|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 15:52:24   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Konc veselja, pol ure mimo, naša je budna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image že? no, vsaj pol urce je spala... naša je še kr budna... user posted image user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 16:15:25   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

skuštrana ima enobarvne hotslinge za 30eur.
bom sprobala enga pa da vidim.
pride nasledn vikend v ce.


sem mislila, da ima samo mei tai -e. Ja super, potem bom pa še malo počakala in jo kontaktirala, da vidim kako se boma zmenili. Cena je dobra, pa to da je enobarven je tudi kul, paše vsepovsod, pa še moški ga lahko nosi.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 16:22:11   
Dali*
Katja in Bethany...

joj te vaše tečkice. Verjamem, da je v takem primeru sprehod skorajda onemogočen. Mi2 pa sva šla k frendici (sosedi od Katje_p user posted image ) na obisk in je bil skoz priden v vozičku. skoz spi, ko se furama, vmes sem ga pri njej nahranila in bilo je super. Sedaj pa pride ati iz službe nekaj popapcamo in šibamo spet malo ven.

doma mi pa nč ne spi in kr neki tečka. evo je že na mojih rokah, tko da, čau....



(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 20:57:29   
katja_p
Ja naši se pozna, da sm js iz polarnih koncev in da je bla v SG rojena ... ji je mal prevroče v CE ... druga klima pa to user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 20:58:24   
katja_p
Je pa popoldne še spala 2,5 ure. Sma se lepo zmenle, da mora bit pridna, da se boma pol igrale, ko bo spočita. Če je pa "kitajček" nimama pa nč od igranja user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 21:33:18   
_kathy_
lolita in ostale glede preživnine. Seveda, najprej napišeš sporazumno vlogo za preživnino ter priložiš:
otrokov rojstni list
za oba starša potrdilo z zemljiškega
za oba starša izpisek iz gospodinjstva
zadnje tri plačilne liste
emšo staršev
...
Nato to neseš na sodišče ter plačaš 25 €, da ti vlogo obravnavajo ... in čez kakšen mesec te pokličejo na obravnavo.

Katja_p, a vidva tega nista urejala?


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 23:19:15   
lili3
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Lili, pol se pa še kaj oglasi tle! Mogoč nam pa uspe še kako srečanje, pa nas bo še več! user posted image user posted image


Bom poskusila se malo bolj pogosto javljati tu, pa se vam res lahko kdaj pridružim na kakšni kavici. user posted image

Drugače pa sva danes cel popoldan preživela zunaj, je bilo super, ampak sem zdele čist zbita. Mal si še lase posušim, pa spat. Jutri dopoldne pa greva do mojih sodelavcev v službo, se greva mal pokazat. Me je danes že šef klical, kdaj pridem delat, men pa čist nič še ne diši it nazaj.

Lahko noč.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: Celjske in okoliške mamice
8.4.2009 23:24:45   
Dali*
Ejla punce...

...mene je razkajfalo in sem šla v Pikapolonico in si kupila pestunjo. Zdej si moreva pa s mičkencom vzet čas, da se naučiva montaže user posted image . barika...help... prideš kej v moje konce? heheheheuser posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: Celjske in okoliške mamice
9.4.2009 7:06:19   
Bethany
Jutro! A sem prva tle danes... očitno! No, pa vam na hitro eno kavico skuham, pol pa Elino previt.

user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: Celjske in okoliške mamice
9.4.2009 8:13:39   
mbd0411
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

lolita in ostale glede preživnine. Seveda, najprej napišeš sporazumno vlogo za preživnino ter priložiš:
otrokov rojstni list
za oba starša potrdilo z zemljiškega
za oba starša izpisek iz gospodinjstva
zadnje tri plačilne liste
emšo staršev
...
Nato to neseš na sodišče ter plačaš 25 €, da ti vlogo obravnavajo ... in čez kakšen mesec te pokličejo na obravnavo.



Ja,Kathy je bolj točno napisala.
Midva sva za sporazumno vlogo tam dobila obrazec.Potem pa še stroški,ki se napišejo.Je kar dober imet v glavo malo zneskov,daa ni potem zmešnjave.No,tudi ta obraazec sva dobila z vabilom na obravnavo po pošti.
Kathy,a si že imela???


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: Celjske in okoliške mamice
9.4.2009 8:29:23   
_kathy_
Mi smo danes bili že ob 4 h budni. Vsi pokonci, ker je Gal imel popolnoma zabit nos, kihal, kašljal ... Ne vem ... to kr čez noč.user posted image Zjutraj smo spet pucali nos, a je v 10 min spet poln. user posted image user posted image Ima katera kak nasvet?

mbd, ja sem že imela. V ponedeljek. Am jst sm pa kr sama napisala vlogo.


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: Celjske in okoliške mamice
9.4.2009 8:33:57   
martka
ja z dm fotkami sem zadovoljna.

punce, jaz imam pa tak naval mleka, da me vse boli, zelo boli in kar ven teče, si moram ful pogosto blazinice menjevat... res hecno, da zdaj... tako hudo je, kot tisto drugo noč v porodnišnici, ko sem mislila, da me bo raztrgalo... resno punce, ponoči mi ne da spat, se zbujam in si hodim miceno stiskat- preveč ne, da ne bi bilo še več mleka. ja, gaja pa prespi noč in tudi potem ne more vsega spraznit... jao meni...

adijo!

danes greva v cityja, upam, da bo pridna!


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: Celjske in okoliške mamice
9.4.2009 9:19:06   
katja_p
kathy: ne, mi2 nisma tega urejala. Sma oba prijavljena tu in imava kao izvenzakonsko skupnost. Se nisva šla teh zadev.

Joj, naša pa noče jest ... user posted image  Dvakrat potegne, pa fertik! Se začne dret in pol sam duda pomaga Na zizi tk ne zaspi več. Pa menda ni možno, da kr ne bi bla lačna. Od treh potegljajev se pa tud ne naje. In to zdle že dva dni ...

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: Celjske in okoliške mamice
9.4.2009 9:34:17   
Lolita23
Živjo!!!

kako ste kaj mamice, ma zunaj je tak vroče pa žge, kaj še bo poletiuser posted image user posted image user posted image user posted image Ma sem kar vesela, da nisem poleti imela rok, ker po resnic že pozimi sem skakala v majicah z naramnico, pa je še bilo prevroče.




< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 9.4.2009 9:37:12 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: Celjske in okoliške mamice
9.4.2009 10:13:26   
Bethany
Ejla,

js pa pijem belo kavico in čakam, če bo Elina kej zaspala. Sem jo dala v posteljico, prištimala vse potrebne igračke, ki bi ji naj pomagale zaspat, zdej se pa prekopicuje in igra v posteljici. user posted image user posted image Mal še počakam, pol pa spakam in grema ven, če ne bo zaspala.

Smo pa danes budni od pol šestih, seveda brez nadaljnjega spanja. Včeraj pa sma jo že zrihtala za spat ob sedmih, zaspat pa je uspela ob pol devetih. No, sej je kr dolgo rundo potegnila, brez vmesnega vstajanja. Je pa res, da je včeraj med sedmo zjutraj in sedmo zvečer spala samo pol ure!! Ne morem verjet, da bi imela dost tak mal spanja čez dan. ... user posted image user posted image Ampak spat pa ne...

Katja, zgodnji sprehod uspel?

Kathy, kako je šla seminarska?

Lolita, že kaj bolje spite?

Martka, hvala za čokoladico. Bila je odlična. user posted image user posted image Se je Elini zluštal, ko je pisal, da je za otroke, in sem jo pač mogla snest. user posted image user posted image Hm, pa od kod teb tulk mleka? Si razmišljala o izvozu, hehe? Sej si predstavljam, kak zoprno je ponoči, ko se prsi tak nafilajo z mlekom, da so čist trde. Še men se to dogaja, če mi spi dlje, kot sem navajena, pa nimam nekih enormnih količin. Se vedno zbudim in ne morem več nazaj zaspat. Črpat se mi pa ne da sredi noči...


(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: Celjske in okoliške mamice
9.4.2009 11:03:16   
katja_p
Off-topic: a pozna kdo koga, ki popravlja hladilnike?

Sprehod: pa ja de ... spala je v vozičku del poti, sma prišle domov, jo prštimam na dvorišču, se vozek ustavi, ona pa u luft user posted image
Neki se je zdle igrala na odejici, zdaj pa spet neki cmjavka.  Morm it ...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: Celjske in okoliške mamice
9.4.2009 11:26:06   
Bethany
Mi se še kar trudimo uspavat... madonca je vztrajna... user posted image user posted image mineva šest ur budnosti. Ta otrok bo podrl rekorde v budnosti pri tej starosti...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: Celjske in okoliške mamice
9.4.2009 11:53:28   
katja_p
naša se pa dere ko zverina

noče jest

noče spat

očke ji pa skup vleče

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: Celjske in okoliške mamice
9.4.2009 12:02:50   
Lolita23
Bethany no čez dan spi bolj tak je bolj budne narave, ne joka sam gleda okol, spi pa le če je v vozičku in se voziček premika, potem pa je budna od 19 -22 h malo je krčki takrat dajejo, ampak ni panike, od 22 spi do 2, tudi do treh, potem se pa zbuja na 2h in pol.user posted image

Kje dobiš to sporazumno pogodbo?

sadje
men se ga zelo lušta, pa me zanima, katero ste jedle in koliko


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: Celjske in okoliške mamice
9.4.2009 12:14:51   
katja_p
Naša se je vdala ... spi ...

Sadje: js ga še sedaj ne smem, ker jo matra. Bethany je pa že od začetka čist vse.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: Celjske in okoliške mamice
9.4.2009 13:45:28   
Bethany
No, mi smo uspeli spat urco in pol, zdajle pa razmišljam o kakem kratkem sprehodu.

Sadje: Lolita, najboljš, da probaš enkrat eno, drugič drugo, pa vidiš al ji kej škodi ali ne. Js nisem nič ahtala, sploh po 4. tednu starosti, pa je ni nič matralo.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: Celjske in okoliške mamice
9.4.2009 14:07:16   
_kathy_
Sadje ... jst še sploh nisem probala, kako deluje nanj. Me je strah krčev potem, tko da sem od poroda še brez sadja.user posted image Res pa, da se že tri tedne spravlam probat jest banane, a so mi v tem času že zagnile. Jao.

Sporazumna pogodba ... jst sem jo sama napisala.

Sem klicala k zdravniku in so mi rekli, da če težko diha in če mu hrope v pljučih, se morava pridit pokazat. Drugače pa moramo redno čistiti nosek in spirati s fiziološko. Res je, da ima poln nos (mu ga sčistimo in v minuti je spet poln), malo pokašljuje, kiha (sreča!), vročine na srečo nima. Vendar pa, sej ko ima pol nos normalno, da takrat težje diha?! Ne vem, ali se naj greva pokazat ali ne?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: Celjske in okoliške mamice
9.4.2009 14:17:24   
Dali*
Mi smo pa danes ob 8.00 imeli posvetovalnico in rezultat je...1200 g se je zredil in zrastel je za 4,5 cm. Tako, da smo na 4350 g in 53,5 cm. Full fajn, ker me je že tko skrbelo...sej veste kake pomisleke sem imela, ko me je patronažna tko prestrašla. Potem sem pa naredila še sprehod po mestu in ob 12.00 sva bila doma.

Sem se pa potem takoj spomnila na martko, ker naš tudi je samo 5-10 minut in je konec, ampak očitno imama z martko tako smetanco, da se hitro napapcajo in fino redijo user posted image user posted image .

martka, joj, ka pa zdej s temi težavami...se jih je lotila pomlad, da so začela brsteti in cveteti. Ja, stiskat raje ne oz. čimmanj, ker potem si takoj v začaranem krogu. Hm...kva jim pa je po tolikih mesecihuser posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: Celjske in okoliške mamice
9.4.2009 14:41:04   
katja_p
Naša še vedno spi ...

Grem zdle pripravit za kosilo vse stvari, pol jo bom pa zbudila.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: Celjske in okoliške mamice
9.4.2009 15:11:20   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Naša še vedno spi ...

Grem zdle pripravit za kosilo vse stvari, pol jo bom pa zbudila.


nikoli ti ni prav! če bedi ni ok, če spi, ni ok...

mamice mamice, kakšne smo...
jaz sem zdaj prišla domov, ob 10h sem pa šla. vmes sem bila pol ure doma, da sva z lukom pojedla špagete s tuno in ... dopoldne je spala pol ure-max. in zdaj od pol dveh do pol treh.... pa okoli 17h bo spala slabo uro.

pridne je.  aja, pa kakala je! od sobote že ni. pa je šlo danes ven.



_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




ime za fantka
3Sonček3

ne po filmih ali kar koli takšnega :) pa po pravici seveda :D

Liam (35%)

Bruno (6%)

Nobeno (58%)


Število vseh glasov: 269

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!