|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
10.4.2009 22:00:37   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: martka

debele pirhe in trd hren!!


user posted image user posted image user posted image enako!!

ej, Martka, daj mi ti javi, ko boš rabila kengurujčka. Ti ga bom pripeljala. Imam pripravljenega na hodniku, sam z vozekom ti ga ne morem vrniti, ko je mal prevelika škatla za mojo malo košarico. user posted image Razen če boš ti kej terenska, pa se boš lahk oglasla po njega.


(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: Celjske in okoliške mamice
10.4.2009 22:04:16   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Bethany, a so to adidas teniske? Mi imamo iste, samo modre barve. Res so kjut!user posted image



Ja, original adidas. user posted image user posted image našla sma jih v Rosi sportu, v Planetu Tuš. Sej se mi zdi, da so meli modre tudi, sam sem takoj planila po roza user posted image user posted image Res so fajni... k vsemu ji pašejo: trenerki, kavbojkam, hlačam... kiklc pa tak še nima, ko pa bojo na vrsti, morem pa še kake luštne čeveljce za zram najdit. user posted image

Aja, pa še znižanje imajo v Rosiju.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: Celjske in okoliške mamice
10.4.2009 22:06:00   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Čaw!

Mi2 sma nazaj iz Koroške. Joj, tam je taaaakkk fajn luft! Prijetnih 21 stopinj in čist zrak, da se fajn predihaš. Je tamala kr spala v vozeku user posted image

Kupla sm Eucerinovo 25-ko, pa da bidim, kk bo. Bom čist mal ji dala gor.
...


user posted image user posted image user posted image hehe, tole si pa tak napisala, kot da je tle tropska vročina s 35 stopinjami in vročim vetrom, hihi! user posted image user posted image

Js bom pa kupla od Hauscke kremico, pa lahk pol primerjamo izkušnje. user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: Celjske in okoliške mamice
10.4.2009 22:11:02   
cita
Vsem želim vesele velikonočne praznike obilo pisanih pirhov dobre potice pa ne preveč hudega hrena...


_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: Celjske in okoliške mamice
10.4.2009 22:13:56   
Bethany
Aha, še nekaj sem hotla napisat:

Včeraj sem že verjetno stotič pregledala tisti link s cotkmi za dojenčke user posted image user posted image in se okvirno odločila, kaj bom naročila. Tako, da če želite, da kaj skupaj naročimo (martka, katja...!!), si poglejte med vikendom, pa se potem drug teden uskladimo in naročimo. No, js sem izbrala pet artiklov (od tega dvojne pižamice po tri komade z dolgimi in kratkimi rokavi, tak da je kosovno še več) in mi je naneslo kr 88 eurov user posted image user posted image Sam so take fajne stvari, pa posamezne se mi zdijo kr poceni, pol pa seštevek kr nanese...

Upam samo, da bo res uporabno, glede na to, da ne vidiš v živo, dokler ne pride. Kako pa je z vračanjem ali menjavo, pa ne vem...

Tako, sem nadoknadla s pisanjem za cel dan, zdej grem pa počas spat. papa...


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: Celjske in okoliške mamice
10.4.2009 22:51:00   
cita
ni neki ok...se opravičujemuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: Celjske in okoliške mamice
11.4.2009 9:22:50   
Bethany
Jutro, danes pa namesto kavice častim pirhe:

user posted image
user posted image user posted image user posted image


Danes zjutraj, mal pred šesto, mi je pa mobitel posredoval en kup sms-ov iz celega tedna, da sem rabila nekaj minut, da sem sploh skapirala, zakaj se gre . . .user posted image user posted image Js sem pa čudim, zakaj ne dobim odgovorov od določenih ljudi na kako vprašanje user posted image user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: Celjske in okoliške mamice
11.4.2009 9:40:53   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Jutro, danes pa namesto kavice častim pirhe:

user posted image
user posted image user posted image user posted image


Danes zjutraj, mal pred šesto, mi je pa mobitel posredoval en kup sms-ov iz celega tedna, da sem rabila nekaj minut, da sem sploh skapirala, zakaj se gre . . .user posted image user posted image Js sem pa čudim, zakaj ne dobim odgovorov od določenih ljudi na kako vprašanje user posted image user posted image


Lepi pirhiuser posted image user posted image user posted image

Pol se pa imela že zgodaj delouser posted image user posted image user posted image sam tile mobitel tud kr neki včas men se je to zgodil kk teden nazaj pol sem pa gledala ko bik nove vrateuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: Celjske in okoliške mamice
11.4.2009 10:40:05   
Bethany
Ja, da ne boste mislale, da so prhi moje delo... user posted image user posted image user posted image ni blo časa, oz. ga ne bo. te sem si pa sposodla iz neta, ker so taki, kot sem jih včasih sama delala. user posted image user posted image


(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: Celjske in okoliške mamice
11.4.2009 11:04:04   
suzy124
Pozdravljene

Želim vam vsem lepe praznike in veliko pirhov.

Drugače sem pa te dni bolj malo na RR ker sma praktično cele dneve zunaj ker je tak lepo vremeuser posted image user posted image user posted image

Sma pa kr vredu in zdaj že od ponedeljka ne jema več ponočuser posted image user posted image user posted image

Se pa ob priliki še kaj oglasim, lep dan še naprejuser posted image user posted image


pa pa


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: Celjske in okoliške mamice
11.4.2009 12:52:16   
Lolita23

Živjo!!!

vesele praznike vsem

Mene pa zanima, kako je s tem, da paradižnika ne smeš jest , ko dojiš, a to velja tudi za omake iz paradižnika????


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu suzy124)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: Celjske in okoliške mamice
11.4.2009 22:16:55   
mbd0411
SEM MALI ZAJČEK
IN VESELO SKAČEM NAOKROG,
S KOŠARICO POLNO DOBROT..
TUDI PRI VAS POZVONIM
IN VESELE VELIKONOČNE PRAZNIKE ŽELIM.



_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: Celjske in okoliške mamice
11.4.2009 22:43:26   
_kathy_
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23


Živjo!!!

vesele praznike vsem

Mene pa zanima, kako je s tem, da paradižnika ne smeš jest , ko dojiš, a to velja tudi za omake iz paradižnika????



Zakaj ga ne bi smel jest? Jst ga jem.


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: Celjske in okoliške mamice
12.4.2009 0:45:44   
_kathy_
Vsem želim lepe, vesele ... velikonočne praznike!

Nažiranje ... jao kilogrami grozijo!!!!!user posted image user posted image user posted image

Danes je bil spet tko lep dan ... jst bi se pa morala učit za izpit, a sem raje bila z mojima fantoma zunaj. Če ne bo šlo, bom šla pa še junija enx, pa bo enako, Gal pa ne bo več toliko star takrat ... zato želim čimveč časa preživet z njim (ko je še tko miceno bitjeuser posted image ). Ah, kaj zdaj bluzim ... grem raje spat. Nočko, pa naj vam zajčki kaj lepega prinesejo (lahk še k men zavijejo; hehe)!user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: Celjske in okoliške mamice
12.4.2009 8:40:01   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23


Živjo!!!

vesele praznike vsem

Mene pa zanima, kako je s tem, da paradižnika ne smeš jest , ko dojiš, a to velja tudi za omake iz paradižnika????



Zakaj ga ne bi smel jest? Jst ga jem.



js tudi.... sam nisem merilo, kaj jest in kaj ne... jem vse, kar mi paše user posted image

Lepe praznike vam želim!! Veliko pisanih pirhov, slastne šunke in potice!! pa nič dodatnih kilogramov!! user posted image user posted image Pa še velikončnega zajčka vam pošljem, da prinese kako lepo pisanko. user posted image ... ne morem, shrani.si ne dela user posted image user posted image


(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.4.2009 10:40:09   
martka
bethany velja, bom napisala kaj bi imela. pa se potem dobimo na sprehodu in...

v kenguruju ji je všeč!

greva ven...


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.4.2009 10:42:07   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: martka

bethany velja, bom napisala kaj bi imela. pa se potem dobimo na sprehodu in...

v kenguruju ji je všeč!

greva ven...



O, hej!! ja, velja! Izberi, pa mi javi. user posted image

super da ji je fajn v kengurujčku!! user posted image user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.4.2009 10:43:12   
Bethany
Mi gremo pa zdele spat... je budna že od 6ih. potem pa še na en rd... spet hrana in pijača! user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.4.2009 12:15:11   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23


Živjo!!!

vesele praznike vsem

Mene pa zanima, kako je s tem, da paradižnika ne smeš jest , ko dojiš, a to velja tudi za omake iz paradižnika????



Zakaj ga ne bi smel jest? Jst ga jem.



ker je ao alergen


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.4.2009 13:20:41   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23


Živjo!!!

vesele praznike vsem

Mene pa zanima, kako je s tem, da paradižnika ne smeš jest , ko dojiš, a to velja tudi za omake iz paradižnika????



Zakaj ga ne bi smel jest? Jst ga jem.



ker je ao alergen



jaz ga ne jem. niti omake ne.

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.4.2009 13:24:10   
martka
grrrr... napišem dolg post, potem pa... we are sori

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.4.2009 13:25:20   
martka
 v glavnem, ko kaj poješ bodi tri do štiri dni pozorna na spremembe.

sama preizkušaj, pa boš najbolj videla.

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.4.2009 16:08:07   
martka
bethany, meni je naneslo 147€.
no, samo je še luka zraven.

pa tudi ženske stvari so lepe, samo preveč jih je, da bi vse pogledala.

samo za Luka me je strah naročit, bom verjetno samo za Gajo. Luka mora stvari pomerit.

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.4.2009 21:21:24   
katja_p
Joj, js morm tud še pogeldat ...mi še ni ratalo. Smo bli cel vikend na okol in nism nč nardila. Zdle bom pa tud sam v postlo padla.

Dans sm se pa poškodovala in sm na pol invalidna! user posted image  Js brihtna grem z dolgimi nohti žogo igrat ... user posted image  Pa se  mi je lepo zlomu ... In to katastrofalno ... Na sredini nohra za polovico. Sploh ne vem, ka naj nardim. Bom najbrž z lakom šla čez, da se mal zlepi in pol čakala celo večnost, da zraste ... sam to bo trajalo ... bom kr gazo mela gor, da si še kaj ne ranim pa prelomim al pa odlomim user posted image  MAdonca sm kokla user posted image  

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.4.2009 21:37:21   
Bethany
Jap, se še kr pozna praznično vzdušje tle gor ... nikjer nobene ...

Js sem pa glihkar Elino dala spat, uspešno brez joka. user posted image Malo še zajamra in malo zacvili, ampak mislim, da bo kmalu v mižulah. Moj se potepa po Grmadi, je mogu nove pohodne šuhe sprobat. user posted image user posted image Pa neki hoče fotkat Celje z vrha, ponoč...

Ej, naporen je bil tale vikend, kar se jedače tiče... skakanje iz enega praznovanja na drugega, pa še ta Velika noč vmes...user posted image Ah ja, še dobr, da se veliko ne sekiram za pridobljene deke... bojo že šle dol. Jutri grem na en dolgi sprehod, pa bo kak kos potice in torte šel v minus oz. k pozitivni nuli. user posted image

torej, martka, za toliko boš naročila, al boš kaj oklestila seznam? user posted image user posted image Ej, verjamem, da se ti je tulk nabralo, vse je ful luštno, ženske mode rajš sploh nisem šla gledat, sicer si pa tistega tak ne bi upala naročit, ko ne vem kak je z vračilom... Pri Neckermann še včasih kej vzamem, sploh kako coto za doma, pa če ni ok, brez stroškov vrnem... tu pa ne vem... No, če bomo dale pod eno naročilo, je limit 400 eur, več mi kartica ne bo potegnila user posted image user posted image

Katja, bo jutri kak sprehod padel? Kej v smeri mesta? Men se spet mal lušta Savinjskega lufta. user posted image user posted image Pa neki bi šla v DM iskat. Se lahk na kaki kavici dobimo, celjske mamice? Tak kot prejšnji teden? Je blo tak luštno. user posted image

Ejla, ta teden v petek se pa začne plavanje dojenčkov!! Joooj, men je pa groza it v kopalke. Sploh ne vem, če so mi kire prav (razen bikinke, ki se zavezujejo in poljubno naštimajo, sam me nekak ne mika it v take miniaturne kopalke). Sicer pa, trenutno mi nobene kopalke ne dišijo, ko nisem najbolj zadovoljna s svojo težo in postavo... ma, bo že! Bo pomoje tak fajn dojenčke gledat, kak čofotajo, se ne bom imela časa ubadat sama s sabo. user posted image user posted image

Ej, mamice, a ste že kej razmišljale o dodajanju kakega čaja dojenčkom? To leti predvsem na tiste z nekaj mesečnimi dojenčki... Mal razmišljam, kdaj bi to blo dobro začet, sploh ko postaja toplo, pa so ziher prej žejni, kot pozimi... Še kak mesec, pa bo že treba mal začet razmišljat o kašicah in podobnem. Morem jutri poklicat patronažno, se baje oglasi med 4im in 5im mesecem, verjetno zarad dodajanja GH??





(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




kopanje
Evica22

Kolikokrat na teden kopate svojega dojenčka?

vsak dan (31%)

vsak drugi dan (28%)

2x na teden (25%)

1x na teden (15%)


Število vseh glasov: 369

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!