitev. user posted image user posted image

A pepeny se reče tisti črni strehici, ki paše na vse vozeke? Men tud ni všeč, tak čudno izgleda pa res otrok nič ven ne vidi. Bom js tud pri mareli ostala, sam da najdem eno fajno. Zadnjič sem v BC vidla tako, ki bi pasala na tvoj vozek, Martka, pa barvno ne na mojega, hehe. Ti si jo dobla kr v kompletu z vozičkom?

no, ta teden morem it v nabavo po marelo, ker pokrivanje s plenico mi je mal nadležno, ko jo veter skoz prestavlja...

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 9:11:39   
Dali*
Ejla punce...lepo preživele praznike...jedle smo pa spet preveč, ne.

Tko, sedaj sem pojedla zajtrk, jah Etien ima vedno prednost. Pred pol urce sem mu dala gor CD Lovely Baby in nekaj časa je poslušal, sedaj pa je lepo zaspal. Čudno...hm, zakaj? Ker mi nikoli čez dan ne spi. Bomo videli kako dolgo bo zdržal.

Polivanje ali bruhanje...punce kako naj ločim? Upam, da ni kak refluks. Včasih namreč toliko zbruha, da ne vem če mu je sploh kaj ostalo v želodčku.


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 9:13:00   
Dali*
Kdaj boste v mestu? Jaz se bom tudi verjetno odpravila, ampak ne vem točno kdaj, ker sedaj ga bom pustila spati...nimamo še namreč nobenega reda in urnika, tko da se težje za točno uro dogovorim.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 9:16:31   
Dali*
Ima katera kak dober preizkušen recept za korenčkovo juho?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 9:18:37   
katja_p
Čist na hitro!

Mi2 greva zdle jest, polbom pa vidla, al bo šla spat, al lahk greva kr ven. Javim.

Invalidnost: lahk porivam voziček, sem si nardila zaščito user posted image

Rolanje: js sm tud prejšn tedn sprobala z vozičkom in je šlo super! Sma ble s tamalo prava celjska atrakcija user posted image

Sprehod: definitivno za Savinjo, ker morm js po Tjašino osebno

šibam ...

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 9:26:32   
Dali*
Waw...10 minut lepotnega spanca, sedaj pa ga ga črviči. joj...  grem...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 9:52:09   
katja_p
Naši se spi, tk da jo bom probala uspavat. Pol bomo pa vidli, kdaj lahk gremo ven. najbrž čez slabi 2 uri .. Vsaj včeri je blo tk ...


Si bom zdle v excelu nardila tabelo za spanje ... da mal vidim njen vzorec.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 10:15:23   
katja_p
Naša spi, računam da bo spala slabo uro ...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 10:18:12   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Ima katera kak dober preizkušen recept za korenčkovo juho?



Nop ... še nism nikol ne kuhala ne jedla.

Probi:
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=6557 (ta tipica ima ful fine recepte, men je blo do zdaj še vse všeč)
http://www.ringaraja.net/forum/koren%C4%8Dkova_juha/m_2350328/tm.htm

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 10:19:01   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Kdaj boste v mestu? Jaz se bom tudi verjetno odpravila, ampak ne vem točno kdaj, ker sedaj ga bom pustila spati...nimamo še namreč nobenega reda in urnika, tko da se težje za točno uro dogovorim.


Js pa poskušam nek urnik ugotovit pr svoji. Zadnje dni je tako, da jo okol 10-ih zmanjka, pa pol okol 3.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 10:32:33   
Bethany
Midve se še zdele mal igrama, pol se oblečema in pojema, pa greva ven, ker se ji bo okol enajstih, pol dvanajstih začelo dremat in se mi ne da matrat z uspavanjem doma, je veliko lažje v vozičku. user posted image

Js sem že kr naštudirala Elinin urnik, dopoldne kar dolgo vztraja budna, mal včasih med dojenjem zadrema, pa jo kr pustim, traja itak največ pol urce, potem okol 12ih popusti in zaspi za kake dve urci ali več, pa potem kmalu po četrti, okol petih do šestih... Ob sedmih se pa tak začnemo rihtat za spat, da smo nekje do pol devetih v postelji...


(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 10:34:36   
katja_p
Bethany: kako številko artikla rabiš ti za Next? Tisto 9-mestno šifro al kaj? Da vem, kaj si izpisujem.


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 10:39:58   
katja_p
Men pa noče odpret spletne strani od vrtca Zarja user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 10:50:44   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Bethany: kako številko artikla rabiš ti za Next? Tisto 9-mestno šifro al kaj? Da vem, kaj si izpisujem.




"item number" ja, devetmestna, pa neki črk je zram

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 10:53:34   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Men pa noče odpret spletne strani od vrtca Zarja user posted image


joooj, vlogo je treba sprintat in izpolnit... js jo mam že shranjeno na rač. Sam printnem jo še in izpolnem, pa se en dan do konca aprila spravim do vrtca...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 16:34:43   
martka
bethany, v petek pa plavanje...
jaz sem danes kupila plavalne plenice. v dm.
obroč si bom za prvič sposodila, da potem vidim reakcijo kože na klor. pa nepren hlačke tudi.
bom kasneje svojega kupila. maja, ko gremo na morje. no, saj to bo pa tako čez 14dni. uh, čas hitro teče...

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 17:05:06   
martka
bethany jaz sem ti kar mail poslala. za next stvari.

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 17:12:26   
Lolita23
Živjo!

Jaz sem se odločila, da bom počasi vse jedla, sam prvo bom malo testirala, kaj mali paše in kaj ne, se mi zdi da sem malo preveč obremenjena s tem kaj ji bo škodilo,medtem ko to ni nujno.

Zamašen nos ponoči kaj ve uporabljate za sčistit poln nos, naša ga ima samo ponoči( še ena poz. stvar ki jo je pobrala po očetuuser posted image user posted image user posted image ), zaenkrat je bila pri nas dovolj fiziološka, se mi pa zdi, da počasi ne bo dovolj.


Bruhanje in polivanje
naša kar dosti, ampak ker noče kupčka podirat, zato sva v kinderpetu dvignila malo vzglavje jogija.

Zadnjič sem se ponoči res ustrašila, ko sem slišala stokanje,prav bogo in ko prižgem lučko, najdem malo ležat na trebuhu mala je sicer spala pri nama ampak se je nekak prekucnila na trebuh.



_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 17:19:40   
martka
katja, kathy in vse ki imate dudo... no, vaši otroci..
http://www.minisvet.si/duda-inhaliranje-p-1073.php

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 17:20:39   
martka
http://www.minisvet.si/vesele-plenicke-rdeco-obrobo-p-1103.php?osCsid=6ffce60bcd4cd4373ab080bd19153695

bethany...

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 17:26:53   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!

Jaz sem se odločila, da bom počasi vse jedla, sam prvo bom malo testirala, kaj mali paše in kaj ne, se mi zdi da sem malo preveč obremenjena s tem kaj ji bo škodilo,medtem ko to ni nujno.

Zamašen nos ponoči kaj ve uporabljate za sčistit poln nos, naša ga ima samo ponoči( še ena poz. stvar ki jo je pobrala po očetuuser posted image user posted image user posted image ), zaenkrat je bila pri nas dovolj fiziološka, se mi pa zdi, da počasi ne bo dovolj.


Bruhanje in polivanje
naša kar dosti, ampak ker noče kupčka podirat, zato sva v kinderpetu dvignila malo vzglavje jogija.

Zadnjič sem se ponoči res ustrašila, ko sem slišala stokanje,prav bogo in ko prižgem lučko, najdem malo ležat na trebuhu mala je sicer spala pri nama ampak se je nekak prekucnila na trebuh.




http://www.minisvet.si/duda-inhaliranje-p-1073.php

http://www.minisvet.si/kocke-dvig-vzglavja-p-1026.php

tudi mi imamo dvignjeno. vsi štirje. luka, mi2 in gaja. na treh posteljah, da ne boste mislile, da vsi 4je skup spimo. no, včasih pa že kako zgodbico skupaj beremo na veliki postelji. je fajn.

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 17:38:08   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: martka

bethany jaz sem ti kar mail poslala. za next stvari.


sem ti glih odgovorila. user posted image

Bo vredu, ja! Naročim do konca tedna, morem še pri sebi končni izbor naredit... joooj, kak je to težko, ko je vse tak luštno pa kjut pa vse se mi zdi uporabno... ah ja, pa vem, da bo pol trikrat preveč vsega. user posted image user posted image

Sem pa bila danes v pikapolonici in c&a, mal prebrskala cotke, nekaj luštnih kompletkov sicer imajo v c&a, ampak se mi zdijo tle, pri next, ful bolj kjut, upam, da bo v živo tud tak kot na sliki user posted image user posted image Hotla sem it še v h&m, pa se mi je Elina začela dret sred Citi centra, pa smo predčasno zaključili naš nakupovalni podvig. Sej boljš, bi ziher še več zapravila, kot sem itak že. Sam je bla pa tak pridna, skoz je okol opazovala, pa se igrala s pleničko pa igračko v vozeku, pa tu in tam tudi kaj pokomentirala, po svoje seveda. Me je presenetila, glede na to, da sem pričakovala, da bo spala, saj od jutra ni nič, razen dvakrat pol ure na zizi.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




spanje
Evica22

Kje je spal vaš novorojenček takoj po rojstvu?

V zibelki (24%)

V košarici (16%)

V otroški posteljici (55%)

V veliki postelji (6%)


Število vseh glasov: 233

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!