|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 21:16:21   
_kathy_
Hojla, me dolgo ni bilo. Prazniki, potepanje ter učenje ... danes sem imela en ful težek izpit pri slovenščini.
No, mi se že pridno dojimo sredi City centrauser posted image , virus smo že skoraj pregnali ... Sedaj pa sem jst prehlajena, s polnim nosom, vnetim grlom.user posted image
Bethany, kar se pa čaja tiče. Jst sem zadnjič, ko je bilo tako toplo, razmišlala, da če nas žeja ... otroka verjetno tudi. Sem razlišljala, da bi mu vsaj usta navlažila.user posted image
Danes smo malo kupovali oblačila za Gala (št. 62)ter  z Galom sva atiju že vnaprej kupila eno jopico za r.d., ki ga ima v ponedeljek ...user posted image
Zanima me, če je katera bila zadnje leto ali nekaj let na kakšni poroki. Kakšna darila se dajejo? Mi gremo namreč drug mesec na poroko, ker se ful dobra kolega ženita in razmišljava kaj kupiti.


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 21:18:36   
_kathy_
lolita, mi ga trenutno čistimo s fiziološko ter izpihamo s pumpico na sesalec. Sej je hudo za otroka, se buni ... a kaj naj, če pa ima poln nos in se muči pri dihanju?!user posted image user posted image

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 21:21:36   
katja_p
Next: ju3 naredim izbor. V čem otročki spijo poleti? Tisti kompletki na kratek rokav in kratke hlače? Ker študiram, da bi kaj od tega vzela, ker se mi dopade. Sicer pa lahk maš to tud za čez dan, ne?

Dojenje zunaj: dans, ko sm bla v mestu, mi je kapnlo, da mi2 z Bethany čist brezveze iščeva klopce v senci tam za Savinjo user posted image  Js sm šla dans v park s tamalo in jo tam podojila. Super! Klopc ful in vse prazne, mal bol zavetrno je, manj gužve, otrok lepše je ... špica!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 21:24:38   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

lolita, mi ga trenutno čistimo s fiziološko ter izpihamo s pumpico na sesalec. Sej je hudo za otroka, se buni ... a kaj naj, če pa ima poln nos in se muči pri dihanju?!user posted image user posted image


Enako.

Poroka: js sm bla lani, mi smo dali denar pa Lonely Planet Grčijo, ker sta šla tja na poročno - sam to je je specifično darilo, ker smo bli sami geografi, z mladoporočencema vred.
Drgač pa vem, da sta dobila fotoaparat, pa neke mašince za v kuhinjo ... Al daš pa kak bon.
Mogoč bo Bethany znala kaj več povedat, ko se je ženla pred "kratkim".

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 21:25:45   
_kathy_
Aja, v sredo sta ati in Gal se šla slikat ter uredit za osebno in v petek zjutraj smo jo že imeli. Super! Sedaj pa samo še na lepe dneve čakamo, da gremo na izlet.user posted image

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 21:52:15   
Bethany
Helouu,

Ja, superca, park čez most!! Katja, kok se tega nisma prej spomnile?? user posted image user posted image Tam je vedno ful mirno, ko je vse folk na tej sprehajalni poti, na drugi strani reke. Kaj si bla kr sama, al si mela kej družbe?

Next: ja, men so tiste pižamice s kratkimi rokavi in hlačnicami ful fajne, bom naročila en kompletek, ko so tri not. Al bo za spat (tam pri 25-30ih stopinjah pomoje idealno) al pa res za doma čez dan. Pa tud dolge bom vzela, ker zalogo doma že počasi prerastuje. Vsak teden gre ena stran in se kupček vztajno manjša.

Poroke: hm, darila!?? To je tak kr zakomplicirano pogruntat, kaj zaročenca želita, razen, če jih ful dobro poznaš in točno veš kaj rabita oz. hočeta. Men se zdi najboljš jih kr direkt vprašat kaj želita: mogoče imata kje odprto kako knjigo želja, pa se tam kej izbere, ali mogoče zbirata denar... Men se zdi ful pomembno, da se tle res upošteva želje para, ki se poroči. Midva sva recimo kr v vabilu namignila, da zbirava denar za poročno potovanje in so res vsi prispevali, pa seveda kako malenkost zraven (album, okvir za sliko, kako orhidejo ipd.) Pa lani sva bila na poroki enih kolegov, ki sta tudi želela darilo v obliki denarnih prispevkov, in sva dala denar ter en okvir za sliko zram, da ni kuverta samevala. user posted image To je moj predlog...

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 22:05:38   
NoBady
Dober večer...

mamice kaj ste ve kupila svoji ginekologinji ko ste šle prvič na pregled če ste kaj in za katero zaščito ste se odločle za naprej...user posted image

...
drgač sm pa kr mal zanemarla tale forum, ampak je blo tok vsega zdele, pa še lep vreme in enostavn ni blo časa za računalnik... nazadnje sem uprašala glede preživnine in hvala za odgovore... samo mi še vseeno ni jasnoo kko pa kaj, ker sem bla na zavodu prijavlena in nimam nobenih izpiskov pa tega... pa še kar se tiče te zemljiškega al česa... živim pri starših tko nimam nobene lastnine... ka vem, mam samo svoje gospodinjstvo prijavljen... moj partner je pa samostojni podjetnik in tut nima kej iz službe za nost... user posted image ne vem kko gre s tem, ma tko je vse zakompliciran, al pa se mi zdi da samo js kompliciram, sej ni važn.... se boma že pozanimala kko pa kaj...user posted image

js sm se pa zele namučla s tamalim... mam to spominsko knjigo in je noter za vsak mesec odtis dlani in odtis podplata za nalimat... no pri podplatu ni blo težav, so bile pa pri dlani, ker skos psti drži in ko sem js to skušala narazen spravt...user posted image user posted image user posted image no eno packarijo mam na listu, nasmejala sm se pa tut do solz in na konc se je še mali zasmeju...  user posted image user posted image user posted image

ja nič, pridem jutri še kej pogledat, zdaj moram it cote zložt so še v sušilcu potem grem pa spat mi že učke tko skup vleče... user posted image

NoČKO***user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 22:12:31   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

Dober večer...

mamice kaj ste ve kupila svoji ginekologinji ko ste šle prvič na pregled če ste kaj in za katero zaščito ste se odločle za naprej...user posted image

...
...



Kupila? Ginekologinji?? Zakaj pa? user posted image user posted image

Zaščita: tabletke Cerrazete. in vzdržnost, hehehe.... user posted image user posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 22:21:55   
jerebica
pozdravljene,

jaz večkrat kaj napišem na temi celjske in okoliške čveke, ki je na forumu otrok, vidim da ste nakter tudi tam pridno prisotne.
Imam 5,5 letnega sinka Maksa in 9 mesečnega sinčka Rudija. Ja nekaj lepih dni za šetanje ob savinji mi je še ostalo, potem pa nazaj na delo veselo, joj kako hitro gre čas.


pepiny senčnik, jaz ga imam pa sem kr zadovoljna, sem pa najprej želela marelo kupit pa ni nobena pasala na moj vozuser posted image

Poroke: mi gremo tudi letos na eno, se poroči moj brat, pa bomo tudi kr denarni prispevek v kuverto dali. Jaz sem se poročila pred sedmimi leti, pa se mi je ob uporabi kakšne stvari sicer lušno spomnit od koga sva jo dobila,ampak veliko stvari je bilo pa tudi takšnih, ki sem jih lahko potem naprej dala,.... tak da je verjetno kr bolj praktično evre dat.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 22:30:10   
_kathy_
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

Dober večer...

mamice kaj ste ve kupila svoji ginekologinji ko ste šle prvič na pregled če ste kaj in za katero zaščito ste se odločle za naprej...user posted image

...
drgač sm pa kr mal zanemarla tale forum, ampak je blo tok vsega zdele, pa še lep vreme in enostavn ni blo časa za računalnik... nazadnje sem uprašala glede preživnine in hvala za odgovore... samo mi še vseeno ni jasnoo kko pa kaj, ker sem bla na zavodu prijavlena in nimam nobenih izpiskov pa tega... pa še kar se tiče te zemljiškega al česa... živim pri starših tko nimam nobene lastnine... ka vem, mam samo svoje gospodinjstvo prijavljen... moj partner je pa samostojni podjetnik in tut nima kej iz službe za nost... user posted image ne vem kko gre s tem, ma tko je vse zakompliciran, al pa se mi zdi da samo js kompliciram, sej ni važn.... se boma že pozanimala kko pa kaj...user posted image

js sm se pa zele namučla s tamalim... mam to spominsko knjigo in je noter za vsak mesec odtis dlani in odtis podplata za nalimat... no pri podplatu ni blo težav, so bile pa pri dlani, ker skos psti drži in ko sem js to skušala narazen spravt...user posted image user posted image user posted image no eno packarijo mam na listu, nasmejala sm se pa tut do solz in na konc se je še mali zasmeju...  user posted image user posted image user posted image

ja nič, pridem jutri še kej pogledat, zdaj moram it cote zložt so še v sušilcu potem grem pa spat mi že učke tko skup vleče... user posted image

NoČKO***user posted image



Ja sej jst sem na istem kot ti. Greš na davčno in ti dajo izpis o premoženju (tudi, če nisi lastnica ničesar!!). Potrebuješ samo osebni dokument. Enako naredi partner. Potem za gospodinjstvo moraš dvignit potrdilo na občini (tudi tvoj partner). Čeprav je samostojni podjetnik, mora predložiti zadnje 3 plačilne liste!

Aja, zakaj bi morala G kaj kupiti?? Am sem se pa odločila za kontracepcijsko injekcijo. Res da sem vmes malo zakrvavela, kar je normalno, a mi je fajn, ker nimam skrbi kdaj vzet tabletko itd. In tudi tako kot je rekla Bethany ... vzdržnost. Seveda, če ti uspe.user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil _kathy_ -- 14.4.2009 22:34:01 >


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 22:36:16   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: jerebica

pozdravljene,

jaz večkrat kaj napišem na temi celjske in okoliške čveke, ki je na forumu otrok, vidim da ste nakter tudi tam pridno prisotne.
Imam 5,5 letnega sinka Maksa in 9 mesečnega sinčka Rudija. Ja nekaj lepih dni za šetanje ob savinji mi je še ostalo, potem pa nazaj na delo veselo, joj kako hitro gre čas.


pepiny senčnik, jaz ga imam pa sem kr zadovoljna, sem pa najprej želela marelo kupit pa ni nobena pasala na moj vozuser posted image




Jerebica,a nisi ti glih rodila user posted image user posted image user posted image  mislim resno no, tam ene 4 mesece nazajuser posted image

Pepeny senčnik ...ne zamenjam za nobeno marelouser posted image user posted image

Še malo pa se vam  pridružim s polno paro, še dobrih 20 tednov user posted image  (nekam hitro gre toleuser posted image )

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 22:46:25   
Bethany
Men pa te tabletke preglavice delajo, ker jih pozabljam jemat... user posted image user posted image Razmišljam o tej inekciji... a to ti kr G. da? Al kako? A niso včasih obstajali neki obliži? Sam tist je menda podobno kot tabletke, ko hormone skozi kožo v telo spušča... tak da se to verjetno tepe z dojenjem...user posted image

Ne vem, no, kr pozabljam jih jemat. Pa sem jemala tabletke pred zanositvijo ful dolgo, pa mi ni bil nikoli problem se spomniti. Če nisem kdaj vzela, mi je neki manjkalo... zdaj pa imam polno glavo ostalih stvari (joj, kaj šele bo ko bo spet služba in Elina večja??) in enostavno pozabim.

Jerebica, Welcome tudi tu. user posted image Nekatere smo tle bolj domače kot na celjskih čvekah, hehe. Kdaj se ti konča porodniška?

Barika, jap, čas hitro teče. Kmalu se nam boš pridružila, sicer pa, sej mamica si tak že... user posted image Joj, js bom pa takrat že počasi štela konec porodniške... user posted image user posted image Nej gre bolj počasi ta preklemani čas!! user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.4.2009 22:46:51   
Bethany
Lahko noč!! Pa dolga in mirna naj bo! user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: Celjske in okoliške mamice
15.4.2009 7:55:41   
katja_p
Jutro!

No, pr nas ni bla mirna noč ... user posted image  Tamala že od ponedeljka zvečer ni kakala in jo je celo noč tk matralo, da joj ... Skoz je stokala, godrnjala, brcala, klatla z rokami, se napenjala .... pa nič. Tako, da sma spale od 20.30-1.00, pol pa od 3-5, od 5.30-6.00. In je bla pokonc do zdle, ko je nazaj zaspala - s čist steklenimi očmi in podočnjaki. Bogo dete .... sam kakala pa še vedn ni. Je pa to zlo neobiačjo za jo, ker kaka vsak dan vsaj 1x.

Marela: js bom probala marelo naštimt na vozek, čeprav mi je ena rekla, da tud original marela od Jane ne bo šla gor, če imam strešnik user posted image  Hmmm ... ker Pepenny se mi zdi, da ne paše na moj voz ... ma, bom vidla, kaj bo ...

Jerebica: welcome tud tule!

Dojenje v parku: ja, ne vem, kk sma ble take kokice, da niti čez Savinjo ne vidma user posted image

Dali: imam ful novih nalepk za Spar. Se dans kaj vidmo?

Bethany: a ima tvoj tast doma tisto vago na laser? Js bi to si sposodla, da lahk tist trak nalepim na zid. Pa dej mi plis pošlji obrazce za vrtec ... če še vedn ne dela stran ...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: Celjske in okoliške mamice
15.4.2009 8:13:28   
_kathy_
Bethany, tole glede tabletk je pa kr šit ja. Pazi, da ne bo še en na potiuser posted image user posted image . Am ja ko sem bila na prvem pregledu po porodu, mi je o tej injkciji povedala, potem mi jo je pa sestra v triaži dala. Če je pa nimajo na zalogi te pa prenaročijo. Sem upala, da jo imajo, da sem končno 100 %.user posted image Zdaj se morm pa po treh mesecih naročiti na eno še, teden prej, po telefonu. Dobiš jo pa lahko samo 2 x ker baje v njej ni enega od hormonov, ki je v vseh teh tabletkah, zato je ta kontracepcija kao najboljša v času dojenja. Ker če bi se to dajalo še potem po dojenju (ker si tko brez skrbi), se lahko v starosti pojavi osteoporoza.

No, včeraj ko sem prišla z izpita, se je Gal napapal, potem smo pa šli u City center. Pa me je ena ziza tko nenormalno bolela in tiščala, da sem mogla it na wc si jo malo iztisnit. Deset minut sem si iztiskala, da je špricalo na 5 koncev(voda je bla že bela), pa je še vedno bila polna, a vsaj bolelo me ni več tko. Pa sem ga potem na kavici še kr malo priklopla.user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: Celjske in okoliške mamice
15.4.2009 8:59:31   
NoBady
Jutro...

glede darila G. -- ne vem zakaj, kot zahvalo ker je bilo vse uredu? sem že tokrat slišala da so kupovale neki da sem bila že čist paf, kaj čem jst kupit...  no potem bom pač en merci prnesla in je to to... user posted image

tabletke
-- ja tole pozabljanje mi je zlo znanouser posted image , pa še js jih glih ne prenesem ravno dobro... a ta inekcija je pa samo v času dojenja, potem se morš pa za neki druzga odločit? no bom vidla ka bo men G. svetovala...

kathy - hvala ti za tole obrazložitev... se mi vsaj mal sanja kko pa kaj... kko sta se pa zmenla glede plačevanja preživnine... se lahko tko zmeniš da bo na rokeplačeval, da ni treba na bančni račun nakazovat...? ma sm že mal sitna s temi uprašanji, ane?, sej zdej bom pa nehalauser posted image

ja nič, šibam neki pojest dokler Taj še spi...user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: Celjske in okoliške mamice
15.4.2009 10:26:07   
Bethany
Js pa čakam, da pride patronažna enkrat do 11ih. Pa da vidimo, kaj ima za povedati. user posted image

Za tole darilo za G. pa privč slišim! Zakaj neki bi mogel dati darilo, če je to njihova služba, da vse poteka ok?? Ni mi jasno... Js bom edino eno fotko Eline poslala ali nesla, da jo da na steno, zraven ostalih fotk dojenčkov.

Katja, za "lasersko vaservago" bom preverila kako in kaj, pa ti sporočim, zdajle mislim, da ni tasta doma... Se pol čujema za sprehod? Pomoje okoli 12ih.




(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: Celjske in okoliške mamice
15.4.2009 10:28:45   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Bethany, tole glede tabletk je pa kr šit ja. Pazi, da ne bo še en na potiuser posted image user posted image . ...



user posted image user posted image ni straha, premal akcije, hehe. Pa sej večinoma se spomnem, kake dve, tri na mesec pa ostanejo v škatlici. user posted image user posted image


Kdaj pa si bila v citi centru?? js sem tud bila z elino, tam okol 1ih.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: Celjske in okoliške mamice
15.4.2009 10:45:24   
katja_p
Naša user posted image  je pa sitna dans. Sploh ni naspana in komi gleda, zaspat pa ne ... user posted image  revček mali ...

Sprehod: ja, bova vidle, js pa čakam serviserja za hladilnik. Pride zdle enkrat.

vaservaga: user posted image


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: Celjske in okoliške mamice
15.4.2009 11:28:09   
jerebica
Jerebica,a nisi ti glih rodila user posted image user posted image user posted image mislim resno no, tam ene 4 mesece nazajuser posted image


ja lušno bi bilo čas nazaj zavrtet, potem bi bila še ceeelooo poletje doma.

No naš R. je pa neko virozo staknil, ima drisko bruha pa hvala bogu ne večuser posted image

Tabletke mi smo pa kr brez njih, malo čuvamo mal mamo pa zatišja, zato poskrbita mala dvauser posted image . Ampak zadnič sem se pa resno spraševala, če nismo kaj prštimal perila še nimam trebušček je pa še kr "poporoden"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: Celjske in okoliške mamice
15.4.2009 17:27:36   
NoBady
ko že glih o zaščiti govorimo...

Blondinka se sprehaja po parku z otroškim vozičkom.Sreča jo prijateljica in  pogleda otročička:  -Joj kako sladek dojenček.
-Tudi tvoj bi bil, če bi namesto kontracepcijskih tablet vzela natre
n.

user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: Celjske in okoliške mamice
15.4.2009 18:35:33   
Lolita23
Živjo!!!

Dojenje  Mene pa zanima na koliko časa ve hranite oz. dojite, predvem čisto sveže mamice.ker moja mala, je najprej bila hud jedec in se je kar fajn zredila, zdej pa je mlao lena postala in je na okol 3-4h, večinoma pa po hranjenju zgleda kot en pijanček!Včasih se mi tudi zdi, da ker imam ful mleka(še zdaj mi ves čas teče in moram imet blazinice v moderčku, pa še čez te mi večinoma priteče), da se utrudi prehitro.

Darilo za poroko
jaz se strinjam s tem, da se ju vpraša, ali pa kar da denar, če ne dobiš preveč istih stvari.Moja sestrična je dobila 3 fene za lase, pa  2 likalnika...in je potem okol talala.

kontracepcija midva sva se tudi dogovorila, da jo bom jemala, pa kjub temu če sam 2 leti, ker načrtujeva potem še enega, če bojo razmere.A se po teh zrediš kaj??Že tak mi kg ne grejo dol, pa mi ni ravno,da bi še kaj gor dobila.



_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: Celjske in okoliške mamice
15.4.2009 21:09:52   
NoBady
Lolita -- pr meni je pa ravno obratno glede dojenja... ko sma pršla z bolnce je podnevi in ponoči jedu na 3-4 ure, ponoči celo na 5 ur... zdej je pa že več ko 1 mesec star in podnevi je lačen na 2 ure, zelo redko na 2.5 ure... no zvečer dobi dodatek in zdrži do 6ur, enkrat mnde celo 7 ur... potem pa spet na 2 ure...

Sem razmišlala da bi bil lahko razlog v tem da mam premal mleka in se ne naje dost pri meni, samo dokler zdrži 2 ure mu ne mislim še ćez dan dajat dodatka... ali pač? ka pa ve mislte?

Jerebica -- mogoč bote pa res spet zibaluser posted image no vsaj pri nas se tole čuvanje ni obneslouser posted image -- rezultat je mesec star sinkouser posted image user posted image

katja_p -- ni edina user posted image ko je sitna dans... naš je tut bil.. prou joku je ker je hotu zaspat pa ni mogu...sma šla na sprehod pa je komi zaspal, pa sma pršla nazaj se je zbudu in tok cajta joku dokler ga nisem spet pelala ven...ta svež zrak mu ful paše... pa pomoje tut mal tole vreme vpliva...




_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: Celjske in okoliške mamice
15.4.2009 22:20:48   
Bethany
Danes je očitno bil tak čudn dan, da so bili dojenčki sitni. Naša tudi, že od dopoldneva... js pa čakala patronažno, ki bi naj prišla med 10. in 11., pa seveda čist podrla običajen ritem, ki ga imava dopoldne. Potem pa patronažne sploh ni bilo, Elina pa okol pol dvanajstih že pošteno tečna, najprej sicer bolj rahlo, potem pa vedno bolj in preden se mi je uspelo zrihtat za ven, se je že tak drla, da se je bajta tresla... user posted image user posted image pa potem še pol ure na sprehodu, preden je končno omagala in zaspala. Ne vem, kak nej to drenje vsaj omilim, če že ne odstranim, ker hec je, da zna tudi brez drenja zaspat, ampak to očitno samo zvečer. Jo bo treba naučit zaspat brez drenja še čez dan...

No, potem ko se je pa zbudila čez uro in pol, pa jovo na novo, spet drenje in kričanje... sem potem ugotovila, da ji je bilo vroče, nisem pa je upala ven vzet, ker je bila čist mokra (po glavici), pa da je ne bi prepihalo in se prehladila. Sej so ful fajni ti lepi sončni dnevi, sam pojma nimam, kak jo nej oblačim... vozek je tak topel, po hrbtu in glavici vedno zakuha. Študiram, kaj bi podložila na to toplo podlogo vozička, da bi jo vsaj malo hladilo, ko noter sedi?? kako rjuhico ali brisačko?? Kaj pa vem... Za lupinice se dobi taka prevleka, namenjena v toplih dneh, da kao hladi dojenčka, sam za voziček pa ne vem. user posted image user posted image


(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: Celjske in okoliške mamice
15.4.2009 22:28:19   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Men pa noče odpret spletne strani od vrtca Zarja user posted image


Sploh ne dela stran od vrtca... pa tudi vloga, ki mi jo je uspelo shranit, ko je stran še delala, je od lani... user posted image user posted image
Kak mi gre to na živce, ko nimajo poštimanih stvari preko neta. Zdej morem pa klicarit in iskat informacije na staromoden način... user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Spolnost po porodu je...
sonček08



...boljša (30%)

...slabša (28%)

...ni razlike (43%)


Število vseh glasov: 419

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!